افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey

امتیاز خریداران:4.00از4رای

54فروش
59هزار تومان
افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Surveyافزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey
افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Surveyافزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

فرصت شنیدن صدای کاربران و مشتریان خود را از دست ندهید !

معرفی افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

افزونه Modal Survey WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin به وسیله رابط کاربری جذاب و کاربر پسند بستر دریافت اطلاعات مورد نیاز از کاربرانتان را با استفاده از بازخورد های تک کلیکی، نظر سنجی گسترده مرحله‌ای و پرسشنامه فراهم می سازد. می‌توانید اطلاعات جمع آوری شده را توسط انواع نوار پیشرفت، انواع نمودار‌ های زیبا یا در قالب متن ساده به بازدید کنندگان سایتتان نمایش دهید. پلاگین Modal Survey به شما اجازه خواهد داد تا نظرسنجی خود را ادغام شده در ابتدا یا انتهای محتوا و یا با حالت مودال (شبیه به popup) نمایش دهید.

اگر شما میزان رضایت بازار هدف از عملکرد سایت‌تان را به طور متناوب اندازه گیری نکنید، چگونه میتوانید میزان موفقیت در کسب و کارتان را بسنجید ؟ پلاگین Modal survey قدرت ایجاد بستری برای برآورد رضایت و بررسی بازخورد مشتری در تمام وبسایت یا صفحات دلخواه را به سادگی و با نظرسنجی ساز گرافیکی برای شما فراهم می‌آورد.

قابلیت های کامل افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey را حتما امتحان کنید.

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

ویژگی های افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey :

نظر سنجی رضایت مشتری به همراه نمودار تجمیعی

یکی از قابلیت های پلاگین Modal Survey وردپرس تصویرسازی نتایج سوالات در قالب یک نمودار است. به عنوان مثال می‌توانید اثر بخشی تیم پشتیبانی یا هر بخش دیگر از کسب کار خود را چک کنید.

نمودارهای دایره ای در Modal Survey

پیشنهاد محصول بر اساس انتخاب کاربر

شما می‌توانید با پیشنهاد محصول بر اساس سلایق کاربرانتان به راحتی فروش محصول خود را افزایش دهید. افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey از حالت های شرطی پشتیبانی میکند و به شما اجازه می‌دهد بر اساس نتیجه نظرخواهی پیام دلخواه خود را به کاربر نشان یا او را به صفحه ای دیگری انتقال دهید.

تست شخصیت شناسی با پلاگین Modal Survey

پشتیبانی از تست های ارزیابی تجاری یا حتی تست های شخصیت با دسته بندی ها‌ی متفاوت که می‌توانند در قالب انواع نمودارهای مختلف نمایش داده شوند. سوالات و جواب‌ها میتوانند دسته بندی شده و بعد نتایج بر اساس امتیاز دسته بندی ها نمایش داده شوند.

پرسشنامه زمان دار

می‌توانید با طراحی یک صفحه پرسشنامه زمان دار محیط سرگرم کننده ای برای کاربران خود ایجاد کنید، احتمال به اشتراک گذاشته شدن این صفحات بسیار بالاست. پرسش زمان دار می‌تواند برای کل پرسشنامه در نظر گرفته شود یا برای جذاب شدن بیشتر فقط بر روی یک سؤال خاص اعمال گردد.

افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey و نظرسنجی با استایل‌های نامحدود

ویژگی‌های سفارشی سازی پلاگین اجازه می‌دهد تا به صورت نامحدود نظرسنجی با تنظیمات بسیار زیاد بسازید. عرض و موقعیت با یک المان کشویی و رنگ ها با انتخاب کننده رنگ به سادگی قابل تنظیم است. نمونه ای که در زیر قرار گرفته 40٪ از عرض تمامِ صفحه استفاده می‌کند، شما می‌توانید از هر سایز و موقعیتی روی صفحه برای نشان دادن پرسشنامه خود استفاده کنید، حتی می‌توانید سوال خود را در موقعیت بالا، وسط و پایین تنظیم کنید. سازنده گرافیکی پلاگین Modal Survey به شما کمک می‌کند تا از طریق داشبورد مدیریت، نظرسنجی و پرسشنامه بسیار جذاب بسازید و کاربران را برای رأی دادن به سادگی یک کلیک جذب کنید.

پنل مدیریت یک رابط کاربری حرفه‌ای برای طراحی پرسشنامه ارائه می‌کند. از انتخاب کننده رنگ تا تنظیمات فونت و تصویر پس زمینه، انتخاب کننده زمان و تاریخ برای زمانبندی پرسشنامه، المان لغزنده برای تنظیم دقیق میزان انحنای حاشیه(border-radius)، پدینگ(padding) و ابزار های بسیار مفید و کاربر پسند دیگر همه به سادگی قابل تغییر هستند.

تنظیمات قابل تغییر بسیار زیاد در پلاگین Modal Survey

افزونه نظرسنجی حرفه‌ای وردپرس Modal Survey با ویژگی های بسیار زیاد به شما کمک می کند در زمان خود صرفه جویی و اهداف خود را برآورده کنید. نظر سنجی می‌تواند برای کاربران یک بار در نظر گرفته شود. امکان نمایش برای کاربرانی که یکبار شرکت کرده‌اند یا نمایش در همه موارد وجود دارد. نمایش نظرسنجی در تعاملات مختلف کاربر قابل تنظیم است به عنوان مثال در زمان کلیک کردن روی یک لینک، هنگام اسکرول کردن به انتهای صفحه یا حتی اسکرول کردن به بخش مشخص شده‌ای از صفحه. هر پرسشنامه قابل بسته شدن توسط کاربر است یا حتی شما می‌توانید کاربران را مجبور به پر کردن نظرسنجی قبل از دیدن محتوای صفحه کنید. پلاگین Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz وردپرس می‌تواند در انتهای پست ها برای گرفتن بازخورد کاربران استفاده شود.

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

نظرسنجی تمام عرض یا سایز سفارشی و سبک پاپ آپ یا داخل پست

می توانید از حالتهای تمام عرض یا سایز سفارشی برای نمایش نظرسنجی داخل پستها یا پاپ آپ استفاده کنید. افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey با ارائه گزینه های سفارشی زیاد بستر نمایش منحصر به فردی را ارائه می کند.

پرسشنامه می تواند متناسب با عرض کامل صفحه تنظیم شود و یا با حالت باکس و کوچکتر نمایش داده شود. حالت تمام عرض نظرسنجی یک روش جامع برای جلب توجه بازدیدکنندگان است و به طور موثری کار می کند.

استفاده از پلاگین Modal Survey به عنوان سیستم امتیاز

با ویژگی سیستم امتیاز دهی امکان قرار دادن ستاره به جای متن جواب بدون محدودیت در تعداد امتیازها وجود دارد به این معنی که می‌توان 5 یا 10 یا 12 ستاره به عنوان امتیاز ایجاد نمود.

ساخت پرسشنامه با تصاویر و نوار پیشرفت در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

این ویژگی می‌تواند برای هر نوع نظر سنجی و پرسشنامه یک نوار پیشرفت ایجاد کند. همچنین فرصت استفاده از تصویر در سوال و جواب را فراهم می‌کند. این گزینه باعث می شود رای گیری بیشتر سرگرم کننده و جذاب باشد.

تست شخصیت شناسی همراه با نمودار فردی

بر اساس امتیاز، نمره یا جواب درست تست، در انتهای پرسشنامه به راحتی نمودار فردی بسازید ! با این ویژگی نمایش بصری جذاب و مفیدی در مورد پاسخ های ارائه شده به کاربر نمایش داده می‌شود.

جزئیات شرکت کنندگان

این پلاگین قابلیت ذخیره رای ها به صورت اختیاری را دارد و شما می توانید آمار دقیق را در پنل مدیریت خود مشاهده کنید. نمودار های مختلف با نمایش مناسب اطلاعات برای آنالیز هر چه بهتر درباره شرکت کنندگان و پرسشنامه به شما کمک خواهد کرد !

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

پیکربندی ساده پرسشنامه

راه اندازی یک پرسشنامه بسیار آسان است! باید جواب های صحیح یا / و امتیاز جواب های صحیح را مشخص کنید آنگاه پرسشنامه توسط پاسخ های درست داده شده یا نمره نهایی کنترل می شود.

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

استفاده از پرسشنامه، نظرسنجی و رای گیری های ادغام شده

افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey به شما اجازه می‌دهد تا به سادگی پرسشنامه خود را در پست ها، صفحه ها و حتی ابزارک ها قرار دهید. هنگامی که کاربر به بخشی از صفحه که نظرسنجی به آن اضافه شده اسکرول کند فرم با یک انیمیشن ساده و زیبا نمایان می‌شود. اگر شما به دنبال بازخورد رضایت مشتری هستید بهترین مکان برای استفاده از نظرسنجی، انتهای پست ها است. لازم به ذکر است همچنین می‌توانید نظرسنجی را بلافاصله بعد از باز شدن صفحه و بدون هیچگونه انیمیشن به کاربر نمایش دهید.

نظرسنجی‌های ادغام شده با پست ها ویژگی های مشابه با نظرسنجی‌های دیگر دارند. اگر به عنوان نظرسنجی بررسی رضایت مشتری استفاده شوند تمام نتایج در پنل مدیریت برای آنالیز در دسترس یا آماده برای خروجی گرفتن در فرمت های PDF - XML - CSV - XLS و JSON خواهند بود.

نظرسنجی های ادغام شده با پست ها برای کاربرانی که نظرسنجی را قبلا پر نکرده اند قابل مشاهده است از این رو هنگامی که نیاز نیست نمایش داده نمی‌شوند. گرفتن بازخورد از صفحات امر مهم در ساخت یک سایت وردپرسی موفق است. پرسشنامه های ادغام شده میتوانند در ابزارک متن پیشفرض وردپرس نیز استفاده شوند.

پرسشنامه با سبک لیست کلاسیک وردپرس

پرسشنامه از سبک جدول برای نمایش جواب ها استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید با یک کلیک سبک کلاسیک را برای نمایش جواب ها در زیر هم انتخاب کنید. در این وضعیت جواب ها در زیر یکدیگر نمایش داده می‌شوند.

جواب های متنی با قابلیت تکمیل خودکار

در این پلاگین قابلیت دریافت جواب با ورودی متن برای هر سوال از پرسشنامه وجود دارد. ویژگی تکمیل خودکار (auto complete) به کاربر کمک می‌کند تا یک گزینه از پاسخ های قبلی بازدید کنندگان را انتخاب کند. همچنین ویژگی تکمیل خودکار می‌تواند غیرفعال شود. برای گرفتن ایمیل یا هر اطلاعات دیگری از ورودی متن استفاده کنید.

لیست پاسخ ها در پلاگین Modal Survey

استفاده از select box برای لیست پاسخ ها باعث سازماندهی آسان‌تر انتخاب ها در نظرسنجی می‌شود. شما می‌توانید به راحتی در پنل مدیریت یک لیست را با کاما (,) جدا کرده و پلاگین خودکار لیست شما را به حالت select box نمایش می‌دهد.

ورودی عددی

در بسیاری از موارد گرفتن پاسخ عددی از کاربران ضروری است. در محیط مدیریت کمترین مقدار، بیشترین مقدار و مقادیر هر گام قابل تنظیم است و سپس پلاگین به صورت خودکار یک المنت کشویی برای پاسخ عددی نمایش می‌دهد.

ورودی تاریخ (میلادی)

گرفتن جواب از نوع تاریخ برای هر هدفی در این پلاگین قابل پیاده سازی است. وقتی از قسمت مدیریت جواب به فرمت تاریخ را تنظیم کنید کاربر میتواند یک تاریخ را به عنوان جواب در نظرسنجی انتخاب کند.

تغییر مسیر سفارشی برای نظرسنجی وردپرس

در برخی از موارد ممکن است بخواهید پس از تکمیل پرسشنامه کاربر را به صفحه دیگری انتقال دهید. این ویژگی از قسمت تنظیمات نظرسنجی در دسترس است، شما فقط آدرس تغییر مسیر را معرفی کنید و بقیه کارها را به پلاگین بسپارید !

شرط های اضافی بر اساس نمره نهایی یا پاسخ های صحیح

ایجاد واکنش های متعدد در پایان بر اساس نتیجه پرسشنامه یک گزینه عالی برای انتقال کاربر به صفحه دیگر یا نمایش پیام است. هنگامی که می‌خواهید نظرسنجی برای محصول یا پرسشنامه تبلیغاتی یا حتی یک طالع بینی بسازید این ویژگی می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

نمایش نتیجه نظرسنجی در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

رای کاربران میتواند در فرمت های مختلف نمایش داده شود، یکی از موثر ترین روش ها نمایش به سبک نوار پیشرفت می‌باشد. همچنین ممکن است نتایج را به صورت متنی نشان دهید، با استفاده از این روش می‌توانید مقاله با مقادیر پویا تولید کنید. می‌توانید نتایج کامل نظرسنجی را نمایش دهید یا با هر سوال و پاسخی که می‌خواهید، نمایش اطلاعات را فیلتر کنید.

انواع نمودارها در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

پلاگین Modal Survey مجموعا 6 نوع نمودار را به غیر از سبک های دیگر برای نشان دادن نتایج پرسشنامه مانند نوار پیشرفت و فرمت متن ارایه می‌دهد. با نمودار دایره ای می‌توانید اطلاعات نظرسنجی را همانگونه که احتیاج دارید نمایش دهید. همچنین این پلاگین قادر به نمایش نتایج نظرسنجی فعال است و بلافاصله بعد از رای تازه مقادیر جدید را نمایش می‌دهد. اگر شما به یک نوع خاص از نمودار نیاز دارید، می‌توانید یکی از گزینه های نمودار دونات، نمودار میله ای، نمودار رادار، نمودار خطی یا نمودار قطبی را انتخاب کنید ! هر کدام از این نمودارها نتایج نظرسنجی، پرسشنامه یا بازخورد های شما را با فرمت زیبا و مدرن نمایش می‌دهند.

نمودار دایره ای

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

نوار خطی

نمودار دونات

نمودار میله ای

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

نمودار رادار

نمودار خط

نمودار قطبی

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

تمام نمودار ها تعاملی هستند و مقادیر دقیق نظرسنجی را با قرار گرفتن موس روی هر قسمت از نمودار نمایش می‌دهند. با این حال شما می‌توانید این مقادیر را مخفی کنید یا به صورت درصدی نمایش دهید.

پشتیبانی از فرمت‌های مختلف در خروجی نظرسنجی

می‌توانید نظرسنجی به همراه نتایج را در فرمت های CSV - JSON - PDF - XML - XLS خروجی بگیرید.

خروجی PDF می‌تواند شامل نمودار هر سوال باشد و همچنین قابلیت خروجی گرفتن بدون نمودار هم فراهم است. هر خروجی دارای یک فایل قالب جداگانه است، از این رو کمی دانش CSS به شما کمک می‌کند تا به سادگی قالب را شخصی سازی کنید. برای سفارشی سازی آسان تر، متن سربرگ PDF برای ویرایش در تنظیمات عمومی پلاگین قرار داده شده است.

کنترل سوال بعدی نظرسنجی

یکی از کاربردی ترین ویژگی این پلاگین قابلیت کنترل سوال بعدی نظرسنجی کاربران بر اساس پاسخ آن ها است. فقط شماره سوال بعدی را از قسمت سوال در زیر گزینه تغییر مسیر در گزینه های پاسخ، مشخص کنید و پرسشنامه خودکار به سوال مشخص شده می‌رود. همچنین با استفاده از براکت در آخر سوال می‌توانید سوال بعدی را مشخص کنید.

به عنوان نتیجه از این رفتار مشروط، اطلاعات دقیق در پرسشنامه دریافت خواهید کرد، حتی می توانید پرسشنامه را با شرایط خاص فیلتر کنید. اگر می‌خواهید نظرسنجی فقط برای خانم ها باشد، در سوال اول جنسیت را قرار دهید و سپس می‌توانید تمام کاربران با پاسخ "مرد" را به انتهای پرسشنامه هدایت کنید.

پاسخ های چندگانه نظرسنجی

پلاگین نظرسنجی وردپرس گزینه ای را برای مشخص کردن تعداد پاسخ های قابل انتخاب توسط کاربران ارائه می دهد و همچنین می‌توانید حداقل تعداد پاسخ های مورد نیاز را برای هر سوال در نظرسنجی را تنظیم کنید.

این اعداد را می توان برای هر سوال در نظر سنجی مشخص کرد، بنابراین پرسشنامه می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. این ویژگی مانند checkbox یا radio button کار می‌کند، تنها تفاوت آن در نمایش دادن المان ها به صورت حرفه ای تر و خاص تر با جواب های زیر خط دار است. همچنین دکمه های رادیویی سنتی و چک باکس ها هم به صورت اختیاری در دسترس هستند.

اشتراک شرکت کنندگان در کمپین ایمیلی

افزونه Modal Survey وردپرس از بسیاری از ارایه دهندگان سرویس خبرنامه مانند Active Campaign, Benchmark, Campaign Monitor, Campayn, Constant Contact, Freshmail, GetResponse, MadMimi, MailChimp, MailPoet, MyMail, SimplyCase, YMLP پشتیبانی می‌کند. فقط گزینه فعال کردن فرم شرکت کنندگان را فعال کنید آنگاه به صورت خودکار در انتهای نظرسنجی فرم خبرنامه نمایش داده می‌شود، سپس پلاگین نام و ایمیل کاربر را به کمپین خبرنامه سایت شما ارسال می‌کند.

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی وردپرس| مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

لیست نظرسنجی با فیلتر و ترتیب

تمام پرسشنامه هایی که قبلا ذخیره شده‌اند را در یک جدول با سازماندهی خوب با قابلیت‌ جستجو ایجکس، صفحه بندی و ترتیب پیدا کنید.

هر سطر به شما اطلاعات کاملی از جمله نام کاربری ایجاد کننده، زمان ایجاد،‌آخرین بروز رسانی و کل آراء را نمایش می‌دهد. علاوه بر این اقدامات سریع برای هر پرسشنامه از قبیل تکرار، ویرایش، حذف، یا تنظیم مجدد در دسترس است.

جلوگیری از تکرار در پلاگین Modal Survey

مهم است که توجه داشته باشید، کسی پلاگین نظرسنجی که آمار واقعی ارائه نمی دهد را نمی خواهد. اجتناب از تکرار و به حداقل رساندن آن با حفظ سادگی پرسشنامه هدف اصلی پلاگین modal survey است. تنظیمات عمومی امکان نمایش هر نظرسنجی را برای یک بار برای یک کاربر فراهم می کند، صرف نظر از اینکه بازدید کننده جواب داده یا نه.

یکی دیگر از گزینه ها، نمایش پرسشنامه یک بار برای کاربرانی که قبلا پر کرده اند. این پلاگین برای جلوگیری از رای های تکراری به سیستم ثبت نام احتیاج ندارد و از کوکی برای اینکار استفاده می‌کند. همچنین به عنوان یک راه حل پیشرفته، نظرسنجی می‌تواند تنها برای کاربران وارد شده نمایش داده شود. به این ترتیب افزونه از دیتابیس کاربران برای اعتبار سنجی کاربر استفاده می کند و اجازه می دهد تا تنها یک بار رای گیری شود.

درون ریزی و برون ریزی در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

ایجاد یک پشتیبان یا کپی کردن پرسشنامه خود به وب سایت دیگرتان از این آسانتر نبوده است ! در این پلاگین گزینه ای برای خروجی در قالب JSON در نظر گرفته شده و به سادگی اجازه می دهد تا فایل نظرسنجیJSON که قبلا از طریق پنل ادمین وردپرس گرفته شده را وارد کنید.

بعد از وارد کردن رای گیری می توان آن را با یک کلیک ساده بازنشانی کرد.

به روز رسانی ساده پلاگین Modal Survey

برای حفظ سادگی فرآیند به روز رسانی ، فقط نسخه جدید را دانلود کنید و از طریق پنل مدیریت آن را در صفحه آپدیت Modal Survey آپلود کنید و بقیه کار را به افزونه بسپارید. همچنین پس از خواندن تغییرات نسخه جدید، اگر تصمیم گرفتید نسخه قدیمی را حفظ کنید گزینه ای برای انصراف از به روز رسانی وجود دارد.

ویژگی های کلیدی پلاگین Modal Survey

 • نظر سنجی ساز گرافیکی با پیش نمایش زنده
 • سازگار با دستگاه های همراه و واکنش گرا
 • دارای افکت Parallax در نظرسنجی هنگام اسکرول کردن
 • تنظیم زمان شروع و پایان برای هر پرسشنامه
 • سبک های مختلف نظرسنجی (مودال/پاپ آپ، یکپارچه با پست/برگه، نمایش با کلیک)
 • انتخاب رنگ گرادیانت در صفحه مدیریت
 • قابلیت ارائه لینک دانلود در پایان نظرسنجی (برای نمایش لینک دانلود کاربران را ملزم به پر کردن نظرسنجی کنید )
 • سوالات و پاسخ های نامحدود، بازنشانی نظرسنجی با یک کلیک
 • قابلیت قفل کردن صفحه نمایش تا قبل از پر کردن نظرسنجی
 • دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی با سبک ها و حالت های مختلف
 • قابلیت گرفتن نام و ایمیل شرکت کنندگان در پایان نظرسنجی
 • دارای آموزش تعاملی نظرسنجی در پنل مدیریت
 • قابلیت مقایسه نظرسنجی های فردی با نظرسنجی های کلی
 • ارائه آمار تفضیلی شرکت کنندگان همراه با نمودار
 • پشتیبانی از Active Campaign, Benchmark, Campaign Monitor, Campayn, Constant Contact, Freshmail, GetResponse,
 • MadMimi, MailChimp, MailPoet, MyMail, SimplyCase, YMLP

سایر ویژگی های پلاگین Modal Survey

 • ارائه مکان های نمایش مختلف در صفحه (بالا، وسط، پایین، چپ یا راست)
 • قابلیت مشخص کردن پیام سفارشی در انتهای نظرسنجی
 • انیمیشن های مختلف نظرسنجی قدرت گرفته از jQuery
 • قابلیت نمایش نظرسنجی یکبار برای هر کاربر
 • نمودار ها و گراف های متحرک و انیمیشنی به همراه متن برای نتیجه نظرسنجی
 • قابلیت تنظیم نظرسنجی در کل وب سایت یا اضافه کردن آن به برگه مشخص
 • قابلیت تنظیم هر پرسشنامه بصورت قابل بسته شدن یا پر کردن اجباری توسط کاربر
 • قابلیت نمایش نظرسنجی فقط هنگامی که کاربر به انتهای صفحه اسکرول می‌کند
 • قابلیت برون ریزی پرسشنامه به فرمت های PDF, CSV, XML, XLS و JSON
 • نمودار های منحصر به فرد : نمودار دونات، نمودار میله ای، نمودار رادار، نمودار خطی یا نمودار قطبی
 • قابلیت درون ریزی پرسشنامه از فرمت JSON (فقط فایل های برون ریزی شده توسط همین پلاگین)
 • پاسخ های چندگانه با قابلیت تنظیم حداقل تعداد جواب برای هر سوال
 • فرآیند به روز رسانی سریع پلاگین توسط فایل ZIP از طریق وردپرس
 • می‌توانید از این پلاگین علاوه بر پرسشنامه و نظرسنجی به عنوان ابزاری برای بررسی رضایت مشتری استفاده کنید
 • رابط کاربری کاربر پسند
 • گزینه های شرطی برای کنترل سوال بعدی بسته به پاسخ پرسشنامه
 • لیست ایجکس نظرسنجی ها به همراه فیلتر، مرتب سازی، صفحه بندی و اطلاعات دقیق در محیط مدیریت
 • خروجی PDF با قابلیت تغییر سربرگ