ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheel

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از6رای

175فروش
49.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از6رای

افزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheel

بروزرسانی

خودکار

افزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheelافزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheel
افزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheelافزونه کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheel

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

کوپن تخفیف چرخان | Coupon Wheel For WooCommerce and WordPress پلاگین Coupon Wheel | پلاگین کوپن اسپینر 

 

معرفی افزونه کوپن تخفیف چرخان :

افزونه کوپن تخفیف جادویی با الهام گرفتن از سرگرمی جذاب و مشهور اسپینر، برای وب سایت شما کد تخفیف تولید می کند. اگر به دنبال افزایش فروش و ترغیب مشتری ها به خرید بیشتری هستید، این افزونه ی منحصر به فرد را تهیه کنید. در واقع کوپن تخفیف جادویی یک روش کاملا خلاقانه برای ارائه ی تخفیف می باشد. در این روش ارائه ی تخفیف که با دریافت اطلاعات مشنری صورت می پذیرد، علاوه بر افزایش فروش ، ایمیل لیست های منحصر به فردی نیز گردآوری می کنید که می تواند بسیار برای رونق کسب وکار شما فوق العاده باشد. 

 

5e6fb90307d64200f842a6a5.jpg

 

هر فروشگاهی برای افزایش فروش خود، اقدام به ارائه ی تخفیف به مشتریان یا بازدید کنندگان می کند. البته برا اساس استراتژی های هر فروشگاه، تخفیف ها در بازه های زمانی مختلف و با روش های گوناگون ارائه می شود. ارائه ی تخفیف اگر چه به فروش نیز منتهی نشود، یک تبلیغ موثر نیز می تواند باشد. در تخفیف های فعلی، هر بازدید کننده با تخفیف چند درصدی روبه رو می شود که اگر از این تخفیف استفاده نکند، مطمعنا بعد از مدتی تخفیف شما را فراموش خواهد کرد. افزونه کوپن چرخان این امکان را فراهم کرده است که در ازای تخفیف، اطلاعاتی از بازدید کننده بگیرد. که شما می توانید بعدها از این اطلاعات برای فروش بیشتر  استفاده کنید.   

 

5e6fb90e07d64200ef04a77b.jpg

 

روش های ارائه تخفیف در افزونه کوپن تخفیف چرخان :

همه ی ما می دانیم، برای افزودن امکان خاصی به وب سایت وردپرسی، باید از افزونه ها خاصی استفاده کنیم. در این راستا برای ارائه تخفیف افزونه های مختلفی وجود دارد. که هر یک از این افزونه ها ، روش خاص خود را برای ارائه ی تخفیف اجرا می کنند. در این روش ها اکثرا بر روی ارائه ی تخفیف و فروش بیشتر تمرکز شده است. در حالی که به نظر می رسد جای یک روش خلاقانه برای جذب مشتری در هنگام ارائه ی تخفیف خالی است. از این رو تیم وردپرس سحرآمیز با بررسی اافزونه کوپن چرخان به این نتیجه رسید که، این افزونه توانایی برطرف سازی این کمبود را دارا می باشد. در واقع افزونه تخفیف جادویی علاوه بر ارائه ی تخفیف و افزایش فروش، کاربر را برای گرفتن تخفیف و استفاده و همچنین ثبت اطلاعات تشویق می کند.  

دمو هایی از افزونه کوپن تخفیف چرخان :

  

5e6fb92007d64200f842a6a6.jpg

 

 

5e6fb92e5a99f700f728ea12.jpg

 

5e6fb93a5a99f700ec4c48d9.jpg

 

 

مزیت های ارائه شده توسط افزونه تخفیف چرخان

1)  ارائه ی روش تخفیف خلاقانه : افزونه ی تخفیف جادویی ووکامرس با الهام گرفتن از از اسپینر، روش جدید را برای تولید کد تخفیف ارائه کرده است. 2) مجاب کردن کاربر به ارائه اطلاعات در ازای گرفتن تخفیف : بازدید کننده ی برای اینکه بتواند در این تخفیف شرکت کند، باید اطلاعاتی در اختیار مدیر فروشگاه قرار بدهد تا از این تخفیف استفاده کند. در این صورت کاربر ماربر با میل خود اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهد و شما قادر خواهید بود از یان اطلاعات برای فروش بیشتر و سایر اهداف تبلیغاتی استفاده کنید. 3) ارسال ایمیل و نوار اطلاع رسان در وب سایت برای تخفیفی که بازدید کننده دریافت کرده است: بعد از اینکه مشتری چرخ تخفیف جادووی ووکامرس را چرخاند و تخفیفی برای مشنری تعلق گرفت، افزونه هم در یک ایمیل و هم با استفاده از نوار ابزار اطلاع رسان این کد تخفیف را به اطلاع مشتری خواهد رساند. 4)  ارائه ی تخفیف در بازه ی زمانی محدود برای افزایش فروش : بعد از اینکه کد تخفیف به مشتری ارائه شد، افزونه قادر خواهد بود، یک محدودیت زمانی برای این تخفیف در نظر بگیرد تا مشتری مجاب شود از این فرصت طلایی استفاده ی بهینه نماید. 5) در این روش به جز تخفیف، می توان محصولی را به کاربر برای  هدف های متنوع هدیه داد: افزونه ی تخفیف جادویی ووکامرس علاوه برتخفیف درصدی قادر است، یک محصول را نیز به مشتری هدیه دهد. این مشتری با دریافت هدیه حتما یکی از مشتری های وفدار وب سایت خواهد بود. 6) جلوگیری از امکان تقلب در تخفیفات ارائه شده با روش های فوق العاده امن ( محدود سازی با ای پی، ایمیل و کوکی)  : در این افزونه سه روش محدود سازی IP ، کوکی ها و چک ایمیل کاربر را از تقلب باز می دارد. با این روش ها در واقع امکان تقلب تخفیف بیشتر از آنچه مدیر فروشگاه در نظر دارد، تقریبا امکان پذیر نیست. 7) امکان شخصی سازی بخش های مختلف چرخ تخفیف در افزونه تخفیف جادویی همه ی بخش های چرخ تخفیف در این افزونه قابل شخصی سازی می باشد. 8) به دست آوری ایمیل و اطلاعات کاربران شرکت کننده ی در تخفیف ( این اطلاعات برای فروشگاه ها می توانند بسیار مفید باشند) با استفاده از این افزونه می توانید ایمل و اطلاعات کاربر را نیز گردآوری کنید. با وجود ارتباط این افزونه با سیستم های ایمیلی  نشر میل چمپ، شما قادر خواهید بود، کمپین های تبلیغاتی بسیار فوق العاده ای را راه اندازی کنید. 9) ارسال اس ام اس کوپن تخفیف به شماره موبایل : این گزینه جزء پلاگین نمی باشد و در صورتی که خریدار در خواست نماید، با هزینه انجام می شود. نظرات کاربران : خریدار : مسعود 

 

5e6fb9626a9a83010a6ea328.jpg

 

خریدار : علی رحمتی

 

5e6fb96d07d64200f842a6a9.jpg

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط