ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

قالب لندینگ بازگشت به مدرسه

امتیاز خریداران:5.00از1رای

12فروش
199.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

قالب لندینگ بازگشت به مدرسه

قالب لندینگ بازگشت به مدرسهقالب لندینگ بازگشت به مدرسه
قالب لندینگ بازگشت به مدرسهقالب لندینگ بازگشت به مدرسه
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

قالب لندینگ جشنواره فروش بازگشت به مدرسه | پوسته html جشنواره دانش آموزی قالب لندینگ بازگشت به مدرسه | صفحه فرود بازگشت به مدرسه لندینگ فروش ویژه مهر | لندینگ فروش ویژه دانش آموزی

ویژه برگزاری جشنواره‌های فروش بازگشت به مدرسه و دانش آموزی

معرفی لندینگ بازگشت به مدرسه | لندینگ فروش ویژه مهر

صفحه‌های لندینگ بخش جدایی ناپذیر از بازاریابی اینترنتی هستند. مهم‌ترین هدف یک صفحه لندینگ افزایش نرخ تبدیل می‌باشد. برگزاری جشنواره فروش در بازه‌های زمانی مختلف در بین فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مرسوم است. بازه زمانی بازگشایی مدارس، زمانی مناسب برای برگزاری جشنواره فروش و برآورده کردن نیاز دانش آموزان و دانشجویان می‌باشد. 

5e887da278bf01008f5c3315.png

قالب لندینگ بازگشت به مدرسه با طراحی دلنشین خود، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای صفحه جشنواره شما باشد. شما با استفاده از این قالب می‌توانید جشنواره‌های فروش دانش آموزی، بازگشایی مدارس و مناسبتی مانند روز دانش آموز و معلم برگزار نمایید. قالب صفحه فرود بازگشت به مدرسه به صورت html می‌باشد و امکانات آن تمام نیاز جشنواره شما را برآورده خواهد کرد.

ویژگی‌های پوسته لندینگ بازگشت به مدرسه

طراحی و کدنویسی بهینه و استاندارد

مهمترین تمایز لندینگ پیج‌ها، نوع طراحی آن‌هاست. هرچه طراحی یک صفحه فرود زیباتر باشد، نرخ تبدیل و فروش شما بیشتر خواهد شد. قالب لندینگ بازگشت به مدرسه به صورت کاربرپسند و مدرن طراحی و به صورت استاندارد کدنویسی شده است. این قالب بسیار سبک بوده و سرعت لود بسیار بالایی دارد. نمره A در سایت GTmetrix و عدم وجود خطا در اعتبارسنج W3C دال بر استاندارد و بهینه بودن این قالب است. 

 

قالب html بازگشت به مدرسه به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی شده است تا نمایش مناسبی در همه دستگاه‌ها داشته باشد. در این قالب به جای تصاویر معمولی از تصاویر svg استفاده شده که زیبایی و کیفیت قالب در همه دستگاه‌ها را حفظ و سرعت لود قالب را بسیار بالا می‌برد.

امکانات و بخش‌های گوناگون صفحه فرود بازگشت به مدرسه | لندینگ فروش ویژه دانش آموزی

هر آنچه برای برگزاری یک جشنواره فروش موفق نیاز دارید در این قالب گنجانده شده است. می‌توانید امکانات این قالب در زیر مشاهده بفرمایید؛ 

  1. بخش محصولات تخفیف‌خورده جشنواره به همراه شمارشگر معکوس
  2. بخش محصول ویژه به همراه شمارشگر معکوس
  3. بخش درباره ما و نمادهای اعتماد سایت
  4. بخش کدهای تخفیف
  5. بخش مزایای جشنواره (ارسال رایگان و …)
  6. و ...

این قالب از کتابخانه wow.js و animate.css برای افکت‌ها و انیمیشن‌های خود استفاده می‌کند که زیبایی کار را افزایش داده است. شما می‌توانید به هر بخش دلخواه، انیمیشن و افکت دلخواه خود را بدهید.

ویرایش آسان و راهنمای شخصی‌سازی

شما جهت قرار دادن محصولات و اطلاعات سایت خود در این قالب، نیاز به ویرایش دستی کدهای html دارید. نگران نباشید! همراه با این قالب یک فایل راهنمای کامل شخصی سازی به شما ارایه می‌شود که در آن آموزش ویرایش تمام بخش‌های قالب با زبان ساده قرار دارد. شما مطابق فایل راهنمای قالب می‌توانید محصولات خود را داخل قالب قرار دهید. همچنین تمام کدهای قالب نشانه‌گذاری شده‌اند تا شما با یک نگاه و جستجوی ساده بتوانید به بخش مورد نظر دسترسی پیدا کنید. در صورتی که در فرایند شخصی‌سازی و راه‌اندازی قالب به مشکل برخوردید، با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. ما در پشتیبانی با کمال میل مشکلات شما را حتی‌المقدور رفع خواهیم کرد.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط