ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Pro

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از4رای

43فروش
259.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از4رای

افزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Pro

بروزرسانی

خودکار

افزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Proافزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Pro
افزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Proافزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس | Challan Pro
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه Challan Pro | افزونه چالان پرو | افزونه صدور فاکتور پیشرفته 

 

معرفی افزونه صدور فاکتور پیشرفته (Challan Pro)

افزونه Challan Pro یک افزونه صدورفاکتور ووکامرس پیشرفته می باشد این افزونه به شما کمک می کند یک فاکتور PDF را به ایمیل تأیید سفارش پیوست کنید.می توانید هرگونه تغییری را در آن اعمال کنید.مشتریان می توانید این فاکتورها را دانلودکنند. فاکتورهای ووکامرس PDF و (Challan Pro) به شما کمک می کند تا یک فاکتور PDF را به ایمیل تأیید سفارش پیوست کنید. برخلاف فاکتورهای ووکامرس معمولی، WooCommerce PDF Invoices and Packing Slips Pro به راحتی قابل دانلود بوده و کاملا قابل تنظیم است.

این افزونه صدور فاکتور پیشرفته ووکامرس هنگام ایجاد سفارشات به طور خودکار فاکتور ووکامرس را تولید می کند و هنگامی که وضعیت سفارش به وضعیت پیکربندی شده شما تغییر می کند بلافاصله برای مشتریان محترم شما ارسال می شود.

هنگام مشاهده موارد سفارش ووکامرس، ممکن است شما یا مشتریانتان بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید. WooCommerce PDF Invoice and Packing Slip Pro (challan Pro) گزینه ای دارد که به شما امکان می دهد Meta سفارش را به بخش اطلاعات فاکتور اضافه کنید. با اضافه کردن سفارش متا شما قادر خواهید بود اطلاعات اضافی را در فاکتور اضافه کنید.

افزونه صدور فاکتور پیشرفته گزینه ای برای اضافه کردن فیلد VAT و SSN به صفحه پرداخت دارد. هنگامی که فیلد VAT & SSN را به صفحه پرداخت اضافه کردید، می توانید آن را در فاکتور نمایش دهید. وجود فیلد VAT & SSN در صفحه تسویه حساب باعث می شود مشتری به راحتی هزینه ای را که می پردازد درک کند.

نسخه پرمیوم دارای قابلیت شگفت انگیزی برای درج تصویر محصول در فاکتور است. تصویر محصول روی فاکتور باعث می‌شود فاکتور حرفه‌ای به نظر برسد و درک خرید در یک نگاه از دیدگاه مشتری آسان است.

639aefd8bf0cb0b2e3052b34.png

امکانات افزونه Challan Pro

 

سازگار با چند زبان

از افزونه challan استفاده کنید، زیرا با WPML سازگار است. فاکتور از اطلاعات محصول و ارز ترجمه شده مطابق با زبان و ارزی که برای ثبت سفارش استفاده شده است استفاده می کند.

 

آدرس تحویل سفارش

 به شما امکان می دهد برچسب حمل و نقل را برای هر نوع که می خواهید چاپ کنید. شما می توانید برچسب حمل و نقل را برای یک سفارش چاپ کنید، یا برچسب حمل و نقل را به صورت دسته ای برای چندین سفارش چاپ کنید. همچنین می توانید لیست برچسب حمل و نقل را بر اساس محدوده تاریخ سفارش ایجاد کنید.

 

اندازه کاغذ

challan به شما امکان می دهد اندازه فاکتور را از بین گزینه های مختلف انتخاب کنید. با WooCommerce PDF Invoice و Packing Slip Pro می توانید اندازه کاغذ سفارشی شامل A3، A4، A5 و Letter را انتخاب کنید. این توانایی باعث می‌شود که چالن از سایر پلاگین‌های موجود در بازار متفاوت باشد، زیرا challan به شما آزادی سفارشی‌سازی فاکتور خود را به حداکثر شکل ممکن می‌دهد.

 

ویژگی محصول

challan به شما امکان می دهد ویژگی های محصول را به فاکتور کنار محصول اضافه کنید. به طوری که با نگاهی به آن می توان کل خلاصه خرید را فهمید. معمولاً خریداران مایلند توضیحات، دسته و برچسب‌ها را به فاکتور اضافه کنند. این نه تنها فاکتور شما را به یک فاکتور کامل تبدیل می کند، بلکه تجربه خرید را نیز حرفه ای تر می کند.

 

فایل های استاتیک

گنجاندن یک فایل استاتیک یک گزینه عالی برای کاربردی تر کردن فاکتور شما است. فایل های استاتیک به شما امکان می دهد اسناد اضافی مانند یک فایل PDF را با ایمیل تأیید سفارش پیوست کنید. می توانید شرایط و ضوابط، خط مشی بازپرداخت، راهنمای کاربر یا هر سند مهم دیگری را به فاکتور پیوست کنید. با مغازه هایی که کالاهای دیجیتالی دارند، مفید است.

 

سفارشی سازی

افزونه چالان بیشترین قابلیت سفارشی سازی را با فاکتور به شما می دهد. شما می توانید یکپارچه تمام متون ثابت فاکتور را سفارشی کنید. این قابلیت به شما امکان می دهد فاکتور خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید. به طوری که مانند یک فاکتور تولید شده توسط رایانه خودکار به نظر نمی رسد، به امضای فروشگاه شما تبدیل می شود.

 

محصولات چند نوع

افزونه صدور فاکتور پیشرفته از انواع مختلفی از محصولات فروشگاه شما پشتیبانی می کند. علاوه بر محصولات ساده، چالان از محصول باندل و همچنین محصول کامپوزیت پشتیبانی می کند. بسته‌های محصول چندین کالای جداگانه هستند و محصولات کامپوزیت معمولاً کیت‌های محصول متشکل از اجزای مختلف قابل تنظیم هستند.

 

متای محصول

با افزودن متا محصول، انواع اطلاعات مربوط به محصول را در فاکتور PDF نشان دهید. می توانید هر تعداد محصول متا را که می خواهید اضافه کنید. فقط به محصول متا یک برچسب بدهید و از میان تمام متای محصولات موجود از منوی کشویی انتخاب کنید.

 

سفارش آیتم متا

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که داده های متا سفارش نامحدود را در فاکتور PDF خود اضافه و نمایش دهید. فقط یک برچسب برای Meta مورد قرار دهید و داده های سفارشی متا مورد ترجیحی مانند مقدار، شناسه محصول و شناسه تنوع را از لیست کشویی انتخاب کنید.

 

شماره سفارش متوالی

پلاگین Sequential Order Numbers به فروشگاه شما اجازه می دهد تا شماره سفارش های ترتیبی و نه تصادفی داشته باشد. با چنین افزونه هایی می توانید شماره سفارش خود را با تنظیم شماره شروع، طول شماره سفارش و پیشوندها و پسوندهای سفارشی سفارشی کنید. WooCommerce PDF Invoice and Packing Slip Pro با تمام پلاگین شماره سفارش متوالی سازگار است. بنابراین، هنگام استفاده از Woo Invoice Pro با هیچ پلاگین Sequential Order Numbers مشکل سازگاری صفر ندارید.

 

سازگاری با اشتراک Woo

این افزونه ووکامرس Invoice با ایمیل های افزونه WooCommerce Subscriptions سازگار است. با اشتراک ووکامرس، می توانید محصولاتی را با پرداخت های مکرر ایجاد و مدیریت کنید. و از آنجایی که WooCommerce PDF Invoice and Packing Slip Pro از ایمیل های افزونه WooCommerce Subscriptions پشتیبانی می کند، لازم نیست نگران صورتحساب با پرداخت های مکرر باشید.

 

کاربران عزیز توجه کنید هر سوالی دارید لطفا قبل از خرید توضیحات را مطالعه و سپس در بخش دیدگاه ارسال کنید . اگر کاربر دیگه ایی هم همان سوال را پرسیده شود دوباره سوال خود را ارسال کنید چون با توجه به تغییرات در هر نسخه ممکن است پاسخ دیدگاه صحیح نباشد.

 

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط