افزونه یوتیوب دانلودر

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

15فروش
25هزار تومان
افزونه یوتیوب دانلودرافزونه یوتیوب دانلودر
افزونه یوتیوب دانلودرافزونه یوتیوب دانلودر

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه یوتیوب دانلودر | پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب

افزونه یوتیوب دانلودر | پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب

دانلود ویا نمایش مستقیم کلیپ های یوتیوب در وردپرس بدون محدودیت

محصول 100% ایرانی

  لیست بروزرسانی ورژن 1.1.0 : رفع مشکل کش شدن ویدئو منقضی شده ایجاد لینک مشاهده مستقیم ویدئو برای قرار دادن در سایر پلیر ها    
نکته 1 : این محصول در حال حاضر برروی سرورهای ایرانی کار نمیکند. نکته 2 : برخی از ویدئو های یوتیوب به دلیل محدودیت های سنی و یا داشتن لایسنس به هیچوجه قابل دانلود نمی باشند. لطفا قبل از خرید محصول توسط دمو ویدئوهای مدنظر خود را تست کنید تا از عملکرد محصول اطمینان حاصل کنید. نکته 3 : همانطور که از نام پلاگین پیداست ، این پلاگین برای دانلود ویدئو طراحی شده . در صورتی که قصد دارید تمامی ویدئو های سایت خود را به صورت زنده توسط این پلاگین از یوتیوب به نمایش بگذارید ، خرید این پلاگین توصیه نمیشود. چراکه ممکن است به دلیل درخواست های زیاد از سرور شما به یوتیوب ، سرویس یوتیوب این موضوع را یک فعالیت غیر عادی شناخته و از ارائه ویدئو برای سایت شما خودداری نماید. در این صورت ممکن است تا ساعاتی هیچ یک از ویدئو های سایت شما قابل مشاهده نباشند.

لطفا قبل از خرید به نکات فوق دقت کنید

   

معرفی افزونه یوتیوب دانلودر

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که نیاز پیدا کنید یک ویدئو از سایت یوتیوب را برای کاربران وبسایت خود به نمایش بگذارید اما به دلیل محدودیت در دسترسی ایرانیان به یوتیوب از اینکار منصرف شده باشید.راهکار موجود تا کنون این بود که ویدئو را توسط سایتهای دانلود از یوتیوب ، ویدئو مربوطه را دانلود ، سپس در سایتهای ایرانی میزبانی ویدئو آپلود کنید و توسط کد نمایش در وبسایت وردپرسی خود به نمایش در آورید. خوب برای اینکار اندکی زمان و مصرف حجم اینترنت نیاز است.   افزونه یوتیوب دانلودر | پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب ما در پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب راه شما برای نمایش ویدئو های یوتیوب را بسیار کوتاه کردیم. کافیست لینک ویدئو مد نظر را از یوتیوب کپی کنید و در پلاگین قرار دهید. دیگر بدون استفاده از حجم اینترنت برای دانلود و آپلود میتوانید مستقیم ویدئو مربوطه را در هاست خود آپلود کنید.   افزونه یوتیوب دانلودر | پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب   با استفاده از این پلاگین میتوانید ویدئو های موجود در یوتیوب را به صورت مستقیم در کتابخانه پرونده های چندرسانه ای سایت وردپرسی خود دانلود کنید.کافیست لینک ویدئو مربوطه را از یوتیوب کپی کرده و در پلاگین قرار دهید و با زدن یک کلیک ، آن ویدئو در سایت وردپرسی شما دانلود میشود. همچنین میتوانید بدون دانلود ویدئو لینک ویدئو را به پلاگین بدهید و شورتکد نمایش ویدئو به صورت مستقیم از سرور یوتیوب را دریافت کنید. در این صورت بدون اینکه ویدئو فضایی را در هاست شما اشغال کند بدون نیاز به پراکسی توسط کاربران سایت شما قابل مشاهده خواهد بود.  

ویژگی های پلاگین وردپرس دانلود از یوتیوب  :

  • نمایش مستقیم ویدئو های یوتیوب بدون نیاز به پراکسی
  • استفاده از پلیر وردپرس برای نمایش ویدئو ها بصورت مستقیم از سرور یوتیوب
  • دانلود ویدئو در کتابخانه پرونده های چندرسانه ای وردپرس
  • ایجاد خودکار شورتکد های نمایش ویدئو چه در حالت دانلودی و چه در حالت غیر دانلودی