ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbase

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از2رای

93فروش
99.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از2رای

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbase

بروزرسانی

خودکار

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbaseافزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbase
افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbaseافزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس - ووکامرس | Coinbase

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس | افزونه Coinbase

امروزه با توجه به افزایش قیمت دلار و ارزهای مجازی و صد البته اینکه کار کردن برای 7 میلیارد نفر بهتر از کارکردن برای 80 میلیون نفر است عقل حکم میکند که وبسایت خود را بین المللی کنید و کسب و کارخود را گسترش دهید! این افزونه اولین و بهترین افزونه در زمینه درگاه ارزهای مجازی است!

 

معرفی افزونه درگاه ارزهای مجازی | افزونه Coinbase :

این افزونه به شما این امکان را میدهد که کسب و کار خود را گسترش دهید و آن را بین المللی کنید و علاوه بر آن فروش خود را نیز چندین برابر کنید و آن را به درامد دلاری برسانید که با توجه به این موارد ارزش این کار بسیار بالاست! اگر شما وقت خود را صرف این کار کنید تنها بعد از یک الی دو سال میتوانید به درامد چند هزار دلاری برسید!  این افزونه بر روی قالب های ارز دیجیتال نیز استفاده می شود.

لازم به ذکر است صرافی کوئین بیس برای طراحان وب و وردپرس صفحه جداگانه ای در سایت خود(در ساب دامین) قرار داده است و فرایند ثبت نام کاملا متفاوت از سایت اصلی است میتوانید از طریق لینک زیر ثبت نام و فرایند را مشاهده کنید.

https://commerce.coinbase.com/signin

 

توجه داشته باشید این افزونه با تمامی قالب هایی که ووکامرس را پشتیبانی میکنند سازگار است!

   

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس | Coinbase

  این افزونه درگاه اتصال شما به یکی از معتبرترین کیف پول های (والت) ارز مجازی به نام کوئین بیس است و شما میتوانید با استفاده از صرافی های آنلاین ارز های خود را تبدیل به ریال و یا دلار کنید! افزونه درگاه ارزهای مجازی میتواند شما را به رویای خود برساند قبلتر و با توجه به تعداد درخواست هایی که مدیران وب سایت های وردپرسی کرده بودند در این زمینه و اکثرا به دنبال چنین افزونه یا وبسایتی بودند که بتوانند به کمک آن کسب و کار خود را بین المللی کنند پس درنتیجه به جرعت میتوان گفت این افزونه میتواند شما را به درامد دلاری و عالی مد نظر خودتان برساند! همچنین این افزونه به شما امکان دریافت ارزهایی همچون بیتکوین و بیتکوین کش و لایتکوین و اتریم را میدهد و شما میتوانید آن را به ریال ایران و یا تمامی ارزهای موجود و دلار و... تبدیل کنید.

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس | Coinbase

  

افزونه درگاه ارزهای دیجیتال کوین بیس | Coinbase

مدتی است ارزهای دیجیتال (بیت‌کوین، اتریوم و…) کسب درآمد دلاری را ساده‌تر کرده است درآمد روزانه حتی 10 دلار می‌تواند به عنوان یک درآمد جانبی مناسب برای بسیاری از افراد باشد اگر قیمت دلار را حدود 12 هزارتومان فرض کنیم، فقط 10 دلار درآمد روزانه، برابر با 3,600,000 تومان درآمد ماهانه خواهد بود درآمد دلاری در حال رشد و پایدار، می‌تواند شخص را از نظر مالی بی‌نیاز کند. اگر شخص بتواند با کسب مهارت و بصورت حرفه‌ای به دنبال درآمد ارزی باشد، علاوه بر دگرگونی وضعیت مالی خود و کسب ثروت، به ورود ارز به کشور نیز کمک می‌کند!

ممکن است افزونه با بعضی از قالب های ایرانی مشکل داشته باشد.

پیش نیازها:

ایجاد حساب کویین بیس وردپرس 4 به بالا ووکامرس ورژن 3 به بالا 

5decf13c99b0bb0060179803.png

 

 

امکانات افزونه Coinbase :

 استاندارد ما حفظ حریم خصوصی، ارز دیجیتال ایمن و ناشناس است! پشتیبانی تنها از ریال و ارزهای واحد کشور های دیگر

پشتیبانی از 5 ارز اصلی رمزنگاری: بیتکوین اتریوم لایتکوین  بیتکوین کش دلارکوین سفارشی سازی آسان پردازش و پرداخت سریع نمایش قیمت به صورت لحظه ای یادداشت سفارش فاکتور پرداخت نمایش ارزها زیرمحصول (دلخواه)  

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط