ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

53فروش
345.000تومان

امتیاز خریداران:0.00از0رای

هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل

بروزرسانی

خودکار

هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیلهماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل
هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیلهماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • محصول ایرانی
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل | پلاگین هماهنگ‌سازی الستیک ایمیل و وردپرس

معرفی سرویس الستیک ایمیل

در نسخه جدید الستیک ایمیل، پلن رایگان اضافه شده است و در هر روز قابلیت ارسال ۱۰۰ ایمیل رایگان را به کاربران می‌دهد

الستیک ایمیل یک سرویس ایمیل مارکتینگ هست که علاوه بر ویژگی‌های مربوط به ایمیل مارکتینگ، سرویس smtp سرور را نیز به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهد. در این سرویس برای اعضای خبرنامه بر خلاف سرویس‌هایی مثل میل‌جیمپ و میلرلایت تعداد اعضای لیست‌ها نامحدود است. ضمن اینکه می‌توانید در ماه 150 هزار ایمیل به صورت رایگان ارسال کنید

مقایسه سرویس‌های الستیک ایمیل، میلرلایت و میل چیمپ

           سرویس                 تعداد اعضای رایگان                 تعداد ایمیل رایگان در ماه                      Smtp سرور           

الستیک ایمیل

نامحدود3.000بله

میلرلایت

1.000

نامحدود

خیر

میل چیمپ2.00012.000

خیر

 

معرفی افزونه هماهنگ‌سازی الستیک ایمیل و وردپرس

افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل به منظور افزودن یا حذف لحظه‌ای ایمیل اعضای سایت به سرویس الستیک ایمیل طراحی شده است. روش کار افزونه به این صورت است که پس از انجام عملیات‌های مختلف در سایت شما توسط کاربران، ایمیل کاربر مورد نظر به گروهی که شما تعیین کرده‌اید اضافه و یا حذف خواهد شد. به عنوان مثال شما یک گروه تعیین می‌کنید به نام اعضای سایت و سپس در تنظیمات افزونه تعیین می‌کنید که هرکسی که عضو سایت شد به گروه اعضای سایت اضافه شود. سپس یک گروه دیگر تعیین می‌کنید به نام مشتریان سایت و تعیین می‌کنید که هرکسی که از سایت شما خرید کرد به گروه مشتریان سایت اضافه شود و همچنین از گروه اعضای سایت حذف شود. با همین روش ساده خیلی راحت می‌توانید لیست ایمیلی از اعضای سایت که تاکنون از شما خریدی نداشته‌اند را داشته باشید و ایمیل‌های هدف‌دارتری را ارسال کنید. 

 

5e8843ba9c64b8004e07665c.jpg

   

توجه: حداقل نسخه PHP برای کارکرد صحیح افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل نسخه 7.1 به بالا است (تغییر نسخه PHP به سادگی توسط کنترل پنل هاست قابل انجام است)

 

امکانات افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل

ارسال ایمیل‌های سایت از طریق الستیک ایمیل همان طور که گفته شد الستیک ایمیل علاوه بر قابلیت ایمیل مارکتینگ سرویس smtp سرور هم در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. به منظور سهولت استفاده از این ویژگی تنها کافیست در تنظیمات گزینه ارسال تمام ایمیل‌های وردپرس از طریق وب‌سرویس الستیک ایمیل را انتخاب کنید. 

5e8843c7c1368900364db18c.png

ثبت دیدگاه جدید با نوشتن دیدگاه توسط کاربران، ایمیل آن‌ها به کدام لیست اضافه و یا حذف شود؟ همچنین می‌توانید تعیین کنید که عملیات روی همه دیدگاه‌ها اعمال شود یا تنها دیدگاه‌های تایید شده به لیست‌ها اضافه یا حذف شوند. 

5e8843cf6c81320030233e7e.png

عضویت کاربر تعیین کنید که پس از عضویت یک کاربر در سایت شما، ایمیل آن کاربر باید به چه گروه‌هایی اضافه شود یا از چه گروه‌هایی حذف گردد؟ توجه داشته باشید که این عملیات فارغ از روش عضویت کاربر خواهد بود. یعنی برای عضویت سایت خود از هر افزونه‌ای استفاده کنید این ویژگی عمل خواهد کرد. 

5e8843dcf0c1a200485cc3cc.png

فرم‌های گرویتی افزونه گرویتی فرمز یکی از محبوب‌ترین افزونه های ساخت فرم در وردپرس است. در افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل برای هماهنگی با این افزونه دو گزینه در نظر گرفته شده است. در حالت اول می‌توانید تعیین کنید که کسانی که فرم‌های ساخته شده با گرویتی را پُر می‌کنند به کدام گروه اضافه یا از کدام گروه حذف شوند. دقت کنید در این حالت مقدار وارد شده در فیلدهای از نوع ایمیل که داخل فرم باشند به لیست‌های انتخاب شده اضافه خواهند شد. 

5e8843e66c81320030233e7f.png

و یا اینکه برای هر فیلد از نوع ایمیل از هر فرم به صورت جداگانه لیستی را در نظر بگیرید. برای این منظور در صفحه ویرایش فرم‌ها، وقتی فیلد ایمیلی را انتخاب می‌کنید می‌توانید گروه‌های مورد نظر را نیز تعیین کنید 

5e8843f274aabe00395e6f83.png

ای‌فرم‌ افزونه eForm هم یکی از قدرتمند‌ترین افزونه‌های فرم ساز وردپرس است. هماهنند گرویتی‌فرمز برای افزونه ای‌فرم هم می‌توانید به دو شکل ایمیل‌های کاربران را مدیریت کنید. در حالت اول می‌توانید لیستی برای تمام فرم‌ها در نظر بگیرید: 

5e8843fdc13689003f2cb77a.png

در حالت دوم هم می‌توانید برای هر فرم به صورت مجزا گروهی را در نظر بگیرید: 

5e884406c13689003748cbe7.png

ووکامرس برای هماهنگی با ووکامرس گزینه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. حالت اول فهرستی برای تمام خریداران سایت است. در این حالت هرگاه کاربری هر محصولی از سایت شما خریداری کنید به گروه‌های مورد نظر شما اضافه و یا از گروه‌های انتخاب شده حذف خواهد شد. 

5e88440effb6470051423d2a.png

در حالت بعدی می‌توانید خریداران هر محصول را از هم جدا کنید. به این صورت که برای هر محصول می‌توانید گروه‌هایی را به منظور افزودن ایمیل و گروه‌هایی را برای حذف ایمیل انتخاب کنید 

5e88441774aabe00382ef2e4.png

همچنین می‌توانید برای هر دسته از محصول نیز گروه‌های مورد نظر جهت اضافه و حذف شدن ایمیل کاربر را انتخاب کنید 

5e8844209c64b8004e07665e.png

  هماهنگی با افزونه دانلود با ازای پرداخت (Easy Digital Downloads) همانند افزونه ووکامرس برای افزونه ای‌دی‌دی هم سه حالت تعیین فهرست‌ برای خریداران وجود دارد. در حالت اول می‌توانید تمام خریداران خود را به گروه‌های مورد نظر اضافه یا حذف کنید: 

5e88442affb6470051423d2c.png

یا برای هر محصول گروه‌های مورد نظر را تعریف کنید: 

5e8844345f79b900564600c2.png

و یا اینکه برای هر دسته‌ی محصول خود گروهی را در نظر بگیرید. 

5e88443f5f79b900525d5e97.png

ارائه گزارش و خلاصه وضعیت از حساب به سادگی و با استفاده از نمودارهای افزونه هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل می‌توانید خلاصه از وضعیت حساب خود را مشاهده کنید. 

5e884448c1368900493c2a88.png

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • فلونت
  فلونت
  سلام آقای درویشی عزیز
  در شرح محصول نوشتید که "الستیک ایمیل یک سرویس ایمیل مارکتینگ هست که علاوه بر ویژگی‌های مربوط به ایمیل مارکتینگ، سرویس smtp سرور را نیز به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهد. در این سرویس برای اعضای خبرنامه بر خلاف سرویس‌هایی مثل میل‌جیمپ و میلرلایت تعداد اعضای لیست‌ها نامحدود است. ضمن اینکه می‌توانید در ماه 150 هزار ایمیل به صورت رایگان ارسال کنید"
  میفرمایید کجای سایت خودشون این نوشته شده؟
  من از پشتیبانی هم پرسیدم گفتن اصلا ندارن چنین چیزی رو (ارسال 150 هزار ایمیل و نداشتن محدودیتی که گفتید)
  در بخش pricing هم این مشخص شده (برای 1000 نفر رایگانه و تعداد ایمیل روزانه هم محدوده. اکاونت ساختم تست هم کردم)
  البته منطقیش هم همینه. ارسال 150 هزار ایمیل در ماه یه سرویس گرون و سنگین محسوب میشه بعیده یه شرکت رایگان اینکارو بکنه
  ممنون میشم اگه سرنخی دارید در اختیارمون بگذارید
  مرسی
  • مجتبی درویشی
   مجتبی درویشیفروشنده
   با سلام و احترام
   این توضیحات برای چند سال پیش هست و به نظر الان خدماتشون رو تغییر دادن.
 • فلونت
  فلونت
  سلام وقت شما بخیر
  این افزونه نسبت به FluentSMTP چه مزیتی داره؟
  ممنونم
  • مجتبی درویشی
   مجتبی درویشیفروشنده
   با سلام و احترام
   با افزونه ای که فرمودید اشنا نیستیم. امکانات این افزونه کامل در توضیحات ذکر شده و میتونید بررسی بفرمایید.
 • EEE DDD
  EEE DDD

  دمو ایراد داره متاسفانه علارقم این که دیگران هم گفتند
  خود الاستیک یک ورژن 1.2.2 داره رایگان ؟
  ورژن pro هم داره ؟
  همراه این افزونه است ؟

 • مجتبی
  مجتبی

  دموی محصول مربوط به محصول نیست
  بروزرسانی هم در عرض دو سال نداده

  چطور میشه چنین محصول رها شده ای رو خرید کرد؟

 • علی جسیمی
  علی جسیمیمشتری

  چرا بروزرسانی نمیکنید که با آخرین نسخه های وردپرس و ووکامرس سازگاری داشته باشه آخه ماژول مال دو سال پیش هست !

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکتمشتری

  سلام. مهلت پشتیبانی من تموم شده اینجا پیام میدم سلام. از چند قت قبل افزونه الستیک ایمل باعث کند شدن  سرعت لودینگ سایت ما میشه علت دقیقش رو نمیدونم ولی چند وقت قبل دیتابیس این سایتمون رو روی دامنه ی دیگه ای ریختیم از اون موقع اون هر دو سایت کند شده بودن که با غیر فعال کردن الستیک ایمیل سرعت درست میشد الان هم اگر روی سایتمون الستیک ایمیل رو فعال کنم باز سرعت لودینگ سایت خیلی میاد پایین. علت و ارتباطش سرعت لود سایت به این افزونه رو نمیدونم. شاید چون یکبار روی دامنه ی دیگه ای افزونه رو اضاف کردیم توی عملکردش اختلالی ایجاد شده.

  • کاربر ژاکت
   کاربر ژاکت

   با سلام و احترام چنانچه پس از اتمام مدت پشتیبانی تضمین شده با مشکلی مواجه می شوید (در نصب های جدید و …) نیازمند تمدید پشتیبانی و مطرح نمودن سوالات خود در تیکت پشتیبانی هستید. بخش دیدگاه ها همانطور که پیش از ثبت دیدگاه نیز درج شده است صرفا برای سوالات پیش از خرید و نظرات و پیشنهادات شما پس از خرید محصولات است. با تشکر

  • کاربر ژاکت
   کاربر ژاکتمشتری

   من فکر میکنم مشکل مربوط به بحث لایسنس هست چون اشتباها روی یک دامنه دیگر افزونه به همراه دیتابیسش رو ریختیم و از اون موقع به بعد باعث کندی سایت شده برای مسائل مربوط به لایسنس فکر کنم نیاز به تمدید نباشه. حالا چون دوستان دیگر هم این مشکل براشون پیش اومده اگر اقای درویشی تشخیص بدن که مربوط به این موضوع هست ممنون میشم که پیگیری بشه این مشکل من

 • علی جسیمی
  علی جسیمیمشتری

  ببخشید اگر اینجا دارم پیام میدم جون در لحظه آخر جوابم دادین و زمان پشتیبانیم تمام شد فقط خواستم بگم باعث کندی سرعت سایت میشه و لود سایت رو میبره بالا ممنون میشم واسم چند روز تمدید کنید که باهم فقط این مشل بررسی کنیم تا در نسخه جدیدتون برطرف بشه

  • وحید بهرامیان
   وحید بهرامیانمدیر سایت

   با سلام و احترام به دلیل اینکه مشکل در قبل از زمان اتمام پشتیبانی در دست پیگیری بود، پشتیبانی شما سه روز تمدید شد، در صورت عدم حل مشکل در این بازه زمانی، نیاز است پشتیبانی خود را تمدید نمایید. با تشکر

  • علی جسیمی
   علی جسیمیمشتری

   تشکر ولی تمدید نشد ! هنوز این پیغام زیر رو میده متاسفانه پشتیبانی شما برای این محصول به اتمام رسیده است

  • وحید بهرامیان
   وحید بهرامیانمدیر سایت

   با سلام و احترام پشتیبانی شما روز ۲۱ مرداد تمدید است جناب جسیمی. اگر مشکلی در ارسال تیکت دارید، اطلاعات کاربری خود را طی تیکت ارتباط با ژاکت در سایر موارد ارسال کنید تا کارشناسان ژاکت مشکل را بررسی کنند.

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  سلام وقت بخیر اگر این محصول را خریداری کنیم شما خودتون به جمیل وصل خواهید کرد تا ایمیل های سایت را از طریق آن ارسال کند؟ چون الان تنها مشکل من اینه که ایمیل ها را قبلا از طریق افزونه WP Mail SMTP ارسال می کرم ولی الان با مشکل روبه رو شدم و خطا می دهد و ایمیلی ارسال نمی کند.

 • علی جسیمی
  علی جسیمیمشتری

  یه سوال تاریخ این محصول امروز بروزرسانی شده ولی نسخه افزونه همون نسخه قبلی هست جریان چیه ؟

 • علی کاشانی خواه
  علی کاشانی خواهمشتری

  سلام و وقتتون بخیر. بنده میخواستم 1 سایت فروشگاهی به زبان انگلیسی راه اندازی کنم و در آن از پلاگین شما استفاده کنم. چند سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدین: 1- این افزونه را میتوان با استایل ltr و ترجمه دیگر استفاده نمود؟ 2- در کل میتوان از این محصول برای ارائه خدمات به مشتریان غیر فارسی زبان استفاده نمود؟

  • مجتبی درویشی
   مجتبی درویشیتیم پشتیبانی

   با عرض سلام 1. افزونه در سمت کاربر هیچ چیزی نمایشی ندارد. و همه تنظیمات افزونه سمت مدیر سیستم هست. 2. بله، بدون هیچ مشکلی میتوانید استفاده کنید. شما خریدار این محصول هستید. لطفا برای اینکه پاسخ سریع تر و دقیق تری دریافت کنید لطفا تیکت پشتیبانی ثبت بفرمایید. با تشکر

 • چگونه از سایت ژاکت، هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل چیست؟

 • چگونه میتوانیم هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید هماهنگ‌ساز وردپرس و الستیک ایمیل را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط