قالب لندینگ دعوت به اقدام

امتیاز خریداران:5.00از2رای

25فروش
39هزار تومان
قالب لندینگ دعوت به اقدامقالب لندینگ دعوت به اقدام
قالب لندینگ دعوت به اقدامقالب لندینگ دعوت به اقدام
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

قالب لندینگ دعوت به اقدام | قالب لندینگ فروش هاست | پوسته html کمپین تبلیغاتی

با داشتن یک صفحه فرود مناسب کمپین تبلیغاتی خود را کامل کنید.

 

 

لینک پیش نمایش محصول

 

معرفی قالب لندینگ دعوت به اقدام

در واقع صفحه فرود یا لندینگ پیج صفحه ای مجزا از سایت برای تشویق کاربران به انجام کاری است. یک لندینگ پیج خوب دارای جریان منطقی است، یعنی مشتریان را در یک مسیر فکری درست هدایت می کند. تفاوت اصلی قالب لندینگ فروش هاست با صفحه اصلی سایت شما یا سایر صفحات CTA  یا دعوت به اقدام است. محل جای گذاری عناصر دعوت کننده به انجام کار خیلی خیلی اهمیت دارد. و می تواند به طور کلی روی نرخ وروردی های شما تاثیر جدی بگذارد. دلیل اصلی رقابت همه کسب و کار ها این است که نسبت به رقبایشان سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. خوب صرفا با دادن اطلاعات بصورت کامل نمی توان به این هدف دست پیدا کرد. با فراخواندن کاربر به انجام کاری می توان این نرخ را افزایش داد. صرفا دعوت به اقدام دستور به خرید کالا یا خدمات نیست و می تواند گرفتن یک آدرس ایمیل یا دانلود یک کتاب الکترونیکی باشد. اما همین کار می تواند فرصتی برای شروع رابطه ای بلند مدت با مشتریان تان باشد.      

اهداف قالب html لندینگ دعوت به اقدام:

 

     

ویژگی های قالب لندینگ فروش هاست:

 

 

بهره گیری از عناصر متقاعد کننده در لندینگ:

عناصری که در قالب لندینگ فروش هاست استفاده شده با استراتژی قبلی استفاده شده اند به عنوان مثال بخش مشتریان ما برای بالا بردن اعتماد کاربر به شما خواهد بود. یا اگر دقت کنید در دومین بخش این لندینگ پیج، بخشی تحت عنوان مراحل استفاده شده است که کاربرد آن برای آن دسته از مشتریان تان است که نسبت به کالا و خدمات شما اعتماد پیدا کرده اند ولی نمی دانند چگونه می توانند از آن استفاده کنند.   

 

در نظر گرفتن سئو در کنار جذابیت بصری:

به نظر شما چه می شود اگر بتوان در کنار اینکه از طریق کمپین های تبلیغاتی شما کاربران به این صفحه مراجعه می کنند، تعدادی هم از طریق سرچ در گوگل به این صفحه برسند؟ در این قالب html لندینگ دعوت به اقدام در کنار استفاده از تصاویر زیاد شما قادر خواهید بود بیش 3000 هزار کلمه کلیدی قرار دهید و این فرصتی عالی برای سئو است. پس همین الان دست به کار شوید و انتخاب کنید که می خواهید در کدام کلمه کلیدی رتبه 1 گوگل شوید؟ 

 

  کدنویسی بهینه و استاندارد: در کنار ویژگی های بصری قالب لندینگ فروش هاست و گرافیکی به بخش فنی این صفحه فرود هم توجه شده. 

 

 

شخصی سازی آسان:

به کمک فایل راهنما و پشتیبانی پوسته html کمپین تبلیغاتی به سادگی می توانید جای عناصر را شخصی سازی کنید. اگر تمایل داشتید تصاویر یا متن ها را تغییر دهید.     

کاملا ریسپانسیو:

برای قالب لندینگ فروش هاست کاربران موبایل ، تبلت قابل احترام است و برای همین به این موضوع هم خیلی توجه شده و قالبی ارائه شده که واکنش گرا در هر device و مرورگری باشد.