مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس

40٪

امتیاز خریداران:از0رای

248هزار تومان
148هزار تومان
مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرسمجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس
مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرسمجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس | افزونه های ویرایش صورتحساب ووکامرس

improve woocommerce my account and checkout

معرفی مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس

در این مجموعه ۴ افزونه کاربردی و قدرتمند از بهترین افزونه های شرکت مطرح و قدرتمند yith ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس خدمت شما ارایه شده است. با استفاده از این افزونه ها می‌توانید ظاهر بخش‌های مختلف ووکامرس را به صورت کاملا حرفه‌ای تغییر دهید. ویرایش فرم صورتحساب و پرداخت ووکامرس، تغییر ظاهر صفحه حساب کاربری ووکامرس با ویژگی‌های جذاب، چند مرحله‌ای کردن عملیات پرداخت در صفحه پرداخت ووکامرس مانند سایت دیجیکالا و مدیریت عملیات حمل و نقل به صورت حرفه‌ای امکاناتی هستند که با استفاده از این افزونه‌های به راحتی برای شما فراهم خواهد شد. در پایین توضیحات کوتاهی در مورد این محصولات وجود دارد که برای اطلاع بیشتر از این افزونه های قدرتمند وکاربردی می توانید به صفحه خود محصول در ژاکت مراجعه بفرمائید.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول اعمال شده شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

افزونه ویرایش فرم صورتحساب | woocommerce checkout manager

مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس | افزونه های ویرایش صورتحساب ووکامرس
ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس یکی از موضوعات رایجی است که اکثر مدیران فروشگاه‌های اینترنتی به آن نیاز دارند. متاسفانه در تنظیمات افزونه ووکامرس این امکان به صورت پیش‌فرض وجود ندارد. اما به کمک افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager شما می‌توانید در صفحه پرداخت ووکامرس فیلدهایی را اضافه و یا حذف کنید، از فیلدهای متنی گرفته تا چک باکس‌ها، انتخابگر تاریخ، دکمه های رادیویی و.... به علاوه شما می‌توانید استایل‌های متفاوتی به فیلدهای خود بدهید و یا پیغام‌های خطا را نیز مدیریت کنید. به کمک افزونه ویرایش صورت حساب ووکامرس تنها با چند کلیک و به راحتی می‌توانید صفحه صورت حساب خود را ارتقا دهید و عملکرد خروجی این صفحه را به میزان زیادی افزایش دهید.

ویرایشگر صفحه حساب کاربری ووکامرس | Customize My Account Page

مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس | افزونه های ویرایش صورتحساب ووکامرس
در دسترس قرار گرفتن بخش های مختلف برای مشتری در صفحه حساب کاربری یکی از موارد بسیار کاربردی برای ایجاد سهولت دسترسی به بخش های مختلف در یک فروشگاه است. افزونه ویرایشگر صفحه حساب کاربری ووکامرس این قابلیت را به آسانی در محیطی بسیار ساده در اختیار مدیران قرار داده است. با استفاده از این افزونه امکانات مختلف در ویرایش صفحه حساب کاربری ووکامرس مانند جابجایی منوهای، تغییر رنگ، اختصاص کلاس جداگانه، تغییر طرح، اختصاص آیکون، تعیین سطوح دسترسی، ایجاد منوهای جدید و بسیاری امکانات جذاب دیگر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افرونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس | Multi Step checkout

مجموعه افزونه های ویژه ارتقا هوشمندانه صورتحساب و پنل ووکامرس | افزونه های ویرایش صورتحساب ووکامرس
بر اساس بررسی‌های انجام شده بر روی صفحه پرداخت در فروشگاه‌های آنلاین، مشخص شده است که بهترین شیوه با توجه به تجربه کاربری، صورت حساب چند مرحله‌ای است. به این دلیل که ساختار پرداخت چند مرحله‌ای به کاربران حس بهتری از پرداخت می‌دهد و آنان بهتر متوجه خواهند شد که در هر مرحله چه بخشی از اطلاعات را تکمیل می‌کنند. برای پیاده‌سازی صفحه پرداخت چند مرحله‌ای در فروشگاه ووکامرسی، افرونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس یا Multi Step checkout گزینه بسیار مناسبی است. این افزونه برای شما امکانات مختلف در صفحه پرداخت مانند چند مرحله‌ای کردن پرداخت، ارزیابی فیلدهای پرداخت به صورت ایجکس، استایل و رنگ‌بندی مختلف، ویرایش عنوان هر مرحله، اختصاص آیکون به عنوان هر مرحله و چندین امکانات جالب دیگر را فراهم خواهد کرد.

افزونه حمل و نقل محصولات ووکامرس | PRODUCT SHIPPING

5e1f5b9fbdff0d03da246218.jpg
آیا تاکنون نیاز به اعمال هزینه های مختلف حمل و نقل برای محصولات فروشگاه خود را احساس کرده اید؟ به کمک افزونه حمل و نقل محصولات ووکامرس می توانید آن را به روشی سریع و آسان انجام دهید. قوانین حمل و نقل را با هزینه های مختلف برای محصولات، کل سبد خرید، مقدار کالای انتخاب شده و کشور خریدار، ایجاد کنید. رابط مدیریت ساده به شما این امکان را می دهد که قوانین حمل و نقل عمومی یا خاصی را برای هر محصول واحد ایجاد کنید. با استفاده از این افزونه می توانید هزینه های حمل و نقل مختلف را توسط محصول واحد فروشگاهتان کنترل کرده و در نهایت می توانید هزینه های مختلفی را برای هر استان، منطقه یا شهر تعیین کنید.