قالب html من طراحم

امتیاز خریداران:0.00از0رای

7فروش
39هزار تومان
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

قالب html من طراحم | پوسته html من طراحم

معرفی قالب html من طراحم

پوسته html من طراحم دارای سه صفحه ، صفحه اصلی و صفحه درخواست و صفحه نوشته متفاوت است. این قالب نیز سازگار با تلفن های همراه و تبلت ها می باشد و با صفحه نمایش های مختلف سازگار است.

کاملا ریسپانسیو

 

 

با کلیک بر روی منو تا بخش مد نظر اسکرول کنید.صفحه اصلی دارای یک بخش اصلی در بالا است که که شخص تصویر و مشخصات و لینک شبکه های اجتماعی خود را قرار می دهد. همچنین دکمه درخواست و دانلود رزومه نیز وجود دارد. در قسمت بعدی نمونه کار های خود را نمایش می دهد. 

 

در بخش درباره من می توانید درباره خود و سابقه کاری خود بیشتر توضیح بدهید. و در پایین تر بخش نوشته ها وجود دارند که با کلیک بر روی آنها به صفحه نوشته منتقل می شوید. در پایین ترین بخش فوتر سایت شامل یک منو و تاریخ است.

صفحه درخواست از طراح

در این صفحه می توانید درخواست های خود را از طراح مطرح کرده و برای او ارسال کنید هر کدام از این بخش ها قابلیت سفارشی سازی دارند.  

صفحه نوشته

 

در سمت راست مشخصات طراح شامل تصویر و لینک شبکه های اجتماعی وی و توضیحات بیو وجود دارد که به دلخواه می توانید آن را ویرایش کرده و آن ها را تغییر دهید. همچنین در سمت راست و بالا تصویر مطلب وجود دارد. در سمت چپ ابتدا عنوان مطلب و سپس خود مطلب و در پایین تگ های مطلب وجود دارند. در پایین صفحه نیز منو سایت و کپی رایت سایت را می توانید مشاهده کنید.