مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس

40٪

امتیاز خریداران:از0رای

232هزار تومان
139هزار تومان
مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرسمجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس
مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرسمجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس | افزونه های بهبود صفحه محصول ووکامرس

improve woocommecre products

معرفی مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس

در مجموعه افزونه های بهبود صفحه محصول ووکامرس ۴ افزونه کاربردی و قدرتمند از بهترین افزودنی‌های شرکت مطرح و قدرتمند yith برای ارتقا امکانات سایت فروشگاهی ووکامرس خدمت شما ارایه شده است. به کمک این 4 افزونه می‌توانید اکاناتی نظیر مدیریت پیشرفته تب‌های صفحه محصول ووکامرس، بخش پرسش و پاسخ محصولات ووکامرسی، بخش پرسش و پاسخ سایت وردپرسی و اسلایدر محصولات ووکامرسی را به فروشگاه ووکامرسی خود اضافه نمایید. در پایین توضیحات کوتاهی در مورد این محصولات وجود دارد که برای اطلاع بیشتر از این افزودنی‌های قدرتمند وکاربردی می توانید به صفحه خود محصول در ژاکت مراجعه بفرمائید.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول اعمال شده شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

افزونه مدیریت تب های ووکامرس | YITH WooCommerce Tab Manager

مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس | افزونه های بهبود صفحه محصول ووکامرس
یکی از امکاناتی که نیاز بسیاری از کاربران فروشگاه های اینترنتی است، ایجاد تب های دلخواه برای محصولات ووکامرسی و مدیریت تب ها در ووکامرس است. افزونه قدرتمند و پرمیوم مدیریت تب های ووکامرس | YITH WooCommerce Tab Manager دقیقا به همین منظور طراحی شده و با امکانات فوق العاده ویژه خود یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد تب در ووکامرس به شمار می رود. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا به سادگی تب های دلخواه خود را به هر تعدادی که تمایل داشتید به محصولات ووکامرس اضافه کنید و در کنار عنوان هر تب، یک آیکون دلخواه را نیز قرار دهید. همچنین با کمک نسخه پرمیوم افزونه YITH WooCommerce Tab Manager می توانید تب ها را در انواع مختلفی همچون تب ویرایشگر ، تب دانلود فایل ، تب فرم تماس ، تب نقشه ، تب ویدئو ، تب عکس و ... ایجاد کنید.

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | woocommerce questions and answers

5e1f5901bdff0d03d13b407a.jpg
هر چه به سوالات مشتریانتان بیشتر پاسخ داده شود، احتمال خرید آنها افزایش یافته و نرخ تبدیل در فروشگاه‌تان بهتر می‌شود. افزونه‌ی YITH WooCommerce Questions And Answers به شما اجازه می‌دهد تا به همه‌ی ابهاماتی که ممکن است باعث شود مشتری محصولات شما را نخرد، پاسخ دهید. با استفاده از این افزونه در صفحه‌ی هر محصول می‌توانید یک بخش سوالات متداول ایجاد کرده تا سوالات مربوطه اختصاصاً در همان جا جواب داده شود. علاوه بر این، کاربران هم به راحتی می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و منتظر پاسخ شما یا مشتریان دیگری که این محصول را خریده کرده‌اند، بمانند.

افزونه سوالات متداول وردپرس | FAQ PLUGIN

مجموعه افزونه های ارتقا محصول ووکامرس | افزونه های بهبود صفحه محصول ووکامرس
مطمئنا بی پاسخ ماندن سوالات کاربران شما و یا انتظار طولانی برای دریافت پاسخ از طریق ایمیل نتیجه چندان خوبی برای وب سایت  شما نخواهد داشت. اگر میخواهید رشد قابل توجهی در تعداد مشتریان داشته باشید و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید، نیاز به یک افزونه دارید تا کاربران شما در کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات اصلی خود را دریافت نمایند. با استفاده از این افزونه میتوانید بخش سوالات متداول را در سایت وردپرسی ایجاد نمایید. امکاناتی نظیر جستجو در سوالات، ایجاد دسته‌بندی، پشتیبانی از کد کوتاه و سازگاری با چند زبانه بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه به شمار می‌رود.

اسلایدر محصولات ووکامرسی | Yith Woocommerce Product Slider Carousel

5e1f5b9fbdff0d03da246218.jpg
اسلایدرها بخش اصلی تبلیغات و فروش را در فروشگاه‌های حرفه‌ای مثل دیجی‌کالا به عهده دارند. بدون داشتن یک اسلایدر خوب، جایی برای تبلیغ محصولات خاص خود ندارید. با استفاده از نسخه‌ی حرفه‌ای افزونه اسلایدر محصولات ووکامرس به سادگی می‌توانید بی‌نهایت اسلایدر برای محصولات انتخابی خود ایجاد کرده و در بخش‌های مختلف و مرتبط سایت نظیر تمام سایدبارها، صفحه‌ی اصلی، برگه‌ها، نوشته‌ها، صفحه‌ی محصول و ... قرار دهید.