ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

1فروش
39.000تومان

امتیاز خریداران:0.00از0رای

افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu

بروزرسانی

خودکار

افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMuافزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu
افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMuافزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu | پلاگین WCFM Analytics

با افزونه WCFM Analytics فروشگاه خود را متحول کنید

برای نمایش دمو افزونه اینجا را کلیک کنید

نام کاربری: demo_vendor          پسورد: demo_vendor

البته این افزونه add-on افزونه WCFMu هست که دمو ی آن به همراه این افزونه و افزونه add-on دیگر آن یعنی Group & Staff می باشد.

اگر میخواهید فروشگاه چند فروشندگی خود را تجزیه تحلیل کنید و آن را متحول کنید، افزونه WCFM Analytics بهترین گزینه برای شماست.

فقط با نصب این افزونه analytics را به فروشگاه خود بیاورید!!!

  افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu | پلاگین WCFM Analytics  

ویژگی های افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu

تجزیه و تحلیل بر اساس منطقه برای هر کسب و کاری بسیار مهم است که بررسی کند از چه مناطقی بیشترین فروش را دارد. همچنین بسیار مهم است بدانیم چه مناطقی بیشترین بازدید را از فروشگاه شما دارند. اکنون شما با این افزونه این قابلیت ها را دارید. تجزیه و تحلیل بر اساس فروشگاه تعداد بازدیدکنندگان فروشگاه من چقدر است؟ این اولین سوال برای هر صاحب فروشگاه است! در حال حاضر شما توانایی کامل برای تجزیه و تحلیل تمام این ها را از داشبورد WCFM خودتان دارید. شما می توانید داده ها را با محدوده تاریخ مختلف نیز فیلتر کنید و وضعیت فروشگاه خود را بررسی کنید. تجزیه و تحلیل بر اساس محصول محصولات قلب هر فروشگاه است بنابراین بسیار مهم است که استراتژی مناسب برای هر یک از هر محصول تعیین کنید. حالا شما می توانید هر یک از محصولات خود را تنها با یک کلیک تجزیه و تحلیل کنید. جالب نیست؟؟؟؟؟ تجزیه و تحلیل بر اساس دسته بندی دسته بندی های محصولات بخش هایی از هر فروشگاه هستند، بنابراین بسیار مهم است بدانیم که کدام بخش از یک فروشگاه مشتری ها را جذب نمی کند. حالا شما می توانید تجزیه و تحلیل هر محصول گروه خود را تنها با یک کلیک تجزیه و تحلیل کنید!!!!!   افزودنی مدیریت آنالیتیکس افزونه WCFMu | پلاگین WCFM Analytics   بیشترین ارجاع دهنده ها دانستن منابع ترافیکی که به فروشگاه می آید بسیار مهم است. این نقش مهمی در تصمیم گیری در استراتژی های بازاریابی خواهد داشت - همچنین در شناخت بخش های مخاطب خاص کمک می کند. مقايسه محصولات برتر شما همچنین می توانید محصولات خود را با هم مقایسه کنید!!!  

همه ی این ها برای داشتن فروشگاه حرفه ای کافی نیست!!!

 

نمایش بیشتر