ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEO

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:3.67از3رای

498فروش
249.000تومان

امتیاز خریداران:3.67از3رای

افزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEO

بروزرسانی

خودکار

افزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEOافزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEO
افزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEOافزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEO
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه سئو ویدئو های وردپرس | افزونه Yoast Video SEO وردپرس فارسی 

 

بنام خدا ، عرض سلام و ادب خدمت کاربران محترم وبسایت ژاکت ، امروز در خدمت شما هستیم با معرفی ضمیمه افزونه سئو وردپرس که با این ضمیمه می توانید ویدئو های وبسایت خود را به طرز شگفت انگیزی سئو کنید و از این طریق وبسایت خود را بیش از پیش موفق تر کنید.

5e62817483006c08826d970b.png

ما در عصری زندگی می کنیم که 43 درصد کاربران تمایل به مشاهده محتوای ویدئویی دارند، این آمار برای سال 2021 برابر با 80 درصد در نظر گرفته شده. احتمالا تا کنون کلمه سئو را برای وب سایت و محتوا شنیده‌اید، اما سئو به ویدئو و تصویر هم تعلق می گیرد. هنگامیکه یک عبارت را در گوگل جستجو می‌کنید نتایج جستجو در چند تب زیر نمایش داده می‌شوند:

 • All (همه) : در این تب سایت‌ها، تصاویر و ویدئوها قابل مشاهده هستند.
 • Video(ویدئوها) : تب ویدئو تمامی فیلمهایی که با موضوع جستجو شده مرتبط هستند را نمایش می‌دهد.
 • Image(تصویر) : تصاویر مرتبط با متن جستجو شده در این بخش نمایش داد می‌شود.
 • News(اخبار) : هر خبری که با موضوع مد نظر ما مرتبط باشد در این بخش قابل مشاهده و دنبال  کردن است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید (نتایج جستجو) با کلیک بر روی تب Video می توانید تمام ویدئوهای مرتبط را مشاهده کنید، که هر کدام میتوانند شامل تصویر، زمان، عنوان و توضیحات باشند. 

 

5e62793f5cb92d07b159df56.png

 

هر ویدئویی که سئو بالاتری داشته باشد در بالاترین نتایج جستجو آورده می شود. پس ویدئو همانند هر محتوای دیگری نیاز به رعایت قواعد سئو دارد. در ادامه به شما افزونه یا بهتر است بگوییم یک ضمیمه معرفی خواهیم کرد که شما را در راستای افزایش سئو سایت تان یاری می‌کند. 

 

5e627fde16f6ed088d5ed67e.jpg

 

لزوم ویدئو در کسب و کارهای امروزی

هنگامیکه از ویدئو و مبحث سئو ویدئو صحبت به میان می‌آید، ذهن کاربران عادی به سمت کسب وکارهای دیجتالی نظیر فروش فایلهای ویدئویی تحت عنوان اموزش های گوناگون کشیده می‌شود. اما درحقیقت حیطه صحبت ویدئو تنها به این چنین کسب و کارهایی مرتبط نیست چراکه کاربران امروزی بیشتر به دنبال محتوا ویدئویی هستند و شما به اجبار برای داشتن کاربرانتان باید نیاز و سلایق آنها را در نظر بگیرید. 

اهمیت ویدئو از نظر کاربران به قدری زیاد شده که گوگل یک سربرگ در کنار تصاویر برای ویدئو قرار داده است.

 

اهمیت سئو ویدئو در نتایج گوگل

محتوای ویدئویی هم همانند محتوای متنی نیاز به سئو شدن دارد تا در نتایج اولیه گوگل نمایش پیدا کنند. رقابت برای حضور در اولین نتیجه گوگل بین سایت های مختلف بسیار زیاد است و با در نظر گرفتن چندین نکته و موضوع می توانید جام این رقابت را ازآن خود کنید و در اولین نتیجه گوگل قرار بگیرید

 

نکته اول :  قرار دادن تصویر شاخص

هر کاربر پس از سرچ کردن موضوع به صورت چشمی (بدون وارد شدن به سایت های نشان داده شده) نتایج بالا آمده را بررسی می کند و تصاویر نشان داده شده را با تقاضای خودش مقایسه می کند، در نهایت سایت هایی که بالاترین امتیاز در این مقایسه را به دست آورند را باز خواهد کرد. در ادامه این بازدیدها سایت شما از نظر گوگل مهم شمرده می شود و امتیاز بیشتری به وبسایت شما می دهد و به مرور به نتایج اولیه خواهد رفت. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که برای کاربر باید یک تصویر بند انگشتی تهیه کنید تا به عنوان بنر و معرف عمل کند تا بتوانید او را برای ورود به سایت ترغیب نمایید. اما تعیین یک بنر برای ویدئو وجود ندارد در نتیجه گوگل خودش یک تصویر کوچک از ویدئو تهیه می کند و نمایش می دهد که در درصد بالایی از موارد به عنوان یک معرف خوب نمی تواند عمل کند.

