ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از25رای

699فروش
299.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از25رای

افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس

بروزرسانی

خودکار

 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی
 • آموزش رایگان ویدئویی
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

 افزونه محاسبه هزینه حمل و نقل بر اساس مسافت و وزن مرسوله | افزونه محاسبه هزینه حمل و نقل مبتنی بر نقشه | افزونه پیشنهاد ترتیب تحویل مرسوله‌ها | افزونه تاپین | افزونه محاسبه هزینه پست سفارشی و پیشتاز

MNS Jaayegah, Advanced shipping plugin

 

معرفی افزونه جایگاه | افزونه محاسبه هزینه حمل و نقل از روی نقشه

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی محصولات فیزیکی هستید، همواره یکی از راه‌های جذب مشتری و ایجاد حس رضایت، ارسال سفارش‌های آن‌ها، از طریق پیک در شهرهای خاص است. این کار باعث می‌شود سفارش‌ها با سرعت بیشتری به دست مشتری‌های شما برسد و زمان زیادی در انتظار بسته نماند. اما ارسال بسته‌های سفارش با پیک همواره یک مشکل اساسی داشته و آن دردسر پیدا کردن مقصد دقیق از طریق آدرس درج شده توسط کاربر است. افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای همین مورد توسعه داده شده تا بتوانید از طریق نقشه آدرس دقیق مشتری‌های خود را دریافت کرده و با سادگی هرچه تمام، بسته‌های سفارشی را به دست مشتریان خود برسانید! این افزونه همچنین قابلیت محاسبه هزینه حمل و نقل پست سفارشی و پیشتاز را دارد و می‌توانید با این ویژکی برای حمل و نقل‌های برون‌شهری نیز از این افزونه استفاده کنید. اگر این افزونه نظر شما را به خود جلب کرد توصیه می‌کنم که جهت آشنایی بیشتر با این افزونه و امکانات آن، در ادامه نگاهی به توضیحات کامل‌تر این افزونه بیاندازید!

 

64df70bf4eb300c4dd0f2ae8.jpg

 

معرفی افزونه تعیین موقعیت ارسال کالا بر روی نقشه Jaayegah

63dd440c22c0216bec0cc282.png

با استفاده از افزونه جایگاه، شما می‌توانید آدرس مقصد را به صورت موقعیت در نقشه دریافت کنید. این کار هم جلوه حرفه‌ای‌تری به فروشگاه شما می‌دهد و هم باعث می‌شود تا روند درج آدرس برای مشتری کاربرپسندتر شود. علاوه بر آن تحویل بسته‌های سفارش از طریق پیک نیز ساده‌تر شده و دردسر کمتری خواهد داشت. این افزونه نه تنها موقعیت مشتری را بر روی نقشه ثبت می‌کند، بلکه هزینه پیک را براساس مسافت فروشگاه تا مقصد و همینطور وزن مرسوله محاسبه می‌کند و به مشتری نمایش می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این افزونه می‌توان به قابلیت تعریف چندین روش حمل و نقل یا پیک اشاره کرد. شما می‌توانید برای هر روش حمل و نقل، شرایط مختلفی را تعیین کنید. برای مثال می‌توانید محدودیت مسافت و وزن لحاظ کنید یا برخی از روش‌های حمل و نقل را محدود به استان یا شهر خاصی کنید. در این صورت مشتری تنها زمانی می‌تواند از یک روش حمل و نقل خاص استفاده کند که همه شرایط مسافت، وزن، و شهر تعیین شده توسط شما رعایت شده باشد.

 

محاسبه تعرفه پست سفارشی و پیشتاز براساس آخرین نرخ‌نامه

افزونه جایگاه علاوه بر این که امکانات و پارامترهای فراوانی برای تعریف روش‌های حمل و نقل خود به ویژه برای سفارشات درون‌شهری در اختیار قرار می‌دهد، برای سفارشات برون‌شهری و بین‌استانی هم کاربرد دارد و برای این حالت از آخرین نرخ‌نامه شرکت ملی پست و سرویس پست تاپین استفاده می‌کند. با وجود این ویژگی، شما می‌توانید تمام نیازهای حمل و نقلی فروشگاه خود را به افزونه جایگاه بسپارید و با خیال آسوده به فکر توسعه و پیشرفت کسب و کار خود باشد.

 

با جست‌وجوگری کامل و روان، سریع‌تر از هر زمان مقصد را پیدا کنید

627a7fb76cb38d1ed20cac02.jpg

یکی از سرویس‌های این افزونه که می‌توانید آن را فعال کنید، قابلیت جست‌وجوگر نقشه است. توسط این سرویس، کاربر به راحتی می‌تواند با وارد کردن نام یک محله، شهر، خیابان و یا مکان عمومی، سریع‌تر، موقعیت موردنظر خود را پیدا کند. جست‌وجوگر نقشه به این صورت کار می‌کند که کلمه کلیدی را از کاربر دریافت کرده و نزدیک‌ترین مکان‌های مشابه را نمایش می‌دهد.

 

قابلیت تعریف چندین روش حمل و نقل با شرایط متفاوت

6130e03c7d3c6a432a752ba6.png

شما در این افزونه می‌توانید چندین روش حمل و نقل (پیک) تعریف کنید و برای هر روش حمل و نقل شرایطی درنظر بگیرید تا در صورت رعایت آن‌ها، مشتری مجاز به انتخاب آن شود. برای مثال می‌توانید یک روش حمل و نقل یا پیک رو محدود به مسافت مشخص کنید. به این صورت که تنها مشتریانی که در فاصله حداکثر 20 کیلومتری قرار دارند از این سرویس استفاده کنند. یا اگر وزن مرسوله کمتر از 2 کیلوگرم باشد، امکان انتخاب روش حمل و نقل وجود داشته باشد. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید هر روش حمل و نقل را محدود به استان یا شهرهای خاصی کنید. برای مثال می‌توانید یک روش حمل و نقل را محدود به شهر تهران کنید و اگر شعبه دیگری در شهر دیگر دارید، یک روش حمل و نقل ویژه شهر دیگر تعریف کنید. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و می‌توانید براساس شرایط کاری خود، روش‌های حمل و نقل متفاوتی تعریف کنید.

 

برای روش‌های حمل و نقل خود منطقه تحت پوشش تعریف کنید!

627a7cc02d9041064e0b4175.jpg

فرض کنید شما یک روش حمل و نقل را تعریف و آن را محدود به شهر تهران کرده‌اید. اما تمایل دارید تا تنها مشتریان یک منطقه یا منطقه‌های خاص بتوانند از این روش حمل و نقل استفاده کنند. برای مثال تنها مشتریانی که در منطقه تهران پارس قرار دارند بتوانند این روش حمل و نقل را انتخاب کنند. در چنین حالتی شما می‌توانید از ویژگی نقطه‌گذاری و تعیین منطقه افزونه جایگاه استفاده کنید! شما به راحتی می‌توانید با نقطه‌گذاری بر روی نقشه، مناطقی را تحت پوشش قرار دهید تا اگر مشتری در آن منطقه قرار داشت بتواند از روش حمل و نقل مخصوص استفاده کند. به عنوان نمونه ممکن است شما تمایل داشته باشید تا مشتریانی که در تهران پارس هستند، نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل نداشته باشند و پیک ویژه این منطقه برای آن‌ها در دسترس باشد!

 

پنل ساده، در عین حال پیشرفته برای ماموران ارسال!

627a7e200f7446cf080d9c2c.png

افزونه جایگاه سعی کرده در همه زمینه‌ها به بهترین شکل ممکن ظاهر بشه! از جمله ویژگی‌های قابل توجه این افزونه، پنل ماموران ارسال است! شما به واسطه این افزونه، می‌توانید هر تعداد که نیاز داشته باشید، مامور ارسال یا پیک تعریف کنید. با این کار یک پنل در اختیار آن مامور قرار خواهد گرفت که از طریق آن می‌تواند سفارشاتی که در وضعیت آماده به ارسال هستند را مشاهده و آن‌ها را به مقصد برساند. در واقع مدیریت، می‌تواند سفارشات را پس از آماده شدن، به مامور ارسال مربوطه ارسال کند تا مامور ارسال بتواند در یک محیط ساده، سفارشات را مدیریت کرده و پس از تحویل هر کدام، در پنل خود ثبت کند.

این افزونه از قابلیت کد تحویل نیز برخوردار است. در صورت فعال بودن این قابلیت، پس از این که یک سفارش در وضعیت آماده به ارسال قرار می‌گیرد، یک پیامک به مشتری ارسال خواهد شد که حاوی کد تحویل است. مامور ارسال پس از تحویل مرسوله، باید کد تحویل را از مشتری دریافت و آن را در پنل خود ثبت کند تا وضعیت سفارش به “تحویل شده” تغییر یابد.

این افزونه همچنین قابلیت این را دارد تا اگر مدیریت یک سفارش را به پنل مامور ارسال فرستاد، پیامکی به آن مامور ارسال شود تا او را مطلع کند.

 

سرویس پیشنهاد مسیر بهینه؛ راه‌حل تحویل مرسوله‌ها در کمترین زمان ممکن!

627a80a961c3a17e0703f803.jpg

این ویژگی منحصربه‌فرد را مطمئنا به سختی می‌تواند جایی پیدا کرد! یکی از سرویس‌های ویژه این افزونه، ترتیب‌بندی سفارشات براساس موقعیت آن‌ها و پیشنهاد کوتاه‌ترین مسیر ممکن به مامور ارسال است! فرض کنید شما به عنوان مدیر یک فروشگاه، تعدادی سفارش آماده به ارسال را به پنل مامور پیک فرستاده‌اید. حال مامور پیک، باید با بررسی آدرس و همینطور موقعیت مقصد‌ها، یک ترتیب تقریبی را در ذهن خود شکل دهد و سپس شروع به حرکت و تحویل مرسوله‌ها کند. این شیوه همواره دقیق نبوده و ممکن است در برخی موارد، مخصوصا زمانی که مقصدها در جاهایی قرار داشته باشند که کوچه‌پس‌کوچه‌های زیادی در مسیر باشد، تشخیص کوتاه‌ترین مسیر دشوارتر خواهد شد. اما این مسئله توسط سرویس ویژه افزونه جایگاه به راحتی حل شده و مامور ارسال می‌تواند سفارشات موردنظر را انتخاب کرده تا افزونه براساس موقعیت آن‌ها و همچنین وضعیت ترافیکی، کوتاه‌ترین مسیر را پیشنهاد دهد.

627a825a49e67c3bf50d0cb2.png

مامور ارسال پس از انتخاب سفارشات موردنظر، افزونه یک ترتیب پیشنهادی از سفارشات را به مامور نمایش خواهد داد. علاوه بر آن، بر روی نقشه، مسیری که بهتر است طی کند را همراه با میزان مسافت لازم و زمان احتمالی به نمایش قرار خواهد داد. مامور ارسال می‌تواند از طریق این ترتیب‌بندی مرسوله‌ها را تحویل داده و مسیر خود را به اتمام برساند.

این افزونه، مسیر پیشنهادی را هم برای خودرو و هم برای موتورسیکلت پیشنهاد می‌دهد. یعنی مامور ارسال، می‌تواند مشخص کند که مسیر خودرو به او پیشنهاد شود یا مسیر مناسب موتورسیکلت!

 

با نقشه حرارتی، یک آنالیز دقیق از مناطق پرمخاطب داشته باشید!

63a1cf22c0bfef710a0dc4ad.jpg

یکی از ویژگی‌های جذاب افزونه جایگاه، در اختیار قرار دادن یک نقشه حرارتی از سفارشات فروشگاه شما در بازه زمانی دلخواه است. ویژگی که باعث می‌شود به راحتی و دقت بالا بتوانید مناطقی که حجم سفارشات بالاتر است، گرم‌تر و قرمزتر شده و آن‌ها شناسایی کنید. مطمئنا این ویژگی برای فروشگاه‌ها به ویژه در شهرهای بزرگ از اهمیت بالایی دارد. زیرا با شناسایی مناطق پرمخاطب می‌توانید شرایط و تخفیف‌هایی ویژه این مناطق ایجاد کنید و سعی کنید حلقه این مناطق را گسترده‌تر و میزان فروش خود را بالاتر ببرید!

 

با یک نقشه، وضعیت تمامی سفارشات و ماموران خود را نظارت کنید!

627a8383fd11c88ff10772e2.jpg

ویژگی‌های جذاب این افزونه قصد تمام شدن ندارد و این بار سراغ نقشه‌ای خواهیم رفت که توسط آن می‌توانید یک نگاه کلی به موقعیت مقصد سفارشات آماده به ارسال و آخرین موقعیت شناسایی شده ماموران ارسال داشت! یک صفحه منسجم و کاربردی که مطمئنا هر مدیر فروشگاهی از آن استفاده خواهد کرد! مدیریت از طریق این صفحه، وارد یک نقشه‌ای خواهد شد که در آن مقصد کلیه سفارشات، آخرین موقعیت شناسایی شده ماموران ارسال، و همچنین مبدا روش‌های حمل و نقل علامت‌گذاری شده‌اند و می‌توان به آسانی آن‌ها را مدیریت کرد. بر روی هر سفارش که کلیک کنید، موقعیت مقصد، موقعیت مامور ارسال مربوطه و همچنین موقعیت مبدا روش حمل و نقلی که انتخاب شده دردسترس خواهد بود!

 

محاسبه هزینه حمل و نقل براساس مسافت و وزن

6130e15f0c246860a56db882.png

از دیگر ویژگی‌های خاص افزونه جایگاه، می‌توان به قابلیت محاسبه هزینه حمل و نقل اشاره کرد. این افزونه قادر است تا مسافت بین مبدا تا مقصد تعیین شده از طریق نقشه توسط مشتری را محاسبه کند و به ازای هر کیلومتر، مبلغی را به هزینه حمل و نقل اضافه کند. برای مثال می‌توانید طوری تنظیم کنید تا به ازای هر کیلومتر 500 تومان به هزینه حمل و نقل اضافه شود. در این صورت اگر فاصله مبدا تا مقصد 10 کیلومتر باشد، 5000 تومان به هزینه پایه اضافه خواهد شد. علاوه بر آن شما می‌توانید براساس وزن مرسوله نیز، مقداری به هزینه پایه اضافه کنید. به عنوان مثال اگر تنظیم کنید که به ازای هر گرم 5 تومان به هزینه حمل و نقل اضافه شود، در صورتی که محصول 2 کیلوگرم باشد، 10000 تومان به هزینه حمل و نقل اضافه خواهد شد. البته تمامی این‌ها یک نمونه مثال هستند و شما می‌توانید هر شرایط و قوانینی که نیاز دارید را در تنظیمات اعمال کنید تا هزینه‌های حمل و نقل طبق نیاز شما محاسبه شود!

 

اعمال شرایط مختلف برحسب جمع کل سبدخرید مشتری

61e28e741a5f3d6d2d5cf472.png

از جمله ویژگی‌های دیگر این افزونه می‌توان به اعمال شرایط مختلف براساس جمع کل سبدخرید مشتری اشاره کرد. فرض کنید شما روش حمل و نقلی دارید که مایل هستید برای خریدهای کمتر از 100 هزار تومان فعال نباشد، برای خریدهای بین 200 هزار تا 300 هزار تومان نصف هزینه عادی دریافت شد و برای خریدهای بالای 300 هزار تومان کاملا رایگان باشد! شما با اعمال بی‌نهایت شرط براساس بازه‌های سبدخرید، می‌توانید شرایط کامل منحصربه‌فرد و دلخواه خودتان را به روش‌های حمل و نقل خود اعمال کنید. بدون هیچ‌گونه محدودیتی! همینطور شما می‌توانید نام روش حمل و نقل را برحسب بازه سبدخرید تغییر دهید! در همین مثال، می‌توانید طوری تنظیم کنید تا اگر سبدخرید بالاتر از 300 هزار تومان بود، عنوان روش حمل و نقل به “حمل و نقل رایگان” تغییر یابد!

 

نقشه خود را مطابق سلیقه و نیاز خود شخصی‌سازی کنید!

627a7d1f5ed05c13ad0c4f09.png

شما علاوه بر امکانات مختلفی که همراه این افزونه در اختیار دارید، ظاهر و کارایی نقشه را نیز می‌توانید مطابق سلیقه و نیاز خود شخصی‌سازی کنید. و همینطور امکاناتی به آن اضافه کنید. برای مثال می‌توانید تعیین کنید که طول و عرض جغرافیایی موقعیت کاربر نمایش داده شود، یا این که کاربر بتواند با جست‌جوی نام یک محل یا خیابان، سریع به آن موقعیت وارد شود. مکان‌یابی نیز از دیگر ویژگی‌های نقشه است که در صورت نیاز می‌توانید فعال کنید تا اگر دستگاه کاربر به ویژگی مکان‌یاب مجهز بود، بتواند سریعا موقعیت خود را در نقشه پیدا کند. از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد این افزونه می‌توان به نمایش وضعیت ترافیکی خیابان‌ها اشاره کرد که در صورت نیاز می‌توانید فعال کنید تا با رنگ‌های سبز، زرد و قرمز، وضعیت ترافیکی خیابان‌ها مشخص شود. علاوه بر تمامی این امکانات، شما حتی می‌توانید پوسته نقشه خود را از بین موارد موجود انتخاب کنید تا رنگ و ظاهر متناسب‌تری با قالب شما داشته باشد و همینطور نوع نمایش نقشه را بین حالت ساده یا پاپ‌آپ انتخاب کنید.

627a849aa12ba99a5701c1c2.jpg

 

برخی از ویژگی‌های افزونه محاسبه هزینه حمل و نقل از روی نقشه جایگاه

 • قابلیت تعریف بی‌نهایت روش حمل و نقل
 • قابلیت محاسبه هزینه پست سفارشی و پیشتاز
 • قابلیت محاسبه هزینه حمل و نقل براساس سرویس تاپین
 • دریافت مقصد از مشتری به صورت موقعیت بر روی نقشه
 • ذخیره موقعیت تعیین شده توسط مشتری برای خریدهای بعدی
 • قابلیت مکان‌یابی و تشخیص موقعیت فعلی کاربر بر روی نقشه
 • قابلیت جست‌وجوی نام خیابان، محله، شهر و یا استان
 • قابلیت شخصی‌سازی پوسته و ظاهر نقشه
 • قابلیت نمایش نقشه به صورت پاپ‌آپ یا ساده
 • قابلیت نمایش وضعیت ترافیکی خیابان‌ها با رنگ‌بندی
 • تعیین چندین روش حمل و نقل برای موقعیت و شرایط مختلف
 • ایجاد محدودیت مسافت و وزن برای هر روش حمل و نقل
 • تعیین ناحیه استانی و شهری برای هر روش حمل و نقل
 • قابلیت تعیین منطقه تحت پوشش از طریق ثبت نقطه
 • قابلیت بررسی مکان مشتری با چهار حالت مختلف
 • محاسبه هزینه حمل و نقل براساس مسافت و وزن مرسوله
 • قابلیت تعیین نوع محاسبه مسافت (شعاع یا مسیریابی)
 • قابلیت تعیین کلاس‌های مسافت و وزنی برای تفکیک هزینه‌ها
 • قابلیت تعیین کلاس‌های جمع کل سبدخرید جهت اعمال شرط
 • قابلیت فعال یا غیرفعال کردن حمل و نقل در بازه‌های سبدخرید تعیین شده
 • قابلیت رایگان کردن یا اعمال ضریب در بازه‌های سبدخرید تعیین شده
 • قابلیت اجباری کردن تعیین مقصد از روی نقشه
 • قابلیت تعیین نمایش نقشه تنها برای محصولات فیزیکی
 • قابلیت ذخیره موقعیت مشتری برای سفارشات بعدی
 • قابلیت اشتراک‌گذاری موقعیت مشتری در یک صفحه مجزا به مامور پیک یا پست
 • ایجاد پنل برای هر مامور ارسال جهت مدیریت مرسوله‌ها
 • ایجاد یک نقشه ناظر برای مدیریت جهت نظارت بر مرسوله‌ها و ماموران
 • پشتیبانی از سرویس‌های Neshan - OpenStreetMap - Map.ir - Mapbox
 • قابلیت تعیین سرویس فعال در هر بخش
 • قابلیت تعیین عناوین ویژه برای روش‌های حمل و نقل
 • قابلیت تعیین دسته و محصولات برای روش‌های حمل و نقل
 • قابلیت غیرفعال کردن روش‌های دیگر در صورت فعال بودن روش موردنظر
 • قابلیت جابه‌جایی نقشه در فرم تسویه‌حساب
 • قابلیت تعیین فعال بودن نقشه در استان‌های موردنظر
 • قابلیت کد تحویل جهت تحویل مرسوله‌ها
 • قابلیت تعیین مامور ارسال توسط مدیریت
 • قابلیت تعیین تصویر روش حمل و نقل
 • قابلیت دریافت مختصات شهر و روستاهای ایران
 • قابلیت دریافت حصار شهرها، روستاها و توابع ایران
 • ارائه یک نقشه حرارتی برای آنالیز مناطق پرمخاطب
 • قابلیت تعیین شرط‌های حمل و نقل براساس ایام هفته
 • قابلیت تعیین شرط‌های حمل و نقل براساس ساعت
 • پشتیبانی از تمام شهرها و روستاهای ایران
 • قابلیت تعریف روش حمل و نقل ویژه هر فروشنده (سازگاری با دکان)

 

توصیه می‌شود قبل از خرید افزونه جایگاه، نگاهی به تصاویر افزونه بیاندازید و سری نیز به پیش‌نمایش آنلاین آن بزنید! این افزونه همچنین دارای راهنمای کامل و تصویری است و سعی شده به تمامی نکات در آن پاسخ داده شود.

 

پیش‌نیازهای افزونه

 • حداقل نسخه پی‌اچ‌پی: 7.4
 • حداقل نسخه وردپرس: 5.5
 • حداقل نسخه ووکامرس: 6.0
 • حداقل نسخه یون‌کیوب: 12.0

 

توجه کنید که این افزونه جهت فعال‌سازی کامل نیاز به نصب بودن یون‌کیوب در سرور یا هاست شما دارد. این ماژول به صورت پیش‌فرض بر روی اکثر هاست‌ها و سرورها نصب شده است. در غیر این صورت از پشتیبانی هاستینگ خود جهت نصب و فعال‌سازی یون‌کیوب در خواست کنید. اما در صورتی که مدیریت سرور برعهده خودتان است، در فایل راهنمای همراه افزونه مراحل کامل به صورت تصویری برای نصب این ماژول توضیح داده شده است.

 

گزارش تغییرات

نسخه 4.8.0 (23 شهریور 1402)

 • اضافه شدن گزینه نقش‌های کاربری مجاز به روش‌های حمل و نقل
 • رفع چند مشکل شناسایی شده

 

نسخه 4.7.11 (1 شهریور 1402)

 • بروزرسانی هزینه پست پیشتاز براساس نرخ‌نامه 1402
 • بهبود و رفع مشکلات گزارش‌شده

 

نسخه 4.7.9 (27 مرداد 1402)

 • بروزرسانی و بهبود عملکرد تاپین
 • رفع مشکل ترتیب شهرها در هاست‌های فاقد ماژول Intl
 • رفع مشکل ثبت سفارش در صورت خالی بودن فیلد شهر
 • رفع مشکل نقشه ناظر در سفارشات بدون موقعیت مکانی

 

نسخه 4.7.4 (3 تیر 1402)

 • رفع مشکل Headers already sent در برخی هاست‌ها

 

نسخه 4.7.3 (23 خرداد 1402)

 • پشتیبانی از PHP 8.1

 

نسخه 4.7.0 (14 بهمن 1401)

 • افزوده شدن پشتیبانی از تاپین
 • افزوده شدن هزینه‌های مازاد برای روش‌های حمل و نقل
 • افزوده شدن شرط درگاه پرداخت برای روش‌های حمل و نقل
 • افزوده شدن نمایش نقشه‌های شخصی‌سازی شده در سایت
 • افزوده شدن شرط ساعت برای روزهای هفته
 • افزوده شدن گزینه ثبت خودکار موقعیت در هر جابه‌جایی در نقشه
 • مرتب شدن فهرست استان و شهرها براساس الفبا
 • رفع مشکل شرط دسته‌بندی‌ها
 • رفع مشکل پاپ‌آپ نقشه

 

نسخه 4.2.0 (9 دی 1401)

 • افزوده شدن گزینه نمایش مسافت برای هر روش حمل و نقل
 • رفع برخی تداخل‌ها در کدهای CSS

 

نسخه 4.1.0 (7 دی 1401)

 • افزوده شدن گزینه فعال / غیرفعال کردن نیاز به ثبت موقعیت در هر روش حمل و نقل
 • رفع مشکل ریسپانسیو پاپ‌آپ نقشه
 • رفع مشکل نمایش فهرست ماموران ارسال
 • رفع مشکل روز هفته در برخی سرورها

 

نسخه 4.0.5 (4 دی 1401)

 • افزوده شدن گزینه غیرفعال کردن فهرست شهرها و روستاها
 • رفع مشکل حذف شدن دکمه ثبت موقعیت در برخی قالب‌ها
 • رفع مشکل ریسپانسیو پنل مامور ارسال

 

نسخه 4.0.1 (1 دی 1401)

 • رفع مشکل ریدایرکت شدن بخش عمومی در برخی سایت‌ها

 

نسخه 4.0.0 (29 آذر 1401)

 • اضافه شدن قابلیت تعیین تصویر روش حمل و نقل
 • اضافه شدن دریافت مختصات شهر و روستاهای ایران
 • اضافه شدن دریافت حصار شهرها، روستاها و توابع ایران
 • اضافه شدن نواحی تحت پوشش به روش های حمل و نقل
 • اضافه شدن قابلیت تعریف بی‌نهایت روش حمل و نقل
 • اضافه شدن محاسبه هزینه پست سفارشی و پیشتاز
 • اضافه شدن قابلیت بارگذاری نقشه براساس استان یا شهر
 • اضافه شدن قابلیت تعیین نوع محاسبه مسافت (شعاع یا مسیریابی)
 • اضافه شدن قابلیت ثبت موقعیت در برگه حساب من
 • اضافه شدن قابلیت حذف نقشه در شهرهای خاص
 • اضافه شدن نقشه حرارتی
 • اضافه شدن شرط‌های حمل و نقل براساس ایام هفته
 • اضافه شدن قابلیت لغو یا برگشت سفارش توسط مامور ارسال
 • اضافه شدن قابلیت اختصاص خودکار مامور ارسال به سفارش
 • اضافه شدن قابلیت تغییر دسته‌جمعی ماموران سفارش‌ها
 • پنل جدید و پیشرفته‌تر مامور ارسال
 • پشتیبانی از تمام شهرها و روستاهای ایران
 • رفع مشکلات گزارش شده

 

نسخه 3.0.0 (20 اردیبهشت 1401)

 • اضافه شدن پنل مامور ارسال
 • اضافه شدن نقشه ناظر
 • اضافه شدن پشتیبانی از Mapbox
 • اضافه شدن پشتیبانی از Map.ir
 • اضافه شدن پشتیبانی از OpenStreetMap
 • اضافه شدن قابلیت تعیین سرویس فعال در هر بخش
 • اضافه شدن قابلیت مشاهده آخرین موقعیت ماموران ارسال
 • اضافه شدن قابلیت تعیین عناوین ویژه برای روش‌های حمل و نقل
 • اضافه شدن قابلیت تعیین دسته و محصولات برای روش‌های حمل و نقل
 • اضافه شدن قابلیت غیرفعال کردن روش‌های دیگر در صورت فعال بودن روش موردنظر
 • اضافه شدن دکمه نمایش تمام صفحه نقشه‌ها
 • اضافه شدن قابلیت جابه‌جایی نقشه در فرم تسویه‌حساب
 • اضافه شدن نمایش نقشه در صفحه ویرایش آدرس حساب من
 • اضافه شدن قابلیت فعال بودن نقشه در استان‌های موردنظر
 • اضافه شدن قابلیت کد تحویل
 • اضافه شدن قابلیت تعیین مامور ارسال توسط مدیریت
 • بهبود عملکرد موقعیت‌یاب
 • بهبود ظاهر نقشه
 • بروزرسانی هسته نقشه
 • اصلاح نام برخی از شهرها
 • قابلیت تغییر متن جست‌وجوگر
 • افزوده شدن حالت اشکال‌زدایی
 • افزوده شدن قابلیت حذف اسکریپت‌های ایجاد کننده تداخل

 

نسخه 2.5.0 (25 دی 1400)

 • افزوده شدن حالت نمایش نقشه به صورت پاپ‌آپ
 • افزوده شدن حالت بارگذاری خودکار نقشه
 • افزوده شدن چهار حالت بررسی مکان مشتری
 • بهبود الگوریتم بررسی منطقه تحت پوشش
 • افزوده شدن کلاس‌های جمع کل سبدخرید جهت اعمال شرط

 

نسخه 2.0.0 (8 آذر 1400)

 • افزوده شدن ویژگی تعیین موقعیت پیشفرض
 • اضافه شدن نشانگر جهت نمایش دقیق مقصد در بخش مدیریت
 • محاسبه هزینه حمل و نقل به صورت لحظه‌ای در مدیریت
 • افزوده شدن قابلیت فعال یا غیرفعال کردن نمایش مسافت
 • افزوده شدن قابلیت تعیین منطقه از طریق ثبت نقطه
 • افزوده شدن قابلیت ذخیره موقعیت مشتری برای سفارشات بعدی
 • افزوده شدن قابلیت شخصی‌سازی متن نمایش عدم وجود حمل و نقل
 • افزوده شدن صفحه اشتراک‌گذاری موقعیت مقصد در صفحه مجزا در مدیریت
 • بهبود نام برخی شهرها
 • بهبود ظاهر جستجو مکان
 • بهبود مکان‌یابی کاربر

 

نسخه 1.5.0 (15 مهر 1400)

 • افزوده شدن مکان‌یابی موقعیت کاربر بر روی نقشه
 • افزوده شدن قابلیت نمایش ترافیک خیابان‌ها
 • افزوده شدن پوسته‌های بیشتر برای نقشه
 • افزوده شدن قابلیت پرکردن خودکار فیلد آدرس
 • افزوده شدن سازگاری با دکان
 • رفع چند مشکل گزارش شده

 

نسخه 1.0.0 (13 شهریور 1400)

 • نسخه اولیه

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • حامد دمیرچی
  حامد دمیرچی
  سلام خسته نباشید قصد خرید افزونه جایگاه رو دارم و راهنمایی می خوام ازتون
  بنده یک سایت فروش آب معدنی و نوشیدنی دارم و روزانه برای مثال تو منطقه۹و۱۰۴۰سفارش دارم که به یک راننده نیسان تحویل میشه در افزونه شما راننده میتونه به کل لوکیشن هایی که مشتری ثبت کرده دسترسی داشته باشه؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. شما می‌تونید حساب کاربری راننده نیسان رو به‌عنوان مامور ارسال تو سایتتون تعریف کنید. در این صورت این کاربر می‌تونه با ورود به پنل مامور ارسال، کلیه لوکیشن‌هایی که ثبت شده رو مشاهده و اقدام به تحویل مرسوله‌ها کنه. همچنین افزونه ویژگی ترتیب لوکیشن‌هارو داره که مامور ارسال با استفاده از این ویژگی، می‌تونه سریع‌ترین ترتیب تحویل مرسوله‌هارو مشاهده کنه.
 • رضا بصیری
  رضا بصیری
  با سلام و عرض ادب
  آیا افزونه شما شرایط زیر را دارد:
  ۱- بالاتر از مبلغی برای منطقه ای خاص ارسال رایگان باشد و در غیر این صورت برای کل تهران بر حسب کیلومتر یا اتصال به تپسی یا اسنپ پول پیک لحاظ شود؟
  ۲- انتخاب ساعات ارسال توسط مشتری به صورتی حداقل ۲ ساعت زمان برای بسته بندی اعمال گردد
  ۳- یک روز در هفته برای کلیه مناطق تهران ارسال رایگان در صورتی که قبل از همان روز ثبت سفارش صورت گیرد
  باسپاس
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   1. بله. این امکان هست. فقط اتصال به تپسی و اسنپ به دلیل این که وب‌سرویسی برای این مورد درنظر نگرفتن امکانش نیست.
   2. انتخاب ساعت ارسال جز ویژگی‌های این افزونه نیست. اما می‌تونید از افزونه‌های زمان تحویل کمک بگیرید.
   3. بله، امکانش هست.
   • رضا بصیری
    رضا بصیری
    درود
    برای مورد دوم، آیا با افزونه ماهان (https://www.zhaket.com/web/woocommerce-delivery-time-plugin) کار میکند؟
    در غیر این صورت چه افزونه ای پیشنهاد میدهید که با این پلاگین مشکلی نداشته باشد و خوب کار کند؟
    با تشکر
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام و خسته نباشید
  دو مدل کالا در سایت داریم که هر کدام از طریق سرویس دهنده ای مثل پست پیشتاز و تیباکس ارسال می شوند.

  کالا A از طریق پست پیشتاز اجازه ارسال را دارد و کالا B از تیباکس

  کالایی که امکان ارسال از طریق تیباکس رو ندارند که در حال حاضر از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند.


  1.حالا برای اینکه در بخش تسویه حساب زمانی کاربر (محصول B ) انتخاب کرده فقط گزینه تیباکس پس کرایه نمایش و سایر گزینه مثل پست پیشتاز و ارسال رایگان نمایش داده نشه
  2. حال اگر کالا A انتخاب شد گزینه نرخ ثابت یا حالا پست پیشتاز نمایش داده بشه

  چون افزونه عمومی ووکامرس این قابلیت نداره و همه سرویس های ارسال نمایش میده هم زمان

  از طرفی اگر دو محصول A,B اضافه کرد برای تسویه پست و تیباکس از هم تفکیک نمایش داده شوند.
  مثلا کالا A ارسال رایگان داره چوت میلغ از 1 میلیون گذشته ولی کالا B برای تیباکس

  امیدوارم منظور کامل رسونده باشم.
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. امکان این هست که برای هر نوع محصول، یک حمل و نقل اختصاصی تعریف کنید. به این صورت که اگه سبدخرید مشتری شامل محصول A بود یکسری حمل و نقل‌های مشخص شده مثال پست پیشتاز فعال بشه و اگر شامل محصول B بود حمل و نقل تیپاکس فعال بشه
   صرفا تفکیک حمل و نقل‌ها زمانی که هر دو گروه محصول A و B تو سبدخرید بود تو افزونه نیست که اتفاقا قراره تو آپدیت بعدی به افزونه اضافه بشه.
 • الهه پیکانی
  الهه پیکانی
  سلام ، وقتتتون بخیر، میخواستم بدونم این افزونه قیمت حمل و نقل با پست پیشتاز نرخ به روز درون خودش ثبت هست یا خودمون دستی باید وارد کنیم؟ مثلا میخوام استان مبدا تهران باشه خودش محسابه بکنه هزینه ی ارسال با پیشتاز به شهر های دیگه چطوری میشه و اینکه وزن که زیاد شد خودش حساب بکنه نه اینکه من بهش قیمت بدم، داخل خودش ثبت هست؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. این افزونه براساس نرخ‌نامه 1402 شرکت پست، قابلیت محاسبه هزینه پست پیشتاز رو داره تا نیازی به وارد کردن مقادیر به‌صورت دستی نداشته باشید. علاوه بر آن، امکان محاسبه آنلاین با اتصال به سرویس تاپین جهت استعلام هزینه پست پیشتاز نیز تو افزونه وجود داره.
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  این افزونه هزینه حمل برای کالاهای سنگین مثل تلویزیون ، یخچال،ظرفشویی،لباسشویی و کولرگازی بر طبق شهر و سایز محصول کوچک و بزرگیش برایش تعریف کنم

  برای مثال برای تلویزیون 50 اینچ برای تهران 1000000 میلیون تومان کرایه داره همین سایز برای گیلان 1300 کرایه شه برای تبریز 800 تومان کرایە شه

  سایز 55 برای تهران 1200 برای گیلان 1500 برای تبریز 1000 تومان اینطوری براشون تعریف کنم
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. شما می‌تونید براساس استان و یا شهر و همچنین کلاس‌های مختلف محصولات از نظر وزن و سایر پارامترها، هزینه‌های متفاوت تعریف کنید. مثالی که اشاره کردید با این افزونه قابل اجراست.
 • هومن منصوری
  هومن منصوریفروشنده
  شورت‌کد: [mnswmc_formula_order product="shenase-mahsool" formula="shenase-formul"]
  سایر شورت‌کدهای افزونه تو فایل راهنمای PDF که همراه افزونه هست، لیست شدن که می‌تونید بررسیشون کنید.
  • کاربر ژاکت
   کاربر ژاکت
   فایل pdf چجوری دانلود کنم قبل خرید مطمئن بشم
 • nullnull
  nullnull

  با سلام و احترام
  بخش ارسال پیامک و تنظیمات پیامکی 
  در پلاگین خود تاپین برای ارسال کد رهگیری یا تغییر وضعیت سفارش باید به ملی پیامک وصل کنیم . زمانی که ثبت در تاپین کلیک میشه کد رهگیری ارسال بشه برای مشتری | این ساز و کار در جایگاه هستش ؟ 
  2 -همچنین روی دمو ندیدم مثل پیوست زیر دکمه هایی جهت ثبت بسته بصورت دسته جمعی در تاپین باشه . هست چنین قابلیتی ؟ 
  /uplooder  net/img/image/58/19e52454c5d941cecd51e87bfbfe00ab/Untitled.jpg
  3 - بصورت خودکار این امکان هست تمام سفارشات تاپین رو پیش فرض روی غیر استاندارد یاااا مایعات و ... گذاشت ؟ 
  4 - تجربه کاربری راحت تر نقشه ( بدون زدن روی دکمه ثبت لوکیشن یا تغییر موقعیت ) مثل اسنپ و .... خیلی بهتره . امکان این هم هستش ؟ 
  تشکر فراوان

  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   1. بله. امکانش هست
   2 و 3. درحال حاضر کارهای دسته‌جمعی برای سفارشات تاپین تو افزونه وجود نداره. اما به‌زودی اضافه میشه
   4. بله. امکانش هست.
   • nullnull
    nullnull
    بنده پلاگین رو خریداری میکنم ممنون از توضیحاتتون . امیدوارم این مورد سریعتر اجرا بشه که در فروشگاه بتونیم مدیریت بهتری داشته باشیم و در حداقل ترین حالت ممکن ایرادات داشته باشیم تشکر
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام
  آیا می توان فروش هر محصول را به یک شهر یا فقط به یک قسمت از شهر محدود کرد؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله امکانش هست. مراحل به صورت خلاصه به‌صورت زیر هست:
   شما باید تو ووکامرس کلاس‌های حمل و نقل مختلف تعریف کنید. برای مثال یک کلاس حمل و نقل با عنوان تهران، یک کلاس به عنوان منطقه 2 و یا هر منطقه‌ای که نیاز دارید.
   تو مرحله بعد شما باید توسط افزونه جایگاه، به ازای هر کلاسی که ایجاد کردین یک روش حمل و نقل تعریف کنید و هر روش حمل و نقل رو محدود به کلاس مربوطه کنید و برای این که اون روش حمل و نقل فقط محدود به شهر یا منطقه‌ای از شهر باشه، محدودیت رو هم روش اعمال اعمال کنید.
   در نهایت شما هر محصولی که محدود به منطقه یا شهر خاصی بود، صرفا نیاز هست که تو ویرایش اون محصول، کلاس حمل و نقل مربوطه رو انتخاب کنید.
   در صورتی که تو اعمال این تنظیمات مشکل یا سوالی داشته باشید، راهنماییتون خواهم کرد.
 • nullnull
  nullnull
  عرض ادب و احترام
  قسمت تاپین افزونه جایگاه با پلاگین point of sales تداخلی نداره ؟
  از دیگر پلاگین های تاپین استفاده میکنیم متاسفانه در بخش لود شدن شهر های تاپین در point of sales مشکل داره !! میخواستم ببینم این مشکل در افزونه جایگاه هم هست و تداخل داره یا خیر !! تشکر فراوان
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   منظورتون این هست که شهرهای تاپین تو صفحات مربوط به افزونه POS لود نمیشه؟ احتمالا این مشکل رو با افزونه جایگاه هم داشته باشید. البته شیوه بارگذاری شهرها تو فیلدهای ووکامرس با سایر افزونه‌های تاپین متفاوت هست ولی مطمئن نیستم که مشکل با افزونه POS رو حل می‌کنه یا نه.
   • nullnull
    nullnull
    بله دقیقا شهرهای تاپین لود نمیشه | امکانش هست این مورد رو توی لوکال قبل از خرید تست کنیم ؟
    • هومن منصوری
     هومن منصوریفروشنده
     متاسفانه امکانش نیست. اما شما می‌تونید بعد از تهیه، تست کنید و چنانچه همین مشکل تو افزونه جایگاه هم وجود داشت تیکت ارسال کنید تا براتون دقیقا کدهای افزونه POS رو بررسی و هماهنگی بین این دو افزونه رو انجام بدم.
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام وقت بخیر

  در دموی افزونه قابلیت قیمت گذاری پله ای برای حمل و نقل رو مشاهده کردم ولی کار نمیکند

  مثال : فرض کنیم مبدا تا مقصد مسیری 20 کیلومتر است ، من میخام از کیلومتر 1 تا 10 با قیمت هر کیلومتر 10 هزار تومان و کیلومتر 11 تا 15 با قیمت هر کیلومتر 12 هزار توامن و کیلومتر 16 تا 20 با قیمت هر کیلومتر 14 هزار تومان محاسبه و اعمال شود .

  ایا این امکان وجود دارئ ؟ چون در دمو وجود داشت ولی اعمال نمیشد .لطفا پیگیری کنید تا بتونم با خیال راحت خرید کنم
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. این امکان تو افزونه هست. شما می‌تونید طبق نیازتون چندین بازه مسافت تعریف و مشخص کنید که تو هربازه مسافتی، چه مبلغی براساس هر کیلومتر به هزینه حمل و نقل اضافه بشه.
   می‌تونید افزونه رو تهیه کنید. اگه مشکل یا سوالی در رابطه با تنظیمات داشتید راهنماییتون خواهم کرد.
 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه جایگاه | حمل و نقل پیشرفته ووکامرس را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط