افزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFM

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

5فروش
29هزار تومان
افزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFMافزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFM
افزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFMافزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFM
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFM | پلاگین Groups & Staffs

با افزونه WCFM Groups & Staffs  فروشگاه خود را متحول کنید

برای نمایش دمو افزونه اینجا را کلیک کنید

نام کاربری: demo_vendor          پسورد: demo_vendor

البته این افزونه add-on افزونه WCFMu هست که دمو ی آن به همراه این افزونه و افزونه add-on دیگر آن یعنی Analytics می باشد.

اگر میخواهید کاربر برای فروشگاه چند فروشندگی خود ایجاد کنید و آن ها را مدیریت کنید، افزونه WCFM Groups & Staffs بهترین گزینه برای شماست.

معرفی افزودنی گروه و کارکنان مدیریت افزونه WCFM

یکی از مشکلاتی که فروشنده های سایت های چند فروشندگی با آن مواجه هستند، این است که هیچکس غیر از خودشان نمی توانند فروشگاه را مدیریت کنند. فروشگاهی که چندین محصول دارد نیازمند تیم مدیریتی است. تیمی که کنار هم محصولات را مدیریت می کنند. افزونه wcfm Groups & Staffs این امکان را به شما می دهد تا تیمی بتوانید برای فروشگاه خود مدیر و کارمند اضافه کنید و آن ها را مدیریت کنید. آیا این عالی نیست؟؟؟

امکانات پلاگین Groups & Staffs

  • مدیر گروهها

برای هر سایت چند فروشنده الزامی است تا فروشنده های خود را طبقه بندی کند و آن ها را کنترل کنند. این نیز به فروشندگان کمک می کند، زیرا آنها یک داشبورد مرتب همراه با محتوای مورد نیازشان دارند. قدرتمند ترین چیز این است که شما حتی ممکن است یک فروشنده را با چندین گروه مرتبط کنید و چندین گروه از قابلیت ها را برای آن ها مشخص کنید.

  • مدیریت پیشرفته ی قابلیت ها

این سخت ترین و دردناک ترین کار برای مدیر فروشگاه است -  کاربران فروشگاه را کنترل کنید! شما بهترین و آسان ترین ویژگی ها و ابزار برای کنترل کاربرانتان دارید. مجموعه ای از کنترل کننده ها برای فروشندگان، مدیران فروشگاه و کارکنان فروشگاه.

  • مدیر کارکنان

فروشگاه کارکنان – چیزی که برای یک فروشگاه چند فروشنده بسیار ضروری است فروشندگان شما گروه خود را برای کارکنان خود، فقط برای فروشگاه خود خواهند داشت و می توانند هر یک از کارمندان را به صورت جداگانه تنظیم کنند.

  • مدیر فروشگاه

به طور معمول شما همچنین کنترل کامل خود را بر روی قابلیت های خود خواهید داشت.