هماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایت

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:4.20از15رای

1115فروش
79هزار تومان
هماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایتهماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایت
هماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایتهماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایت
  • محصول ویژه است
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

هماهنگ‌ساز وردپرس و میلرلایت | نگارش ۲.۰.۳ منتشر شد! (۲۹ آبان ۱۳۹۶)

  خوشبختانه پس از چندین ماه وقفه نگارش دوم افزونه هماهنگ ساز میلرلایت آماده انشار شد. در این نگارش، افزونه به صورت کامل بازنویسی شده است و عملکرد تمامی قابلیت‌های قبلی افزونه بهینه سازی شده‌اند. همچنین از نگارش دوم وب سرویس وبسایت mailerlite استفاده شده است. ضمن اینکه ویژگی بسیار جدید و منحصر به فردی نیز به افزونه اضافه گردیده است. در ادامه به توضیح ویژگی‌های اصلی افزونه خواهیم پرداخت.  

افزودن و یا حذف کاربران پس از عضویت در سایت از گروه‌های دلخواه

هر گاه کاربری در وبسایت شما عضو شود، بلافاصله پس از عضویت ایمیل آن کاربر به لیست‌های ایمیلی که شما از تنظیمات سایت تعیین کرده‌اید اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که در هنگام عضویت تنها ایمییل کاربر با میلرلایت همگام‌سازی می‌شود و سایر اطلاعات کاربر از قبیل نام و نام خانوادگی و ... به میلرلایت اضافه نخواهد شد. همچنین می‌توانید تعیین کنید که کاربری پس از عضویت در سایت، از کدام گروه‌های میلرلایت حذف گردد. این ویژگی زمانی مناسب است که فرضا گروهی از ایمیل‌ها را دارید که هنوز عضو سایت شما نشده‌اند. با استفاده از این ویژگی می‌توانید هر کاربری که عضو سایت شد را از آن گروه حذف کرده و ایمیل‌های بعدی را هوشمندانه‌تر و بدون مزاحمت برای کاربران خود ارسال کنید. نکته مهمی که وجود دارد این است که این ویژگی فارغ از اینکه شما از چه افزونه‌ای برای سیستم عضویت در سایت خود استفاده می‌کند کار می‌کند.

افزودن یا حذف کاربر از گروه‌های تعیین شده پس از ارسال دیدگاه

هرگاه کاربری دیدگاهی را در وبسایت شما ثبت کند، ایمیل آن کاربر فارغ از اینکه عضو سایت است یا یک کاربر مهمان، به لیست‌های مورد نظر شما اضافه خواهد شد. یا اینکه از تب حذف کاربران می‌توانید تعیین کنید که کاربر پس از ارسال دیدگاه از کدام گروه‌های حذف گردد.

 

هماهنگی کامل با افزونه ووکامرس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه هماهنگی کامل با افزونه ووکامرس است. با این افزونه قادر خواهید بود خریداران هر محصول را پس از خرید، به گروه‌های دلخواه خود اضافه و یا حذف کنید. این عملیات به سه روش امکان پذیر است. حالت اول: افزودن کلیه خریداران به لیست‌های دلخواه در این حالت کل خریداران محصولات خود را به لیست‌های دلخواه اضافه می‌کنید. حالت دوم: افزودن خریداران هر محصول به لیست دلخواه در این حالت می‌توانید برای هر محصول چندین گروه را انتخاب کنید تا کاربران پس از خرید آن محصولات به گروه‌های مورد نظر اضافه گردند. این کار را می‌توانید به دو روش انجام دهید. اول اینکه در صفحه ویرایش محصول در ستون سمت چپ گروه‌های مورد نظر را انتخاب کنید. و در صورتی که تعداد محصولات شما زیاد می‌باشد از بخش تنظیمات افزونه برگه تنظیمات محصولات می‌توانید لیست محصوات خود را مشاهده کرده و به سادگی گروه‌های هر محصول را تعیین نمایید. [caption id="attachment_235055" align="aligncenter" width="1022"] برگه تنظیمات محصولات[/caption] [caption id="attachment_235056" align="aligncenter" width="1013"] برگه ویرایش محصول[/caption] حالت سوم: افزودن خریداران هر دسته از محصول به لیست‌های دلخواه در این روش می‌توانید تعیین کنید که کاربر پس از خرید هر محصولی از یک دسته خاص به لیست‌های مورد نظر شما اضافه گردد. به عنوان مثال وبسایت ژاکت را در نظر بگیرید. می‌توانیم تعیین کنیم همه خریداران قالب وردپرس به یک یا چند لیست دلخواه ما اضافه شوند. [caption id="attachment_235060" align="aligncenter" width="1002"] انتخاب گروه هنگام ساخت دسته‌بندی جدید[/caption] [caption id="attachment_235061" align="aligncenter" width="1009"] انتخاب گروه هنگام ویرایش دسته‌بندی[/caption] توجه داشته باشید برای تمام موارد ذکر شده، قابلیت انتخاب گروه‌های حذف کاربر نیز وجود دارد. که کاربر پس از خرید محصول از آن گروه‌ها حذف خواهد شد.

افزودن اطلاعات کاربر پس از پُر کردن فرم‌های گرویتی فرمز

با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود اطلاعات هر فردی که یکی از فرم‌های ساخته شده با افزونه گرویتی فرمز را پُر می‌کند را به لیست‌های مورد نظر خود در میلرلایت اضافه کنید. روش کار به این صورت است که در بخش تنظیمات افزونه و از برگه تنظیمات Gravityforms لیستی از فرم‌های ساخته شده با گرویتی فرمز را مشاهده می‌کنید. جلوی عنوان هر فرم می‌توانید لیست‌های میلرلایت که مایلید کاربر پس از پُر کردن فرم به آن‌ها اضافه گردد را انتخاب می‌کنید. در سمت چپ دکمه فلشی وجود دارد که با زدن آن لیستی از فیلد‌های میلرلایت را ملاحظه می‌کنید که در جلو هر فیلد یک منوی کشویی از فیلد‌های آن فرم وجود دارد. با انتخاب هر فیلد می‌توانید تعیین کنید که مقدار وارد شده توسط کاربر برای هر فیلد از فرم شما، در کدام فیلد از میلرلایت قرار گیرد. [caption id="attachment_235062" align="aligncenter" width="1026"] لیست فرم‌های موجود[/caption] [caption id="attachment_235063" align="aligncenter" width="1013"] انتخاب فیلد‌ها برای هماهنگ‌سازی[/caption]

ابزارک پیشرفته

در صورتی که مایل هستید فرمی را برای عضویت کاربران در خبرنامه خود در سایت داشته باشید، به سادگی می‌توانید با ابزارک اختصاصی که افزونه میلرلایت در اختیار شما قرار می‌دهد این کار را انجام دهید. از جمله ویژگی‌های این ابزارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاملا Ajax
  • قابلیت نمایش متنی قبل از فرم
  • قابلیت تغییر متن دکمه ارسال فرم
  • قابلیت تغییر برچسب فیلد ایمیل
  • قابلیت نمایش یا عدم نمایش فیلد نام به همراه انتخاب برچسب فیلد
  • قابلیت نمایش یا عدم نمایش فیلد موبایل به همراه انتخاب برچسب فیلد

نکات بسیار ضروری و مهم

استفاده از نسخه دوم افزونه نیازمند لایسنس است. حتما قبل از آپگرید از نسخه های قبلی، با ثبت تیکت لایسنس فعال سازی را دریافت کنید
برای به روز رسانی از نسخه های قبلی حتما افزونه قبلی را کامل از روی هاست حذف کرده و نسخه جدید را جایگزین کنید
ممکن است پس از به روز رسانی به نسخه جدید، تنظیمات قبلی افزونه از بین برود. پس حتما پس از به روز رسانی تنظیمات را مجددا بررسی کنید.
هر لایسنس تنها قابل نصب بر روی یک دامنه میباشد. لطفا لایسنس را روی دامنه اصلی خود فعال کنید

پیشنهادات و انتقادات خود در مورد افزونه را می‌توانید با ثبت تیکت در ژاکت با ما در میان بگذارید.

 

به روز رسانی‌ها

2.0.4 (۴ شهریور ۱۳۹۶) 
- حل مشکل محدودیت لیست‌ها

2.0.3 (۲۸ فروردین ۱۳۹۶)
- به‌روز‌رسانی کتابخانه‌های خارجی
- حل یک باگ در نمایش ابزارک

2.0.1 (۲۸ فروردین ۱۳۹۶)
- حل مشکل حذف تنظیمات افزونه پس از غیرفعال کردن آن

2.0.0 (۲۹ اسفند ۱۳۹۵)
- بازنویسی کلیه بخش‌های افزونه و بهبود ساختار افزونه
- هماهنگی با نسخه ۲ وب سرویس میلرلایت
- افزودن قابلیت انتخاب چندین گروه به جای یک گروه برای بخش‌های مختلف
- افزودن قابلیت انتخاب گروه برای دسته های محصولات ووکامرس
- بازنویسی و بهبود بخش گروه‌های محصولات ووکامرس در پنل تنظیمات افزونه
- افزودن همزمان ایمیل کاربر وارد شده و ایمیل فاکتور در هنگام خرید محصول ووکامرسی
- قابلیت افزودن نویسندگان دیدگاه به لیست‌های مورد نظر
- امکان حذف کاربران از گروه‌های مورد نظر بعد از رویدادهای مختلفی مثل عضویت، خرید و ...
- بهبود عملکرد بخش هماهنگی یوزر هنگام به روزرسانی پروفایل
- بازنویسی کامل بخش همگام ساز کاربران سایت
	-- قابلیت انتخاب کاربران به صورت دلخواه
	-- قابلیت انتخاب نقش کاربری
	-- قابلیت انتخاب گروه برای همگام سازی


1.4.0 (۱۷ تیر ۱۳۹۵)
- هماهنگی با فرم‌های Gravityforms
-رفع چند باگ

1.3.0 (۳ تیر ۱۳۹۵)
- اضافه شدن قابلیت هماهنگ سازی نام و موبایل کاربران
- قابلیت همگام سازی کل کاربران سایت یا کاربرهایی خاص به صورت دستی

1.2.0 (۲۷ خرداد ۱۳۹۵)
- اضافه شدن تب تنظیمات محصولات ووکامرسی در پنل تنظیمات افزونه

1.1.0
- اضافه شدن فیلد گروه میلرلایت برای محصولات ووکامرس
- حل مشکل تداخل با افزونه اصلی میلرلایت

1.0.0
- افزودن اتوماتیک کاربران عضو شده در سایت به میلرلایت
- ابزارک عضویت در خبرنامه به صورت اِی جکس