مجموعه افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس | بهبود لود سایت در Google insight

35٪

امتیاز خریداران:از0رای

243هزار تومان
159هزار تومان
مجموعه افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس | بهبود لود سایت در Google insightمجموعه افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس | بهبود لود سایت در Google insight
مجموعه افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس | بهبود لود سایت در Google insightمجموعه افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس | بهبود لود سایت در Google insight

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزونه های ویژه افزایش سرعت ساعت

5f54b2d5d9614b12be575a04.jpg

مجموعه افزونه های ویژه افزایش سرعت ساعت | افزونه های کمک کننده سئو سایت

 

معرفی مجموعه افزونه های ویژه ویژه افزایش سرعت ساعت

اگر شما هم یکی از کاربران حرفه ای هستید که به سئو سایت خود اهمیت ویژه می دهید، افزودنی های این مجموعه در کنار افزونه های اصلی سئو مانند یواست سئو (Yoast SEO Premium) هدف شما را در سئوی سایت برآورده خواهد کرد. ژاکت 4 افزونه پرکاربرد افزایش سرعت سایت را در این مجموعه قرار داده است. با توجه به اینکه در مراحل انجان سئو، بهینه سازی تصاویر، بهینه کردن کش سایت و همچنین بهینه سازی و فشرده کردن کدهای هر صفحه بسیار مهم است، کاربران هوشمند این مجموعه را خرید کرده اند. با خرید این 4 افزونه به صورت یکجا، شما 77000 تومان سود خواهید کرد.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول اعمال شده شده است،‌ کد تخفیفی بر روی آن قابل اعمال نیست.

 

افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس | wp rocket راستچین افزایش سرعت در وردپرس | بهینه سازی سایت وردپرس

5f54a68e90ab5811c5653498.jpeg

افزونه WP ROCKET از بهترین افزونه های افزایش سرعت سایت های وردپرسی است که به یقین اگر بدون هیچ تنظیماتی فقط این افزونه را نصب کنید، تاثیر زیادی بر سرعت سایت شما خواهد گذاشت. با کمک wp rocket می توانید برای صفحات سایت خود سیستم کش را فعال نمایید تا با بالا رفتن سرعت بارگذاری صفحات رتبه شما در موتورهای جستجو بهبود یابد. این افزونه به سرعت بارگذاری تصاویر کمک شایانی می کندو می تواند بارگذاری تنبل را برای تصاویر سایت شما فعال کند. همچنین با کاهش حجم فایل های اچ تی ام ال، جاوا اسکریپت و سی اس اس می تواند تاثیر به سزایی در سرعت بارگذاری وبسایت داشته باشد.

پس اگر به عکس های مقایسه سایت خود قبل و بعد از نصب این افزونه، زمان چک کردن سرعت سایت در ابزارهایی مانند GTMetrix دقت کنید، مجاب به نصب خواهید شد.

 

افزونه مدیریت پلاگین در صفحات | افزونه غیر فعال کردن پلاگین در صفحات | پلاگین DPPP

5f54a692dd483c1362539fb7.jpeg

شاید ندانید که وقتی یک افزونه وردپرسی نصب می‌کنید، فایل‌های CSS و JS آن به صورت معمول در همه صفحات سایت شما بارگذاری می‌شوند. این موضوع ممکن است باعث سنگین شدن لود صفحاتی شوند که نیازی به همه افزونه های نصب شده شما ندارد. مثلا وقتی از افزونه اسلایدر یا فرم تماس در صفحه خاصی استفاده کنید، فایل‌های استایل آن همه‌جا قرار می گیرد. افزونه DPPP به شما این قابلیت را خواهد داد که هر افزونه فقط در صفحه‌ای که شما می‌خواهید فعال باشد، پس به طور معجزه آسایی سرعت بارگذاری سایت شما را افزایش می‌دهد. شما فقط با چند کلیک ساده مشخص می‌کنید که افزونه باید کجا کار کند و کجا کار نکند، همین!

 

افزونه smush pro | پلاگین فشرده ساز تصاویر اسماش | افزونه اسماش

5f54a68f90ab5811bf5fdba4.jpeg

یکی از کلیدی ترین موضوعات در بهبود سئوی سایت استفاده از تصاویر بهینه و کم حجم است. این موضوع با صرف زمان و هزینه کم بازدهی و تاثیر بسیار بالایی در رنک سئو سایت شما خواهد داشت. شما معمولا عکس های سایت خود را قبل از آپلود می باید با نرم افزاهایی شبیه فتوشاپ بیهنه و فشرده کنید. اما در دنیای وردپرس این موضوع با افزونه های فشرده ساز تصویر مانند smush pro بسیار راحت شده است. افزونه اسموش پرو با پشتیبانی از فرمت بی نظیر webp از سایر افزونه های فشرده ساز متمایز شده است.

 

افزونه کلیرفای حرفه ای | پلاگین Clearfy Pro

5f54a69390ab5811bf5fdba5.jpeg

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به حذف کد اضافی، ویجت و یا حذف صفحات تکراری داشته باشید. گاهی اوقات قطعه کد را وارد کرده اید، که خودتان آن را در وب پیدا کرده اید. برای بهینه سازی وردپرس و حذف این موارد اضافی شما می توانید از افزونه CLEARFY PRO استفاده کنید. این افزونه ای به تنهایی می تواند جایگزین 50 افزونه وردپرسی شود. از قابلیت های افزونه clearfy می‌توان به بهینه ساز وردپرس، افزایش امینت، پنهان ساز وردپرس، افزایش سئو، بهبود و رفع مشکل افزونه yoast seo، افزایش سرعت لود (load) سایت، بهینه سازی تصاویر و غیرفعال ساز توابع بی استفاده را می توان نام برد.

 

در پایان:

اگر دنبال بالا بردن سرعت سایت خود هستید و افزایش رتبه و نمره سئو سایت برایتان مهم است، این مجموعه افزودنی های افزایش سرعت سایت به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.