افزونه جت تب | JetTabs

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

74فروش
39هزار تومان
افزونه جت تب | JetTabsافزونه جت تب | JetTabs
افزونه جت تب | JetTabsافزونه جت تب | JetTabs
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه جت تب | پلاگین JetTabs | افزونه طراحی تب وردپرس نمایش محتوا خلاقانه در المنتور

ارائه با لایسنس و بروزرسانی خودکار از شرکت اصلی

جت تبس یک افزونه کارآمد است که به شما اجازه می دهد تب های شیک و بلوک های آکوردئون را به صفحات وب سایت خود که با صفحه ساز المنتور ایجاده کرده اید اضافه کنید و در آن ها محتوای مختلفی قرار دهید. افزونه جت تبس ساده بوده و برای سفارشی کردن و تغییر ظاهر دارای تنظیمات مختلف است. افق های جدیدی از ساخت محتوا با افزونه جت تبس به روی شما باز می شود. این افزونه یکی از قدرتمندترین ابزارهای افزودنی المنتور است که برای ایجاد تب ها، بلوک های آکوردئون و حتی آکوردئون تصاویر با طرح بندی های عمودی و افقی به صورت ویژه ارائه شده است.   

 

5e732e41fccc94014c033666.jpg

 

  استفاده از افزونه جت تبس نیاز به تخصصی در کدنویسی نیست و همه چیز به صورت بصری انجام میشود. با ویژگی های که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد تب ها و آکوردهای مختلف و سفارشی را به سادگی و به صورت حرفه ای ایجاد کنید.

ویژگی های برجسته افزونه جت تب


با المنتور کار می کند بعد از نصب افزونه طراحی تب وردپرس ، ابزارک های مختص این افزونه در صفحه ساز المنتور ظاهر میشود. در نتیجه با استفاده از صفحه ساز محبوب المنتور می توانید انواع مختلف عناصر محتوایی را به تب ها و آکوردئون های ایجاد شده اضافه کنید. تب ها این امکان، مطالب وب سایت شمارا به صورت هوشمندانه ای سازماندهی می کند و یک شیوه جدید را ارائه میکند. آکاردئون های کلاسیک استفاده از آکاردئون ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی دارد، باعث می شود فضای کمتری از صفحه اشغال شود و سریع محتوا در صورت لزوم نمایش داده شود. با استفاده از جت منو شیک ترین و مدرن تری آکاردئون ها را می توانید ایجاد کنید.   

 

5e732e4ca9f78a014c6a4a2d.jpg

 

  آکاردئون تصاویر یک جمله معروف است که می گوید « یک تصویر گویاتر از هزار کلمه هستند». با  افزونه jetTabs این امکان را فراهم می کند که به صورت ویژه، آکاردئون های ایجاد کنید که در آن محتواهای تصویری چشم نواز وجود داشته باشد.

سایر ویژگی های برجسته پلاگین JetTabs

سویچ کردن افزونه طراحی تب وردپرس از امکان سویچ کردن بین بلوک های مختلف ایجاد شده المنتور در افزونه جت تبس لذت ببرید. این ویژگی به بازدید کنندگان این امکان را فراهم می کند که بین محتوای مختلف با کلیک روی یک دکمه سویچ کنند. طرح بندی های عمودی و افقی ازمیان طرحبندی های مختلف یکی را که مورد نیاز شماست را برای اجرای کردن ایده های خود انتخاب کنید. با جت منو شما هیچ محدودیتی در سازماندهی محتوا ها ندارید، ابزارک های افزونه این امکان را فراهم می کند که طرح بندی های افقی و عمودی با موضوعات مختلف ایجاد کنید.

تنظیمات کامل ظاهر پلاگین JetTabs

افزونه دارای تنظیمات مختلفی است که اجازه میدهد تا تایپوگرافی، رنگها، سایه ها، مرزها و... را تغییردهید. طراحی بی نظیر افزونه جت تب واقعاً شما نیازی ندارید که برای ساخت یک صفحه منحصر به فرد برنامه نویسی بلد باشید. با استفاده از جت تبس در کنار صفحه ساز قدرمند المنتور این امکان فراهم است. فقط کافی است با تنظیمات مختلف در نظر گرفته شده برای ظاهر و محتوا کار کنید تا متوجه شوید که چطور می توانید همه چیز را تغییر دهید. کاملاً واکنش گرا تب ها و آکاردئون های که با استفاده از جت تپس ساخته می شود کاملاً واکنش گرا بوده و در دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و رایانه رومیزی با صفحه های نمایش های  به خوبی نمایش داده می شود. پشتیبانی از راست چین با  افزونه jetTabs می توانید محتوا ها را از چب به راست یا از راست به چپ نمایش دهید! ابزارک های این افزونه از سایت های راستچین پشتیبانی کرده و با خیال راحت می توانید برای سایت های با زبان فارسی استفاده کنید. سازگاری با WPML یکی از محبوب ترین افزونه ها برای چند زبانه کردن سایت WPML است. افزونه جت تبس از این افزونه محبوب برای ارائه محتواها به زبان های مختلفی پشتیبانی می کند و می توانید محتواهای جهانی را ارائه کنید.   

5e71ac2194646d0292416830.jpg