قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawp

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:4.59از49رای

732فروش
245هزار تومان
قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawpقالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawp
قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawpقالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawp
  • محصول ویژه است
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس | Megawp

امروز با معرفی قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم.

قالب آموزش آنلاین مگاوردپرس، یک قالب آموزش آنلاین تحت وردپرس است که در مدت زمان کوتاهی توانسته به عنوان یکی از بهترین قالب های آموزشی در ایران شناخته شود و مورد استفاده مدرسین مختلفی در حوزه های متفاوت قرار گیرد.

تیم الماس تم با نیازسنجی که در حوزه آموزش آنلاین تحت وردپرس انجام داده است متوجه نقص ها و مشکلات زیادی در این حوزه شد و از همین جهت اقدام به تولید قالب مگاوردپرس نمود تا بتواند با ارائه این قالب به نیاز مشترک بسیاری از مدرسین کشور پاسخ دهد و آن ها را در جهت راه اندازی سایت آموزش آنلاین خود یاری نماید.

مگاوردپرس به شما کمک می کند که بتوانید بدون کدنویسی و بدون دانش برنامه نویسی، سیستم آموزش آنلاین فوق حرفه ای را برای سایت خود بر پایه فروشگاه ساز ووکامرس و بدون نیاز به نصب هیج افزونه دیگری راه اندازی کنید، در نهایت با استفاده از مگاوردپرس می توانید آموزش های خود را به راحتی آب خوردن به فروش برسانید و از آن کسب در آمد کنید.

رسالت مگاوردپرس ارائه راهکار های آموزش آنلاین در حوزه وردپرس است که به کمک آن بتواند نیاز مشتریان و دانشجویان عزیز را برطرف نمایید.

الماس تم همواره به ارائه بهترین ها به مشتریان می اندیشد از همین جهت همواره به دنبال بهبود عملکرد قالب مگاوردپرس بوده و می باشد و تاکنون طی آپدیت های زیادی اقدام به بهبود امکانات قالب نموده است تا بتواند در جلب رضایت مشتریان همواره پیشتاز باشد.

 جهت آشنایی با قالب فوق حرفه ای مگاوردپرس حتما پیشنهاد می  کنیم توضیحات آن را مطالعه کنید تا با امکانات این قالب فوق حرفه ای آشنا شوید.

 

نکته مهم مخصوص خریداران قبلی

در صورتی که از خریداران قبلی قالب مگاوردپرس (قبل از انتشار نسخه 3) می باشید و در سایت خود از نسخه قدیمی استفاده می کنید ، به منظور بهبود عملکرد ، قالب مگاوردپرس تحت عنوان نسخه 3 بازنویسی ، آپدیت و در تاریخ 99/07/27 بر روی ژاکت منتشر شده است. از آنجا که نسخه بازنویسی شده قالب ، ارتباطی را با نسخه های قبلی خود دارا نیست و از پایه و صفر همانند یک قالب کاملا جدید طراحی و کدنویسی شده است ، از همین جهت نیاز است که آن را همانند یک قالب کاملا جدید نیز در وبسایت نصب نمایید و استثنا آپدیت قالب به نسخه 3 با استفاده از شیوه هایی همانند جایگزینی در هاست و یا به روزرسان هوشمند ژاکت انجام نمی شود و نیاز به نصب جداگانه به صورت دستی می باشد و برای زمان پس از نصب نسخه جدید نیاز به انجام اقداماتی خاصی بر روی سایت و تنظیم مجدد کامل برخی از بخش ها می باشد که ویدئوی آموزشی در این زمینه آماده شده و در پکیج دانلودی قالب در فولدر Update help مخصوص کاربران نسخه های قبل قرار داده شده که می توانید از طریق آن برای آپدیت قالب اقدام فرمائید.

از همین جهت نیاز می باشد که قبل از اقدام برای آپدیت قالب به نسخه 3 ، حتما از وبسایت خود " بکاپ کامل" تهیه نموده و در زمان مناسب برای آپدیت در صورت نیاز اقدام نمایید. (فرایند آپدیت های قالب پس از نسخه 3 به بعد ، مجددا همانند شیوه های قبلی انجام می شود و تنها مهاجرت از نسخه 2 به 3 متفاوت و مستثنی است)

 

نکات مهم

1 – بر روی تعدادی از فایل های قالب از جمله فایل لایسنس قالب ، کد گذاری با استفاده از ionCube صورت گرفته است و نیاز است که ماژول ionCube Loader بر روی هاست شما فعال شده باشد و نسخه php هاست نیز بر روی 7.2 تنظیم شده باشد.

2 – قالب مگاوردپرس مخصوص استفاده برای چند استادی و یا چند فروشندگی نمی باشد.

3 – سیستم آموزشی این قالب بر پایه افزونه فروشگاهی ووکامرس طراحی و کدنویسی شده و ارائه دوره های آموزشی و در دسترس قرار گرفتن جلسات آموزشی برای مشتریان وبسایت شما ، از طریق خرید محصول در ووکامرس انجام می شود و دسترسی به جلسات توسط مشتریان ، با استفاده از شیوه هایی همانند EDD ، اشتراک ویژه و... انجام نمی شود.

4 – افزونه های ضروری قالب ووکامرس و المنتور به شمار می روند. اما با غیرفعال سازی آنها مشکلی در عملکرد قالب ایجاد نمی باشد و تنها قابلیت ها و بخش هایی که در قالب براساس این دو افزونه راه اندازی شده اند ، غیر فعال می شوند.

5f8bdabfd014e335253c7206.jpg