افزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | WooCommerce Attribute Images

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

16فروش
49هزار تومان
افزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | WooCommerce Attribute Imagesافزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | WooCommerce Attribute Images
افزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | WooCommerce Attribute Imagesافزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | WooCommerce Attribute Images

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | پلاگین WooCommerce Attribute Images

آخرین بروزرسانی نسخه ۱.۲ (۱۳۹۹/۵/۲۷)
با پشتیبانی از به‌روز رسان هوشمند ژاکِت جهت بروزرسانی مستقیم افزونه، از پیشخوان مدیریتی وردپرس

معرفی افزونه تصاویر ویژگی‌ های ووکامرس | پلاگین WooCommerce Attribute Images

ویژگی محصولات ووکامرس خسته کننده هستند! خواندن آنها تکراری و حوصله سربر است. پلاگین WooCommerce Attribute Images به شما کمک می‌کند تا ویژگی محصولات خود را با جذابیت بیشتری به مخاطبان ارائه دهید. با این افزونه می‌توانید به ویژگی های محصولات فروشگاه خود سروسامان بدهید. برای آنها تصویر انتخاب کنید و خوانش ویژگی‌ها را سهولت ببخشید. پلاگین WooCommerce Attribute Images، مشتریان شما زمان زیادی را برای خواندن ویژگی‌های محصولات صرف می‌کنند؛ اما با این افزونه تنها با یک نگاه می‌توانند تمام مشخصات محصول را رصد کنند و زمان لذت بخشی را از گشت و گذار در سایتتان تجربه کنند. استفاده از نشان‌ها و نماد‌های استاندارد و آشنا بجای هزاران توضیح عمل خواهد کرد و نتیجه مثبتی در انتخاب کالاهای شما خواهد داشت.

عملکرد افزونه WooCommerce Attribute Images

در محصولات متغییر بی‌نظیر است. زمینه‌های انتخابی قدیمی محصولات متغییر، جای خود را به انتخاب‌های جذاب و مصور خواهند داد. با استفاده از این افزونه انتخاب‌های مختلف از یک محصول، ساده‌تر و ملموس‌تر خواهد شد و مشتریان شما را از یک پروسه گیج کننده نجات می‌دهد. شما می‌توانید از تصاویر انتخاب شده برای ویژگی‌ها، در انتخاب‌های محصولات متغییر، استفاده کنید. 

5ea5ee1f980d6e01ac0d5ac2.jpg

از طریق تنظیمات عمومی افزونه WooCommerce Attribute Images، می‌توانید محل نمایش تصاویر ویژگی‌ها و نحوه قرارگیری آن‌ها را مشخص کنید. همچنین برای نمایش توضیحات بیشتر می‌توانید از تولتیپ (Tooltip) استفاده کنید. می‌توانید نمایش تصاویر ویژگی‌های فروشگاه خود را به سادگی سفارشی سازی کنید. رنگ حاشیه تصاویر را متناسب با قالب خود تغییر دهید. اندازه و حالت نمایش تصاویر جایگزین شده عنوان ویژگی‌ها و مقدار ویژگی‌ها بصورت مجزا قابل تنظیم هستند. افزونه تصاویر ویژگی‌های ووکامرس نیاز به افزونه‌های ووکامرس و فریم ورک ریداکس دارد. لطفا آنها را نصب و فعال کنید. با افزونه WooCommerce Attribute images می‌توانید تنها با یک‌بار وارد کردن تصاویر برای مشخصات و عناوین محصولات، در تمامی کالاهای سایت خود، از آن‌ها استفاده کنید.

قابل اجرا بر روی:
– وردپرس ۳.۸ به بعد
– ووکامرس ۲ به بعد
– PHP نسخه ۵.۲ به بعد
پیش‌نیاز:
فریم‌ورک ریداکس (Redux Framework)

بروزرسانی‌ها
نسخه ۱.۲
رفع برخی ایرادات
نسخه ۱.۱.۷
رفع ایراد: وقتی هیچ عکس اختصاص داده نمی شود ، کشویی را نشان نمی دهد
نسخه ۱.۱.۶
رفع ایراد: کد کوتاه که روی صفحات واحد کار نمی کند
نسخه ۱.۱.۵
جدید: اضافه شدن شورت‌کد جدید
مثال:
[woocommerce_attribute_images_attributes attributes="color,size"]
[woocommerce_attribute_images_attributes product="354" attributes="color"]