افزونه نمایش لینک بمبی

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:3.67از3رای

91فروش
29هزار تومان
افزونه نمایش لینک بمبیافزونه نمایش لینک بمبی
افزونه نمایش لینک بمبیافزونه نمایش لینک بمبی

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه نمایش لینک بمبی | دکمه شناور وردپرس | پلاگین نمایش منو شناور وردپرس 

 

معرفی افزونه نمایش لینک بمبی

افزونه بمبی یکی از کارآمد ترین افزونه های حال حاضر است که می توان با تنظیمات جذابی که در قسمت مدیریت وجود دارد ،لینک دلخواهتان را در سایت با زیباترین روش ممکن به نمایش در آورد. شما می توانید از مجموع آیکون هایی که به صورت پیشفرض در افزونه وجود دارد آیکون مورد نظرتان را انتخاب کنید،لینک مورد نظر را وارد می کنید ، و سپس تنظیمات جزییاتی را انجام می دهید. منظور از تنظیمات جزییاتی، انتخاب روش باز شدن _ باز شدن در همین تب یا تب جدید _ تغییر اندازه آیکون _ تعیین مکان قرار گیری آیکون _ تعیین متن نمایش هنگامی که ماوس بر روی آیکون می رود _ تعیین حرکت انیمیشنی آیکون هنگام برخورد با ماوس و ده ها امکان جذاب و زیبا که افزونه بمبی امکان پذیر است. بعد از انجام تنظیمات به صورت دلخواه ،آیکون مورد نظر شما در سایتتان قابل مشاهده می باشد و می توانید با کلیک بر روی آن لینک مورد نظرتان را مشاهده کنید. شما با افزونه بمبی خیلی راحت می توانید افزایش اعضای کانال داشته باشید.


قبل از شروع برسی به یک سوال مهم پاسخ می دهیم:

 

چه آیکون هایی را می توانم به در سایتم قرار دهم؟

هر آیکونی!!افزونه بمبی این امکان را برای شما فراهم آورده است که هم بتوانید از مجموعه آیکون های پیشفرض در خود افزونه استفاده کنید و هم می توانید آیکون مورد نظرتان را از طریق پنل مدیریت افزونه آپلود کنید و در سایتتان به نمایش درآورید.

آیا میشه از آیکون شبکه اجتماعی های مختلف استفاده کرد؟

بله، با توجه به نحوه کار افزونه می توانید از تمامی شبکه های اجتماعی در سایتتان بهره مند شوید. نحوه کار به این صورت است که شما آیکون مورد نظرتان را آپلود و لینک مورد نظر را وارد می کنید تا در سایتتان در دسترس قرار گیرد. در ادامه با روش کار افزونه آشنا می شوید(لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی جهت آپلود و به نمایش درآوردن آیکون شما نیست و شما حتی می توانید لوگوی خود را هم با افکت های بسیار زیبا در این قسمت به نمایش درآورید.) (برای اطلاع بیشتر از این قسمت به توضیحات پایانی صفحه توجه فرمایید)


برسی برخی از امکانات جدید افزونه بمبی :

  

1-نحوه باز شدن(در تب جدید یا تب فعلی):

قطعا اگر تا به حال لینک آیکونی در سایتتان قرار داده باشید ، متوجه این شده اید که وقتی بر روی آیکون کلیک می کنید آیکون در همان تب سایتتان باز می شود و در واقع کاربر از سایتتان خارج خواهد شد. بمبی این مشکل را برطرف کرده و شما می توانید انتخاب کنید که پس از کلیک بر روی آیکون ، لینک در همین تب باز شود یا در تب جدید که این مشکل  کاملا برطرف خواهد شد.

 


2-تغییر اندازه دلخواه آیکون(بدون محدودیت):

مشکل دیگری که بمبی برطرف کرده است مشکل تغییر اندازه آیکون ها است. به عنوان مثال در افزونه های مشابه آیکونی بارگذاری می شود( همین امکان را هم اکثر از افزونه های مشابه ندارند) که اندازه اش از اندازه ای که در سایت نشان می دهد بزرگ تر است.پس وقتی در سایت به نمایش در می آید ما آن آیکون را به صورت کامل نمیبینیم، یا اینکه آرمش دقیقا در وسط قرار نمی گیرد. با افزونه بمبی خیلی راحت می توان اندازه عکس را وارد کرد تا آیکون مورد نظر بدون مشکل و دقیقا همان اندازه در سایت به نمایش در بیاید.


3-افکت های متفاوت وجذاب(بیش از 10 نوع و حتی افکت بدون حرکت)

افزونه بمبی دارای بیش از 10 نوع افکت متفاوت است که هنگام برخورد ماوس با آیکون به صورت انیمیشنی ظاهر می شود. حتی در صورت تمایل می توان افکت را به صورت (بدون حرکت)قرار داد که در این مواقع آیکون بدون حرکت می ماند. (افکت های مختلف را می توانید در قسمت پیش نمایش مشاهده کنید)


4-بدون نیاز به برش آیکون یا عکس:

(شکل شما حتما نباید دایره ای یا مربعی باشد)

این قابلیت یکی از منحصر ترین قابلیت های بمبی است،بدین صورت که شما می توانید آیکون های مختلف و شکل های مختلف را بدون مشکل بارگذاری و در سایت به نمایش در بیاورید. این قابلیت که شما بتوانید هر آیکونی با اندازه اصلی خود و بدون تغییر شکل(منظور از بدون تغییر شکل این است که دقیقا مانند آیکونتان در سایت نمایش داده خواهد شد)در سایتتان مشاهده کنید یکی از قابلیت هایی است که در افزونه های مشابه وجود ندارد.   


5-محل های قرار گیری آیکون(در 5 قسمت از سایت به صورت یکجا):

با افزونه بمبی می توانید آیکون های خود را به صورت یکجا(یعنی با هم یا اگر فقط یک آیکون بارگذاری شده فقط همان) در جاهای مختلف سایت قرار دهید.از جمله جدید ترین قسمت اضافه شده به افزونه بمبی قسمت پایین وسط است که کاربرد خود را به خوبی حفظ می کند.

 


6-قابلیت مصرف چندگانه(به صورت لینک جوین ، صفحه و...)

با این افزونه می توانید علاوه بر به نمایش در آوردن شبکه های اجتماعی ، انواع لینک های مختلف را به نمایش در بیاورید و از کاربرد های مختلف این افزونه استفاده نمایید. از جمله کاربرد های این روش را می توان به قرار دادن کد تخفیف در صفحه های مختلف سایت،تبادل با سایت های مشابه با قرار دادن آیکونی در اندازه بزرگ تر و  قرار دادن لینک جوین نام برد . در واقع شما با داشتن این افزونه ، از داشتن چندین افزونه جلوگیری خواهید کرد چون علاوه بر افزایش سرعت سایتتان ، شما دیگر درگیر افزونه های مختلف نیستید و می توانید تمام کارهایتان را با همین افزونه انجام دهید. در متن بالا فقط 6 مورد از کارایی های افزونه بمبی گفته شد که بسیار جذاب و کارآمد هستند. در هنگام کار با بمبی متوجه خواهید شد که به چه جزییاتی توجه شده و شما می توانید جزیی ترین تغییرات را در آیکون خود انجام دهید(مانند تغییر رنگ پس زمینه آیکون و ... که هنگام کار با افزونه با این جزییات بیشتر آشنا خواهید شد)

 


امکانات افزونه نمایش لینک بمبی:

 • قابلیت نمایش تمامی لینک های شبکه اجتماعی (تلگرام و ...)
 • قابلیت باز کردن لینک در تب جدید یا همان صفحه
 • قابلیت اضافه کردن و آپلود آیکون مورد نظر جهت نمایش در سایت
 • قابلیت تغییر اندازه آیکون به اندازه دلخواه شما (بر حسب پیکسل)
 • قابلیت تغییر مکان قرار گیری در قسمت های مختلف سایت(به صورت یک جا)
 • قابلیت تغییر شکل هنگام برخورد آیکون با ماوس (و یا در صورت نیاز ، نمایش به صورت بدون حرکت)
 • قابلیت انتخاب نام برای هر آیکون ساخته شده
 • دارای پنل مدیریتی حرفه ای و کاملا زیبا و مناسب جهت استفاده و امکانات فراوان
 • دارای مجموعه ای از  آیکون های معروف در افزونه به صورت پیشفرض (مانند آیکون تلگرام اینستاگرام و ...)
 • سازگاری 100 درصد با وردپرس و بدون هیچگونه مشکل
 • 100 درصد رسپانسیو و قابل اجرا بر روی انواع موبایل ها و تبلت ها بدون مشکل
 • محصولی کاملا بومی و ایرانی و بدون کپی برداری از محصولات خارجی
 • امکاناتی جدید جهت نمایش آیکون که در افزونه های مشابه موجود نیست!!
 • پشتیبانی منظم تا اتمام مشکل
 • و ده ها کاربرد ضروری و جزییاتی دقیق که حین انجام کار با افزونه بمبی با آن ها آشنا خواهید شد.

 


تنظیمات قسمت افزودن آیکون

 

یک مجموعه از آیکون های رایج به صورت پیش فرض در افزونه قرار گرفته است و شما می توانید بر حسب انتخاب خود از آن ها استفاده نمایید. همچنین می توانید آیکون دلخواه خودتان را از قسمت آپلود بارگذاری کرده و در سایتتان به نمایش درآورید. در قسمت افکت مجموعه ای از حرکات انیمیشنی آیکون برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید بر حسب سلیقه خود انتخاب نمایید(در صورت تمایل می توانید از این قسمت گزینه بدون حرکت را نیز انتخاب نمایید) در پایین ترین قسمت این امکان را به شما میدهد تا انتخاب کنید لینک شما در تب جدید باز شود یا همان تب فعلی با توجه به امکاناتی که در پلاگین وجود دارد ، میتوانید رنگ متن ، رنگ پس زمینه عنوان ، رنگ پس زمینه آیکون و گردی آیکون و... را با توجه به سلیقه خودتان تغییر دهید و مناسب ترین جزییات را برای آیکون خود انتخاب نمایید.


قسمت تنظیمات افزونه نمایش لینک بمبی 

 

  در قسمت تنظیمات افزونه ، می توانید محل نمایش و ابعاد آیکون را تغییر دهید.این امکان برای شما فراهم شده که آیکون هایتان را با هم در بیش از 4 نقطه سایت جا به جا کنید.همچنین با توجه به ابعاد آیکونی که بارگذاری می کنید می توانید ابعاد آن را به صورت پیکسل در قسمت ابعاد آیکون وارد نموده تا با همان ابعاد در سایت به نمایش درآید.


در صورتی که از افزونه استفاده کردید لطفا نظرات خودتان را برای دیگر عزیزانی که قصد تهیه این افزونه را دارند درج فرمایید،قطعا نظرات شما مورد توجه ما قرار خواهد گرفت و همیشه سعی در بهتر شدن خواهیم کرد.با احترام