ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

کد تخفیف ووکامرس پیشتا

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

13فروش
199.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

کد تخفیف ووکامرس پیشتا

بروزرسانی

خودکار

  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

افزونه کد تخفیف ووکامرس پیشتا

معرفی افزونه کد تخفیف ووکامرس پیشتا

سلام و درود خدمت شما دوستان ژاکتی در بازاریابی استفاده از کوپن‌های تخفیف ووکامرس می‌تواند روی فروش ما تاثیر بسیار عالی داشته باشد و کاربران را به خرید ترغیب کند. خصوصا اگر این کوپن تخفیف محدودیت زمانی داشته باشد کاربران را سریع‌تر به خرید ترغیب می‌کند. اما متاسفانه ووکامرس در کوپن تخفیف خود فاقد امکان تعریف زمان انقضا از زمان بازدید کاربر است. امکان تاریخ انقضا از زمان بازدید کاربر به ما امکان ایجاد کمپین‌های بازاریابی همیشه سبز را می‌دهد. ما در پیشتا در پروژه‌هایی که داشتیم مشاهده کردیم که برخی از مشتریان ما به دلیل استفاده از هاست‌های ضعیف امکان استفاده از افزونه‌های سنگینی مثل ترایو لیدز، اسمارت آفر را ندارند. برای همین تصمیم گرفتیم افزونه‌‌ای را بنویسیم که یک کد کوتاه تولید کند و با استفاده از این کد کوتاه بتوانیم در کمپین‌های بازاریابی کد تخفیفی را ایجاد کنیم که تاریخ انقضای آن از زمان بازدید کاربر محاسبه شود.

 

افزونه کوپن تخفیف ووکامرس از زمان بازدید

این افزونه صرفا تولید یک کد کوتاه می‌کند و وقتی وردپرس به این کد تخفیف می‌رسد یک کد تخفیف ووکامرس با تاریخ انقضا n روز از زمان بازدید کاربر ایجاد می‌کند. بنابر این افزونه بسیار سبک بوده و باری روی سایت شما ایجاد نمی‌کند. به دلیل ماهیت کد کوتاه در هر جایی از سایت و یا هر افزونه‌ای که کدهای کوتاه وردپرس را پشتیبانی می‌کند می‌توانید استفاده کنید. حتی در پاپ آپ‌ها نیز قابل استفاده است. کد تخفیف ایجاد شده دقیقا کد تخفیف پیش فرض ووکامرس هستند و ووکامرس آنها را مدیریت می‌کند که باز باعث کندی سایت شما نخواهد شد. یک موردی که در مورد کوپن‌های تخفیف تا کنون وجود داشته این است که یا نباید تاریخ انقضا ست کنیم و به کاربر زبانی بگوییم شما به طور مثال 3 روز مهلت دارید خرید کنید و اگر کاربر 5 روز بعد کوپن رو تست کنه مشاهده خواهد کرد که کار می‌کنه یا تاریخ انقضا ست کنیم که فقط برای یک بازه مشخص تاریخی کمپین ما قابل استفاده خواهد بود. ولی اکنون با این افزونه شما قادر هستید کوپن تخفیفی ایجاد کنید که هر زمان کاربر آنرا مشاهده کرد تاریخ انقضای آن از زمان بازدید او محاسبه شود و پس از آن زمان کوپن تخفیف قابل استفاده نخواهد بود و منقضی خواهد شد.

امکانات افزونه کوپن تخفیف ووکامرس پیشتا

این افزونه در قالب یک کد کوتاه می‌باشد و در نسخه فعلی دارای امکانات زیر است: 

  1. تعیین مقدار تخفیف به صورت درصدی یا مبلغ ثابت.
  2. امکان ایجاد کد تخفیف برای یک محصول خاص یا کلیه محصولات.
  3. تعیین تعداد روز انقضا پس از بازدید کاربر از صفحه‌ای که کد کوتاه در آن قرار داد.

در پیش نمایش افزونه عملکرد افزونه در یک برگه سایت که با صفحه ساز المنتور ایجاد شده است و کد تخفیف را نمایش می‌دهد خواهید دید.

امکان تعریف استایل برای نمایش کد تخفیف

در افزونه به کد کوتاه ما یک کلاس CSS نسبت دادیم که می‌توانید در صفحه سازها یا استایل سفارشی قالب خودتان به این کلاس CSS استایل مورد نظر خودتان را تعریف نمایید تا کد تخفیف با استایل مورد نظر شما نمایش داده شود. در حالت پیش فرض کد کوتاه فاقد هیچ استایلی است و برای نمایش کد تخفیف از استایل قالب شما برای متن‌های عادی که نوشته‌های سایت وجود دارد استفاده می‌کند.

نگاهی به بخش مدیریت افزونه کد تخفیف ووکامرس پیشتا

پس از نصب افزونه و فعال سازی لایسنس آن شما می‌توانید به سادگی از افزونه استفاده کنید و نیازی به هیچ تنظیم خاصی ندارد و فاقد منو در وردپرس است. این افزونه در ویرایشگر کلاسیک وردپرس دارای یک آیکون نوشته به صورت PWC است که با کلیک بر روی آن می‌توانید در پنجره ظاهر شده مشخصات پارامترهای کد کوتاه را ست نمایید تا کد کوتاه ساخته و در متن شما قرار داده شود. همانند گرویتی فرم که دارای کد کوتاه است شما می‌توانید این کد کوتاه را در هر جایی از سایت که از کدهای کوتاه وردپرس پشتیبانی می‌کند استفاده نموده و کد تخفیف خودتان را نمایش دهید. 

افزونه کد تخفیف زمان‌دار ووکامرس پیشتا

این افزونه با استفاده از بروزرسان خودکار ژاکت در نسخه‌های بعدی خود که از دریافت بازخوردها و پیشنهادهای کاربران ارائه شده است فقط با یک کلیک بروزرسانی می‌شود.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط