افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modern

امتیاز خریداران:5.00از1رای

10فروش
39هزار تومان
افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modernافزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modern
افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modernافزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modern

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن | Social Share Modern پلاگین اشتراک گذاری مطالب وردپرس | افزونه اشتراک گذاری وردپرس

  از آن جای که انتخاب و تنظیم شبکه اجتمایی کار سختی است ما تصمیم گرفتیم چندین استایل مختلف را به سورت افزون در آوریم و برای شما ارائه کنیم باید بدانید این محصول کاملا خودکار است و نیاز به هیچ تنظیمی ندار فقد تنظیما لازم در مورد انتخاب و نو شبکه اجتمایی مورد نظر خیلی ها به دلیل سر در گمی بیخیال این میشوند که برای قالب خو شبکه اجتماعی بگذارند اما باید بدانید در حال حاضر اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است پس بهتر است به فکره شبکه های اجتماعی خود با شید نکته: برخی دوستان منکن است بگویند این افزون بسیار تنظیمات محدودی دارد اما اصل قضیه سادگی و کارامدی آن است

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی با افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن

۱. افزایش شهرت برند

فعالیت‌ شما در شبکه‌های اجتماعی منجر به ارائه‌ی اطلاعات و محتوای مرتبط با برند تجاری شما میشود. این فرآیند بسیار مهم است زیرا دسترسی به مشتریان جدید و شهرت شما را افزایش می‌دهد و مشتریان سابق را بیشتر با شرکت‌تان آشنا می‌کند.

۲. افزایش وفاداری مشتریان

طبق گزارش دانشگاه تکنولوژی تگزاس شرکت‌ها باید از ابزارهایی که شبکه‌های اجتماعی در اختیارشان قرار می‌دهند برای برقراری ارتباط با مخاطبان‌شان استفاده کنند. پیشبرد برنامه‌ای باز و استراتژیک در شبکه‌‌های اجتماعی، وفاداری مشتریان برند شما را به نحو مؤثری تثبیت می‌کند. مطالعات مشاوران وبسایت Convince & Convert نیز نشان می‌دهد ۵۳ درصد از آمریکایی‌هایی که برند محبوب‌شان را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند به آن برند وفادارتر هستند.

۳. افزایش جذب مشتری

مطالبی که در شبکه‌ های اجتماعی ارسال می‌کنید، موقعیتی برای جذب یا دفع مشتری است. ممکن است کاربران به پیام، عکس، ویدیو یا نظری که به اشتراک می‌گذارید واکنش نشان دهند و این واکنش ها منجر به بازدید سایت یا خدمات شما شود و در نهایت مردم را جذب برند شما می‌کند.

۴. نرخ جذب بالا

تبلیغات در شبکه‌ های اجتماعی به چند دلیل ساده نرخ جذب بالایی دارد.مهمترین دلیل آن مردم‌محوری است؛ در واقع برندها با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مردمی‌تر می‌شوند. در شبکه‌های اجتماعی برندها می‌توانند مانند مردم عادی رفتار کنند؛ این کار برای پیشرفت شما ضروری است، زیرا مردم ترجیح می‌دهند با آدم‌ها معامله کنند تا با شرکت‌ها. به علاوه، مطالعات نشان داده‌اند شبکه‌های اجتماعی در جذب مشتری ۱۰۰درصد موفق‌تر از بازاریابی حضوری عمل می‌کنند و این واقعیت که هر چه تعداد دنبال‌کنندگان برند شما در شبکه‌های اجتماعی بیشتر باشد، اعتبار برند و اعتماد مردم به برند شما افزایش می‌یابد، بار دیگر اهمیت شبکه‌های اجتماعی را ثابت می‌کند. به این ترتیب مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به سادگی جذب وبسایت‌تان می‌شوند و نرخ بازدیدش را افزایش می‌دهند.

۵. افزایش نفوذ برند

مردم هر چه بیشتر در شبکه‌های اجتماعی در مورد شما صحبت کنند، برند شما برای مخاطبان جدید معتبرتر و بانفوذتر می‌شود. واضح است که اگر با چهره‌های مشهور توییتر یا دیگر شبکه‌های اجتماعی تعامل داشته باشید، خواهید دید شهرت و نفوذتان با سرعتی نجومی افزایش می‌یابد. اگر به‌طور منظم با مشتریان‌تان در تعامل باشید، حسن نیت‌تان را به مردم نشان خواهید داد.

۶. افزایش ترافیک سایت

هر پروفایلی که در شبکه‌های اجتماعی می‌سازید مسیری برای هدایت مردم به سایت‌تان است و هر مطلبی که در آن پروفایل‌ها را به اشتراک می‌گذارید، موقعیتی برای جذب بازدیدکننده‌های جدید است. هر چه مطلب به اشتراک گذاشته شده در شبکه‌های اجتماعی باکیفیت‌تر باشد، ترافیک بیشتری تولید می‌کند.

۷. کاهش هزینه‌های بازاریابی

اگر بتوانید تنها روزی یک ساعت برای تولید محتوای اختصاصی و استراتژی‌های برقراری ارتباط وقت صرف کنید، نتیجه‌ی تلاش‌هایتان را خواهید دید. حتی هزینه‌ی تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز بسته به مقصود شما نسبتا ارزان است.

این مطلب را از دست ندهید:  بازاریابی درونگرا و بازاریابی برونگرا

۸. بهبود رتبه‌ی سایت در موتورهای جستجو

سئو بهترین راه جذب ترافیک است، اما لازمه‌های موفقیت متغیرند. در حال حاضر دیگر به‌روزرسانی مرتب وبلاگ‌، استفاده از تیترها و برچسب‌های بهینه‌سازی‌‌شده و توضیحات متای مناسب و پخش لینک سایت‌ کافی نیست؛ حضور در شبکه‌های اجتماعی برای رتبه‌بندی گوگل و موتورهای جستجوی دیگر معیار برجسته‌ای است، زیرا برندهای قدرتمند همیشه از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و به همین علت فعال بودن در شبکه‌های اجتماعی به موتورهای جستجو نشان می‌دهد برند شما قانونی، معتبر و قابل اعتماد است. پس اگر می‌خواهید مجموعه‌ی کلمات کلیدی‌ سایت‌تان رتبه‌ی بهتری داشته باشد، حضور قوی در شبکه‌های اجتماعی تقریبا الزامی است.

۹. برقراری ارتباط مستقیم با مشتری

هر تعاملی که در شبکه‌های اجتماعی با مشتری‌هایتان دارید، موقعیتی برای نشان دادن سطح خدمات‌تان به عموم مردم و غنی‌سازی روابط‌ شما با مشتریان است. برای مثال، اگر یک مشتری در توییتر از محصول شما شکایت کرده است، می‌توانید سریعا با اشاره به کامنت او پیش چشم عموم معذرت‌خواهی کنید و برای اصلاح ایراد ذکر شده اقدام کنید یا اگر مشتری از شما تعریف کرده است، می‌توانید از او تشکر و محصولات بیشتری به او معرفی کنید. اگر با مشتریان ارتباط مستقیم برقرار کنید احساس می‌کنند به آنها اهمیت می‌دهید.

۱۰. شناخت بهتر مشتری

شبکه‌های اجتماعی همچنین این موقعیت را در اختیار شما قرار می‌دهند که اطلاعات ارزشمندی در زمینه علایق مشتریان و رفتارهای آنان به‌دست آورید، می‌توانید نظرات کاربران را بخوانید تا بفهمید مردم دقیقا درباره‌ی کسب‌وکار شما چه فکری می‌کنند. می‌توانید محتوایی را که به اشتراک می‌گذارید بر حسب موضوع تقسیم‌بندی کنید تا ببینید مخاطب به کدام موضوع علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهد سپس در آن زمینه محتوای بیشتری تولید کنید.    

توجه داشته باشید اگر استایل خاصی مد نظر شماست که در وبسایت خاصی قرار دارد کافیست ان را به ما ارسال کنید تا در افزونه برای شما قرار گیرد (مشتری ها افزون حق دارند غیر از استایل های موجود در افزونه استایل های که در وب سایت ها  دیگر را نیز به رایگان سفارش دهند)

نمونه از استایل ها افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن:

 • مدرن:
5eabf512fbd3350b395fa166.png

توجه این منوی فیکس سمت دلخواه شما به صورت معلق قرار میگیرد

5eabf51fee59ae0b7f6160c1.png

بیشتر شبکه اجتماعی پر طرفدار

5eabf52a94d4790b4a179c0c.png
 • معمولی:
5eabf538ee59ae0b91103bb4.png

  

 • جالب
5eabf543a64b990c220c1ac5.png
 • ساده وزیبا
5eabf551415b7b0ab45d5602.png

بهتر است این قسمت را در دمو ببینید

5eabf55ffbd3350b395fa16c.png

چندین استایل ساده اما زیبا و کاربردی نکته اصلی اینجاست اگر از این استایل ها خوشتون نیومد برای شما یک استایل خاص پیاده میشه  

سایر ویژگی ها افزونه دکمه‌های اشتراک گذاری مدرن:

 • کاملا خودکار بودن
 • ایرانی بودن
 • پشتیبانی قوی
 • قابلیت افزایش و هم چنید پیشرفت
 • زیبا سبک و ساده
 • دوری از دردسر های معمول
 • امکان اختصاصی سازی توسط شما و پشتیبان
 • امکان اضافه کرن لینک های اختصاصی شما

 

5eabf570415b7b0ab3048b7e.png