مجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرس

45٪

امتیاز خریداران:از0رای

512هزار تومان
279.3هزار تومان
مجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرسمجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرس
مجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرسمجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرس

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

مجموعه افزونه های ویژه مارکتینگ هوشمندانه در ووکامرس 

5f3c09ec9e422904c90ae3f1.png

معرفی مجموعه افزونه های ویژه افزایش فروش و بازاریابی حرفه ای ووکامرس

این روزها هر فروشگاه آنلاینی به افزایش درآمد و سهم بازار خود می‌اندیشد ولی عموما مدیران وب‌ سایت‌ها استراتژی‌های کارآمدی را اتخاذ نمی‌کنند و ابزارهای مناسب خود را به کار نمی‌گیرند.

ما در این بسته شگفت انگیز ژاکت، برای مدیران وب سایتی که می‌خواهند رشد قابل توجهی را در فروش وب سایت خود ایجاد کنند، مجموعه افزونه‌هایی را قرار داده‌ایم که بتوانند در کوتا‌ه‌ترین زمان، بیشترین بازدهی را دریافت کنند.

 از جمله محصولات موجود در این لیست می‌توان به افزونه پیشنهاد هوشمندانه ووکامرس، افزونه بازاریابی، افزونه قیمت گذاری شرطی و داینامیک روی محصولات و افزونه باندل محصولات ووکامرس اشاره کرد.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه بر روی این مجموعه محصول به طور خودکار اعمال شده شده است،‌ کد تخفیف دیگری بر روی آن قابل اعمال نیست.

افزونه پیشنهادات هوشمندانه ووکامرس Smart Offers 

5f2b96c17942d501267e03cd.png

به جرات می‌توان گفت افزونه پیشنهادات هوشمندانه یا اسمارت آفر (Smart offer)، از جمله قدرتمندترین افزونه‌های بازاریابی و مارکتینگ در ووکامرس است.

با استفاده از افزونه اسمارت آفر به راحتی مراحل فروش را سفارشی کرده و به صورت پیشنهادی برای کاربر آماده کنید تا به واسطه آن انگیزه مشتریان برای خرید را بسیار افزایش دهید. اگر کمی هوشمند باشید و با توابع منطقی و ریاضی آشنایی داشته باشید، می‌توانید شرط های جالب و ترکیبی روی خرید محصولات اعمال کنید که مشتری خود را برای بالا بردن سبد خرید خود ترغیب کنید.

به کمک این افزونه هر مدیر وب سایتی به راحتی می‌تواند استراتژی‌های پول ساز Upsells، Cross-sells، Downsells، One time offers، Backend promotions را در وب سایت خود پیاده سازی کند.

 

افزونه تخفیف و قیمت گذاری پویا | WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts

5f2b96c11426a4012c04bb4c.jpeg

با افزونه تخفیف و قیمت گذاری پویا هر ایده تخفیفی که داشته باشید قابل پیاده سازی است. این افزونه به راحتی می تواند کار چندین افزونه کاربردی ووکامرس را برای فروش‌های منظم، تبلیغات، پیشنهادهای ویژه محصولات، قیمت‌گذاری عمده، قیمت‌گذاری تکی، قیمت‌گذاری پکیجی، پیشنهادات روزانه، قیمت‌گذاری عضویتی، پلن‌های وفاداری خریداران، قیمت‌گذاری مبتنی بر زمان و مکان و ... انجام دهد.

 

افزونه باندل محصول ووکامرس | پلاگین Product Bundles | Yith Woocommerce Product Bundles

5f2b96c11426a401225a1da3.png

شما به عنوان یک مدیر بازاریابی باید بررسی کنید که مشتری دنبال چه چیزی در سایت شما است، چه چیزی خریداری می‌کنند و چه چیزی را دوست دارد خرید کند. پس شما باید بتوانید فروش محصولات مرتبط باهم را بالا ببرید. افزونه باندل محصولات ووکامرس به شما این امکان را می دهد که بسته‌های ترکیبی از محصولات ایجاد کنید و تخفیف را در قیمت نهایی مدیریت کنید.

طبق تحقیقات نشان داده شده است که فروش روی باندل‌های محصول در صورتی که امکان خرید جداگانه هر محصول نیز وجود داشته باشد، اغلب موفقیت آمیز تر هستند. در نهایت هدف شما باید روی فروش بیشتر محصولات ترکیبی و ارائه آن‌ها به مشتریان خود به عنوان پیشنهادات ویژه باشد.

 

افزونه بازاریابی ووکامرس | Yith Woocommerce Affiliates

5f2b96c11426a4012d5454e6.jpeg

در سیستم بازاریابی همکاری در فروش یا affiliate عملا شما کاری می‌کنید که دیگران برای شما بازاریابی کنند.

افزونه همکاری در فروش به شما این امکان را می دهد که زمان دریافت پورسانت بازاریاب را کنترل نمایید. همچنین گزارش دقیقی از میزان کلیک روی هر یک از لینک های شما، که توسط هریک از بازاریابان به اشتراک گذاشته شده است، می دهد.

 

افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس | Yith Woocommerce Points and Rewards Premium

5f2b96c1179b69010877950e.jpeg

همه انسان‌ها از دریافت پاداش لذت می‌برند و برای هدیه های دریافتی خود ارزش قائل هستند. شما با افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس کاری می‌کنید که افراد برای خرج کردن امتیازات خود،‌ بارها و بارها به فروشگاه شما بازگردند.

برخی از ویژگی های مهم این افزونه مانند: پاداش به مشتریان نمونه و وفادار خود بوسیله سیستم امتیاز، تخفیف بر روی خرید محصولات، تعیین تخفیف های مجزا برای دسته بندی محصولات مختلف، اعمال قوانین مختلف بر اساس نقش‌های کاربری مختلف، افزایش و کاهش امتیازهای افراد به صورت دستی، اختصاص میزان متفاوت امتیاز برای یک محصول یکسان بر حسب نقش مشتریان در سایت، تنظیم زمان انقضا برای امتیازها و بسیاری امکانات دیگر که می تواند به رضایت بیشتر مشتریان شما کمک شایانی بکند و در نتیجه باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد.

افزونه پاپ‌آپ لایه‌ای | layered-popups

5f2b96c2d835df011a13dd5e.jpeg

آنچه شما در قدم اول جذب کاربران جدید به آن نیاز دارید، Leadها یا سرنخ‌هایی از بازدید کنندگان است تا بتوانید با روش‌های مختلف آن ها را به وب سایت خود بازگردانید و در نهایت فروش محصول به آنان را محقق کنید. افزونه پاپ آپ لایه‌ای یکی از قدرتمندترین و کامل‌ترین افزونه‌هایی است که به شما امکان جمع آوری lead های با کیفیت را می‌دهد.

پاپ‌آپ چندلایه‌ی ویژه با تکنولوژی AJAX طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد تا پاپ آپ خود را لایه لایه ایجاد کنید و به زیبایی آن و امکان کلیک بیشتر روی آن بیافزایید. پنجره پاپ‌آپ می‌تواند در هنگام بارگزاری صفحه، خروج از بخشی خاص، اسکرول صفحه، عدم فعالیت کاربر برای مدتی، کلیک موس بر روی ناحیه‌ای از صفحه و حتی هنگامی که از نمایش یک تبلیغ جلوگیری می ‌شود نمایش داده شود.

 

در پایان: اگر دنبال تبدیل شدن به یک مدیر مارکتینگ حرفه ای هستید و می خواهید فروش خود را چند برابر کنید و نرخ تبدیل بازدید کنندگان سایت خود را به خریدار بالاتر ببرید و بدین ترتیب هزینه تبلیغات و بازاریابی خود را کاهش دهید، این مجموعه افزودنی های ووکامرس به شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

5f3bcdc29e422903f554f9f4.png