مجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity form bundle addons

53٪

امتیاز خریداران:از0رای

336هزار تومان
159هزار تومان
مجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity form bundle addonsمجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity form bundle addons
مجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity form bundle addonsمجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity form bundle addons

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزودنی های ویژه افزایش قدرت افزونه گرویتی فرم

مجموعه اددان های ویژه افزایش قدرت افزونه گرویتی فرم | افزونه های کمک کننده فرم ساز گرویتی

معرفی مجموعه افزودنی های ویژه افزایش قدرت افزونه گرویتی فرم

اگر یک کاربر حرفه ای در طراحی سایت هستی، یا ادمین بسیار باهوش وب سایت هست، و حتی اگر کارشناس مارکتینگ یک فروشگاه آنلاین هستی، به این نتیجه رسیدی که افزونه فرم ساز یکی از پرکاربردترین ابزارها در سایت است. همانطور که می دانید قوی ترین افزونه فروم ساز فارسی، افزونه گرویتی فرم است. ساده ترین شکل استفاده از افزونه گرویتی فرم ساختن یک فرم تماس در صفحه تماس با ما است. اگر حرفه ای تر به این افزونه نگاه کنیم، کارهای شگفت انگیزی برای ما انجام می دهد. فرم های چند مرحله ای، فرم پرداخت، فرم هایی با دکمه های شرطی و ... از امکانات افزونه گرویتی فرمز است.

حال اگر بخواهیم امکاناتی مانند جلوه زیبای فرم و دیزاین جذاب برای فرم داشته باشیم، قیمت گذاری شرطی، فرم های تودرتو داشته باشیم ویا فیلدهای فروشگاهی مانند قیمت و تخفیف و مالیات را به فرم اضافه کنید، حتماً باید از افزودنی های گرویتی فرم استفاده کنیم. در این باندل تعدادی از بهترین آنها را برای شما ارائه کرده ایم.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول اعمال شده شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

 

افزودنی گرویتی ویو  Gravity View

5f2ffeb8da0271003446eeb9.png
افزودنی گرویتی ویو

 گاهی اوقات شما می خواهید بعد از تکمیل فرم توسط کاربر در محیطی وضعیت فرم های تکمیل شده را به کاربر نمایش دهید و نتیجه کنترل آن را به کاربر اطلاع دهید. مثلا شما فرم استخدام یا آزمون یا یک خرید اینترنتی با افزونه گرویتی فرم آماده کردید و کاربر سایت شما فرم مربوطه را تکمیل می کند و شما به عنوان مدیر سایت پس از کنترل اطلاعات ورودی کاربر، یاداشتی برای اطلاع کاربر در فرم درج خواهید کرد.

به جهت اطلاع کاربر از نتیجه درخواست، شما نیاز به افزونه گرویتی ویو دارید که بتواند ویوهای متنوعی از فرم ها را برای کاربر ایجاد نمایید افزونه GravityView دارای جداول متنوعی است که شما می‌توانید با روش های مختلف اطلاعاتی که بواسطه فرم های گراویتی  ارسال شده را برای کاربر نمایش دهید. افزونه کمکی گرویتی ویو امکانات ویژه ای مانند فیلترینگ اطلاعات، مپ، محاسبات ریاضی، ترکیب چند فرم در یک فرم گزارش، ثبت دیدگاه و امتیاز و کلی امکانات پیشرفته دیگر دارد.

مجموعه افزودنی های گرویتی پرکس gravity perks

5f2ffeb8a6d6b600366afc94.png
افزودنی پرکس برای گرویتی فرم

در این پکیج 32 افزونه خواهید داشت. که بسیار دست شما را در طراحی فرم و استفاده از فرم ساز گرویتی باز می کند. از امکانات پرکاربرد افزونه گرویتی پرکس ایجاد فرم های تودرتو، قیمت گذاری مشروط، تعریف منطق شرطی برای تاریخ، اضافه کردن فیلدهای فروشگاهیی مانند قیمت و تخفیف و مالیات، فرم چند صفحه ای و بسیاری از امکانات پیشرفته دیگر را می توان اشاره کرد. اگر شما هم یک مدیر سایت هستید و یا یک دیجیتال مارکتینگ قوی هستید، با بکارگیری این افزونه می توانید کمپین های قوی لیدجنریشن خود را لانچ کنید و از عضویت کاربران خود بیشترین استفاده ممکن را بکنید.

چنانچه بخواهید این افزونه را با افزودنی ها از سایت سازنده خود خریداری نمایید، باید بیش از 1 میلیون تومان حداقل هزینه نمایید ما با قیمت تقریبی 5 درصد این افزونه را برای استفاده قرار داده ایم.

مجموعه افزودنی های گرویتی فرم | Gravity Forms Add-Ons

5f2ffeb694975c00142357b7.jpeg
مجموعه افزودنی های گرویتی فرم

همانطور که تا بحال توضیح دادیم، افزونه گراویتی فرم در حال حاضر حرفه ای ترین افزونه فرم سازی است که شما می توانید استفاده کنید. addon های گرویتی فرم امکانات و ویژگی های قدرتمندی را به فرم ساز اضافه می کنند. شما می توانید با این افزونه با ویرایشگر دراگ و دراپ و فقط با کشیدن و رها کردن موس، یک فرم پیچیده را براحتی ایجاد کنید! از مجموعه امکانات ویژه تری که ادان های گرویتی فرم به شما می دهد مانند: اتصال به میل چیمپ، ایجاد نظرسنجی، ایجاد آزمون، ایجاد کپن های تخفیف مختلف و اتصال کاربران به ثبت نام سایت است. خرید این مجموعه افزودنی های گرویتی فرم به شما کمک می کند برای گرفتن لید از کاربر خلاقیت های بیشتری را به کار گیرید.

افزونه تغییر استایل گراویتی فرمز Gravity Forms Styles

5f2ffeb7104ebb001a580a57.jpeg
افزونه تغییر استایل گراویتی فرم

امروزه کاربران زیادی خواستار این هستند که فرم هایی حرفه ای توسط افزونه گرویتی فرمز طراحی کنند. حال یکی از جذابیت های فرم که کاربر را ترغیب به پر کردن آن می کند، ظاهر دلخواه و استایل جذاب است. ما افزونه Gravity Forms Styles Pro را برای شما فارسی کرده و آن را به طور کامل بومی سازی کرده ایم. به کمک افزونه استایل های گرویتی فرمز می توان رنگ بندی، ستون بندی و فونت فیلدهای فرم را تغییر داد و برخی المان های بصری مانند آیکن و تصویر را به آنها اضافه کرد. همچنین این افزونه دارای 9 قالب آماده برای هر یک از فرم های گرویتی می باشد.

 

سخن آخر:

در این شکی نیست که افزونه گرویتی فرم فارسی از بهترین پلاگین های وردپرسی برای ایجاد و مدیریت فرم است. اگر دنبال ایجاد جلوه های بصری خوب و امکانات ویژه به این فرم ساز قوی در سایت خود هستید تا کاربران بیشتری را به پر کردن فرم ترغیب کنید، می توانید مجموعه افزودنی های ویژه افزایش قدرت گرویتی فرم را یکجا و با تخفیف باورنکردنی خرید نمایید. خود را بهترین مارکتر برای جمع آوری لید از فرم های سایت خود بدانید.