ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه آزمون ذهن زنانه - ذهن مردانه نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

6فروش
149.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه آزمون ذهن زنانه - ذهن مردانه نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

پرسشنامه روانشناسی ذهن زنانه – ذهن مردانه نیک اندیشان

 این پرشنامه نیاز همه رواندرمانگرها برای شناخت بهتر مراجعین خود هستند. در ضمن اینکه وجود آزمون رایگان در سایت می تواند در تعداد بازدید و سئوی سایت موثر باشد. 

افراد بسیاری برای شناخت خود به دنبال آزمون‌های رایگان روانشناسی هستند که این آزمون می‌تواند آنها را در خودشناسی شان همراهی شان کند.

در ورژن های اول این افزونه ،‌ اعداد به انگلیسی نمایش داده می شد که در ورژن اخیر رفع شد و جدول پاسخ با رنگ بندی مقیاس‌ها زیباتر گردید. همچنین سوالات و نوشته ها و نتایج به صورت ریسپانسیو در صفحات مختلف با اندازه های متفاوت نمایش داده می شوند و کلید اجرای مجدد آزمون به صفحه نتایج اضافه شده است. در ضمن 30 سوال به صورت 10 سوال در هر صفحه نمایش داده می‌شود.

 

افزونه آزمون ذهن مردانه و زنانه زنانه نیک اندیشان

 

تست روانشناسی ذهن زنانه – ذهن مردانه نیک اندیشان 

آزمون روانشناسی ذهن زنانه – ذهن مردانه نیک اندیشان یکی از سری افزونه‌های آزمون‌های روانشناسی نیک اندیشان می‌باشد که تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه کافیست کد کوتاه [MWMtest] را در یک نوشته قرار دهید و نوشته  (post) را انتشار دهید. برای ثبت لایسنس ژاکت،‌ در منوی تنظیمات پیشخوان وردپرس برروی ثبت لایسنس آزمون ذهن زنانه – ذهن مردانه کلیک کنید و لایسنسی را که از سایت ژاکت دریافت کرده اید وارد کنید.

هر شخصی با فیزیک خاص که جنسیت او را مشخص می‌کند به دنیا می‌آید.

اما مغز زنان و مردان نیز با هم متفاوت هستند و در یک طیف می‌توان آنها را مورد بررسی قرار داده و عملکرد خود را براساس آن تنظیم کرد یا مهارت‌هایی آموخت تا بخش‌هایی از نواقص را پوشش داد.

شما با انجام این تست می‌توانید به شناخت بیشتری از خود دست یابید و در عملکرد خود بهینه باشید. احتمال دارد که مغز شما کمی با جنسیت شما تفاوت داشته باشد که با مراجعه به مشاور روانشناسی این امکان وجود دارد که بین بدن و ذهن خود هماهنگی ایجاد کنید.

این آزمون، دارای ۳۰ سوال است که یک عدد به عنوان امتیاز شما در پاسخ به شما ارائه می‌کند که لازم است توضیحات را در صفحه نتایج مطالعه کنید.

انجام آزمون حدود ۱۵ دقیقه زمان می‌گیرد و لازم هست به همه سوالات پاسخ دهید.

پیشنهاد می‌گردد اگر از گوشی موبایل استفاده می‌کنید، گوشی را افقی بگیرید.

از آنجاییکه محاسبات متفاوتی برای زن و مرد انجام خواهد شد، پیش از آغاز پاسخ به پرسش‌ها جنسیت بدن خود را تعیین کنید.

در صفحه نخست آزمون توضیحاتی در خصوص آزمون درج شده است و تاکید شده که اگر با گوشی موبایل اقدام به پاسخ می‌کنید گوشی خود را در حالت افقی بگیرید. آزمون افزونه وردپرسی ذهنیت زنانه و مردانه نیک اندیشان

 

اگر چنانچه سهوا سوالاتی را بدون پاسخ گذاشتید، به شما شماره سوال نمایش داده خواهد شد و در جلوی سوال نیز با خط قرمز جمله ای نوشته می شود که پیدا کردن آن برای شما آسان باشد. در ضمن پاسخ‌‌های شما حفظ خواهند شد و در خصوص از دست دادن پاسخ ها نگرانی وجود ندارد.

 

نتیجه آزمون روانشناسی ذهن مردانه و زنانه

در صفحه نتایج یک عدد به عنوان امتیاز شما از این تست به شما ارائه می شود که می توانید این امتیاز خود را به وسیله توضیحاتی که در زیر عنوان بررسی نتیجه آزمون درج شده است مورد بررسی قرار دهید.

نتیجه پاسخ افزونه آزمون ذهن مردانه و زنانه نیک اندیشان

 

 

بررسی نتیجه آزمون

اغلب مردان بین 0 تا 180 و زنان بین 150 تا 300 امتیاز کسب می‌کنند. 

مغزهایی که اساسا برای افکار مردانه برنامه‏‌ریزی شده‏‌اند معمولا کمتر از 150 امتیاز به دست می‏‌آورند. هر قدر این امتیاز به صفر نزدیک‏تر باشد برنامه‌‏ریزی مغز مردانه‏‌تر و تستوسترون بدن بیشتر است. این افراد بسیار منطقی، اهل تجزیه-تحلیل و مهارت‌های کلامی و نظم و انضباط هستند، در امر طرح‏‌ریزی قیمت‏‌ها و برنامه‌ریزی نتایج برای اطلاعات آماری قابلیت بیشتری دارند و به زحمت تحت تأثیر احساسات قرار می‏‌گیرند. 

امتیاز کم نشانگر قابلیت مردانه بیشتر است. این امتیاز دلالت بر میزان تستوسترون بیشتر بدن جنین در هفته‏ های اول تشکیل و رشد دارد. 

 

هرقدر امتیاز یک مرد بیشتر از 180 باشد، احتمال گرایش به همجنس‏ در او بیشتر است.

 مغزهایی با برنامه‌ریزی زنانه امتیازاتی بالای 180 کسب می‏‌کنند. هرقدر امتیاز بالاتر باشد ، مغز زنانه‏‌تر است و خلاقیت‌ها و استعدادهای هنری بیشتری را بروز می‌دهد. زنی با امتیاز بالا در موسیقی با استعدادتر است و بیشتر تصمیماتش بر الهام و شهود مبتنی می‌باشد. او با کمترین میزان اطلاعات، بهترین تشخیص را ارایه می‏‌دهد.

هرچه امتیازات یک زن کم‏تر باشد ، او تمایل بیشتری به همجنس‏ خود دارد.

مردانی با امتیاز زیر صفر و زنانی با امتیاز بالای 300 دارای مغزهایی کاملا متفاوت و متضاد هستند. تنها چیزی که آنها را به هم پیوند می‌دهد، زندگی روی یک سیاره می‏‌باشد.

کسانی که امتیاز بین 150-180 کسب می‌کنند سازگارترند. این افراد هیچ تعصبی در مورد عقاید زنانه یا مردانه از خود نشان نمی‌دهند. این انعطاف در فکر و اندیشه امتیاز برجسته‌ای در روند حل مسایل به شمار می‏‌آید. افراد مذکور با هر دو جنس زن و مرد به راحتی دوست می‏ شوند و ارتباط برقرار می‏‌کنند.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط