افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankie

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از2رای

727فروش
49هزار تومان
افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankieافزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankie
افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankieافزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankie
  • محصول ویژه است
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه رنکی | افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل | پلاگین Rankie

از رنکینگ سایت خود چشم برندارید 

معرفی پلاگین Rankie

حتما برای بالابردن سئوی سایت خود ، کلمات کلیدی انتخاب کرده اید . اما این کلمات تا چه اندازه شما را به هدف تان نزدیک کرده است ؟ رتبه ی سایت تان روی کدام یک از کلمات بهبود یافته ؟ در این مدت از رقبای خود سبقت گرفته اید ؟ اصلا از عملکرد آن ها اطلاع دارید ؟؟؟ افزونه Rankie یکی از پر فروش ترین پلاگین های انواتو در زمینه ی سئو می باشد . افزونه ای ساده با ظاهری  کاربرپسند . در ادامه به معرفی آن می پردازیم . 

 

برای داشتن یک وب سایت قدرتمند علاوه بر داشتن محتوای مناسب ، باید برای بهبود رتبه یا رنک سایت تلاش کرد . اولین قدم برای بالا بردن سئو ، پیدا کردن کلمه کلیدی است . Rankie با ابزار جستجوی قدرتمند خود شما را در یافتن کلمه ی کلیدی یاری می کند  . این ابزار لیست بزرگی از کلمات کلیدی ، که می تواند هدف شما قرار گیرد را ، تولید می کند . این کلمات کلیدی براساس پیشنهادات گوگل ارائه می شوند . به عنوان مثال اگر شما کلمات کلیدی درباره "سئو" می خواهید ، پلاگین 10 پیشنهاد اول گوگل برای "سئو" را برمی گرداند . سپس دوباره جستجو می کند و 10 پیشنهاد بعدی گوگل برای "سئو ا" (کلمه دوم با الف شروع شود) را برمی گرداند و جستجو را تا "سئو ی" (کلمه دوم با ی شروع شود) ادامه می دهد . برای هر کدام 10 کلمه کلیدی پیشنهاد می دهد . در نهایت می توانید کلمات خود را انتخاب و کرده و لیست آن را مشاهده و کپی کنید . 

5e7b2d32709a72114d0afc77.png

 

اما کار اصلی افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل ...

برای این که بدانید کلمه ی کلیدی منتخب ، تا چه اندازه شما را به هدف تان نزدیک کرده ، باید رتبه یا رنک سایت خود روی آن کلمه را بررسی کنید . این کار را به Rankie بسپارید . کافیست کلمه ی کلیدی و دامنه ی سایت خود را در این پلاگین وارد کنید . Rankie روزانه و به طور خودکار ، کار آپدیت رنک ها را انجام می دهد .  
 

5e7b2d3bc0edf1166779a1e2.png

خبر جالب این که ...

نه تنها رنک سایت خود ، بلکه امکان بررسی رنک سایر دامنه ها وجود دارد . پس با این ابزار شما می توانید ... به طور روزانه از تغییرات سئوی سایت خود و رقبایتان مطلع شوید نتایج عملکرد آن ها را با سایت خود مقایسه کرده ، برای بهبود سئوی سایت خود تصمیمات هوشمندانه اتخاذ کنید و رقبا را پشت سر بگذارید .   

بازم هست ...

گزارشات بخش دیگری از این پلاگین می باشد . با این پلاگین می توانید تغییرات رنک خود را روی نمودار مشاهده کنید . تغییرات رنک سایت را روی تک تک کلمات کلیدی به صورت نمودار مشاهده کنید . 

 

به علاوه می توانید گزارش کاملی از تمامی کلمات و دامنه های وارد شده در سایت را ببینید . 

Rankie تداخلی با  Yoast SEO ندارد 

عملکرد این پلاگین و افزونه ای مانند Yoast  کاملا متفاوت می باشد و می تواند به عنوان مکمل آن عمل کند .

 

***  آموزش پلاگین در قالب فایل PDF همراه با فایل اصلی ارائه می شود ***

پیش از کار با افزونه ، حتما این فایل را مطالعه کنید 

 

 

ویژگی های کلی پلاگین Rankie :

  1.  جستجوی کلمه ی کلیدی
  2.  بررسی رنک سایت خود
  3.  بررسی رنک سایر دامنه ها
  4.  به روز رسانی خودکار رنک سایت
  5.  نمایش تغییرات به صورت نمودار
  6.  قابلیت گزارش گیری
  7.  قابلیت ارسال روزانه ایمیل
5e7b2d48387406120f3f3096.png

 

  


آپدیت افزونه Rankie به نسخه ی 1.6.5