کد تخفیف راست چین | کد تخفیف ژاکت و طرح مشتریان وفادار zhaket

کد تخفیف ژاکت به پاس قدردانی از شما همراهان همیشگی | روش های دریافت کد تخفیف zhaket

سلام به شما ژاکتی های عزیز هر کسب و کاری برای جلب رضایت کاربران خود پلن های مختلف تخفیفی در نظر می گیرد. شما حتما با تخفیف های پونیشا ، آفرهای علی بابا ، جشنواره های دیجی کالا ، کد تخفیف راست چین ، تخفیف فیدیبو و... که برای مشتریان خود در نظر می گیرند آشنا هستید. ژاکت نیز برای مشتریان خود پلن های مختلف تخفیف دارد. از جمله ی این پلن ها می توان به برگزاری جشنواره ها ، کمپین های باشگاه مشتریان ، کد تخفیف های اختصاصی کاربران و... اشاره کرد. ژاکت نیز همواره در حد توان خود اقدام به برگزاری جشنواره های مناسبتی کرده است. جشنواره یلدا ، جمعه سیاه ، فروش ویژه نوروز ، جشنواره ساخت ایران و... برخی از بزرگترین جشنواره های ژاکت است که به صورت منظم و سالانه برگزار می گردد. علاوه بر این برای محصولات مختلف به صورت تکی گاها کد تخفیف ممکن است در نظر گرفته شود که ژاکت در شبکه های مجازی خود اطلاع رسانی می کند. در این رابطه می توانید موارد را از طریق پیج اینستاگرام ژاکت یا کانال تلگرام ژاکت دنبال نمایید. به جز کمپین ها و جشنواره ها شما میتوانید از طریق روش هایی که در ادامه ذکر می گردد تخفیف های ژاکت را دریافت کنید و در خرید های خود استفاده نمایید. 

روش های دریافت کد تخفیف ژاکت

عضویت در طرح مشتریان وفادار ژاکت

 طرح مشتریان وفادار ژاکت

یکی از پلن هایی که ژاکت برای کاربران خود در نظر گرفته است ، طرح مشتریان وفادار و صدور کد تخفیف دائمی ژاکت برای ایشان است. جهت کسب اطلاع بیشتر در این رابطه مطلب تخفیف ۲۰٪ طراحان سایت و مشتریان وفادار مطالعه بفرمایید.

خرید تعدادی محصولات

در صورتی که شرایط  پیوستن به طرح مشتریان وفادار را نداشتید اگر خریدهای خود را به صورت تعدادی انجام دهید می توانید از تخفیف ژاکت استفاده نمایید. مقدار این کد بستگی و تعداد و تنوع محصولات سبد خرید شما دارد. برای جزئیات بیشتر لیست خرید خود را از طریق تیکت سایر موارد برای کارشناسان ژاکت ارسال نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

خرید بدون پشتیبانی محصولات

این طرح که به زودی جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد بدین صورت است که شما محصول را بدون پشتیبانی ولی با قیمت کمتر می توانید خریداری نمایید.

دنبال کردن همکاران مارکتینگ ژاکت

در این زمینه ژاکت همکارانی دارد که اگر مخاطب انها نیز باشید می توانید از تخفیف ژاکت که آنها برای مخاطبان خود ارائه می دهند استفاده نمایید. اگر شما نیز دارای مجموعه ای هستید که محصولات ژاکت مورد نیاز اعضای شما می باشد می توانید با بخش مارکیتنگ ژاکت ارتباط بگیرید و پیشنهاد همکاری دهید تا برای مجموعه شما کد تخفیف اختصاصی صادر گردد.

دنبال کردن شبکه های اجتماعی ژاکت

همان طور که بالاتر اشاره شد با دنبال کردن اینستاگرام و تلگرام ژاکت می توانید از تخفیف های موردی ژاکت اطلاع پیدا کنید.

خرید باندل محصولات

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ژاکت ارائه باندل محصولات است. در این شیوه محصولات مرتبط به صورت پکیجی و با تخفیف بالا به کاربران ارائه می شود. برای این منظور به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تخفیف ویژه مراکز آموزشی ، همایش ها و...

برای دوره‌های اموزشی،‌سمینار و یا وبینارهای مرتبط خود کد تخفیف ژاکت دریافت کنید این روزها با توجه به داغ بودن فضا راه اندازی کسب و کار آنلاین و یا داشتن یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کارهای سنتی، بسیاری از مدرسین به سمت برگزاری وبینار، سمینار و یا دوره آموزشی مرتبط با راه اندازی وب سایت و کسب و کار با وردپرس رفته‌اند. ژاکت در راستای حمایت‌های خود از این مدرسین و دوره‌های آموزشی با ارائه کد تخفیف اختصاصی به شرکت کنندگان،‌ این آموزش‌ها را حمایت می‌کند. جهت بهره‌مندی از این تخفیف ها لازم است حداقل یک هفته قبل از برگزاری برنامه آموزشی خود، طی تیکت ارتباط با ژاکت در سایر موارد با ما در ارتباط باشید.

شرکت در جشنواره های فروش ویژه ژاکت

همان طور که اشاره شد ژاکت در طول سال به طور منظم جشنواره های فروش ویژه مختلفی دارد که با شرکت در آنها و بدون نیاز به کد تخفیف zhaket میتوانید محصولات را با تخفیف ویژه تهیه نمایید. همچنین در ادامه برخی کدهای تخفیف فعال ژاکت به مرور برای شما قرار داده می شود.