ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Pro

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:3.88از8رای

119فروش
129.000تومان

امتیاز خریداران:3.88از8رای

افزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Pro

بروزرسانی

خودکار

افزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Proافزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Pro
افزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Proافزونه نوتیفیکیشن ایکس | پلاگین NotificationX Pro
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه NotificationX | پلاگین NotificationX برای اعلان

معرفی افزونه NotificationX Pro

آیا می خواهید برای کسب و کار خود اعتبار فوری ایجاد کنید و نرخ تبدیل خود را فوراً افزایش دهید؟ 97 درصد از کل بازدیدکنندگان وب سایت شما به دلیل عدم اعتماد و اعتبار، محصول را نمی خرند. با پاپ آپ فروش محصولات، اطلاع رسانی محصولات جدید وجشنواره های خود به موفقیت فوری دست پیدا کنید!

مفتخریم که ارائه کننده افزونه NotificationX از تیم WPDeveloper با 5 میلیون کاربر و توسعه دهنده افزونه های شاخصی مانند اسنشیال ادان، بترداکس و ReviewX Pro هستیم. کیفیت بالا و استاندارد کدها این افزونه را در دسته برترین های وردپرس قرار داده است.

 

افزونه نوتیفیکیشن ایکس با نمایش اعلان فروش محصولات، اتصال به گوگل آنالیتیکس و نمایش تعداد بازدیدکنندگان سایت در زمان حال، نمایش جدیدترین نظرات، ساخت نوار های اطاع رسانی و پروموت و قابلین آنالیز و تحلیل این موارد را در اختیار شما قرار می دهد که باعث افزایش جلب توجه بازدیدکنندگان، تعامل کاربران در سایت، اعتماد سازی و تبدیل کاربر به خریدار می شود.

آیا می‌توانم از نوتیفیکیشن ایکس در سایت‌های غیر فروشگاهی استفاده کنم؟

بله، نوتیفیکیشن ایکس می‌تواند برای نمایش فعالیت نظرات، اطلاعیه های تبلیغاتی و موارد دیگر استفاده شود که می‌تواند در هر وب سایتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

با استفاده از اعلان اثبات اجتماعی، اعتبار فوری ایجاد کنید

مردم دوست ندارند عقب بمانند و عاشق دنبال کردن ترندها و مد ها هستند. اگر بازدیدکنندگان شما بدانند که دیگران چه چیزهایی را می‌خرند، می‌خوانند، و در باره آن نظر می‌دهند، به احتمال زیاد فوراً اعتماد به نفس پیدا می‌کنند و همچنین به دلیل اثر FOMO تمایل به خرید پیدا می کنند.


"FOMO" چیست؟

FOMO به معنای "ترس از دست دادن" است! این یک تکنیک بازاریابی محبوب است که بازدیدکنندگان شما را مشتاق به خرید از سایت شما می کند و از احساس فوریت استفاده می کند.

از FOMO برای افزایش سرنخ‌ها، فروش و مشارکت‌های خود استفاده کنید

NotificationX به شما کمک می کند تا توجه بازدیدکنندگان وب سایت خود را جلب کنید و با نمایش اعلان های فروش و تعامل بی درنگ فوراً اعتماد آنها را جلب کنید. این باعث ایجاد فوریت در بین بازدیدکنندگان شما برای خرید محصولات شما در حال حاضر می شود. بالاخره هیچ کس نمی خواهد کنار گذاشته شود.

 

افزونه وردپرس نوتیفیکیشن ایکس

بهترین پلاگین نوار اعلان برای وردپرس

 

با نوارهای اطلاع رسانی، بازدیدکنندگان را از پیشنهادات ویژه، تخفیفات، اخبار و غیره خود مطلع کنید.

NotificationX بهترین راه حل نوار اطلاع رسانی را برای وردپرس به ارمغان می آورد. می توانید زمان پایان، شروع را تنظیم کنید، تجزیه و تحلیل جزئیات نحوه عملکرد نوار اعلان خود را نیز مدیریت خواهید کرد.

 

با ادغام های پیشرفته، با افزونه های دیگر خود نیرو بگیرید

 1.     WooCommerce: اعلان فروش محصول و فعالیت های مشتری خود را به صورت زنده در وب سایت با فرآیندی خودکار به نمایش بگذارید تا نرخ تبدیل سایت فروشگاهی خود را افزایش دهید.
 2. Easy Digital Downloads: فروش مستقیم محصولات خود را با EDD نمایش دهید تا مشتریان را در سایتتان برای ایجاد اعتبار و جمع آوری ترافیک بیشتر برای افزایش رشد کسب و کار مجاب کنید.
 3. LearnDash : فعالیت های ثبت نام دوره های خود را به نمایش بگذارید تا اعتبار کسب کنید و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید تا در دوره آنلاین بعدی شما ثبت نام کنند.
 4. Elementor: با معرفی ادغام المنتور، می توانید به آسانی نوارهای اعلان خیره کننده‌ای را ایجاد و طراحی کنید. می‌توانید از میان طرح‌بندی‌های از پیش تعیین‌شده مختلف انتخاب کنید و استایل آنرا هر طور که می‌خواهید سفارشی کنید.
 5. گوگل آنالیتیکس : Google Analytics insights و تعداد بازدیدکنندگان را با بینش بازاریابی بیشتر نمایش دهید تا خریداران بالقوه خود را درگیر کنید.
 6. ReviewX: نمایش نظرات زیبا از ReviewX. که در حال حاضر از ووکامرس پشتیبانی می کند و می توانید بررسی های چند معیاره خود را به نمایش بگذارید.
 7. ConvertKit [PRO]: استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را با نمایش فعالیت های ثبت نام بلادرنگ از ConvertKit تقویت کنید و نرخ تعامل سایت را فوراً افزایش دهید.
 8. MailChimp : برای ثبت نام در لیست ایمیل خود برای دریافت به‌روزرسانی‌ها و افزایش نرخ مشارکت کلی، در بین بازدیدکنندگان خود فوریت ایجاد کنید.
 9. Zapier : را با NotificationX ادغام کنید تا داده‌ها را از برنامه‌های پشتیبانی‌شده جمع‌آوری کنید و پاپ‌آپ سفارشی اعلان‌های هم‌زمان کاربران را برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری دائمی خود نمایش دهید.
 10. GiveWP: پنجره اعلان زنده حمایت های مالی خود را در وب‌سایت به نمایش بگذارید تا دیگران را برای کمک‌های بیشتر تحت تأثیر قرار دهید.

 

نرخ تبدیل را با اعلان های مختلف تقویت کنید

    اعلان‌های فروش: با افزونه نوتیفیکیشن ایکس ، می‌توانید به راحتی اعلان‌های فروش را جلب کنید تا نرخ فروش خود را افزایش دهید. اگر افزونه ووکامرس، Easy Digital Downloads یا حتی لرن دش را نصب کرده اید، می توانید فعالیت خریدهای اخیر توسط سایر مشتریان را برای تأثیرگذاری بر بازدیدکنندگان وب سایت نمایش دهید.

    دیدگاه های وردپرس: به شما امکان می دهد نظرات اخیر کاربران در پست های وردپرس خود را به عنوان یک  اعلان نشان دهید. این قابلیت برای جلب توجه فوری بازدیدکنندگان برای بررسی پست های مشخص شده مفید است.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط