افزونه ویرایش داشبورد حساب کاربری ووکامرس | Custom My Account

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

3فروش
49هزار تومان
افزونه ویرایش داشبورد حساب کاربری ووکامرس | Custom My Accountافزونه ویرایش داشبورد حساب کاربری ووکامرس | Custom My Account
افزونه ویرایش داشبورد حساب کاربری ووکامرس | Custom My Accountافزونه ویرایش داشبورد حساب کاربری ووکامرس | Custom My Account

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه داشبورد سفارشی ووکامرس | افزونه ویرایش My Account ووکامرس

Custom My Account Dashboard for WooCommerce

در صورتی که قادر به مشاهده پیش‌نمایش از ژاکت نیستید، از این لینک مشاهده نمایید.

معرفی افزونه داشبورد سفارشی ووکامرس

اگر در دنیای افزونه های وردپرسی جستجو کرده باشید، افزونه های متعددی برای ویرایش صفحه حساب کاربری ووکامرس مشاهده کرده اید. تقریبا اساس کار همه این افزونه ها به این صورت است که فیلدهای صفحه My Acoount را تغییر می دهد یا حذف و اضافه می کند. در واقع این پلاگین ها به جز این موارد کار دیگری انجام نمی دهند. اما افزونه ای که توسط تم سازان تهیه و فارسی سازی شده است علاوه بر داشتن تمامی این امکانات، به طور کلی ظاهر صفحه حساب کاربری ووکامرس را تغییر داده و زیبایی بسیار زیادی به آن می بخشد. کافی است پیش نمایش محصول را مشاهده نمایید. در ادامه به معرفی این افزونه بسیار کاربردی می پردازیم.

1- داشبورد حساب کاربری

مهم‌ترین ویژگی افزونه ویرایش حساب کاربری ووکامرس (Custom My Account Dashboard for WooCommerce) ویژگی داشبورد یا همان زیبا سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس می باشد. با فعال کردن این ویژگی، صفحه حساب کاربری یا My Account به طور کلی دگرگون خواهد شد. البته که می توانید المان های صفحه را تغییر دهید، اولویت نمایش آن ها را مشخص کنید و عرض، الگو و آیکون اختصاصی هر المان را نیز معین نمایید. 

5e6f2aaaeab656003f00ce2e.png

 

2- شخصی‌سازی زبانه‌ها

توسط تنظیمات افزونه ویرایشگر حساب کاربری، شما می توانید تب های صفحه حساب کاربری ووکامرس را تغییر داده و بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید. ایجاد نقاط پایانی، گروه و لینک و ویرایش آن ها از جمله امکانات این قسمت است. 

5e6f2ac6eab656005065e85a.PNG

 

با استفاده از ویژگی ایجاد لینک می توانید یک زبانه سفارشی با هدف دلخواه (لینک داخلی یا خارجی) به صفحه My Account اضافه کنید. 

5e6f2b01aa82c800454cda98.PNG

 

با استفاده از ویژگی ایجاد گروه، می توانید تعدادی نقطه پایانی به صورت گروهی اضافه کنید. 

5e6f2b1689fd3d00377b66cc.PNG

 

3- تنظیمات صفحه حساب کاربری

از طریق این صفحه، تنظیمات متعددی می توانید انجام دهید: 

5e6f2b28100bce003c54853d.png

 

1-3- آواتار سفارشی

از طریق این بخش می توانید اجازه تغییر پروفایل کاربری را به کاربر خود بدهید.

2-3- تعیین استایل منو 

انتخاب کنید که حالت منوی صفحه حساب کاربری سایدبار باشد یا تب. همچنین اگر حالت سایدبار باشد، در سمت چپ باشد یا راست.

3-3- تنظیمات استایل

در این قسمت تنظیمات کلی مربوط به صفحه حساب کاربری ووکامرس قابل اعمال است. تنظیماتی از جمله اندازه آیکون منو، رنگ آیکون، رنگ آیتم، رنگ آیتم در حالت هاور و ... از این قسمت قابل تغییر است. این افزونه به صورت کاملا قانونی و دلاری توسط تم سازان از سایت مرجع یعنی Woocommerce.com خریداری شده و هم اکنون به صورت فارسی شده در اختیار شما کاربران گرامی است. 

5e6f2b42eab65600460dbf69.PNG

به طور کلی توسط این افزونه می توانید صفحه حساب کاربری فروشگاه خود را به طور کامل از رقبا متمایز کرده و چندین قدم از این نظر از آن ها جلوتر باشید. تعدادی اطلاعات به صورت آزمایشی در دموی محصول قرار داده شده که با مشاهده آن ها می توانید عملکرد افزونه را ملاحظه بفرمایید.

 

لازم به ذکر است که جهت استفاده از بخش امتیازهای افزونه می بایست افزونه تجاری امتیاز و پاداش (YITH WooCommerce Points and Rewards) و جهت استفاده از بخش علاقه‌مندی‌ها می بایست افزونه رایگان لیست علاقه‌مندی‌ها (YITH WooCommerce Wishlist) نصب باشد.