قالب فروش دوره آموزش آنلاین اجومال | Edumall

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:2.71از7رای

147فروش
169هزار تومان
قالب فروش دوره آموزش آنلاین اجومال | Edumallقالب فروش دوره آموزش آنلاین اجومال | Edumall
قالب فروش دوره آموزش آنلاین اجومال | Edumallقالب فروش دوره آموزش آنلاین اجومال | Edumall
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت

قالب آموزشی اجومال | قالب Edumall | قالب فروش دوره آموزشی Edumall

معرفی قالب آموزشی اجومال | Edumall

اجومال بهترین  قالب آموزشی سال 2020، ساخته شده با استفاده از افزونه قدرتمند تیوتر ال ام اس است تا بتواند در کنار بسیاری از امکانات خود نیاز شما را در راه اندازی سایت آموزشی برآورده نماید. طراحی جذاب این قالب باعث شده تا مورد استقبال کاربران با هر نوع نیازی از جمله دانشگاه ها، مراکز آموزش آزاد، مدارس، آموزشگاه های زبان و ... شود.

قالب اجومال با استفاده از افزونه صفحه ساز محبوب المنتور ساخته شده که شامل صفحات متنوع داخلی مانند درباره و تماس باما، وبلاگ، فروشگاه که همگی دارای چندین طرح بندی و استایل منحصر بفرد مخصوص وبسایت های آموزشی و فروش دوره است که با طراحی کاملا ریسپانسیو و تصاویر اورجینال و با کیفیت امکان راه اندازی راحت تر کسب  و کارتان را به شما می دهد. افزودنی اختصاصی اجومال برای افزونه المنتور بیش از 30 ابزارک اختصاصی فوق حرفه ای برای المنتور را دارا می باشد که می توانید با کشیدن و رها کردن المان های متنوع دمو های فعلی را ویرایش یا صفحات منحصربفرد خود را بسازید.

 

 

 

ویژگی های قالب فروش دوره آموزشی Edumall

ساخته شده با تیوتر ال‌ام‌اس پرو : اجومال با استفاده از افزونه تیوتر طراحی شده است، افزونه ای قدرتمند، جامع و هوشمند برای ایجاد و مدیریت مرکز آموزشی آنلاین و دوره های حرفه ای 

سازگار با پلتفرم ویدیویی زووم :  با استفاده از افزونه زووم و ایجاد سازگاری بین قالب آموزش اجومال و این افزونه، شما قادر خواهید بود تا برای سیستم آموزشی خود یک محیط گفتگوی ویدیویی آنلاین ایجاد کنید تا کاربران و اساتید در این محیط با یکدیگر تعامل داشته باشند.

طراحی شده با المنتور : بسیاری از صفخات پرکاربرد و مهم قالب اجومال با استفاده از المنتور طراحی شده تا کاربر بتواند بدون مشکل طرح مورد نظر خود را پیاده سازی و ویرایش کند. استفاده از المنتور در طراحی قالب باعث شده تا کاربران بتوانند به راحتی هرآنچه در ذهن دارند پیاده سازی کنند.

فروش دوره با ووکامرس : سیستم فروش دوره ها توسط افزونه آموزشی تیوتر مدیریت میشود که یکی از گزینه های درآمد زایی آن، فروش دوره با استفاده از افزونه محبوب فروشگاه ساز ووکامرس است. در این روش پرداخت دقیقا مانند پرداخت های عادی ووکامرس و با استفاده از درگاه های پرداخت سن شده در ووکامرس اتفاق می افتد.

سیستم آزمون داخلی : تنظیمات آزمون پیشرفته شما را قادر می سازد تا انواع گوناگونی از سوالات را ایجاد کنید. شما میتوانید بیش از 10 نوع سوال مانند سوال های 4 گزینه ای، صحیح و غلط، کوتاه جواب، بلند جواب و ... را به راحتی ایجاد کنید.

بادی پرس :  با استفاده از اجومال و سازگاری ایجاد شده بین قالب و افزونه بادی پرس، قادر خواهید بود به راحتی اجمن آموزشی خود را بر روی سایت خودتان ایجاد و مدیریت کنید.

شما میتوانید برای هر دوره گروه اختصاصی ایجاد کنید تا کاربران بعد از خرید هر دوره بصورت خودکار در این گروه های آموزش عضو شوند.

0