کد تخفیف ژاکت | کد تخفیف مشتریان وفادار ژاکت | کد تخفیف دائمی ژاکت | باشگاه مشتریان ژاکت

 از ژاکت کد تخفیف دائمی دریافت کنید

ژاکت تصمیم دارد در پاسخی به اعتماد همراهان همیشگی خود و طراحان وب سایت های اینترنتی که از محصولات ژاکت در طراحی هایشان استفاده می‌کنند، کد تخفیف اختصاصی و همیشگی ارائه کند تا در هر خرید بتوانند از ۲۰٪ کد تخفیف ژاکت بهره مند شوند. این کد برای مشتریان وفادار ژاکت به صورت اختصاصی صادر می گردد و برای سایر کاربران قابل استفاده نخواهد بود.

شرایط استفاده از طرح تشویقی مشتریان وفادار:

کاربرانی که بیش از ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان از ژاکت خرید کرده باشند، مشتری وفادار ما خواهند بود. کلیه مشتریان وفادار می‌توانند طی تیکت "ارتباط با ژاکت" و از نوع "سایر موارد" درخواست دریافت کد تخفیف اختصاصی خود را برای ما ارسال کنند و از ژاکت کدی تخفیف اختصاصی دریافت نمایند.

شرایط استفاده از طرح تشویقی طراحان سایت:

در ژاکت دو گروه از کاربران به عنوان طراح سایت شناخته می‌شوند: 

  1. شرکتهای ثبت شده حوزه فناوری اطلاعات که به طور تخصصی به کار طراحی سایت مشغول بوده ودارای شماره ثبت هستند.
  2. طراحان سایت و فریلنسرها که دارای یک وب سایت طراحی سایت با حداقل سه بخش زیر باشند:
    • نمونه کار
    • پلن‌های طراحی و ثبت سفارش
    • تماس با ما

این دست کاربران می‌توانند طی تیکت "ارتباط با ژاکت" و از نوع "سایر موارد" درخواست خود به همراه لینک وب سایت رسمی مجموعه که از طریق آن اقدام به ثبت سفارش می‌کنند، را برای ما ارسال کنند تا برای خریدهای بالا ۵۰۰،۰۰۰ تومان آن ها کد تخفیف اختصاصی صادر گردد. لازم به ذکر است در صورت رسیدن سقف خرید مجموعه‌های طراحی سایت به ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان، می‌توانند بدون محدودیت در حداقل سفارش از طرح تخفیف مشتریان وفادار استفاده کنند. بدین منظور می باید طی همان تیکت درخواست حذف محدودیت حداقل سفارش را مطرح نمایید.