ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimi

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

34فروش
129.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimi

بروزرسانی

خودکار

افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimiافزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimi
افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimiافزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | copimi
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی | افزونه wordpress copyright plugin

مشابه مگ علی بابا

معرفی افزونه افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی

افزونه کپی رایت وردپرس به خاطر ایده ناب و ارزشمندی که دارد مورد توجه قرار گرفته است. این افزونه برای اولین بار در ایران و جهان توسعه داده شده است. زمانی که شحصی یا رباتی مطلبی از سات شما را کپی برداری کند در زمان پیست کردن ان این افزونهذ به طور خودکار متن سفارشی شما که شامل لینک صفحه مرجه شما نیز می باشد را به متن کپی شده ضاافه می کند. به همین سادگی برای سایت شما در سایر سایتها و شبکه های اجتماعی لینک سازی می شود. این لینک سازی علاوه بر تاثیر سئویی که در پی خواهد داشت ضمن حفظ کپی رایت مطلب کپی شده به برندینگ شما نیز کمک می کند و باعث برند اورنس خواهد شد 

75 درصد تخفیف بر روی محصولات برتر: اینجا کلیک کنید

فرض کنید هرکسی از سایت شما متنی کپی می کند موقع paste کردن جمله ی بالا در متن paste شده یهویی به او نشان داده شود! این یکی از قابلیت های مارکتینگی افزونه کپی می است!

افزونه کپی رایت وردپرس کپیمی

ویژگی های افزونه wordpress copyright plugin

اگر هنوز متوجه عملکرد این افزونه نشده اید به این مثال دقت کنید. فرض کنید متن زیر بخشی از متن مقاله یا توضیحات سایت شما باشد که کاربر کپی کرده است: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، در این متن که کاربر کپی کرده است در ظاهر هیچ نشانه یا لینکی از سایت شما وجود ندارد. ولی زمانی که ان را در تلگرام یا شبکه اجتماعی برای کسی paste می کند و یا در سایت خودش paste می کند متن به این صورت نمای داده می شود: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، برای مطالعه ادامه مطلب به لینک www.example.com/blog/slug مراجعه نمایید. جمله ی آخر را شما میتوانید کاملا سفارشی سازی کنید و تعیین کنید که در اول پاراگراف باشد یا در انتهای ان. همچنین می توانید تعیین نمایید که این کپی رایت در کدام دسته بندی ها یا برچسب های سایت شما فعال باشد یا خیر.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط