بسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرود

50٪

امتیاز خریداران:از0رای

505هزار تومان
250هزار تومان
بسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرودبسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرود
بسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرودبسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرود
  • محصول ویژه است

بسته شگفت انگیز افزونه های ضروری طراحی صفحه فرود


میخوای با یک طراحی متفاوت از سایت خودت کاربران رو به خرید محصولات خودت تشویق کنی؟ میخوای در کمترین زمان ممکن یک صفحه اختصاصی برای کمپین نوروزی خودت بزنی؟

در این بسته شگفت انگیز المنتوری پنج عدد از بهترین افزودنی‌های المنتور 5۰٪ تخفیف برای شما کاربران آماده شده است و به جای پرداخت 505۰۰۰ تومان تنها با 2۵۰۰۰۰ تومان  می‌توانید هر ۵ افزونه قدرتمند را تهیه کنید و ۲5۵۰۰۰ تومان سود ببرید.

به کمک‌ این افزونه های المنتوری می‌توانید قابلیت‌های ویژه‌ای را به صفحات فرود (لندینگ پیج) خود اضافه کنید.

اگر توضیحات کوتاهی در مورد هرکدام از این محصولات می‌خواهید ادامه این موارد را دنبال کنید.

با توجه به اینکه تخفیف ویژه 5۰٪ بر روی این بسته شگفت انگیز محصول قرار داده شده است،‌ کد تخفیف دیگری روی بسته شگفت انگیز قابل استفاده نیست.

 

معرفی افزونه المنتور پرو

603f8a18e9ed28204a1fbadd.png

 

صفحه ساز Elementor حرفه ای ترین ابزار طراحی صفحات فرود و محصول در وردپرس است. استفاده از صفحه ساز المنتور نیاز به کدنویسی ندارد و فقط لازم است با کشیدن و رها کردن امکانات مورد نیاز طراحی خود را انجام دهید. برای ساخت یک قالب اختصاصی در وب سایت خود که هدر و فوتر و منوی اختصاصی داشته باشد و طراحی متفاوتی نسبت به بقیه صفحات سایت خود داشته باشد، می‌توانید به راحتی از المنتور استفاده نمایید. بیش از 300 نمونه قالب آماده برای طراحی صفحات در اختیارتان قرار می‌دهد تا دیگر دغدغه ایده‌های جدید را نداشته باشید.

 

معرفی افزونه جت المنت

603f8a19fd442020e12ba819.png

 

افزونه Jet Elements دارای المان‌های مختلفی برای کمک به صفحه ساز محبوب المنتور  می‌باشد. با استفاده از جت المنت می‌توانید به راحتی صفحات فرود خود را تجهیز نمایید. با این افزودنی از ضروری‌ترین المان‌های مورد نیاز ساخت لندینگ پیج بهره‌مند شوید. افزونه جت المنت از افزونه‌های فرو ساز پشتیبانی می‌کند و سازگار با افزونه چند زبانه کردن سایت WPML می‌باشد. در نهایت این افزونه قالب‌ها و بلوک‌های پیش ساخته بسیار زیادی را به شما پیشنهاد می‌کند که در ساخت لندینگ پیج ها به کارتان سرعت دهید.

 

معرفی افزودنی پاورپک المنتور

603f8a195f3363225f0dbf05.jpeg

 

با افزودنی پاورپک، صفحه ساز المنتور به سطح جدیدی از امکانات ارتقاء پیدا خواهد کرد. پاورپک بیش از 50 ابزارک خلاقانه، کاربردی و امکانات سفارشی سازی دارد که به شما کمک می‌کند بدون نیاز به کدنویسی و فقط با کشیدن و رها کردن طراحی صفحات فرود خود را انجام دهید. بیشترین قدرت سفارشی سازی صفحه، واکنشگرایی و سرعت بالا از ویژگی‌های مهم این افزودنی المنتور است.

 

معرفی افزودنی های ضروری المنتور

603f8a19990ef321925db0bd.jpeg

 

افزونه Essential Addons For Elementor به شما کمک می‌کند هر کدام از المان‌هایی که نیاز ندارید را غیر فعال کنید و فقط المان‌های پرکاربرد را فعال نگه دارید. این موضوع سرعت سایت را بهینه کرده و امتیاز سایت شما در GTMetrix حتی کاهش پیدا نمی‌کند. این افزودنی المنتور بیش از 100 بلوک آماده در اختیار شما قرار می‌دهد تا برای ایجاد لندینگ پیج دستتان باز باشد. تنها همین افزودنی ۱۵۰۰۰۰۰ تومان ارزش دلاری در سال را برای شما خواهد داشت.

 

افزودنی مستر اددان المنتور

603f8a190c21ee21fe6be4d9.png

 

اگر برای نوع خاصی از محتوا در وب سایت نیاز به عضویت دارید می‌توانید با این افزودنی آن بخش را از دید کاربر مخفی کنید. می‌توانید مبتنی بر کاربر، کلمه عبور، محدودیت سنی یا هر شرط ریاضی دیگر بخشی از محتوای خود را فعال یا غیر فعال کنید. با استفاده از این افزودنی می‌توانید هر تصویر، ویدیو، pdf یا هر متنی را مسدود کنید. همچنین هدر و فوتر اختصاصی و منوی سفارشی برای هر صفحه خود را طراحی کنید.

 

اگر به دنبال طراحی سریع یک صفحه فرود هستید که فروش نوروزی خود را افزایش بدید، بهترین گزینه برای شما استفاده از این محصولات در کنار یکدیگر است. همه از افزودنی‌ها به شما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن صفحات اختصاصی خود را طراحی کنید.

0