افزونه برون‌ بری و ذخیره اطلاعات کاربران هم صدا

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:2.00از1رای

6فروش
49هزار تومان
افزونه برون‌ بری و ذخیره اطلاعات کاربران هم صداافزونه برون‌ بری و ذخیره اطلاعات کاربران هم صدا
افزونه برون‌ بری و ذخیره اطلاعات کاربران هم صداافزونه برون‌ بری و ذخیره اطلاعات کاربران هم صدا
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

افزونه برون بری کاربران وردپرس هم صدا | پلاگین export کاربران وردپرس 

معرفی افزونه برون بری کاربران وردپرس هم صدا

با استفاده از افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس، به سادگی و تنها با چند کلیک می‌توانید اطلاعات کل کاربران سایت خود را در قالب فایل اکسل، صفحه وب و ... بر روی کامپیوتر یا گوشی خود ذخیره نمایید و در مواقع نیاز از آنها استفاده کنید. 

5e88c2eb78bf0101db22da03.png

امکانات ویژه پلاگین export کاربران وردپرس

  • قابلیت انتخاب اطلاعات مورد نیاز جهت ذخیره یا برون‌ریزی شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، لقب، نام کاربری، آدرس سایت، نام نمایشی و شماره تلفن کاربر در ووکامرس
  • ذخیره اطلاعات کاربران در قالب فایلهای XLS, XLSX, ODS, CSV, HTML
  • امکان راست چین کردن و چپ چین کردن فایل خروجی
  • استخراج اطلاعات از دیتابیس جهت بالا بردن سرعت افزونه و مصرف کمتر منابع به عنوان مثال  اطلاعات 3000 کاربر را در کسری از ثانیه پردازش می‌کند.
  • پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی
  • رعایت نکات امنیتی
  • سازگاری با php 7.3 و دارای پشتیبانی حرفه‌ای

ضرورت طراحی افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس

در هر سایتی کاربران نقش بسیار مهمی در بقای آن دارند و چنانچه به هر دلیلی یک سایت کاربرانش را از دست بدهد؛ زندگی آن سایت نیز به سر خواهد آمد. به همین دلیل باید کاربران سایت خود را جدی بگیریم و سعی در حفظ آنها داشته باشیم. یکی از راههایی که به واسطه آن می توانیم توجه کاربران رابه سایتمان جلب کنیم ارسال ایمیل برای آنها می‌باشد؛ با این کار می توانیم آنها را در جریان اخبار و رویدادهای جدید سایتمان قرار دهیم و از آنها دعوت کنیم تا از مطالب و یا محصولات سایتمان بازدید نمایند. بسیاری از مواقع اتفاق می‌افتد که می خواهیم برای تمام کاربران سایت خود اطلاعیه‌ای را با استفاده از ایمیل ارسال کنیم اما نمی‌توانیم به لیستی از ایمیل کاربران سایت به صورت فایل متنی یا فایل اکسل دست یابیم و دست به کارهای مختلف می‌زنیم تا این لیست را به دست آوریم و گاهاً موفق هم نمی‌شویم. با توجه به آنچه گفته شد وجود افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس بسیار ضروری به نظر می‌رسد به همین سبب این افزونه ارزشمند را برای شما عزیزان توسعه داده‌ایم تا به راحتی بتوانید اطلاعات کاربران خود را در قالب‌های خواندنی و قابل استفاده ذخیره نمایید.

عکس از محیط کاربری افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران

5e17221b58922809a04dc8f2.png