 

نکته دوم : تعیین زمان ویدئو 

پس از نمایش ویدئوهایی که با موضوع مرتبط است، کاربر درقسمت پایین تصویر شاخص می تواند مدت زمان ویدئو را مشاهده نماید این زمان را شما باید تعیین کنید و به گوگل معرفی نمایید. اما متاسفانه به صورت عادی نمیتوانید این کار را انجام دهید.

 

نکته سوم : تعین دسته بندی

کاربر با جستجو یک عنوان می خواهد تمام موضوعات پیرامون آن دسته را بیابد این در حالیست که امکان دسته بندی در حالت عادی برای ویدئو وجود ندارد.

 

نکته چهارم : تعیین برچسب

شایان ذکراست که برچسب ها در جستجو خیلی اهمیت دارند، چراکه گوگل برای یافتن نتیجه در ابتدا به دنبال برچسب ها می گردد پس تعیین این گزینه در رقابت برای افزایش سئو بسیار موثر است. متاسفانه در حالت عادی نمیتوان برای یک ویدئو برچسب تعیین کرد و هرچقدر ویدئو شما جذاب باشد در نتیجه جستجو نشان داده نمی شود.

 

تمام موارد گفته شده از اهمیت خیلی بالایی برخوردار هستند اما هیچ سایتی در حالت عادی این امکانات را برای کاربرانش فراهم نمی کند. مهندسان بسیاری در این موضوع کوشیده اند و توانسته اند افزونه پر کاربردی را برای این منظور ایجاد کنند. افزونه یا بهتر است بگویم ضمیمه قدرتمند یاست سئو ویدئو Yoast Seo Video  شما را در این امر یاری خواهد کرد.

 

 

افزونه Yoast Video SEO وردپرس به شما کمک می کند تا به راحتی تمام ویدئوهایی که در سایت خود به کار برده اید را سئو کنید و از این طریق بازدید و ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب نمایید. افزونه سئو ویدئو توسط کمپانی Yoast seo ارائه شده و ضمیمه ای است که روی افزونه Yoast seo perimium نصب شده و با آن کار می کند. در ادامه به بررسی دقیقتر این افزونه وردپرس می پردازیم.

 

بهترین افزونه برای سئو کردن ویدئو ها در وبسایت وردپرسی شما

با استفاده از افزونه سئو ویدئو وردپرس می توانید به راحتی کاری کنید تا تمام صفحات وبسایت شما که به نوعی دارای ویدئو هستند سئو شوند. حتماً شما هم در گوگل زمانی که جستجویی انجام داده اید بدنبال ویدئو آن گشته اید که با این افزونه از این به بعد ویدئو های شما در بخش Videos نتایج گوگل نمایش داده می شود. افزونه yoast video seo با همه قالب وردپرس و افزونه وردپرس کاملاً سازگاری دارد.

5e2749916099830282078db4.png

 

امکانات افزونه یاست سئو ویدئو

همانطور که پیشتر گفته شد Yoast seo video در ضمیمه افزونه یاست سئو قرار دارد. در ادامه امکانات مهم این افزونه را لیست خواهیم کرد:

 • امکان افزودن ویدئو سئو شده به بخش های مختلف سایت، بخش های مثل برگه، نوشته یا رسانه
 • امکان تهیه نقشه ویدئو سایت (که برای سئو اهمیت زیادی دارد)
 • قرار دادن CSS های اضافی
 • انجام تنظیمات برای سایت هایی که تحریم شده اند
 • امکان تعین تصویر بند انگشتی برای ویدئو
 • امکان مشخص کردن زمان ویدئو
 • تعین برچسب یا برچسب های ویدئو
 • مشخص کردن دسته بندی ویدئو
 • امکان امتیاز دادن بین 1 تا 5 به ویدئو جهت دیدن کاربر
 • امکان مخفی کردن ویدئو برای عموم و نمایش آن برای کاربران خاص

 

این افزونه تمام مراحل افزودن سئو به ویدئو را در چند کلیک ساده برای شما فراهم می کند تا به سرعت هر ویدئو را از لحاظ سئو تکمیل کرده و در سایت خود انتشار دهید. با توجه به این موضوع که نقشه سایت تهیه میشود خیلی سریع ویدئو شما در گوگل ایندکس خواهد شد. شما در هر قسمتی از سایت که بخواهید می توانید یک ویدئو را با رعایت تمام اصول سئو درج نمایید و از بازید بالای سایت بهرمند شوید.

نسخه 14.6
- آپدیت اسکیما
- ایجاد سازگاری با وردپرس نسخه 6.0

نسخه 14.5
- حذف video:category و allow_embed 
- حذف فیلد ورودی برای دسته ویدئویی
- حذف علامت کاما در وارد کردن برچسب برای سایت مپ

نسخه 14.4
- حل Error Handling در استفاده از ثابت WP_Post در PHP
- حل مشکل تابع PHP در RSS فید

نسخه 14.3
- حل مشکل تنظیم بدنه ویدئو در رندر توسط افزونه

نسخه 14.2
- حل مشکل عدم سازگاری با نسخه 17.8 یاست سئو 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط