مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران

40٪

امتیاز خریداران:از0رای

232هزار تومان
139هزار تومان
مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربرانمجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران
مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربرانمجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران | مجموعه بهترین افزونه عضویت وردپرس

معرفی مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران

در این مجموعه ۴ افزونه کاربردی و قدرتمند از بهترین افزونه های شرکت مطرح و قدرتمند yith ویژه عضویت حرفه ای کاربران خدمت شما ارایه شده است. با استفاده از این افزونه قابلیت افزودن ویژگی‌هایی نظیر فرم عضویت پاپ آپ، ثبت نام و ورود از طریق شبکه‌های اجتماعی، عضویت ویژه ووکامرس به منظور ارایه پلن‌های خاص با محدودیت‌های متفاوت و همچنین اشتراک ویژه محصولات ووکامرسی امکان‌پذیر خواهد بود. در پایین توضیحات کوتاهی در مورد این محصولات وجود دارد که برای اطلاع بیشتر از این افزونه های قدرتمند وکاربردی می توانید به صفحه خود محصول در ژاکت مراجعه بفرمائید.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی مجموعه بهترین افزونه عضویت وردپرس اعمال شده شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

افزونه پاپ آپ ورود و ثبت نام آسان | پلاگین Easy Login Register

مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران | مجموعه بهترین افزونه عضویت وردپرس
طبق بررسی ها 30٪ از کاربران به دلیل ثبت نام یا ورود به سیستم بسیار پیچیده ، روند پرداخت را رها می کنند، زیرا از آن ها خواسته می شود جزئیات زیادی را وارد کرده و یا دارای رابط کاربری بسیار ضعیفی می باشد. این افزونه فرآیند ورود ، ثبت نام و بازیابی رمز عبور را در هنگام پرداخت آسان تر کرده و میزان رها کردن سبد خرید را کاهش می دهد. پاپ آپ ورو و ثبت نام آسان YITH تمام این فرایند ورود ( شامل ورود به سیستم اجتماعی نیز می باشد)، ثبت نام و بازیابی رمز عبور (با فرآیند الهام گرفته از آمازون) را راحت می‌کند و اکنون می توانید تجربه خرید مثبت تری به مشتریان خود ارائه دهید.

افزونه عضویت و ورود با شبکه‌های اجتماعی | YITH WooCommerce Social Login

5e1f5901bdff0d03d13b407a.jpg
دلایل محکمی وجود دارد که کاربران ترجیح می‌دهند به جای پر کردن فرم عضویت وب سایت شما، با استفاده از پروفایلشان در شبکه‌های اجتماعی وارد سایت شما شوند. مواردی مانند امنیت و شخصی سازی داده های کاربری. همه این‌ها به کاربران شما کمک می‌کند در وب سایت شما احساس امنیت بهتری داشته باشند و بهتر ترغیب به خرید محصولات شما شوند. با استفاده از افزونه عضویت و ورود با شبکه‌های اجتماعی | YITH WooCommerce Social Login کاربران می‌توانند از طریق حساب کاربری 12 شبکه اجتماعی مطرح و معروف جهان، عملیات در سایت شما ثبت نام و ورود را انجام دهند.

افزونه عضویت ویژه ووکامرس | WooCommerce Membership

مجموعه افزونه های ویژه عضویت حرفه ای کاربران | مجموعه بهترین افزونه عضویت وردپرس
فروش محصولات با دسترسی های خاص و محدود یک فرصت عالی برای افزایش درآمد شماست. با افزونه هایی مثل افزونه عضویت ویژه در یک روش کاملا خودکار شما می توانید به کاربران خود دسترسی محدود و منحصر به فرد به اطلاعات خاص مانند یک دوره ، یک طرح مطالعه ، دنباله ای از کتاب های الکترونیکی و یا حتی خدمات بیمه و غیره ارائه دهید. مدیریت دوره ها ، خدمات ، پلن های عضویت با دسترسی خصوصی ، ارسال پیام به مشتریان ، برنامه ریزی انتشار محتوای منحصر به فرد برای خریدارانتان؛ این اقدامات به راحتی با استفاده از افزونه عضویت ویژه قابل دستیابی هستند.

افزونه اشتراک ویژه | woocommerce subscription

5e1f5b9fbdff0d03da246218.jpg
درحال حاضر خرید خدمات انلاین از جمله میزبانی وب ، خدمات مشاوره ای ، آموزشی ، رادیویی و... معمول و متداول است. این محصولات اغلب در یک چیزی مشترک هستند؛ و آن این است که آنها با فرآیند اشتراک قابل خرید هستند. شما با حق اشتراک می توانید مجلات ، دوره های آموزشی ، فیلم و موسیقی و بسیاری چیزهای دیگر را به فروش برسانید. با ادغام کامل پلاگین اشتراک ویژه با افزونه عضویت ویژه YITH WooCommerce Membership شما برای ایجاد هرگونه اشتراک ویژه برای محصولات انلاین آزاد خواهید بود.