ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه برگزاری جشنواره فروش ویژه آندرومدا

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

59فروش
299.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه برگزاری جشنواره فروش ویژه آندرومدا

بروزرسانی

خودکار

 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی

افزونه Andromeda | افزونه برگزاری جشنواره فروش ویژه آندرومدا | افزونه تخفیف جمعی محصولات | افزونه گمیفیکشن | افزونه امتیاز و پاداش به کاربر

MNS Andromeda, Holding special sales events

 

معرفی افزونه Andromeda

اکثر فروشگاه‌های مطرح، در مناسبت‌های خاص، مانند عید نوروز، قربان و یا فصل‌های خاصی از سال مانند تابستان، زمستان و حتی به مناسبت‌های مختلفی مانند تاریخ تولد تأسیس فروشگاه، اقدام به برگزاری جشنواره‌های فروش ویژه می‌کنند و با ایجاد روش‌هایی، سعی می‌کنند تا کاربران خود را تبدیل به مشتری‌های خود کرده و تجربه فروش بیشتری را در آن رویداد کسب کنند. افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای همین مورد توسعه داده شده تا بتوانید در زمان‌های مناسب، جشنواره‌های خاصی برگزار کرده و سعی کنید تا کاربران شما تشویق به مشارکت در جشنواره شما شوند و به همین واسطه فروش بهتری را تجربه کنید. اگر این افزونه نظر شما را به خود جلب کرد توصیه می‌کنم که جهت آشنایی بیشتر با این افزونه و امکانات آن، در ادامه نگاهی به توضیحات کامل‌تر این افزونه بیاندازید!

 

معرفی افزونه برگزاری جشنواره فروش ویژه آندرومدا

با افزونه کهکشان آندرومدا شما می‌توانید به هر تعداد که نیاز داشته باشید یک جشنواره فروش ویژه در فروشگاه ووکامرسی خود برگزار کنید. این جشنواره‌ها بیشتر حالت گمیفیکشن دارند و کاربران سایت شما را با ایجاد یک سری اهداف، تشویق می‌کنند تا در یک بازه زمانی مشخص، فعالیت‌های خاصی که شما تعیین کردین انجام دهند و به واسطه همین فعالیت‌ها امتیاز کسب کنند. این امتیازها در نهایت قابلیت معامله خواهد داشت و کاربران سایت شما می‌توانند در گردونه‌های شانس از آن‌ها استفاده و شانس خودشان را امتحان کنند تا این که مستقیما یکی از معامله‌های مشخص را انجام دهند و به ازای امتیاز خود، کد تخفیف مشخصی دریافت کنند. البته پیش روی کاربران یک گزینه سوم هم هست که اگر شما قصد برگزاری قرعه‌کشی داشته باشید، کاربران می‌توانند امتیازهای خود را نگه دارند تا در قرعه‌کشی به عنوان شانس برنده شدن شرکت داده بشن!

 

گردونه‌های شانس با قابلیت شخصی‌سازی بالا

توسط افزونه آندرومدا، شما می‌توانید گردونه‌های شانس مختلف برای هر رویداد فروش ویژه خود ایجاد کنید. گردونه‌های شانس قابلیت شخصی‌سازی بسیار بالایی دارند. علاوه بر این که می‌توانید آیتم‌های آن را همراه با درصد احتمال مشخص کنید، قابلیت تعیین رنگ، اندازه، حاشیه مدت زمان چرخش و کلی موارد دیگه هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در نهایت یک گردونه شانس کاملا مطابق سلیقه شما ایجاد شده و به کاربران فروشگاه شما نمایش داده شود. کاربران شما می‌توانند با خرج کردن مقداری از امتیازی که کسب کرده‌اند، شانس خودشان را محک زده و گردونه را بچرخانند تا در نهایت یکی از موارد گردونه، براساس درصد احتمالی که تعیین کردین و فاکتور شانس کاربر، برای کاربر انتخاب شود.

 

تشویق کاربران به بازدید روزانه جهت کسب امتیاز

شما همچنین می‌توانید با یک روش جذاب و کاربردی، ساده‌ترین روش کسب امتیاز رو در اختیار کاربران فروشگاه خود قرار بدین. به این صورت که کاربران باید هر روز وارد صفحه رویداد فروش ویژه شده و امتیاز آن روز را کسب کنند. این امتیازها حالت افزایشی پیوسته دارد و به این صورت است که اگر کاربر به صورت متوالی بتواند امتیاز هر روز را کسب کنند، در روزهای بعدی امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد. ولی اگر امتیاز یک روز را از دست بدهد، همه چیز از نو شروع خواهد شد! که البته همه این موارد دست شماست و شما تعیین می‌کنید که کاربر به ازای هر روز چه امتیازی کسب خواهد کرد.

 

لینک ارجاع و دریافت اعضای بیشتر به واسطه کاربران خود

یکی دیگر از روش‌های جذب کاربران بیشتر، استفاده از سیستم مشارکت عضوگیری کاربران سایت است. شما می‌توانید با درنظر گرفتن امتیازاتی، کاربران فروشگاه خودتون رو تشویق کنید تا در یک رویداد جشنواره فروش ویژه اقدام به اشتراک گذاشتن لینک ارجاع خود کنند و به واسطه نام‌نویسی‌هایی که از طریق لینک منحصربه‌فرد انجام بگیرد، پاداش دریافت کند. این روش همواره باعث دیده شدن بیشتر فروشگاه و تبلیغ رایگان برای شما خواهد شد و می‌تواند به کسب تجربه فروش بیشتر شما ختم شود!

 

تبدیل امتیازها به اعتبار کیف‌پول

کاربران شما همینطور می‌توانند از امتیازهای خود برای شارژ کیف‌پول خود استفاده کنند و در خرید محصولات مورد نیاز از آن‌ها استفاده کنند. این که کاربر باید حداقل چه مقدار امتیاز داشته باشد و هر امتیاز معادل چند تومان یا ریال است بستگی به تنظیمات شما دارد و می‌توانید شرایط موردنظر خودتان را اعمال کنید.

 

تعریف وظیفه‌های جذاب جهت مشارکت کاربران در کسب امتیاز

شما می‌توانید به هر تعداد که نیاز داشته باشید، وظیفه‌هایی را تعریف کنید تا کاربران فروشگاه ووکامرسی شما بتوانند با انجام آن‌ها امتیازهایی کسب کنند. این امتیازها درنهایت می‌تواند به نفع کاربر باشد. بنابراین نحوه ایجاد و استراتژی آن کاملا دست شماست و می‌توانید با خلاقیت و هوش اجتماعی وظایفی را طراحی کنید تا کاربران شما تشویق بشوند این وظایف را انجام دهند و یک اتفاق دو سر برد رقم بخورد. هم شما تجربه فروش بیشتری را کسب کنید و هم مشتری سود کند و احساس رضایت‌مندی در آن‌ها شکل بگیرد. وظایفی که می‌توانید تعریف کنید بسیار متنوع هستند و می‌توانید از میزان خرید، تعداد کل خرید و حتی خرید محصولات خاص گرفته تا تشویق کاربر به ایجاد نقد و بررسی، معرفی کاربر جدید و ... را برای کاربران خود درنظر بگیرید! علاوه بر آن هر وظیفه قابلیت تعریف دفعات مجاز را دارد تا یک کاربر نتواند بیش از مقدار تعیین شده توسط شما، یک وظیفه را انجام دهد.

 

تعریف معامله‌های متنوع جهت کاربری کردن امتیازهای کسب شده

علاوه بر وظایفی که قابل تعریف توسط شما هست، همینطور می‌توانید بی‌نهایت معامله برای مشتری‌های خودتون درنظر بگیرید. با استفاده از الگوهای کد تخفیف که توسط افزونه آندرومدا قابل تعریف هستند، می‌توانید معامله‌هایی خلق کنید تا کاربران با استفاده از امتیازهای خود، کدهای تخفیف جذابی که توسط شما تعریف شده‌اند دریافت کنند و به همین واسطه تشویق به خرید بیشتر شده و شما نیز فروش بیشتری را کسب کنید! هر معامله قابلیت تعریف محدودیت تکرار دارد و یک کاربر نمی‌تواند معامله‌ای را بیشتر از تعداد تعیین شده توسط شما انجام دهد.

 

با قرعه‌کشی، رویدادهای فروش ویژه خودتان را جذاب‌تر کنید

همانطور که پیش‌تر گفته شد، مشارکت‌کنندگان جشنواره‌های شما می‌توانند به جای خرج کردن امتیازهای خود با معامله‌ها و یا گردونه شانس، آن‌ها نگه داشته تا در نهایت در قرعه‌کشی که تدارک دیده‌اید شرکت کرده و شانس خودشان را جهت برنده شدن بیشتر کنند. مسلما، یک قرعه‌کشی در انتهای یک رویداد فروش ویژه، شور و هیجان بیشتری را ایجاد می‌کنند و اگر تعداد کاربر در این قرعه‌کشی برنده شوند، با احتمال بسیار بالایی جز مشتری‌های ثابت شما خواهند شد. شما می‌توانید با کنار گذاشتن درصدی از سودی که در رویداد کسب کرده‌اید برای جوایز قرعه‌کشی، اعتبار فروشگاه خودتان را بالاتر برده و باعث هرچه بیشتر دیده شدن توسط مخاطب‌های جدید شوید.

 

ارسال ایمیل و پیامک هنگام دریافت پاداش

از جمله امکانات دیگر این افزونه می‌تواند به این مورد اشاره کرد در هنگامی که کاربری یک دستاورد یا پاداش (کد تخفیف) دریافت می‌کند، می‌توانید تعیین کنید که یک اطلاع‌رسانی از طریق پیامک یا ایمیل به کاربر ارسال شود.  همچنین متن اطلاع‌رسانی‌ها کاملا قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید محتوای مورد نیاز خودتان را به متن اضافه کنید یا به کل آن را تغییر داده و شخصی‌سازی کنید.

 

پشتیبانی از بیش از صد پنل پیامک توسط دو افزونه ارسال پیامک رایگان!

این افزونه برای ارسال پیامک از دو افزونه Persian WooCommerce SMS و WP SMS پشتیبانی می‌کند که هر دو، افزونه رایگان و محبوبی هستند که به واسطه از این پشتیبانی، افزونه با بیش از 100 پنل پیامکی هماهنگی کامل خواهد داشت و به عبارتی حق انتخاب شما گسترده‌تر خواهد شد!

 

با المنتور یک صفحه فرود یا لندینگ منحصربه‌فرد برای رویداد خود ایجاد کنید

مسلما یک جشنواره فروش ویژه، بدون داشتن یک صفحه لندینگ بی‌نظیر، ارزش چندانی نداشته و همینطور باعث دیده شدن هر چه بیشتر آن نمی‌شود. شما در افزونه آندرومدا، برای هر جشنواره فروش ویژه‌ای که برگزار می‌کنید، می‌توانید توسط افزونه حرفه‌ای المنتور، برای آن یک صفحه لندینگ و اختصاصی طراحی و اجرا کنید و اینجا خلاقیت شما و نحوه استفاده از این افزونه باعث می‌شود که بتوانید با خلق صفحات جذاب، کاربران خود را به سمت مشارکت در جشنواره‌های خود جذب کنید! همینطور همراه افزونه، یک دمو از پیش طراحی شده قرار گرفته تا شما بتوانید با درون‌ریزی آن با نحوه ایجاد یک صفحه از طریق المنتور آشنایی بیشتری پیدا کنید. علاوه بر آن راهنمایی‌های لازم از ویجت‌های اختصاصی آندرومدا در یک فایل راهنما قرار گرفته تا با تسلط بیشتری بتوانید صفحات بهتری ایجاد کنید.

 

برخی از ویژگی‌های افزونه برگزاری جشنواره فروش ویژه آندرومدا

 • برگزاری تعداد وسیعی رویداد فروش ویژه
 • ایجاد گردونه‌های شانس با قابلیت شخصی‌سازی بالا
 • ایجاد الگوهای کد تخفیف متنوع جهت پاداش به کاربران
 • برگزاری قرعه‌کشی بین شرکت‌کنندگان در یک رویداد مشخص
 • قابلیت شخصی‌سازی گسترده صفحه رویداد فروش ویژه با المنتور
 • ایجاد وظیفه‌های متنوع جهت امتیاز دادن به کاربران
 • قابلیت تعریف معامله‌های مختلف در قبال امتیازهای کسب شده کاربران
 • تشویق کاربران به بازدید روزانه جهت کسب امتیاز بیشتر
 • تشویق کاربران به انجام خرید و مشارکت در نقد و بررسی محصولات
 • قابلیت تبدیل امتیاز به اعتبار کیف‌پول (افزونه YITH و TerraWallet)
 • قابلیت ایجاد تخفیف گروهی روی محصولات در رویدادهای مختلف
 • ارسال پیامک هنگام دریافت جوایز از معاملات و گردونه شانس

 

توصیه می‌شود قبل از خرید افزونه آندرومدا، نگاهی به تصاویر افزونه بیاندازید و سری نیز به پیش‌نمایش آنلاین آن بزنید! این افزونه همچنین دارای راهنمای کامل و تصویری است و سعی شده به تمامی نکات در آن پاسخ داده شود.

 

پیش‌نیازهای افزونه

 • حداقل نسخه پی‌اچ‌پی: 7
 • حداقل نسخه وردپرس: 5
 • حداقل نسخه ووکامرس: 4
 • حداقل نسخه المنتور رایگان: 3
 • حداقل نسخه یون‌کیوب: 10

 

توجه کنید که این افزونه جهت فعال‌سازی کامل نیاز به نصب بودن یون‌کیوب در سرور یا هاست شما دارد. این ماژول به صورت پیش‌فرض بر روی اکثر هاست‌ها و سرورها نصب شده است. در غیر این صورت از پشتیبانی هاستینگ خود جهت نصب و فعال‌سازی یون‌کیوب در خواست کنید. اما در صورتی که مدیریت سرور برعهده خودتان است، در فایل راهنمای همراه افزونه مراحل کامل به صورت تصویری برای نصب این ماژول توضیح داده شده است.

 

گزارش تغییرات

نسخه 1.2.0 (21 بهمن 1400)

 • پشتیبانی از کیف‌پول TerraWallet

 

نسخه 1.1.0 (21 شهریور 1400)

 • اضافه شدن تبدیل امتیاز به اعتبار کیف‌پول
 • اضافه شدن ایجاد تخفیف گروهی روی محصولات
 • ارسال پیامک هنگام دریافت جوایز از معاملات و گردونه شانس
 • بهینه‌سازی برخی بخش‌های افزونه جهت بهبود عملکرد
 • رفع چند مشکل گزارش شده

 

نسخه 1.0.0 (2 شهریور 1400)

 • نسخه اولیه

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط