ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه اتصال گرویتی به گوگل شیت

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:3.00از2رای

48فروش
119.000تومان

امتیاز خریداران:3.00از2رای

افزونه اتصال گرویتی به گوگل شیت

بروزرسانی

خودکار

افزونه اتصال گرویتی به گوگل شیتافزونه اتصال گرویتی به گوگل شیت
افزونه اتصال گرویتی به گوگل شیتافزونه اتصال گرویتی به گوگل شیت

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه گرویتی گوگل شیت | افزونه خروجی فرم در گوگل شیت

افزونه افزونه گرویتی گوگل شیت

با توجه به اینکه در عصر جدید مارکتینگ یکی از ضروری ترین عناصر هر کسب و کاری محسوب میشود، بنابر این هرچه از ابزار های حرفه ای تری در این راه استفاده شود، نتیجه بهتری خواهید گرفت. 

از جمله بخش های مهم مارکتینگ، CRM و ارتباط با مشتریان است که هر وبسایتی قطعا فرم هایی برای ارتباط با کاربران خود دارد. این فرم میتواند شامل دریافت اطلاعات خاص برای نظرسنجی، دریافت سفارشات، دریافت اطلاعات ارتباطی کاربران و ... باشد. فرم ها در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در بخش مارکتینگ دارند و جمع آوری و پردازش اطلاعات دریافتی از کاربران برای مارکتر ها بسیار مهم است. 

یکی از دغدغه های اصلی مارکتر هایی که با فرم ها در وبسایت خود کار میکنند، جمع آوری و تحلیل داده های دریافتی توسط کاربران میباشد. مثلا اگر شما چند ادمین داشته باشید که هر کدام قرار باشد به داده های فرم های خاصی دسترسی داشته باشند، مجبور هستید که روند ارسال اطلاعات برای هر ادمین یا کارشناس را به طور جداگانه و دستی انجام دهید. این درحالی ست که با یک راه حل ساده میتوانند در زمان و هزینه خود صرفه جویی خیلی زیادی انجام دهند. 

افزونه گرویتی گوگل شیت به عنوان حرفه ای ترین ابزار کمک به مارکتر ها این مشکل را به طور کامل ریشه کن کرده و شما را بی نیاز از هرگونه صرف زمان اضافه برای جمع آوری و تقسیم بندی داده ها میکند. این افزونه با ادغام گرویتی فرم با گوگل شیت، به طور مستقیم تمام اطلاعات فرم های پرشده توسط کاربران را به گوگل شیت منتقل میکند و شما نیاز نیست حتی خودتان جدول بندی ها را انجام دهید. تمام فیلد هایی که شما تعیین کنید به عنوان یک ستون در گوگل شیت قرار میگیرند و به محض پر شدن فرم، تمامی ستون ها با اطلاعات کاربر پر میشود. شما به راحتی میتوانید این گوگل شیت را با کارشناس مربوطه به اشتراک بگذارید و تحلیل های خود را انجام دهید. 

از ویژگی های بارز افزونه گرویتی گوگل شیت، ساده و سریع بودن تنظیمات در عین حرفه ای بودن است. 

ویژگی های افزونه خروجی فرم gravity در گوگل شیت :

  • اتصال گرویتی فرم به گوگل شیت
  • استفاده آسان
  • تنظیمات سریع
  • افزودن تگ های سفارشی ایمیل
  • اختصاص گوگل شیت جداگانه برای هر فرم
  • دریافت API گوگل فقط با یک کلیک

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط