ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

شیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیو

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

15فروش
129.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

شیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیو

بروزرسانی

خودکار

شیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیوشیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیو
شیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیوشیوا - افزودنی المنتور لیست پخش آپارات و ویدیو
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

معرفی افزونه شیوا افزودنی المنتور لیست پخش ویدیو و آپارات

به کمک این افزونه در قسمت ویرایش صفحه با استفاده از المنتور یا المنتور پرو، از این المنت که با عنوان های “لیست پخش آپارات” و “لیست پخش آپارات 2” میباشد استفاده کنید و با استفاده از لینک ویدیوی آپارات و آپلود ویدیو یک لیست پخش بسازید. با استفاده از لینک ویدیو آپارات اطلاعاتی همچون تصویر ویدیو، نام، تعداد بازدید و مدت زمان ویدیوهای آپارات به صورت خودکار دریافت میشوند و میتوانید یک لیست پخش کامل با افزودن لینک ویدیوها بسازید. همچنین میتوانید با آپلود ویدیو یک لیست پخش دلخواه بسازید، ضمن اینکه امکان استفاده از ویدیوی آپارات و آپلود ویدیو در یک لیست پخش به صورت همزمان وجود دارد. این المنت در نسخه رایگان و حرفه ای المنتور کاملا قابل استفاده میباشد. این المنت به صورت چیدمان آیتم ها، لیست پخش را میسازد به این صورت که در قسمت ویرایش المنتور با کلیک بر روی آیتم جدید یک آیتم اضافه میشود که اطلاعات درخواست شده را باید وارد کنید و برای ادامه دادن این چیدمان یک آیتم دیگر را باید اضافه کنید و به این صورت لیست پخش مورد نظر ساخته میشود. این المنت ریسپانسیو میباشد و همچنین قابلیت استایل دهی به تمام اجزای المنت را دارید.


 

برخی از ویژگی های افزونه شیوا - لیست پخش المنتور

 

دریافت اتوماتیک اطلاعات ویدیو شامل نام، عکس، مدت زمان و همچنین امکان ویرایش این اطلاعات:

با وارد کردن ادرس اینترنتی ویدیوی آپارات اطلاعات ویدیو که شامل عکس بند انگشتی، مدت زمان ویدیو، نام ویدیو و تعداد ویو میباشد به طور خودکار دریافت میشود و همچنین این اطلاعات قابل ویرایش میباشد. توجه کنید که برای ویدیو های آپلودی این اطلاعات باید وارد شوند.

 

امکان استفاده از لینک آپارات و آپلود ویدیو به طور همزمان در لیست پخش:

در این ویجت از دو روش برای قرار دادن ویدیو در لیست پخش استفاده میشود. از طریق لینک ویدیو آپارات و آپلود ویدیو. در یک لیست پخش میتوانید از هردو مورد استفاده کنید.

 

امکان جابه جایی بین ویدیوها:

میتوانید در این ویجت با استفاده از دکمه های بعدی و قبلی بین ویدیوها حرکت کنید.

 

امکان لایک کردن هر ویدیو:

در هر ویدیو امکان لایک کردن آن ویدیو وجود که متوجه بازخورد ویدیو شوید و این اطلاعات در دیتابیس ذخیره میشوند.

 

امکان بخش بندی در لیست پخش:

در یک لیست پخش میتوانید در هنگام ویرایش ویجت از قسمتی به بعد از آیتم ها با زدن تیک بخش بندی، قسمت های بعدی را بخش بندی کنید و عنوان بدهید.

 

قابلیت استایل دهی و شخصی سازی ویجت:

در این ویجت میتوانید هر بخش از ویجت را استایل دهی کنید و استایل دهی ها شامل رنگ و تایپوگرافی میباشد. همچنین میتوانید ویجت را سفارشی سازی کنید که این مورد شامل نمایش دادن یا مخفی کردن بخش ها و ارتفاع دادن ویدیو میباشد.

 

ریسپانسیو:

این ویجت به طور کامل ریسپانسیو است به این معنا که در تمام صفحات که شامل صفحه نمایش های کوچک مثل موبایل و تبلت است و همچنین در صفحه نمایش های بزرگ که شامل دسکتاپ و تی وی است به طور کامل مطابقت دارد.

 

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط