ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Pro

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از9رای

17فروش
149.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از9رای

افزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Pro

بروزرسانی

خودکار

افزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Proافزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Pro
افزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Proافزونه بلوک‌های گوتنبرگ کیدنس | Kadence Blocks Pro
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت

افزونه بلوک‌های گوتنبرگی کیدنس | Kadence Blocks Pro | با بیش از 35 بلوک پیشرفته

گوتنبرگ دیگر یک ویرایشگر نیست! پادشاه صفحه‌سازهای آینده وردپرس است...!

قدرتمندترین افزونه بلوک‌های جانبی برای گوتنبرگ

 

معرفی افزونه بلوک های گوتنبرگ کیدنس

این محصول به جرأت یکی از جسورانه ترین محصولات ژاکت در ایران می‌باشد! اولین پکیج بلوک‌های جانبی گوتنبرگ که در ایران فارسی‌سازی و راستچین شده است! ولی سوال اینجاست؟؟

چرا ما طرفدار گوتنبرگ شدیم؟ مگر المنتور چه کم داشت؟ چرا باید صفحه‌سازها را برای همیشه فراموش کنیم؟ آیا واقعاً گوتنبرگ قاتل تمام صفحه‌سازهای دنیاست؟ بیایید با هم در مورد گوتنبرگ و افزونه Kadence Blocks Pro بیشتر مطالعه کنیم…

گوتنبرگ ویرایشگر و صفحه‌ساز داخلی وردپرس است. که تا این لحظه چنان قدرتمند و حرفه‌ای کدنویسی شده است، که کمر تمام صفحه‌سازهای دنیا را هم از نظر سرعت و هم از نظر قدرت شکسته است! فکر کردن به اینکه از چه افزونه صفحه‌ساز استفاده کنیم، کار بیهوده ایست! در قالب وردپرس دیوانه‌ترین صفحه‌ساز دنیا نهفته است! پس چرا باید سایتمان را با یک صفحه‌ساز دیگر سنگین کنیم؟! فقط کافی است افزونه‌هایی را نصب کنیم که گوتنبرگ ما را قدرتمندتر کند.

 

معرفی بلوک‌های گوتنبرگی کیدنس | Kadence Blocks Pro

افزونه بلوک‌های گوتنبرگی کیدنس (Kadence Blocks Pro) یک افزونه %100 آمریکایی است که توسط یک تیم برنامه‌نویسی فوق حرفه‌ای با بیش از 10 سال سابقه  در ایالت مونتانا با رهبری بِن ریتنر (Ben Ritner) کدنویسی شده است. کلمه کیدنس به معنای “آهنگ دنباله‌داری از کلمات و آواها” می‌باشد. کیدنس با هدفی پا به جهان گشود تا مردم دنیا بتوانند با چند کلیک ساده زیباترین و سریع‌ترین وسایت‌های دنیا را داشته باشند.

امروز کیدنس پرو بحت لایسنس GPL توسط ناگاتم به طور %100 فارسی‌سازی، بومی‌سازی و راست‌چین شده است. این قالب در سایت اصلی با قیمت 199 دلار آمریکا (7,000,000 تومان) به صورت سالانه و با قیمت 649 دلار آمریکا (22,750,000 تومان) به صورت مادام العمر به فروش می‌رسد. در حالی که می‌توانید این طلای گران‌بها را از تیم ناگاتم با کمترین قیمت در سایت ژاکت خریداری نمائید. چیزی نمانده تا در صفحه 1 گوگل قدرت‌نمائی کنید. فقط کیدنس پرو را نصب کنید و به گوگل ثابت کنید که لایق رتبه 1 هستید…

اگر هنوز از صفحه‌سازها استفاده می‌کنید، شاید وقت آن رسیده باشد که در ابزاری که از آن‌ها استفاده می‌کنید تجدید نظر کنید. دوران صفحه‌سازها به پایان رسیده است. ما از این به بعد سایت‌هایمان را با گوتنبرگ خواهیم ساخت!

ویرایشگری که سبک‌تر، سریع‌تر و قدرتمندتر از صفحه‌سازهای دنیا شده است.

و آینده وردپرس را خلق می‌کند!

 

تیم ناگاتم با نهایت احترام

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط