ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:4.00از4رای

144فروش
59.000تومان

امتیاز خریداران:4.00از4رای

افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey

بروزرسانی

خودکار

افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Surveyافزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey
افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Surveyافزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه پرسشنامه وردپرس | پلاگین Modal Survey | افزونه نظرسنجی مودال سروی - افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس | Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin

فرصت شنیدن صدای کاربران و مشتریان خود را از دست ندهید ! 

معرفی افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey

افزونه Modal Survey WordPress Poll, Survey & Quiz Plugin به وسیله رابط کاربری جذاب و کاربر پسند بستر دریافت اطلاعات مورد نیاز از کاربرانتان را با استفاده از بازخورد های تک کلیکی، نظر سنجی گسترده مرحله‌ای و پرسشنامه فراهم می سازد. می‌توانید اطلاعات جمع آوری شده را توسط انواع نوار پیشرفت، انواع نمودار‌ های زیبا یا در قالب متن ساده به بازدید کنندگان سایتتان نمایش دهید. پلاگین Modal Survey به شما اجازه خواهد داد تا نظرسنجی خود را ادغام شده در ابتدا یا انتهای محتوا و یا با حالت مودال (شبیه به popup) نمایش دهید.

اگر شما میزان رضایت بازار هدف از عملکرد سایت‌تان را به طور متناوب اندازه گیری نکنید، چگونه میتوانید میزان موفقیت در کسب و کارتان را بسنجید ؟ پلاگین Modal survey قدرت ایجاد بستری برای برآورد رضایت و بررسی بازخورد مشتری در تمام وبسایت یا صفحات دلخواه را به سادگی و با نظرسنجی ساز گرافیکی برای شما فراهم می‌آورد.

قابلیت های کامل افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey را حتما امتحان کنید. 

توجه : این افزونه با قالب فلت سام تداخل دارد.

5e78e0ca3874060b8f0dfd34.jpg
5e78e0d42b8ffb09a1725935.jpg

ویژگی های افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey :

نظر سنجی رضایت مشتری به همراه نمودار تجمیعی

یکی از قابلیت های پلاگین Modal Survey وردپرس تصویرسازی نتایج سوالات در قالب یک نمودار است. به عنوان مثال می‌توانید اثر بخشی تیم پشتیبانی یا هر بخش دیگر از کسب کار خود را چک کنید.

5e78e0def6164c0ba4432128.jpg

پیشنهاد محصول بر اساس انتخاب کاربر

شما می‌توانید با پیشنهاد محصول بر اساس سلایق کاربرانتان به راحتی فروش محصول خود را افزایش دهید. افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey از حالت های شرطی پشتیبانی میکند و به شما اجازه می‌دهد بر اساس نتیجه نظرخواهی پیام دلخواه خود را به کاربر نشان یا او را به صفحه ای دیگری انتقال دهید.

5e78e0e9709a720afe05d35b.gif

تست شخصیت شناسی با پلاگین Modal Survey 

پشتیبانی از تست های ارزیابی تجاری یا حتی تست های شخصیت با دسته بندی ها‌ی متفاوت که می‌توانند در قالب انواع نمودارهای مختلف نمایش داده شوند. سوالات و جواب‌ها میتوانند دسته بندی شده و بعد نتایج بر اساس امتیاز دسته بندی ها نمایش داده شوند.

5e78e0fa8cd6e90b896bac0b.gif

پرسشنامه زمان دار

می‌توانید با طراحی یک صفحه پرسشنامه زمان دار محیط سرگرم کننده ای برای کاربران خود ایجاد کنید، احتمال به اشتراک گذاشته شدن این صفحات بسیار بالاست. پرسش زمان دار می‌تواند برای کل پرسشنامه در نظر گرفته شود یا برای جذاب شدن بیشتر فقط بر روی یک سؤال خاص اعمال گردد.

5e78e1037ea42a0b2f30e6d2.gif

افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey و نظرسنجی با استایل‌های نامحدود

ویژگی‌های سفارشی سازی پلاگین اجازه می‌دهد تا به صورت نامحدود نظرسنجی با تنظیمات بسیار زیاد بسازید. عرض و موقعیت با یک المان کشویی و رنگ ها با انتخاب کننده رنگ به سادگی قابل تنظیم است. نمونه ای که در زیر قرار گرفته 40٪ از عرض تمامِ صفحه استفاده می‌کند، شما می‌توانید از هر سایز و موقعیتی روی صفحه برای نشان دادن پرسشنامه خود استفاده کنید، حتی می‌توانید سوال خود را در موقعیت بالا، وسط و پایین تنظیم کنید. سازنده گرافیکی پلاگین Modal Survey به شما کمک می‌کند تا از طریق داشبورد مدیریت، نظرسنجی و پرسشنامه بسیار جذاب بسازید و کاربران را برای رأی دادن به سادگی یک کلیک جذب کنید.

5e78e10b2b8ffb09a56738f5.jpg

پنل مدیریت یک رابط کاربری حرفه‌ای برای طراحی پرسشنامه ارائه می‌کند. از انتخاب کننده رنگ تا تنظیمات فونت و تصویر پس زمینه، انتخاب کننده زمان و تاریخ برای زمانبندی پرسشنامه، المان لغزنده برای تنظیم دقیق میزان انحنای حاشیه(border-radius)، پدینگ(padding) و ابزار های بسیار مفید و کاربر پسند دیگر همه به سادگی قابل تغییر هستند.

تنظیمات قابل تغییر بسیار زیاد در پلاگین Modal Survey 

افزونه نظرسنجی حرفه‌ای وردپرس Modal Survey با ویژگی های بسیار زیاد به شما کمک می کند در زمان خود صرفه جویی و اهداف خود را برآورده کنید. نظر سنجی می‌تواند برای کاربران یک بار در نظر گرفته شود. امکان نمایش برای کاربرانی که یکبار شرکت کرده‌اند یا نمایش در همه موارد وجود دارد. نمایش نظرسنجی در تعاملات مختلف کاربر قابل تنظیم است به عنوان مثال در زمان کلیک کردن روی یک لینک، هنگام اسکرول کردن به انتهای صفحه یا حتی اسکرول کردن به بخش مشخص شده‌ای از صفحه. هر پرسشنامه قابل بسته شدن توسط کاربر است یا حتی شما می‌توانید کاربران را مجبور به پر کردن نظرسنجی قبل از دیدن محتوای صفحه کنید. پلاگین Modal Survey - WordPress Poll, Survey & Quiz وردپرس می‌تواند در انتهای پست ها برای گرفتن بازخورد کاربران استفاده شود.

5e78e11a8cd6e90b8d70aeb6.jpg

نظرسنجی تمام عرض یا سایز سفارشی و سبک پاپ آپ یا داخل پست

می توانید از حالتهای تمام عرض یا سایز سفارشی برای نمایش نظرسنجی داخل پستها یا پاپ آپ استفاده کنید. افزونه نظرسنجی وردپرس Modal Survey با ارائه گزینه های سفارشی زیاد بستر نمایش منحصر به فردی را ارائه می کند.

5e78e124471c730be85e5309.jpg

پرسشنامه می تواند متناسب با عرض کامل صفحه تنظیم شود و یا با حالت باکس و کوچکتر نمایش داده شود. حالت تمام عرض نظرسنجی یک روش جامع برای جلب توجه بازدیدکنندگان است و به طور موثری کار می کند.

استفاده از پلاگین Modal Survey به عنوان سیستم امتیاز

با ویژگی سیستم امتیاز دهی امکان قرار دادن ستاره به جای متن جواب بدون محدودیت در تعداد امتیازها وجود دارد به این معنی که می‌توان 5 یا 10 یا 12 ستاره به عنوان امتیاز ایجاد نمود.

5e78e130709a720afb7cf667.jpg

ساخت پرسشنامه با تصاویر و نوار پیشرفت در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey 

این ویژگی می‌تواند برای هر نوع نظر سنجی و پرسشنامه یک نوار پیشرفت ایجاد کند. همچنین فرصت استفاده از تصویر در سوال و جواب را فراهم می‌کند. این گزینه باعث می شود رای گیری بیشتر سرگرم کننده و جذاب باشد.

5e78e138471c730be85e530a.jpg

تست شخصیت شناسی همراه با نمودار فردی

بر اساس امتیاز، نمره یا جواب درست تست، در انتهای پرسشنامه به راحتی نمودار فردی بسازید ! با این ویژگی نمایش بصری جذاب و مفیدی در مورد پاسخ های ارائه شده به کاربر نمایش داده می‌شود.

5e78e140f6164c0bad289604.jpg

جزئیات شرکت کنندگان

این پلاگین قابلیت ذخیره رای ها به صورت اختیاری را دارد و شما می توانید آمار دقیق را در پنل مدیریت خود مشاهده کنید. نمودار های مختلف با نمایش مناسب اطلاعات برای آنالیز هر چه بهتر درباره شرکت کنندگان و پرسشنامه به شما کمک خواهد کرد !

5e78e163709a720afb7cf673.jpg

پیکربندی ساده پرسشنامه

راه اندازی یک پرسشنامه بسیار آسان است! باید جواب های صحیح یا / و امتیاز جواب های صحیح را مشخص کنید آنگاه پرسشنامه توسط پاسخ های درست داده شده یا نمره نهایی کنترل می شود.

5e78e16b8cd6e90b990c3623.jpg

استفاده از پرسشنامه، نظرسنجی و رای گیری های ادغام شده

افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey به شما اجازه می‌دهد تا به سادگی پرسشنامه خود را در پست ها، صفحه ها و حتی ابزارک ها قرار دهید. هنگامی که کاربر به بخشی از صفحه که نظرسنجی به آن اضافه شده اسکرول کند فرم با یک انیمیشن ساده و زیبا نمایان می‌شود. اگر شما به دنبال بازخورد رضایت مشتری هستید بهترین مکان برای استفاده از نظرسنجی، انتهای پست ها است. لازم به ذکر است همچنین می‌توانید نظرسنجی را بلافاصله بعد از باز شدن صفحه و بدون هیچگونه انیمیشن به کاربر نمایش دهید.

نظرسنجی‌های ادغام شده با پست ها ویژگی های مشابه با نظرسنجی‌های دیگر دارند. اگر به عنوان نظرسنجی بررسی رضایت مشتری استفاده شوند تمام نتایج در پنل مدیریت برای آنالیز در دسترس یا آماده برای خروجی گرفتن در فرمت های PDF - XML - CSV - XLS و JSON خواهند بود.

5e78e173c0edf10ec1695f94.jpg

نظرسنجی های ادغام شده با پست ها برای کاربرانی که نظرسنجی را قبلا پر نکرده اند قابل مشاهده است از این رو هنگامی که نیاز نیست نمایش داده نمی‌شوند. گرفتن بازخورد از صفحات امر مهم در ساخت یک سایت وردپرسی موفق است. پرسشنامه های ادغام شده میتوانند در ابزارک متن پیشفرض وردپرس نیز استفاده شوند.

پرسشنامه با سبک لیست کلاسیک وردپرس

پرسشنامه از سبک جدول برای نمایش جواب ها استفاده می‌کند، اما شما می‌توانید با یک کلیک سبک کلاسیک را برای نمایش جواب ها در زیر هم انتخاب کنید. در این وضعیت جواب ها در زیر یکدیگر نمایش داده می‌شوند.

5e78e17a3874060b9230c704.jpg

جواب های متنی با قابلیت تکمیل خودکار

در این پلاگین قابلیت دریافت جواب با ورودی متن برای هر سوال از پرسشنامه وجود دارد. ویژگی تکمیل خودکار (auto complete) به کاربر کمک می‌کند تا یک گزینه از پاسخ های قبلی بازدید کنندگان را انتخاب کند. همچنین ویژگی تکمیل خودکار می‌تواند غیرفعال شود. برای گرفتن ایمیل یا هر اطلاعات دیگری از ورودی متن استفاده کنید.

5e78e1827ea42a0b33740a32.jpg

لیست پاسخ ها در پلاگین Modal Survey 

استفاده از select box برای لیست پاسخ ها باعث سازماندهی آسان‌تر انتخاب ها در نظرسنجی می‌شود. شما می‌توانید به راحتی در پنل مدیریت یک لیست را با کاما (,) جدا کرده و پلاگین خودکار لیست شما را به حالت select box نمایش می‌دهد.

5e78e18a3874060b9230c705.jpg

ورودی عددی

در بسیاری از موارد گرفتن پاسخ عددی از کاربران ضروری است. در محیط مدیریت کمترین مقدار، بیشترین مقدار و مقادیر هر گام قابل تنظیم است و سپس پلاگین به صورت خودکار یک المنت کشویی برای پاسخ عددی نمایش می‌دهد.

5e78e197f6164c0ba833e8c7.jpg

ورودی تاریخ (میلادی)

گرفتن جواب از نوع تاریخ برای هر هدفی در این پلاگین قابل پیاده سازی است. وقتی از قسمت مدیریت جواب به فرمت تاریخ را تنظیم کنید کاربر میتواند یک تاریخ را به عنوان جواب در نظرسنجی انتخاب کند.

5e78e1a18cd6e90b980dae92.jpg

تغییر مسیر سفارشی برای نظرسنجی وردپرس

در برخی از موارد ممکن است بخواهید پس از تکمیل پرسشنامه کاربر را به صفحه دیگری انتقال دهید. این ویژگی از قسمت تنظیمات نظرسنجی در دسترس است، شما فقط آدرس تغییر مسیر را معرفی کنید و بقیه کارها را به پلاگین بسپارید !

شرط های اضافی بر اساس نمره نهایی یا پاسخ های صحیح

ایجاد واکنش های متعدد در پایان بر اساس نتیجه پرسشنامه یک گزینه عالی برای انتقال کاربر به صفحه دیگر یا نمایش پیام است. هنگامی که می‌خواهید نظرسنجی برای محصول یا پرسشنامه تبلیغاتی یا حتی یک طالع بینی بسازید این ویژگی می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

5e78e1ab709a720b017b50c7.jpg

نمایش نتیجه نظرسنجی در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey 

رای کاربران میتواند در فرمت های مختلف نمایش داده شود، یکی از موثر ترین روش ها نمایش به سبک نوار پیشرفت می‌باشد. همچنین ممکن است نتایج را به صورت متنی نشان دهید، با استفاده از این روش می‌توانید مقاله با مقادیر پویا تولید کنید. می‌توانید نتایج کامل نظرسنجی را نمایش دهید یا با هر سوال و پاسخی که می‌خواهید، نمایش اطلاعات را فیلتر کنید.

5e78e1b3c0edf10ec1695f9f.jpg

انواع نمودارها در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey 

پلاگین Modal Survey مجموعا 6 نوع نمودار را به غیر از سبک های دیگر برای نشان دادن نتایج پرسشنامه مانند نوار پیشرفت و فرمت متن ارایه می‌دهد. با نمودار دایره ای می‌توانید اطلاعات نظرسنجی را همانگونه که احتیاج دارید نمایش دهید. همچنین این پلاگین قادر به نمایش نتایج نظرسنجی فعال است و بلافاصله بعد از رای تازه مقادیر جدید را نمایش می‌دهد. اگر شما به یک نوع خاص از نمودار نیاز دارید، می‌توانید یکی از گزینه های نمودار دونات، نمودار میله ای، نمودار رادار، نمودار خطی یا نمودار قطبی را انتخاب کنید ! هر کدام از این نمودارها نتایج نظرسنجی، پرسشنامه یا بازخورد های شما را با فرمت زیبا و مدرن نمایش می‌دهند.

نمودار دایره ای

5e78e1bd8cd6e90b990c3625.gif

نوار خطی

5e78e1c58cd6e90b8e16ea88.jpg

نمودار دونات

5e78e1ce471c730be85e530b.jpg

نمودار میله ای

5e78e1dcf6164c0baf6aaa76.jpg

نمودار رادار

5e78e1e42b8ffb09a5673905.jpg

نمودار خط

5e78e1ed7ea42a0b3242254c.jpg

نمودار قطبی

5e78e1f43874060b8618064f.jpg

تمام نمودار ها تعاملی هستند و مقادیر دقیق نظرسنجی را با قرار گرفتن موس روی هر قسمت از نمودار نمایش می‌دهند. با این حال شما می‌توانید این مقادیر را مخفی کنید یا به صورت درصدی نمایش دهید.

پشتیبانی از فرمت‌های مختلف در خروجی نظرسنجی

می‌توانید نظرسنجی به همراه نتایج را در فرمت های CSV - JSON - PDF - XML - XLS خروجی بگیرید.

5e78e1fff6164c0bb64d7c82.jpg

خروجی PDF می‌تواند شامل نمودار هر سوال باشد و همچنین قابلیت خروجی گرفتن بدون نمودار هم فراهم است. هر خروجی دارای یک فایل قالب جداگانه است، از این رو کمی دانش CSS به شما کمک می‌کند تا به سادگی قالب را شخصی سازی کنید. برای سفارشی سازی آسان تر، متن سربرگ PDF برای ویرایش در تنظیمات عمومی پلاگین قرار داده شده است.

کنترل سوال بعدی نظرسنجی

یکی از کاربردی ترین ویژگی این پلاگین قابلیت کنترل سوال بعدی نظرسنجی کاربران بر اساس پاسخ آن ها است. فقط شماره سوال بعدی را از قسمت سوال در زیر گزینه تغییر مسیر در گزینه های پاسخ، مشخص کنید و پرسشنامه خودکار به سوال مشخص شده می‌رود. همچنین با استفاده از براکت در آخر سوال می‌توانید سوال بعدی را مشخص کنید.

5e78e20dc0edf10ec57b19b6.jpg

به عنوان نتیجه از این رفتار مشروط، اطلاعات دقیق در پرسشنامه دریافت خواهید کرد، حتی می توانید پرسشنامه را با شرایط خاص فیلتر کنید. اگر می‌خواهید نظرسنجی فقط برای خانم ها باشد، در سوال اول جنسیت را قرار دهید و سپس می‌توانید تمام کاربران با پاسخ "مرد" را به انتهای پرسشنامه هدایت کنید.

پاسخ های چندگانه نظرسنجی

پلاگین نظرسنجی وردپرس گزینه ای را برای مشخص کردن تعداد پاسخ های قابل انتخاب توسط کاربران ارائه می دهد و همچنین می‌توانید حداقل تعداد پاسخ های مورد نیاز را برای هر سوال در نظرسنجی را تنظیم کنید.

این اعداد را می توان برای هر سوال در نظر سنجی مشخص کرد، بنابراین پرسشنامه می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. این ویژگی مانند checkbox یا radio button کار می‌کند، تنها تفاوت آن در نمایش دادن المان ها به صورت حرفه ای تر و خاص تر با جواب های زیر خط دار است. همچنین دکمه های رادیویی سنتی و چک باکس ها هم به صورت اختیاری در دسترس هستند.

اشتراک شرکت کنندگان در کمپین ایمیلی

افزونه Modal Survey وردپرس از بسیاری از ارایه دهندگان سرویس خبرنامه مانند Active Campaign, Benchmark, Campaign Monitor, Campayn, Constant Contact, Freshmail, GetResponse, MadMimi, MailChimp, MailPoet, MyMail, SimplyCase, YMLP پشتیبانی می‌کند. فقط گزینه فعال کردن فرم شرکت کنندگان را فعال کنید آنگاه به صورت خودکار در انتهای نظرسنجی فرم خبرنامه نمایش داده می‌شود، سپس پلاگین نام و ایمیل کاربر را به کمپین خبرنامه سایت شما ارسال می‌کند.

5e78e2143874060b86180651.jpg

لیست نظرسنجی با فیلتر و ترتیب

تمام پرسشنامه هایی که قبلا ذخیره شده‌اند را در یک جدول با سازماندهی خوب با قابلیت‌ جستجو ایجکس، صفحه بندی و ترتیب پیدا کنید.

5e78e2203874060b9230c714.jpg

هر سطر به شما اطلاعات کاملی از جمله نام کاربری ایجاد کننده، زمان ایجاد،‌آخرین بروز رسانی و کل آراء را نمایش می‌دهد. علاوه بر این اقدامات سریع برای هر پرسشنامه از قبیل تکرار، ویرایش، حذف، یا تنظیم مجدد در دسترس است.

جلوگیری از تکرار در پلاگین Modal Survey 

مهم است که توجه داشته باشید، کسی پلاگین نظرسنجی که آمار واقعی ارائه نمی دهد را نمی خواهد. اجتناب از تکرار و به حداقل رساندن آن با حفظ سادگی پرسشنامه هدف اصلی پلاگین modal survey است. تنظیمات عمومی امکان نمایش هر نظرسنجی را برای یک بار برای یک کاربر فراهم می کند، صرف نظر از اینکه بازدید کننده جواب داده یا نه.

5e78e228f6164c0baf6aaa78.jpg

یکی دیگر از گزینه ها، نمایش پرسشنامه یک بار برای کاربرانی که قبلا پر کرده اند. این پلاگین برای جلوگیری از رای های تکراری به سیستم ثبت نام احتیاج ندارد و از کوکی برای اینکار استفاده می‌کند. همچنین به عنوان یک راه حل پیشرفته، نظرسنجی می‌تواند تنها برای کاربران وارد شده نمایش داده شود. به این ترتیب افزونه از دیتابیس کاربران برای اعتبار سنجی کاربر استفاده می کند و اجازه می دهد تا تنها یک بار رای گیری شود.

درون ریزی و برون ریزی در افزونه پرسشنامه وردپرس Modal Survey 

ایجاد یک پشتیبان یا کپی کردن پرسشنامه خود به وب سایت دیگرتان از این آسانتر نبوده است ! در این پلاگین گزینه ای برای خروجی در قالب JSON در نظر گرفته شده و به سادگی اجازه می دهد تا فایل نظرسنجیJSON که قبلا از طریق پنل ادمین وردپرس گرفته شده را وارد کنید.

5e78e2323874060b9230c715.jpg

بعد از وارد کردن رای گیری می توان آن را با یک کلیک ساده بازنشانی کرد.

به روز رسانی ساده پلاگین Modal Survey 

برای حفظ سادگی فرآیند به روز رسانی ، فقط نسخه جدید را دانلود کنید و از طریق پنل مدیریت آن را در صفحه آپدیت Modal Survey آپلود کنید و بقیه کار را به افزونه بسپارید. همچنین پس از خواندن تغییرات نسخه جدید، اگر تصمیم گرفتید نسخه قدیمی را حفظ کنید گزینه ای برای انصراف از به روز رسانی وجود دارد.

5e78e23b7ea42a0b2f30e6e3.jpg

ویژگی های کلیدی پلاگین Modal Survey

 • نظر سنجی ساز گرافیکی با پیش نمایش زنده
 • سازگار با دستگاه های همراه و واکنش گرا
 • دارای افکت Parallax در نظرسنجی هنگام اسکرول کردن
 • تنظیم زمان شروع و پایان برای هر پرسشنامه
 • سبک های مختلف نظرسنجی (مودال/پاپ آپ، یکپارچه با پست/برگه، نمایش با کلیک)
 • انتخاب رنگ گرادیانت در صفحه مدیریت
 • قابلیت ارائه لینک دانلود در پایان نظرسنجی (برای نمایش لینک دانلود کاربران را ملزم به پر کردن نظرسنجی کنید )
 • سوالات و پاسخ های نامحدود، بازنشانی نظرسنجی با یک کلیک
 • قابلیت قفل کردن صفحه نمایش تا قبل از پر کردن نظرسنجی
 • دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی با سبک ها و حالت های مختلف
 • قابلیت گرفتن نام و ایمیل شرکت کنندگان در پایان نظرسنجی
 • دارای آموزش تعاملی نظرسنجی در پنل مدیریت
 • قابلیت مقایسه نظرسنجی های فردی با نظرسنجی های کلی
 • ارائه آمار تفضیلی شرکت کنندگان همراه با نمودار
 • پشتیبانی از Active Campaign, Benchmark, Campaign Monitor, Campayn, Constant Contact, Freshmail, GetResponse,
 • MadMimi, MailChimp, MailPoet, MyMail, SimplyCase, YMLP

سایر ویژگی های پلاگین Modal Survey

 • ارائه مکان های نمایش مختلف در صفحه (بالا، وسط، پایین، چپ یا راست)
 • قابلیت مشخص کردن پیام سفارشی در انتهای نظرسنجی
 • انیمیشن های مختلف نظرسنجی قدرت گرفته از jQuery
 • قابلیت نمایش نظرسنجی یکبار برای هر کاربر
 • نمودار ها و گراف های متحرک و انیمیشنی به همراه متن برای نتیجه نظرسنجی
 • قابلیت تنظیم نظرسنجی در کل وب سایت یا اضافه کردن آن به برگه مشخص
 • قابلیت تنظیم هر پرسشنامه بصورت قابل بسته شدن یا پر کردن اجباری توسط کاربر
 • قابلیت نمایش نظرسنجی فقط هنگامی که کاربر به انتهای صفحه اسکرول می‌کند
 • قابلیت برون ریزی پرسشنامه به فرمت های PDF, CSV, XML, XLS و JSON
 • نمودار های منحصر به فرد : نمودار دونات، نمودار میله ای، نمودار رادار، نمودار خطی یا نمودار قطبی
 • قابلیت درون ریزی پرسشنامه از فرمت JSON (فقط فایل های برون ریزی شده توسط همین پلاگین)
 • پاسخ های چندگانه با قابلیت تنظیم حداقل تعداد جواب برای هر سوال
 • فرآیند به روز رسانی سریع پلاگین توسط فایل ZIP از طریق وردپرس
 • می‌توانید از این پلاگین علاوه بر پرسشنامه و نظرسنجی به عنوان ابزاری برای بررسی رضایت مشتری استفاده کنید
 • رابط کاربری کاربر پسند
 • گزینه های شرطی برای کنترل سوال بعدی بسته به پاسخ پرسشنامه
 • لیست ایجکس نظرسنجی ها به همراه فیلتر، مرتب سازی، صفحه بندی و اطلاعات دقیق در محیط مدیریت
 • خروجی PDF با قابلیت تغییر سربرگ

 

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • مصطفی بحرانی
  مصطفی بحرانی

  سلام میشه این پلاگین رو برای ساخت آزمون هایی استفاده کرد که قبل از انجام آزمون به ووکامرس وصل بشه و هزینه رو پرداخت کنن ؟ یعنی هم آزمون های رایگان داشته باشه و هم آزمون هایی با قابلیت پرداخت هزینه .

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  سلام وقت بخیر من میخوام با این پلاگین یک نظر سنجی ایجاد کنم، چند تا سوال دارم
  1. میخوام در انتها و اتمام سوالات ایمیل فرد را بگیرم
  2. سپس آیا امکان وصل شدن به سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت را دارد؟
  3. دکمه ها متن وفونت ها را میتوان ویرایش کرد؟
  4. مثلا در اواسط کار یک سوال میپرسم، وقتی فرد جواب «بله» میدهد ، میخواهم مثلا به سوال دیگری هدایت شود واگر جواب «نه» داد به سوال متفاوت تری، آیا این امکان هست؟
  5. در انتها و هنگام نمایش نتایج میخواهم تعریف کنم اگر مثلا فرد پاسخ شماره 1 را داد، هدایت شود به مقاله یا محصول شماره 1
  اگر مثلا پاسخ شماره 2 را داد هدایت شود به مقاله یا محصول شماره 2
  آیا چنین امکاناتی در این پلاگین هست؟

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  با سلام من چندتا سوال داشتم: اول اینکه ایا میشه از جواب کاربران در متن استفاده کرد؟ مثلا استفاده از نام فرد در نمایش متن نتیجه به شخص؟ دوم ایا میشه جوابی که از کاربر میگیریم روش عملیات ضرب و تقسیم هم انجام بشه و از نتیجه اش استفاده بشه؟
  سوم ایا میشه بر اساس امتیازات سوالات جمله رو شرط بزاریم که اگر امتیازش کمتر از این بخش شد بره به یک پیام دیگه؟ چهارم ایا مدل گزینه های طیفی به صورت نوار که کاربر با جلو و عقب دادن نوار جواب سوال رو بدهد وجود دارد ؟

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  وقت بخیر
  آیا امکان ارسال پیامک پس از تکمیل نظر سنجی وجود دارد؟
  آیا حتما باید ثبت نام کرد تا در نظر سنجی شرکت کرد یا بدون ثبت نام هم میشه؟
  شما فکر کنید ما میخواهیم از طریق نظر سنجی از مشتریانمون میزان رضایتشون بسنجیم و یک فرم طراحی میکنیم
  دیتا مشتری هم که فرم پر میکنه ذخیره میشه ایا ارائه انواع مدل نمودار و تحلیل خودکار در خود سایت و یک برگه جدا وجود داره؟
  باتشکر

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  چرا جواب سوال رو نمیدین؟ سه روز پیش من ازتون سوال کردم

  • کاربر ژاکت
   کاربر ژاکت

   با سلام و تشکر از همراهی شما با ژاکت،

   بررسی دیدگاه شما به فروشنده تذکر داده شد.

   با احترام

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت

  با عرض سلام و خسته نباشید

  توی توضیحات و معرفی افزونه نوشته شده که با قالب فلت سام تداخل داره.میخواستم بدونم این تداخل به چه شکل هست و چه مشکلی در سایت ایجاد می کنه؟ یعنی ایت تداخل باعث از کار افتادن قالب یا اتفاق خاصی در سایت میشه ؟

  با تشکر

  • روبوهوک
   روبوهوکفروشنده

   سلام
   وقت بخیر
   همانطور که در توضیحات درج کرده‌ایم این افزونه با قالب فلت سام تداخل دارد و طبق پیگیر‌های قبلی ما از توسعه دهنده اصلی این افزونه، مشکل مربوط به نحوه توسعه تم فلت سام است و راه حلی ندارد.
   با نصب این افزونه صفحه ساز قالب فلت سام لود نخواهد شد.

 • محمد مهدی
  محمد مهدی

  سلام وقت بخیر
  چند سوال
  به عنوان مثال یک سوال با چهار تا جواب تعریف کردیم و در قسمت گزارشگیری پیشخوان وردپرس به صورت نمودار دایره ای میله ای و ... نمایش بدهد و هر جواب با یک رنگ در نمودار مشخص شده بعد بنویسه مثلا ابی چند درصد و نفر کلیک کرد و... بعد یک چیزی باشه مثلا ازشون شماره موبایل بخوایم بعد نمایش بده که مثلا این شماره موبایل ها این گزینه زدن و... مثلا شماره موبایل هایی که گزینه (ج) زدن همه نمایش بده امکانش هست
  مچکرم از شما بزرگوار

  • روبوهوک
   روبوهوکفروشنده

   سلام
   وقت بخیر
   نتایج نظرسنجی برای پنل ادمین در هر صفحه واحد هر نظرسنجی به صورت نمودار دایره ای به تفکیک نفرات رای دهنده نمایش داده میشود.
   بعضی از قابلیت هایی که ذکر کرده‌اید به تنهایی پشتیبانی نمیشوند و نیاز به افزونه Single Export - Modal Survey Add-on دارد که توسط ما ارائه نمیشود.

   • محمد مهدی
    محمد مهدی

    منظور از بعضی از قابلیت ها کدوم هارو می فرمایید و ایا این افزونه با قالب استاد یار سازگار هست ؟

 • محمد احمدی
  محمد احمدی

  سلام وقت بخیر .
  برای بخشی ک انتخاب می کنیم تا تقویم رو نشون بده چطور تقویم شمسی رو اضافه کنیم؟؟؟

  • روبوهوک
   روبوهوکفروشنده

   سلام
   وقت بخیر
   بزرگوار بر طبق قوانین ما موظفیم به تمام تیکت ها در زمان تعیین شده توسط ژاکت(48 ساعت) پاسخ دهیم.
   برای آشنایی بیشتر با محصول می‌توانید از دمو طراحی شده استفاده کنید.

 • علی غمخوار
  علی غمخوار

  سلامفزونه شما با php 7.1 مشکلی ندارد؟ ضمنا می خواهم نحوه نمایش را بفرمایید. از طریق ابزارک فراخوانی می شود؟

  • روبوهوک
   روبوهوکفروشنده

   سلام
   وقت بخیر
   با php7.1 سازگار است.
   نظرسنجی و نتایج از طریق shortcode فراخوانی می‌شوند.

 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه نظرسنجی، بازخورد و پرسشنامه وردپرس مودال سروی | Modal Survey را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط