ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

آی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibid

امتیاز خریداران:از0رای

17فروش
219.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

آی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibid

آی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibidآی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibid
آی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibidآی بید | قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس | ibid
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت

قالب چند فروشندگی و مزایده ووکامرس ibid

 

 

1. فروشگاهی با حراج چند فروشنده
iBid کاندیدای ایده آل برای بازارهای حراج است. یک بازار چند فروشنده برای صاحبان کسب و کار مانند یک ظرف طلا است. آنها می توانند با تعیین کمیسیون برای فروش/حراج خود، از فروشندگان خود پول کسب کنند. ما این موضوع را به یک سطح کاملاً جدید بردیم و آن را با چهار افزونه بازار چند فروشنده سازگار کردیم:

با افزونه دکان ، WCFM،WC،WCMp
هر مارکت پلیسی دارای تعدادی ویژگی منحصر به فرد است. ما آن را با چندین افزونه سازگار کردیم زیرا بارها توسط مشتریان ما درخواست شده است. شما باید از مدلی استفاده کنید که بهترین عملکرد را با مدل کسب و کار شما دارد.

2. فروشگاه اینترنتی تک فروشنده
حتی اگر در توضیحات مورد ThemeForest خود به این واقعیت اشاره کردیم که این تم برای وب سایت های چند فروشنده و تک فروشنده مناسب است، اغلب از ما دوباره سؤال می شود. و، بله، موضوع برای وب سایت های تک فروشنده (بدون بازار چند فروشنده) بهترین کار را دارد. در این حالت، مدیران/صاحبان فروشگاه محصولات و حراج های خود را اضافه یا می فروشند.

3. حراج ها و محصولات را در یک بازار واحد ترکیب کنید
با تم iBid، می توانید یک بازار با محصولات برای فروش و حراج ایجاد کنید. ما این قابلیت را با درخواست مشتریان خود اضافه کرده ایم. ما همچنین بازخورد دو مشتری را فهرست کرده‌ایم و بیشتر ویژگی‌های درخواستی به‌طور مرتب در به‌روزرسانی‌های تم معرفی می‌شوند. تغییرات iBid شامل تمام جنبه های ثابت، بهبود یافته یا اضافه شده در هر به روز رسانی است.

4. پشتیبانی شده توسط WooCommerce
woocommerce-auction-themeWooCommerce محبوب ترین راه حل تجارت الکترونیک برای فروشگاه های آنلاین است. این منبع باز است (رایگان برای دانلود و استفاده)، از هر ارز موجود پشتیبانی می کند، به طور کامل به هر زبان چپ به راست (LTR) و راست به چپ (RTL) قابل ترجمه است و با صدها روش پرداخت، از جمله پرداخت در تحویل، PayPal، Stripe و موارد دیگر. با بیش از 5 میلیون نصب فعال، کاربرپسندترین پلت فرم تجارت الکترونیک برای فروشگاه های اینترنتی است.

5. حراج معکوس و حراج عادی
حراج معکوس را می توان تنها با چند کلیک در هر حراجی از سایت اضافه کرد. همراه با ویژگی حراج معمولی، فروشندگان و صاحبان مغازه می توانند یک بازار یا فروشگاه حراج معکوس راه اندازی کنند. اگر می خواهید ویژگی حراج معکوس را آزمایش کنید، این نمونه محصول را بررسی کنید.

6. تنظیمات حراج متعدد
توسعه دهندگان ما تنظیمات حراج را در همه بازارهای سازگار معرفی کرده اند. فروشندگان اکنون می توانند حراج های خود را مستقیماً از پنل کاربری، فقط در چند دقیقه ارسال کنند. همه گزینه های حراج را می توان در زیر بررسی کرد:

حراج های خیریه – ویژگی منحصر به فرد حراج ما برای کسانی ساخته شده است که مایل به جمع آوری پول برای اهداف مختلف خیریه هستند. جزئیات بیشتر در مورد نحوه عملکرد آن در نقطه شماره 7، در زیر.
تنظیمات حراج
وضعیت کالا: نو / استفاده شده
نوع حراج: عادی / معکوس.
مناقصه پروکسی
قیمت شروع: قیمت شروع حراج.
افزایش قیمت پیشنهادی: مقداری که فروشنده به عنوان ارزش افزایشی تعیین می کند.
حراج معکوس: در صورت فعال بودن این گزینه، محصول تنها در صورتی فروخته می شود که حراج به قیمت رزرو برسد.
قیمت آن را اکنون بخر: قیمت محصول (اگر کسی تصمیم بگیرد که محصول را فوراً بخرد، نه اینکه برای آن مناقصه بدهد).
تاریخ حراج - شروع و پایان: در دسترس بودن حراج.
لیست مجدد حراج خودکار
چک باکس حراج مجدد به صورت خودکار - اگر حراج به قیمت رزرو نرسد یا اگر حراج توسط برنده پرداخت نشود، مجدداً در لیست قرار می گیرد.
اگر بعد از n ساعت شکست خورد، دوباره فهرست کنید.
اگر بعد از n ساعت پرداخت نشد دوباره لیست کنید.
مدت زمان حراج فهرست مجدد در ساعت

7. مزایده های جمع آوری کمک های مالی و خیریه
همانطور که قبلا ذکر شد، iBid پیچیده ترین قالب حراج در حال حاضر است، با بیش از 2000 فروش فعال (ژوئیه 2021). ما همچنین نیاز عظیمی به سازمان‌ها یا فعالان غیرانتفاعی را پوشش دادیم: یک نسخه نمایشی برای جمع‌آوری سرمایه و حراج‌های خیریه اضافه شد. این نسخه ی نمایشی جزء فعال قالب وردپرس iBid است.

8. درخواست فروشنده، تایید، و کمیسیون
نقش‌های کاربر مدیر و مدیر فروشگاه همیشه بر هر فروشنده سایت قدرت کامل دارند. آنها می توانند هر درخواست فروشنده را تأیید یا رد کنند و حساب ها را در هر زمانی مسدود یا غیرفعال کنند. از سوی دیگر، صاحبان مغازه ها از راه اندازی کمیسیون فروشنده سود خواهند برد. کمیسیون می تواند برای هر فروشنده یا در سطح جهانی متفاوت باشد. این تم با چهار افزونه بازار چند فروشنده سازگار است. به منظور مشاوره نحوه کار کمیسیون برای هر افزونه، لطفاً پیوندهای زیر را بررسی کنید:

Dokan Marketplace: نحوه راه اندازی کمیسیون فروشنده Dokan.
بازار WCFM: حالت کمیسیون.
بازار فروشندگان WC: کمیسیون.
بازار WCMp: راه‌اندازی کمیسیون فروشنده و پرداخت‌ها.
9. روش های پرداخت - برای سایت های تک فروشنده
اگر قالب مزایده iBid در یک فروشگاه تک فروشنده استفاده شود (موردی که مدیران محصولات و سفارش‌های یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت می‌کنند)، امکان روش پرداخت بی‌پایان است. تعداد زیادی ماژول رسمی برای فعال کردن پردازشگرهای پرداخت از سراسر جهان، از PayPal گرفته تا Stripe و Payments هنگام تحویل وجود دارد. همچنین روش‌های پرداخت رایگان بیشتری در wordpress.org وجود دارد که برای رفع هر نیازی آماده هستند.

10. روش های پرداخت – برای سایت های حراجی و چند فروشنده
هنگامی که یک فروشگاه اینترنتی فروشندگان را برای اضافه کردن حراج ها و محصولات در وب سایت می پذیرد، به آن بازار می گویند. از آنجایی که این یک بازار است، باید از یک افزونه برای گسترش عملکرد تک فروشنده به چند فروشنده استفاده کنید. iBid اکنون با چهار افزونه اصلی بازار سازگار است. برای مشاهده روش‌های پرداخت موجود برای هر افزونه بازار، لطفاً به لیست زیر مراجعه کنید:

بازار دکان: روش های پرداخت.
بازار WCFM: پرداخت فروشنده.
بازار فروشندگان WC: پرداخت ها.
بازار WCMp: روش‌های پرداخت.


11. مستندات قالب آنلاین
اسناد iBid مهمترین چیزهایی را که برای راه اندازی و اجرای وب سایت مزایده خود نیاز دارید را پوشش می دهد. دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب تم و نحوه وارد کردن صفحات نمایشی نیز بخشی از اسناد تم است.

12. چند زبانه و راستچین
همه ما می دانیم که یک وب سایت تجارت الکترونیک جهانی باید چند زبانه باشد. با iBid می توانید تنها با چند کلیک به این هدف برسید. تم کاملاً از راست به چپ (RTL، هر زبان عربی) است و با هر افزونه ترجمه سازگار است. برخی از توصیه های افزونه های ترجمه: Loco Translate (رایگان)، WPML (پرمیوم).

13. تنظیمات قالب نامحدود
یک پنل تنظیمات قالب با استفاده آسان دلیلی است که چرا iBid باید راه حل شما برای بازار مزایده تجارت الکترونیکی بعدی باشد. از تنظیمات قالب، کاربران می توانند انتخاب کنند که تک تک طرح های نمایشی ارائه شده در صفحه فرود ما را وارد کنند، رنگ ها، تنظیمات پاورقی و سرصفحه، چیدمان ها، حساب های رسانه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر را تغییر دهند.
14. دموهای جذاب
با طراحی منحصر به فرد خود که توسط تیم ما ایجاد شده است، iBid با بیش از 19 نسخه نمایشی تم ارائه می شود تا تقریباً هر طاقچه بزرگ حراجی را پوشش دهد. از حراج خودرو گرفته تا بلیط، تور، و حراج املاک، iBid همه اینها را تنها راه حل برای وب سایت حراج شما می داند.

15. همیشه به روز
از آنجایی که ما این تم حراج را منتشر کرده‌ایم، به‌روزرسانی‌ها را نیز مرتباً منتشر می‌کنیم. ما همیشه دوست داریم مشتریان خود را با ویژگی‌های جدید، دموهای تم جدید (نیچ) و بهبودها، اصلاحات و ویژگی‌های جدید غافلگیر کنیم.

16. دموهای از پیش ساخته شده
در حال حاضر، تم iBid با بیش از 26 دمو ارائه می شود. همه آنها را می توان برای یکی از اهداف زیر استفاده کرد: بازار چند فروشنده، بازار تک فروشنده، حراج های مختلط، و فروش محصولات در بازار یا وب سایت تجارت الکترونیک واحد. یک نسخه آزمایشی انتخاب کنید و ظاهر وب سایت آینده خود را پیش نمایش کنید:

26+ دموی تم

17. طراحی بهینه موبایل
قالب ما به طور کامل برای تلفن های همراه و تبلت با وضوح کوچکتر یا بزرگتر بهینه شده است. و در وضوح‌های مختلف فوق‌العاده عالی به نظر می‌رسد (ما این قالب را روی دستگاه‌های با وضوح 4K آزمایش کرده‌ایم).

18.لیست دموها:

بازار حراج های الکترونیک
بازار حراج خودرو
فروشگاه (بدون حراج) بازار
بازار حراج عتیقه جات و کلکسیون
بازار حراج املاک و مستغلات
بازار سکه شناسی/ حراج سکه
بازار حراج هنر
بازار حراجی شمارش معکوس
Automotive v2 Auctions Marketplace – جداول و فهرست های جستجوی زنده
حراج کتاب حراج و خرید
مزایده و فروشگاه ماشین آلات سنگین
حراج های جمع آوری کمک - این نسخه نمایشی می تواند به عنوان یک پلتفرم تامین مالی جمعی برای اهداف جمع آوری کمک های مالی مانند: کمک های مالی کرونا، جمع آوری کمک های مالی کرونا، حراج های خیریه کرونا، حراج هایی برای بلایای طبیعی، مزایده هایی برای کمک به کشورها یا مناطق فقیر و موارد دیگر استفاده شود.
بازار مزایده دامنه
بازار حراج دست ساز
بازار حراج تورها و تعطیلات
فروشگاه مد
بازار آنلاین حراج یادگاری های ورزشی
بازار مزایده گاو
فروشگاه مواد غذایی ارگانیک
مزایده های نظامی
مزایده آزمایشگاهی و پزشکی
حالت فرلنسر: حراج معکوس برای خدمات
مزایده های خود ذخیره سازی
بازار NFT

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط