مجموعه افزونه های افزایش فروش

41٪

امتیاز خریداران:از0رای

335هزار تومان
199هزار تومان
مجموعه افزونه های افزایش فروشمجموعه افزونه های افزایش فروش
مجموعه افزونه های افزایش فروشمجموعه افزونه های افزایش فروش
  • محصول ویژه است

در بازار امروز همه فروشگاه‌های آنلاین به دنبال افزایش فروش و گرفتن سهم بازار بیشتر از کل مارکت خود هستند اما عموما مدیران کسب و کار و وب مستران فروشگاه آنلاین، استراتژی‌های فروش کارآمدی را اجرا نمی‌کنند و شاید با عدم شناخت ابزارهای مناسب در وردپرس، راه‌کارهای مناسبی برای فروش خود ندارند.

در این بسته شگفت انگیز، برای مدیر وب سایتی که می‌خواهد رشد قابل توجهی را در فروش خود ایجاد کند، مجموعه افزونه‌هایی کاربردی قرار داده‌ایم که در کوتا‌ه‌ترین زمان، بیشترین بازدهی را روی فروش فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنند.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول به طور خودکار اعمال شده شده است،‌ کد تخفیف دیگری بر روی آن قابل اعمال نیست.

 

معرفی افزونه راهکارهای فروش در ووکامرس

شما نمی‌خواهید کا بازدیدکننده به محصول شما برسد و بگوید واو ... ولی صفحه را ببندد! این افزونه تریگرهای محدوریت زمانی، حراجی، میزان موجودی انبار، مقدار صرفه‌جویی در خرید، گارانتی و ... را در صفحه محصول نمایش می‌دهد. پس با این موارد گفته شده می‌توانید ترغیب به خرید بیشتری در مشتری ایجاد کنید.

 

معرفی افزونه محصولات ترکیبی ووکامرس

به کاربران خود اجازه دهید در چند مرحله آسان محصولات خود را بسازند و به آنها در انتخاب خودشان اطمینان دهید. آیا تا به حال به رفتار کاربران خود هنگام تلاش برای پیکربندی یک محصول ترکیبی توجه کرده اید؟ برخی مواقع به دلیل اینکه تعداد محصولات در زمان سفارش زیاد است، مشتری فراموش می‌کند تعدادی از محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهد. مثلا وقتی مشتری در حال خرید لوازم خانگی، کامپیوتری یا موبایل است شما می‌توانید با ترکیب محصولات مشابه یا مکمل به آن‌ها در سفارش محصول کمک کنید. با استفاده از افزونه محصولات ترکیبی yith کاربران شما می توانند هر محصول ترکیبی را به روشی کاملاً سریع ، پویا و ایمن انتخاب کنند.

 

معرفی افزونه شکار تخم مرغ

شما تخم مرغ هایی را در وب سایت خود مخفی می‌کنید و در واقع یک بازی برای کاربران طراحی می‌کنید. به بازدید کنندگان خود اجازه می‌دهید از طریق پست ها و صفحات شما جستجو کنند و همه تخم ها را پیدا کرده و جمع کنند. این موضوع کاربران را با سایت شما درگیر می‌کند و باعث می‌شود آن‌ها زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند و این موضوع هم به سئو سایت کمک می‌کند و هم می‌توانید با قرار دادن هدیه برای کاربرانی که همه تخم مرغ ها را پیدا کنند تشویق بیشتری کنید که همه محصولات بازدید بخورند. بدین صورت احتمال خرید کاربران هم بالا می‌رود.

 

معرفی افزونه بررسی رفتار کاربر

سرویس های حرفه‌ای زیادی برای اینکه رفتار کاربران را بررسی کنید وجود دارد. بیشتر این سرویس های آنلاین با هزینه ماهانه زیادی همراه هستند. معروف‌ترین آنها hotjar است که رفتار کاربران روی صفحات سایت را بررسی می‌کند. مثلا نمودار حرارتی برای حرکت موس کاربر را به شما می‌دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید دکمه های دعوت به اقدام صفحات خود را در جای مناسب قرار دهید. ویدئوی کاربران را ضبط می‌کند چه برای موبایل و چه برای دسکتاپ تا بتوانید رفتار کاربر را در همان صفحه بررسی کنید. افزونه بررسی رفتار کاربران یا wp visitors tracker عملکرد اصلی کاربران و مشتریان شما را بصورت کامل به شما نشان می‌دهد. شما با مشاهده سلیقه مراجعین و مشتریان خود خواهید توانست به مشکلات ظاهری و فنی سایت پی برده و سایت را به گونه ای بهینه نمایید که کاربر را حفظ نمایید.

 

معرفی امتیازدهی و پاداش پیشرفته آوانس

افزونه امتیازدهی و پاداش 100 درصد ایرانی و البته از قدرتمندترین و جامع ترین افزونه های امتیازدهی و گیمیفیکیشن وردپرس است. ایجاد بازی به تشویق کاربران برای انجام فعالیت های بیشتر و رشد سئوی سایت کمک می‌کند. با این افزونه شما می توانید بابت فعالیت های مختلف کاربر مانند ثبت نام، مشاهده نوشته، مشاهده صفحه محصول، خرید از سایت، قراردادن دیدگاه، مشاهده ویدئو، گوش کردن به پادکست ها، اشتراک گذاری صفحات و معرفی محصول سایت امتیاز دهید. این کار باعث تشویق کاربران به فعالیت بیشتر برای برنده شدن و یا رسیدن به امتیاز بیشتر می‌شود و احتمال خرید محصولاتتان بالاتر می‌رود. در نهایت کاربران می‌توانند امتیازهای خود را به اعتبار کیف پول خود تبدیل کنند و باز هم با آن محصول بخرند.