افزونه سئو سبز | نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگل

امتیاز خریداران:5.00از2رای

47فروش
49هزار تومان
افزونه سئو سبز | نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگلافزونه سئو سبز | نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگل
افزونه سئو سبز | نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگلافزونه سئو سبز | نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگل
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

افزونه سئو سبز | افزونه نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگل | افزونه نمایش مطالب سایت در گوگل بصورت اسلایدر

افزونه بروز شد!! سازگاری با 100% قالب ها

معرفی افزونه سئو سبز | نمایش مطالب سایت در گوگل بصورت اسلایدر

سلام و عرض ادب خدمت همه وبمستران عزیز. این افزونه رابط کاربری بسیار ساده و در حین حال ویژگی های قدرتمندی را دارا می باشد. هزینه های بالای سئو و بهینه سازی باعث شده است تا بسیاری از وبمستران مرحله سئو را حذف یا بسیار کمرنگ کنند و نتیجه جدی نگرفتن سئو، ماه ها تلاش بیهوده و درجا زدن در صفحات 2و3 گوگل می باشد. اما هوشمندی افزونه ای که قصد داریم آن را معرفی کنیم باعث شده است کار شما بسیار ساده شود و تنها با چند کلیک تمام تغییرات را متناسب با استاندارد های گوگل در کدنویسی سایت خود ایجاد کنید. 

افزونه نمایش اسلایدر مطالب در نتایج گوگل

افزونه سئو سبز تغییراتی را که در کد نویسی صفحات شما ایجاد می کند، باعث میشود گوگل سایت شمارا بصورت غنی شده ایندکس کند و در صفحه جستجوی گوگل، باکس بزرگتری را جهت توضیحات بیشتر به سایت شما اختصاص دهد. خاصیت این افزایش 2 تا 3 برابری فضا در صفحه سرچ گوگل، دریافت CTR بالا می باشد. 

توجه: CTR یا همان نرخ کلیک، به نسبت تعداد کلیک های انجام شده بر تعداد نمایش سایت شما CTR می گویند. گوگل توجه بسیار زیادی به نرخ کلیک دارد و سایت هایی که نرخ کلیک بالاتری نسبت به بقیه رقبا دارند را به نتایج اول انتقال می دهد. در تصویر بالا سه مدل از ایندکس های گوگل را مشاهده میکنید که در یکی از موارد، نتایج سرچ بسیار ساده هستند و یقینا نتایج اول کلیک بیشتری دریافت می کنند. اما قصد داریم با نصب افزونه سئو سبز نتایج جستجوی سایتمان را به صورت اسلایدر و کشویی در گوگل نمایش دهیم که با دریافت CTR بالاتر امتیاز بهتری را از گوگل کسب کنیم. برای استفاده از این افزونه نیاز به هیچ پیشنیازی نیست و به دلیل رابط کاربری بسیار قوی، همه افرادی که توانایی کار با رایانه را دارند، قادر هستند از این افزونه استفاده کنند.

نمونه نتایج فارسی غنی شده توسط افزونه سئو سبز

افزونه نمایش مطالب سایت در گوگل بصورت اسلایدر

توجه داشته باشید که اعمال تغییرات فوق در نتایج جستجوی گوگل، ممکن است تا چند روز زمانبر باشد. پس از نصب افزونه و اعمال تنظیمات مورد نظر، شکیبا باشید تا این تغییرات را در حالت موبایل مشاهده نمایید.

(آموزش فعال سازی افزونه و آموزش مشاهده فوری پیشنمایش تغییرات، در فایل خریداری شده موجود می باشد)

افزونه سئو سبز