ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang manager

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

60فروش
59.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

افزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang manager

بروزرسانی

خودکار

افزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang managerافزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang manager
افزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang managerافزونه مدیریت hreflang | افزونه hreflang manager

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه مدیریت hreflang | پلاگین hreflang manager

معرفی افزونه مدیریت hreflang

سلام دوستان و همراهان عزیز سایت یوتا وردپرس ، امروز میخواهیم یک افزونه را به شما معرفی کنیم که بسیار زیاد میتواند روی سئو شما موثر باشد. افزونه مدیریت hreflang یک افزونه بسیار مهم برای معرفی زبان و مکان هدف سایت شما به موتورهای جستجو است.

همراه با ویدئو آموزشی فارسی کار با افزونه

با استفاده از این افزونه ما میتوانیم به موتورهای جستجو بفهمانیم که مطالب سایت ما با چه زبانی است و در چه مکانی قرار است بازدید کننده داشته باشد. این موضوع برای سئو سایت بسیار مهم است.

چرا میگیم این موضوع برای سئو بسیار مهم است ؟

هنگامی که کاربر یک موضوعی را به فارسی جستجو میکند گوگل (یا دیگر موتورهای جستجو) تلاش میکند که بهترین گزینه ها را از میان سایت های زبان فارسی به کاربر نمایش دهد. بهترین و موثرترین راه فهمیدن زبان سایت توسط موتورهای جستجو تگ hreflang است. این افزونه تگهای hreflang را تولید میکند و به گوگل میفهماند که این مطلب از سایت به زبان فارسی است. درنتیجه گوگل اولویت بسیار بالاتری را به سایتی که hreflang دارد میدهد. البته لازم به ذکر است اگر هم از این افزونه استفاده نکنید گوگل بعد از مدتی میفهمد که مطالب سایت شما فارسی است اما زمان طولانی لازم است تا بفهمد و این موضوع برای نوشته های جدید هم کاملا صدق میکند یعنی هنگامی که شما یک مطلب جدید در سایت خود قرار میدهید بعد از چند روز گوگل متوجه زبان آن میشود ولی اگر شما تگ hreflang رو به مطلب خود بدهید بلافاصله تشخیص میدهد که زبان سایت شما فارسی است و این برای بالا آمدن مطلب جدید در صفحات اول گوگل بسیار مهم است. اگر از اهمیت hreflang خبر ندارید میتوانید از مقاله خود گوگل استفاده کنید و مشاهده نمایید که این موضوع برای گوگل چقدر اهمیت دارد:

مشاهده مقاله مربوط به hreflang گوگل

 نحوه ی قرار دادن herflang :

با استفاده از افزونه مدیریت hreflang شما میتوانید به هر نوشته، هر برگه، هر محصول (ووکامرس یا EDD) و هر پست تایپ دیگری تگ hreflang  را یکی کیکی اضافه کنید و به گوگل بفهمانید که زبان این مطلب جدیدی که انتشار داده اید چیست. اگر سایت شما در گوگل وبمستر تایید شده است میتوانید از مسیر زیر مشاهده نمایید که آیا سایت شما از تگ hreflang استفاده میکنید یا خیر :

Google webmaster/search traffic/ International Targeting

اگر مانند تصویر زیر هنوز زبان خودتان را انتخاب نکرده اید هرچه زوتر این کار را انجام دهید تا سئو سایتتان بهبود پیدا کند: 

منظور از  hreflang HTML چیست؟

صفت hreflang HTML، که در داخل عناصر HEAD صفحه قرار می گیرد، به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که صفحات خاص برای یک زبان یا یک کشور خاص هستند. با اجرای این ویژگی شما می توانید کاربران خود را به صفحات مورد نظر ارسال کنید و عملکرد وب سایت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

چرا استفاده از پلاگین hreflang manager :

پیاده سازی ویژگی hreflang در یک وبسایت که توسط وردپرس طراحی شده است می تواند یک فرایند بسیار دست و پا گیر باشد و احتمال خطا و ضربه زدن به سایت وجود دارد، به همین دلیل ما از افزونه مدیریت hreflang  استفاده میکنیم.

مزایای استفاده از افزونه مدیریت hreflang در سئو سایت :

مطالعات موردی نشان داده است که پیاده سازی صحیح ویژگی hreflang  نرخ ایندکس مطالب در گوگل، تعداد کلیک ها و تعداد بازدید سایت را افزایش می دهد.

پیاده سازی سریع تگ hreflang با استفاده از افزونه مدیریت hreflang :

کار با افزونه بسیار آسان و بسیار سریع است و شما در کمترین زمان ممکن مطالب خودتان را از نظر زبان و مکان هدف به موتورهای جستجو معرفی میکنید.

پشتیبانی از سایت های شبکه :

افزونه بدون هیچ مشکلی در سایتهای شبکه (Multisite) کارمیکند وشما میتوانید ازاین افزونه نیز روی شبکه خودتان استفاده کنید.

برون بری و درون ریزی :

قابلیت درون ریزی و برون بری موجود در افزونه مدیریتHreflang  به شما امکان می دهد ارتباطات خود را به عنوان فایل های XML بایگانی کنید، بنابراین می توانید از ارتباطات خود پشتیبان گیری کنید و یا ارتباطات خود را به وب سایت های مختلف انتقال دهید.

پشتیبانی کامل از زبان فارسی :

افزونه بدون مشکل از زبان فارسی پشتیبانی میکنید و شما میتوانید مطالب خودتان را بدون هیچ مشکلی انتشار دهید. ماخودمان نیز درسایت یوتاوردپرس ازاین افزونه استفاده میکنیم و تاالان همه مطالب سایت بدون مشکل تکگذاری شده است. 

5e77f304c0edf10b6d05df54.png

همه ی ویژگی های پلاگین hreflang manager :

  • پشتیبانی از وردپرس 5 به بالا
  • پشتیبانی از ووکامرس و edd
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • پشتیبانی از سایت های شبکه
  • پشتیبانی از سایت های چند زبانه
  • برون بری و درون ریزی
  • همراه با فیلم آموزشی فارسی

پشتیبانی سریع و حرفه ای تیم یوتا وردپرس در خدمت شماست.

 

محصولات دیگر تیم یوتا وردپرس:

 

5dcab6cfeaec3701a27758ab.png
5dcab188eaec3701a277503e.jpg
5dcab54beaec3701a277565f.jpg
5dcab798eaec3701a27759f5.png

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط