ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRM

امتیاز خریداران:از0رای

25فروش
2.990.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRM

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRMاسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRM
اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRMاسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRM
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت

اتوماسیون جامع Perfex | اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری پرفکس | Perfex CRM | اسکریپت سی آر ام با PHP

Perfex - Powerful Open Source CRM 

ویژگی های اصلی اسکریپت Perfex CRM | اسکریپت سی آر ام با php:

 

با استفاده از سیستم مدیریت پروژه حرفه ای، پروژه های خود را مدیریت کنید. زمان استفاده شده برای هر تسک را ردیابی کنید و برای مشتریان خود صورتحساب بفرستید. همچنین قابلیت اختصاص دادن چندین کاربر به یک تسک و ردیابی زمان استفاده شده برای هر کاربر روی آن تسک.


فاکتور های حرفه ای و زیبا بسازید. فایل های خود را به فاکتور های ایجاد شده متصل نمائید و برای مشتریان خود بفرستید. شامل pdf فاکتور ها. همچنین امکان تنظیم مکرر فاکتور ها را دارید.


ساخت برآورد ها فقط در چند دقیقه. ارسال آنها برای مشتریان تا آنها را تائید نمایند. قابلیت تبدیل خودکار این برآورد ها به فاکتور های بعد از تائید مشتری. مشتریان میتوانند این برآورد ها را مشاهده و اقداماتی روی آنها انجام دهند بدون اینکه وارد شده باشند.


ساخت پروپوزال های حرفه ای و زیبا برای جلب توجه مشتریان بالقوه و مشتریان عادی خود. این پروپوزال ها شامل تصاویر، جداول، آیتم ها، ویدئوها و ... به همراه ویرایشگر حرفه ای می باشند. قابلیت کامنت گذاری پروپوزال برای مذاکره نیز فراهم می باشد.


هزینه های مکرر ایجاد نمائید. یک هزینه بسازید تا بعد از گذشت زمان معین، این هزینه به صورت خودکار ایجاد شود. این زمان معین میتواند روز، هفته، ماه یا سال باشد. 


قابلیت ثبت و دریافت پرداختی ها در واحد های پولی مختلف. Pdf های ایجاد شده به صورت خودکار برای مشتریان ارسال می شود. همچنین قابلیت اضافه کردن بخشی از پرداخت ها به فاکتور نیز موجود می باشد.قابلیت جمع آوری و ردیابی مشتریان بالقوه در یک مکان و مشاهده روند پیشرفت آنها. توانایی اضافه کردن خودکار مشتریان بالقوه از طریق ایمیل، اضافه کردن یادداشت ها، ساخت پیشنهاد ها. مشتریان بالقوه را در سطوح و دسته های مختلف ببنید. به راحتی با کشیدن و رها کردن سطح و دسته آن ها را تغییر دهید.


فرم مشتریان بالقوه Perfex CRM به شما این امکان را میدهد تا برای مشتران خود فرم هایی با فیلد های مشخص ایجاد نمائید و این فرم ها را در وبسیات خود قرار دهید. سیستم پشتیبانی قدرتمند برای شما امکان ردیابی و برطرف کردن مشکلات کاربران را به آسانی فراهم می نماید. این سیستم امکان باز کردن تیکت به صورت اتوماتیک از ایمیل را فراهم مینماید. 


تمامی رویداد ها، فاکتور های پرداختی آینده، تاریخ انقضای قراردادها، تاریخ انقضای برآوردها، تاریخ اتمام تسک ها و یادآوری های کمپانی خود را یه صورت واضح و شفاف مشاهده نمائید. شما هیچ چیز را در این تقویم از دست نخواهید داد.شما میتوانید فیلد های شخصی سازی شده خود را در PDF، فاکتور ها، پرداخت ها، برآوردها، پروپوزال ها و بسیاری از ویژگی های مهم اعمال نمائید. 


اختصاص کارها به کاربر یا کاربران خود، فالوور هاو قابلیت اتصال فایل به این کارها. به کاربران خود می توانید اجازه کامنت گذاری و آپلود فایل برای هر تسک را بدهید. تسک ها میتوانند به بسیاری از ویژگی های مهم مرتبط شوند. 
• دانش محور
مقالات دانش محور ایجاد کنید و آنها را در گروه های مختلف دسته بندی نمائید. این کار باعث کمک به مشتریان و ایجاد اعتماد آنها خواهد شد.


از ویژگی قرارداد استفاده نمائید تا فروش های جاری و آینده خود را تنظیم نمائید. به آسانی برای هر قرارداد خود فایل PDF ایجاد نمائید و این فایل را به طور مستقیم به ایمیل مشتری ارسال نمائید.


گذارشات خود را ایجاد نمائید و آنها را به طور واضح و شفاف مشاهده کنید. با این گذارشات میتوانید درآمد و هزینه های خود را ردیابی نمائید. این گزارشات شامل گزارشات دانش محور و مقالات نیز می شود.


از سیستم ردیابی هدف استفاده کنید تا اهداف فروش خود را تنظیم و ردیابی نمائید. قابلیت اطلاع رسانی به کاربران در مورد شکست و یا موفیق هدف را نیز دارید.


هر کاربر قابلیت اضافه کردن لیست کارها را دارد تا بهره وری خود را افزایش دهد. همچنین به آسانی می توانید وضعیت این کارها را با drag-n-drop تغییر دهید.


ناحیه مشتریان کاملا از ناحیه مدیر جدا می باشد. هر مشتری پورتال مخصوص خود را دارد تا دیتای مالی شرکت را ردیابی نماید.

ویژگی های بیشتر


ارسال این پروپوزال ها به مشتریان بالقوه و مشتریان تا فیدبک آنها را در پی داشته باشد. این پروپوزال ها میتوانند به طور مستقیم در هر دستگاهی اجرا شوند.


قابلیت ایجاد برآورد و تبدیل خودکار آنها به فاکتور بعد از تایید مشتریان


با قابلیت drag-n-drop میتوانید منو ها را به آسانی تنظیم نمائید و آیتم های اضافی را از آن حذف کنید.
• به آسانی کارها را کپی کنید
تسک های خود را با تمامی دیتا های آنها، کاربران اختصاص یافته، فالوور ها، آیتم های چک لیست و اتصالاتشان بدون هیچ زحمتی کپی کنید.


تنظیم رنگ سیستم مدیریت مشتری به رنگ برند خود یا هر رنگ دیگری هیچوقت به این آسانی نبوده است. حتی قابلیت دسترسی به custom.css به شما این امکان را میدهد تا ظاهر اختصاصی خود را برای سیستم ایجاد نمائید.


جدول زمانی هر تسک را به صورت واضح و شفاف مشاهده نمائید و با استفاده از قابلیت فیلتر کردن، میتوانید کل زمان استفاده شده برای پروژه و یا تسک را توسط کاربران مشاهده نمائید.


ایجاد نقاط عطف پروژه و دسته بندی تسک ها برای گردش کار زیبای پروژه ها


قابلیت امضای الکترونیکی برای قرارداد ها، پروپوزال ها و برآرود ها را دارید. به کاربران خود اجازه میدهید تا به آسانی قرارداد ها را امضا کنند تا کارها برایشان آنساتر شود.

 

  •  این محصول دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت می‌باشد و تنها در یک دامنه قابل نصب و استفاده است. 
  • لطفا کلید لایسنس را فقط در دامنه اصلی فعال نمایید.
  •  اسکریپت پرفکس بر روی نسخه ۷.۲ PHP تا PHP 8.1 قابل اجرا بوده و جهت رعایت حق کدنویسی بخشی از قسمت‌‌ها کدگذاری شده و لازمه آن داشتن هاست / سرور با شرایط فوق است.

 

 

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط