ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه احراز هویت انگشت نگار | پلاگین MNS Fingerprint

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:4.70از30رای

1106فروش
499.000تومان

امتیاز خریداران:4.70از30رای

افزونه احراز هویت انگشت نگار | پلاگین MNS Fingerprint

بروزرسانی

خودکار

 • محصول ویژه است
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی
 • سازگاری با نسخه چپ‌چین وردپرس
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه احراز هویت کاربران انگشت نگار | افزونه انگشت نگار | MNS Fingerprint

معرفی افزونه احراز هویت کاربران انگشت نگار

هر مدیر و یا صاحب کسب و کاری در درجه اول تمایل دارد تا امنیت شغلی و کاری خود را حفظ کند تا با خیال آسوده به فکر پیشرفت کسب و کار خود باشد. از آن‌جایی که جرایم در هر زمینه‌ای می‌تواند رخ دهد، بنابراین رخ دادن این مشکلات در فضای مجازی نیز دور از انتظار و قابل چشم پوشی نیست. متأسفانه همواره شاهد رخ دادن جرایم گوناگونی مانند کلاه‌برداری یا جعل هویت در فضای مجازی هستیم که متأسفانه در برخی موارد این اتفاقات ممکن است به یک کسب و کار آسیب مالی و اعتباری غیرقابل جبرانی بزند.

بنابراین مدیران کسب و کارهایی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند به دنبال راه‌هایی برای افزایش امنیتی شغلی خود هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای به حداقل رساندن جرایم در کسب و کار احراز هویت کاربران سایت است. افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای همین منظور توسعه داده شده تا در هر زمینه‌ای که نیاز داشته باشید، از کاربران خود درخواست احراز هویت کنید. اگر این افزونه نظر شما را به خود جلب کرد توصیه می‌کنم که جهت آشنایی بیشتر با این افزونه و امکانات آن، در ادامه نگاهی به توضیحات کامل‌تر این افزونه بیاندازید!

 

64de72174eb300c4dd0f2a9f.jpg

افزونه احراز هویت پیشرفته کاربران انگشت‌نگار برای آن دسته از مدیران سایت‌هایی که نیاز به تایید مدارک و هویت کاربران خود دارند بهترین گزینه خواهد بود. توسط این افزونه شما به راحتی می‌توانید هر نوع مشخصات و مدارکی که نیاز داشته باشید را بدون محدودیت از کاربران خود درخواست کنید و شرایطی را تعیین کنید تا کاربران بدون احراز هویت مشخصات خود قادر به انجام یک سری فعالیت‌ها نباشند.

برای مثال قسمتی از محتوای پست‌های شما فقط برای کاربران احراز هویت شده نمایش داده شود یا این که تنها کاربران احراز هویت شده قادر به ثبت سفارش باشند. توسط افزونه احراز هویت پیشرفته کاربران شما می‌توانید در قالب یک فرم هر گونه مشخصاتی که نیاز داشته باشید را از کاربران دریافت کنید. از مشخصات هویتی گرفته تا مواردی مانند مشخصات ارتباطی، کاری، مالی و ... که هیچ گونه محدودیتی در این زمینه در مقابل شما قرار نخواهد گرفت و این شما هستید که تعیین می‌کنید چه مواردی از کاربر درخواست شود.

630e379195e3ea8537002d02.png
630e37db5a2abcd62e0705a2.png

امکانات افزونه انگشت نگار:

 • استعلام مشخصات کاربران از مراکز مرجع

از دیگر ویژگی‌های ممتاز این افزونه، قابلیت استعلام‌گیری و تطابق مشخصات کاربران است تا بدین‌وسیله از صحت و درستی داده‌ها اطمینان پیدا کنید. در مواردی دیده شده که کاربری تصویر کارت بانکی یا کارت ملی را با ابزارهایی ویرایش کرده تا فرایند احراز هویت را با مشخصات اشتباه دور بزند که این ویژگی افزونه با استعلام لحظه‌ای از مراکز مرجع مانند ثبت احوال، شاهکار و بانک مرکزی، صحت و تطابق آن‌ها را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مغایرت، به اطلاعات مدیریت خواهد رساند!

 

 • چندین فرم احراز هویت براساس نیاز کسب و کار خود ایجاد کنید

توسط این افزونه شما می‌توانید چندین فرم احراز هویت ایجاد کنید و محدود به یک فرم نیستید! این ویژگی زمانی ارزش پیدا می‌کند که شما برای کاربران متفاوت نیاز به دریافت مشخصات متفاوتی داشته باشید. برای مثال مشخصاتی که از فروشندگان قرار است دریافت شود ممکن است متفاوت از مشخصاتی باشد که خریداران باید ارسال کنند. شما بی‌نهایت فرم‌های متفاوت می‌توانید ایجاد کنید و طوری تنظیم کنید که در هر فرم، مشخصات خاصی از کاربر درخواست شود و بنابراین هرکاربر براساس فرم‌های تعیین شده احراز هویت شده و حساب کاربری‌اش تأیید می‌شود.

 

 • سازگاری با افزونه‌های محبوب وردپرس

افزونه احراز هویت پیشرفته کاربران انگشت‌نگار علاوه بر امکانات فوق‌العاده‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهد با چند افزونه مطرح و محبوب نیز سازگاری دارد تا طیف امکانات آن گسترده‌تر شود و دست ما را به عنوان مدیر یک سایت در زمینه احراز هویت بازتر کند. افزونه احراز هویت انگشت‌نگار با ووکامرس، افزونه دکان و دیجیتس به خوبی سازگاری دارد. از جمله امکاناتی که به واسطه این پشتیبانی در دسترس شما قرار می‌گیرد می‌توان به مواردی مانند هماهنگی شماره موبایل با افزونه دیجیتس، عدم اجازه ثبت سفارش یا محدودیت ثبت سفارش براساس مبلغ کل سبدخرید به کاربر احراز هویت نشده و یا عدم توانایی دانلود فایل‌های خریداری شده برای کاربران تأیید نشده، عدم اجازه ثبت یک محصول توسط دکان به کاربر احراز نشده و ... اشاره کرد.

 

 • تأیید آدرس ایمیل، شماره موبایل و شماره خط ثابت با ارسال کد تأیید!

توسط افزونه احراز هویت شما می‌توانید از کاربران خود درخواست کنید تا آدرس ایمیل، شماره موبایل و حتی شماره خط ثابت خود را تأیید کنند! روند تأیید آدرس ایمیل به این صورت است که کاربر پس از وارد کردن آدرس ایمیل، اگر ایمیل توسط کاربر دیگری ثبت نشده باشد، یک ایمیل حاوی کد تأیید ارسال می‌کند که کاربر با وارد کردن آن در فرم می‌تواند ایمیل خود را تأیید کند. برای تأیید شماره موبایل به همین صورت انجام می‌گیرد و در اینجا کد تأیید به شماره موبایل وارد شده SMS می‌شود.

اما برای تأیید شماره خط ثابت کاربر پس از وارد کردن شماره خط ثابت، بلافاصله با آن خط ثابت تماس گرفته شده و کد تأیید برای کاربر توسط اپراتور خوانده خواهد شد تا با وارد کردن آن در فرم کاربر بتواند شماره خط ثابت خود را به راحتی تأیید کند. همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود! شما همچنین می‌توانید تعیین کنید کاربرانی که از قبل آدرس ایمیل، شماره موبایل و یا خط ثابت تأیید کرده‌اند و حالا قصد تغییر آن را دارند، ابتدا یک کد تأیید به شماره یا آدرس قبلی ارسال شود و آن را تأیید کنند، تا بتوانند اقدام به تأیید شماره یا آدرس جدید کنند!

 

 • ارسال اطلاع‌رسانی‌ها به کاربر و مدیر توسط ایمیل و پیامک (SMS)

از جمله امکانات دیگر این افزونه می‌تواند به این مورد اشاره کرد در هنگامی که کاربری مشخصات خود را برای تأیید ارسال می‌کند، می‌توانید تعیین کنید که یک اطلاع‌رسانی از طریق پیامک یا ایمیل به شما ارسال شود. هم‌چنین در صورتی که شما مشخصات کاربری را رد یا تأیید کردید، این امکان نیز وجود دارد تا تعیین کنید به کاربر با چه روشی اطلاع داده شود. پیامک یا ایمیل! همچنین متن اطلاع‌رسانی‌ها کاملا قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید محتوای مورد نیاز خودتان را به متن اضافه کنید یا به کل آن را شخصی‌سازی کنید.

 

 • پشتیبانی از بیش از صد پنل پیامک توسط دو افزونه ارسال پیامک رایگان!

این افزونه برای ارسال پیامک از دو افزونه Persian WooCommerce SMS و WP SMS پشتیبانی می‌کند که هر دو، افزونه رایگان و محبوبی هستند که به واسطه از این پشتیبانی، افزونه با بیش از 100 پنل پیامکی هماهنگی کامل خواهد داشت و به عبارتی حق انتخاب شما گسترده‌تر خواهد شد!

 

 • با نقشه، محل دقیق کاربران خودتان را دریافت کنید!
603a3b20990ef30ba742ee84.png

همیشه تایپ کردن آدرس کامل یک کار خسته‌کننده برای کاربر بوده و طبیعتا چندان علاقه‌ای هم به این کار نخواهند داشت. علاوه بر آن آدرس‌های تایپ شده همیشه دقیق نبوده و ممکن است به درستی به محل موردنظر اشاره نکنند. اما حالا شما می‌توانید با یک تیر دو نشان زده و علاوه بر کاربرپسندتر کردن فرایند وارد کردن آدرس، دقت محل مشخص شده را هم چندین برابر بالاتر ببرید!

شما با استفاده از ویژگی تعیین مکان توسط نقشه در افزونه احراز هویت انگشت‌نگار می‌توانید از طریق نقشه سرویس‌های نشان، OpenStreetMap و Mapbox که اطلاعات بسیار خوب و کاملی از شهرهای ایران و جهان دارند، از کاربران خود درخواست کنید تا محل دقیق سکونت، محل کار، محل تحصیل و ... خود را به صورت دقیق و از طریق نقشه، وارد کنند تا هم روند این کار برای کاربر ساده‌تر شده و هم امکان بررسی صحت آن توسط مدیریت آسان‌تر شود.

5ffb73aa074f28019070da28.png
 • دریافت امضا یا دست‌نویس از کاربر
630e4250d904199d17034f92.png

از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این افزونه، توانایی دریافت یک امضا یا متن دست‌نویس به صورت دیجیتالی از کاربران است. شما به راحتی می‌توانید با اضافه کردن فیلد دست‌نویس به فرم‌های خود، امضا، تأییدیه یا هر موردی که ترجیح می‌دهید به صورت دست‌نویس باشد را از کاربر دریافت کنید. بدون نیاز به اسکن و آپلود تصویر!

 

ویژگی‌های افزونه احراز هویت پیشرفته کاربران:

 1. ایجاد چندین فرم احراز هویت با قابلیت شخصی‌سازی بالا
 2. ایجاد چندین سطح متفاوت برای هر فرم احراز هویت
 3. قابلیت نمایش لیست کاربران احراز هویت شده
 4. قابلیت نمایش پیام احراز هویت ثابت در سایت
 5. قابلیت بارگذاری و دریافت مدارک و هر نوع فایل از کاربر
 6. قابلیت خروجی گرفتن از داده‌های همه کاربران به‌صورت اکسل
 7. نمایش فرم احراز هویت تنها برای کاربران با IP ایران
 8. دریافت تمامی مدارک بارگذاری شده کاربر در یک فایل ZIP
 9. دریافت تمامی مشخصات هویتی کاربر در یک فایل متنی و یا اکسل
 10. قابلیت دریافت و ثبت IPهای کاربر
 11. قرار دادن فرم احراز هویت توسط شورتت‌کد در هر جای دلخواه
 12. قابلیت بررسی صحت کد ملی وارد شده از طریق الگوریتم
 13. قابلیت بررسی صحت شماره کارت وارد شده از طریق الگوریتم
 14. قابلیت بررسی صحت شماره شبا وارد شده از طریق الگوریتم
 15. قابلیت بررسی تکراری بودن داده‌هایی مانند کدملی، شماره کارت و شماره شبا
 16. قابلیت استعلام مشخصات هویتی و بانکی کاربران از ثبت احوال و بانک مرکزی
 17. قابلیت ایجاد فیلد دست‌نویس جهت رسم شکل، امضا و یا نوشته توسط کاربر
 18. قابلیت قرار دادن نقشه در فرم جهت دریافت موقعیت دقیق از کاربر
 19. قابلیت ایجاد فیلدهای شرطی
 20. قابلیت تأیید شماره موبایل و آدرس ایمیل و خط ثابت
 21. قابلیت اضافه کردن پیش‌شماره کشورهای مختلف
 22. قابلیت تغییر دو مرحله‌ای شماره موبایل، آدرس ایمیل و خط ثابت
 23. قابلیت ارسال سریع پیامک تأیید با ویژگی پترن یا الگو
 24. قابلیت برقراری تماس صوتی از طریق اپراتور جهت تأیید شماره خط ثابت
 25. ارسال ایمیل یا پیامک اطلاع‌رسانی کاربران در انتظار تأیید به مدیریت
 26. ارسال ایمیل یا پیامک اطلاع‌رسانی به کاربر در صورت تأیید یا رد شدن
 27. قابلیت شخصی‌سازی متن پیام‌های اطلاع‌رسانی
 28. قابلیت شخصی‌سازی پیام‌های نمایشی به کاربر در صورت ارسال مشخصات
 29. گزینه ضروری برای هر فیلد فرم احراز هویت
 30. ایجاد راهنما برای هر فیلد فرم احراز هویت جهت نمایش به کاربر
 31. قابلیت تعیین تاریخ انقضا برای مشخصات تأیید شده کاربران
 32. قابلیت تعیین محدودیت ویرایش مشخصات بعد از گذشت مدت مشخص
 33. قابلیت تغییر نقش کاربری هنگام تأیید شدن
 34. نمایش تاریخچه تغییرات وضعیت احراز هویت کاربر
 35. قابلیت ویرایش مشخصات ثبت شده کاربران توسط مدیریت
 36. قابلیت افزودن یا حذف ردیف مشخصات کاربر توسط مدیریت
 37. قابلیت افزودن ردیف جدید توسط کاربر بدون ویرایش بخش مربوطه
 38. تعیین بی‌نهایت لینک از سایت جهت محدود کردن به کاربران احراز نشده
 39. قابلیت محدود کردن نوشته‌ها و برگه‌های دلخواه برای کاربران احراز هویت نشده
 40. قابلیت چاپ مشخصات کاربران در صفحه تمیز
 41. قابلیت جست‌وجوی پیشرفته کاربران برحسب پارامترهای فیلدها و وضعیت
 42. پشتیبانی از ابزارک‌های المنتور (المنتور)
 43. همگام‌سازی شماره موبایل با افزونه دیجیتس (دیجیتس)
 44. همگام‌سازی فیلدهای صورت‌حساب با فیلدهای احراز هویت (ووکامرس)
 45. تعیین محدودیت ثبت سفارش برای کاربران تأیید نشده (ووکامرس)
 46. تعیین محدودیت ثبت سفارش براساس مبلغ کل سبد خرید برای کاربران تأیید نشده (ووکامرس)
 47. تعیین محدودیت دانلود فایل‌های خریداری شده برای کاربران تأیید نشده (ووکامرس)
 48. تعیین محدودیت ثبت سفارش برای کاربران با IP غیر ایران (ووکامرس)
 49. غیرقابل خرید کردن هر محصول برای کاربران تأیید نشده (ووکامرس)
 50. محدودیت روش پرداخت برای کاربران تأیید نشده (ووکامرس)
 51. تعیین محدودیت ثبت محصول جدید و فروشنده شدن برای کاربران تأیید نشده (دکان)

 

توصیه می‌شود قبل از خرید افزونه احراز هویت پیشرفته کاربران، نگاهی به تصاویر افزونه بیاندازید و سری نیز به پیش‌نمایش آنلاین آن بزنید! این افزونه همچنین دارای راهنمای کامل و تصویری است و سعی شده به تمامی نکات در آن پاسخ داده شود.

 

پیش‌نیازهای افزونه

 • حداقل نسخه پی‌اچ‌پی: 7.4
 • حداقل نسخه وردپرس: 5.4
 • حداقل نسخه یون‌کیوب: 12.0

 

توجه کنید که این افزونه جهت فعال‌سازی کامل نیاز به نصب بودن یون‌کیوب در سرور یا هاست شما دارد. این ماژول به صورت پیش‌فرض بر روی اکثر هاست‌ها و سرورها نصب شده است. در غیر این صورت از پشتیبانی هاستینگ خود جهت نصب و فعال‌سازی یون‌کیوب در خواست کنید. اما در صورتی که مدیریت سرور برعهده خودتان است، در فایل راهنمای همراه افزونه مراحل کامل به صورت تصویری برای نصب این ماژول توضیح داده شده است.

 

گزارش تغییرات:

نسخه 8.6.0 (17 آبان 1402)
اضافه شدن ویژگی اپراتورها
اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی ستون‌های فهرست کاربران
اضافه شدن قابلیت نمایش/عدم نمایش هر فیلد براساس زبان کاربر
اضافه شدن استعلام شخص حقیقی/حقوقی پایه 5 امتا
اضافه شدن قابلیت استثنا کردن برخی آدرس‌ها از فهرست آدرس‌های محدود شده
رفع مشکل دانلود نشدن فایل‌های خریداری شده ووکامرس
بهبود عملکرد در بارگذاری فایل‌ها
بهبود ظاهری و رفع مشکل نمایش انتخاب‌گر تاریخ در برخی دستگاه‌ها
رفع مشکلات شناسایی شده

نسخه 8.5.9 (22 مهر 1402)
رفع مشکلات شناسایی شده در استعلام سرچ‌لاین
رفع مشکلات شناسایی شده در استعلام امتا
رفع مشکل شناسایی نشدن IP در برخی سرورها

نسخه 8.5.7 (15 مهر 1402)
هماهنگ شدن استعلام زیبال با تغییرات جدید
رفع مشکل یکپارچه‌سازی فیلدها

نسخه 8.5.3 (14 مهر 1402)
بهبود و عملکرد یکپارچه بخش بازنگری کاربران
رفع مشکل استعلام ردیف‌های کاربران
رفع مشکل بارگذاری اسناد و مدارک با حجم بالا

نسخه 8.5.0 (11 مهر 1402)
اضافه شدن وضعیت سطح‌های مشتری در پیش‌نمایش سفارشات ووکامرس
اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی متن دکمه ارسال
اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی متن افزودن ردیف جدید
اضافه شدن قابلیت تغییر موقعیت دکمه افزودن ردیف (بالا / پایین)
اضافه شدن گزینه مختصات پیشفرض در فیلد نقشه
اضافه شدن فیلد پذیرش قوانین
اضافه شدن فیلد بلاک HTML
اضافه شدن قابلیت محدود کردن ویجت‌های المنتور براساس وضعیت کاربر
اضافه شدن قابلیت محدود کردن درخواست‌های ارسال کاربر در بازه زمانی مشخص
اضافه شدن گزینه نحوه بررسی نمایش شرطی فیلدها
اضافه شدن قابلیت استعلام تمام ردیف‌های کاربر
اضافه شدن ارسال خودکار بخش‌های دارای یک فیلد OTP
اضافه شدن قابلیت قفل کردن فیلدهای تسویه‌حساب ووکامرس
بهبود در ظاهر تنظیمات فیلدها
بهبود در شناسایی داده‌های بدون هویت
رفع خطا هنگام اقدام به دریافت مدارک کاربر به‌صورت فایل فشرده ZIP
رفع مشکل بارگذاری فیلدها در تنظیمات

نسخه 8.3.0 (3 شهریور 1402)
اضافه شدن وب‌سرویس استعلام زیبال
چند بهبود در عملکرد افزونه

نسخه 8.2.0 (28 مرداد 1402)
بازطراحی ویجت کاربران درانتظار در پیشخوان وردپرس
افزوده شدن روش استعلام با پیامک در سامانه امتا
رفع مشکلات شناسایی شده در استعلام سرچ‌لاین
افزوده شدن قابلیت تعیین بانک‌های مجاز در فیلد بانک
رفع مشکل نمایش دقیق کاربران در صفحه جست‌وجوی کاربران
افزوده شدن قابلیت تعیین کشورهای مجاز در فیلد شماره شبا
افزوده شدن نمایش شناسه ردیف در بخش‌های دارای بیش از یک ردیف
افزوده شدن قابلیت نمایش تصویر در فیلد فایل
بهبود در ظاهر و ساختار صفحه پرینت مشخصات
افزوده شدن قابلیت شخصی‌سازی پیام‌های محدودیت‌های ووکامرس
افزوده شدن پشتیبانی از کوئری پارامتر در آدرس‌های محدود شده
افزوده شدن قابلیت دریافت موقعیت کاربر در فیلد نقشه
رفع مشکل آپلود نشدن فایل در برخی کانفیگ‌های هاست

نسخه 8.1.8 (31 تیر 1402)
اضافه شدن استعلام نشانی و آدرس به سرویس امتا
رفع مشکل ذخیره شدن شماره موبایل و ایمیل بدون تایید کردن
رفع مشکل ذخیره نشدن فیلدهای همگام‌سازی

نسخه 8.1.3 (26 تیر 1402)
رفع مشکل استعلام امتا
رفع مشکل شمارش تعداد کاربران درانتظار تایید
چند بهبود در استایل بخش مدیریت

نسخه 8.1.0 (23 تیر 1402)
اضافه شدن امکان تعیین اطلاع‌رسانی با ایمیل و پیامک به‌طور هم‌زمان
اضافه شدن نمایش نماد بانک در کنار نام آن
رفع مشکل یکپارچه‌سازی با دیجیتس
رفع مشکل بررسی تکراری بودن در فیلدهای منحصربه‌فرد
اعمال چند بهبود فنی در عملکرد افزونه

نسخه 8.0.5 (18 تیر 1402)
رفع مشکل ذخیره نشدن برخی تنظیمات
رفع مشکل بررسی تصویر بودن یک فایل در هاست‌های فاقد ماژول Fileinfo
رفع مشکل ثبت مقادیر در صورت خالی بودن برخی فیلدها
رفع مشکل استعلام جیبیت
رفع مشکل بارگذاری نقشه

نسخه 8.0.0 (15 تیر 1402)
بازنویسی کلی افزونه و ماژولار شدن ساختار آن
تغییر چینش و ظاهر تنظیمات افزونه جهت ساده‌سازی
تبدیل ایمیل، شماره موبایل و خط ثابت از بخش به فیلد جهت جایه‌جایی و شخصی‌سازی
اضافه شدن سامانه استعلام امتا
اضافه شدن سامانه استعلام سرچ‌لاین
اضافه شدن قابلیت نمایش مدارک بارگذاری شده
اضافه شدن پوسته‌های بیشتر برای فیلد آپلود (بزرگ، کوچک، تصویری)
اضافه شدن قابلیت نمایش و تکمیل فرم توسط کاربر مهمان
اضافه شدن قابلیت تشخیص بانک عامل هنگام تایپ شماره کارت
اضافه شدن قابلیت تغییر متن خطای عدم رعایت پیش‌نیاز
اضافه شدن قابلیت ثبت شماره موبایل تمامی کشورها
اضافه شدن قابلیت محدود کردن شماره موبایل به چند کشور
اضافه شدن قابلیت محدود کردن شماره خط ثابت به چند استان
اضافه شدن قابلیت محدود کردن آدرس ایمیل به چند سرویس‌دهنده ایمیل
اضافه شدن پشتیبانی از WPML جهت ترجمه مقادیر فرم‌ها
اضافه شدن فیلد پرداخت جهت تعیین هزینه برای احراز هویت کاربران
اضافه شدن نوار پیشرفت تکمیل فیلدهای فرم
اضافه شدن حالت جادویی (مرحله‌به‌مرحله) فرم‌ها
اضافه شدن فیلد کشور
اضافه شدن قابلیت بارگذاری استان‌ها براساس کشور انتخابی
اضافه شدن قابلیت دانلود مشخصات کاربران با فرمت CSV
قابلیت تعیین رنگ پس‌زمینه، رنگ اصلی و فونت هر فرم
بهبود و تغییرات در ظاهر فرم‌ها

نسخه 7.2.0 (20 دی 1401)
افزوده شدن قابلیت استعلام لحظه‌ای
افزوده شدن تاریخ انقضای مدارک به‌صورت مستقل برای هر کاربر
افزوده شدن قابلیت همگام‌سازی فیلدهای فرم با متاهای سفارشی
افزوده شدن قابلیت خروجی گرفتن از داده‌های همه کاربران به‌صورت اکسل
افزوده شدن قابلیت تعیین محدودیت حجم کل خریدهای کاربر
افزوده شدن قابلیت تعیین محدودیت دانلود فایل هر محصول به‌طور مستقل
رفع مشکل عدم نمایش تصاویر بارگذاری شده در برخی هاست‌ها

نسخه 7.0.6 (19 شهریور 1401)
رفع مشکل عدم نمایش سطح‌ها
رفع مشکل عدم هماهنگی با کانفیگ برخی سرورها

نسخه 7.0.3 (14 شهریور 1401)
رفع مشکلات گزارش شده

نسخه 7.0.0 (8 شهریور 1401)
افزوده شدن سیستم استعلام مشخصات کاربر (سرویس جیبیت)
افزوده شدن فیلدهای شرطی
افزوده شدن فیلد بانک های ایران
افزوده شدن تعیین نوع محدودیت به صورت تک سطحی یا چند سطحی
افزوده شدن قابلیت تغییر استایل نوار پیام ثابت
افزوده شدن پشتیبانی از المنتور
افزوده شدن شورت‌کدهای جدید
افزوده شدن نسخه 2 پنل پیامکی sms.ir
افزوده شدن پنل پیامکی پارس گرین
افزوده شدن پنل تماس صوتی زرین کال
افزوده شدن پنل تماس صوتی آوانک
افزوده شدن قابلیت مشخص کردن محصولات بدون نیاز به احراز هویت
افزوده شدن قابلیت مستثنی کردن برخی محصولات از محاسبه نشدن در محدودیت جمع کل
افزوده شدن نمایش حجم فایل‌ها و مدارک بارگذاری شده
افزوده شدن نمایش حجم کل فضای مصرف شده از مدارک هر کاربر
افزوده شدن قابلیت جابه‌جایی بخش‌ها به فرم‌های دیگر
تغییر ظاهر و بهبود ساختار ورود کد یکبار مصرف
تغییر پوسته ایمیل‌های ارسالی
اصلاح فهرست شهرها
بهبود عملکرد همگام سازی فیلدهای ووکامرس
بهبود ظاهر و عملکرد انتخابگر تاریخ
بازنویسی بخش هایی از افزونه و اصلاحات کلی

نسخه 6.0.0 (6 اسفند 1400)
اضافه شدن صفحه تمیز برای چاپ مشخصات کاربر
بررسی قابل خریداری بودن یک محصول در سبدخرید
قابلیت تعیین چندین مقدار برای فیلد چک‌باکس
بررسی سریع محدودیت حجم و پسوند فایل‌ها بدون نیاز به بارگذاری
اضافه شدن قابلیت بارگذاری فایل از طریق drag and drop
اضافه شدن فیلد استان و شهر
اضافه شدن فیلد کد پستی با قابلیت بررسی الگوریتم
اضافه شدن ویژگی یادداشت مدیریتی
اضافه شدن قابلیت ادغام نام و نام خانوادگی وردپرس
اضافه شدن قابلیت انتقال و جابه‌جایی فیلد به بخش دیگر
بازطراحی صفحه تنظیمات فیلدها
اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی متن خطاهای فیلدها
اضافه شدن قابلیت تعیین الگوی Regex برای فیلد متنی
اضافه شدن قابلیت تعیین منحصربه‌فرد بودن مقادیر فیلدها
اضافه شدن صفحه جست‌وجوی پیشرفته کاربران
اضافه شدن قابلیت ثبت گزارش تغییر مشخصات کاربر
رفع مشکلات و بهینه‌سازی
بهینه شدن فرم برای لودهای ایجکس

نسخه 5.0.0 (18 دی 1400)
اضافه شدن ویژگی سطح‌بندی
اعمال تنظیمات متفاوت برای هر سطح در ووکامرس، دکان و …
اضافه شدن قابلیت هدایت کاربر به آدرس متفاوت به جای نمایش پیام
اضافه شدن گزارش بارگذاری و حذف مدارک در پنل مدیریت
قابلیت بررسی تکراری بودن داده‌هایی مانند کدملی، شماره کارت و شماره شبا
قابلیت تغییر شماره موبایل، ایمیل و خط ثابت کاربر در پنل مدیریت
افزوده شدن حالت اشکال‌زدایی در مواقع ضروری
انجام چندین اصلاحات و بهبودهای فنی
رفع مشکلات گزارش شده

نسخه 4.0.0 (24 تیر 1400)
همگام‌سازی فیلدهای صورت‌حساب ووکامرس با فیلدهای احراز هویت
اضافه شدن قابلیت تغییر نقش کاربری هنگام تأیید شدن
تعیین محدودیت ویرایش مشخصات بعد از گذشت مدت مشخص
اضافه شدن قابلیت نمایش لیست کاربران احراز هویت شده
اضافه شدن تاریخچه تغییرات وضعیت احراز هویت کاربر
اضافه شدن شخصی‌سازی دکمه‌های فرم احراز هویت
اضافه شدن قابلیت تعیین موقعیت نوار پیام ثابت
اضافه شدن قابلیت بستن / باز کردن نوار پیام ثابت
اضافه شدن پنل پیامکی sms.ir (ارسال با پترن)

نسخه 3.7.0 (9 اسفند 1399)
اضافه شدن گزینه پیام احراز هویت ثابت در صفحه
ویژگی تغییر دو مرحله‌ای آدرس ایمیل، شماره موبایل و خط ثابت
اضافه شدن ویژگی افزودن و یا حذف ردیف توسط مدیریت
قابلیت افزودن ردیف جدید توسط کاربر بدون ویرایش بخش
قابلیت آپلود فایل و مدارک کاربر توسط مدیریت
اضافه شدن فیلد دست‌نویس (رسم شکل، امضا و یا نوشته)
قابلیت تعریف پیش‌شماره کشورهای بیشتر
اضافه شدن نقشه‌های OpenStreetMap و Mapbox
اضافه شدن فیلد توضیحات هر فرم
قابلیت شخصی‌سازی پیام ارسال موفق مشخصات
دریافت مشخصات کاربر به صورت فایل JSON توسط مدیریت
تعریف لینک‌های محدود شده به صورت پویا یا داینامیک
اضافه شدن وب‌سرویس تماس صوتی فراز اس ام اس
جلوگیری از ثبت و تأیید شماره خط ثابت مجازی
بازطراحی صفحه تنظیمات بخش‌ها
رفع مشکل صفحه احراز هویت برای نقش‌های متفرقه

نسخه 3.0.1 (27 بهمن 1399)
رفع مشکل عدم ارسال پیامک در برخی فرم‌ها
رفع مشکل لیست کاربران در انتظار
رفع مشکل تماس صوتی

نسخه 3.0.0 (14 بهمن 1399)
اضافه شدن قابلیت ایجاد چندین فرم احراز هویت
نمایش پیام تاریخ انقضای اعتبار مشخصات ارسال شده
اضافه شدن پیام برای صفحه‌های محدود شده
اضافه شدن فیلدهای checkbox و radio
اضافه شدن قابلیت محدودیت ثبت سفارش براساس مبلغ کل سبد خرید
اضافه شدن قابلیت محدود کردن نوشته‌ها و برگه‌های دلخواه از بخش ویرایش
اضافه شدن قابلیت جلوگیری از دانلود فایل‌های خریداری شده
اضافه شدن گزینه تعیین نسخه فعال Font Awesome
اضافه شدن وب‌سرویس پیامک پترن IPPanel
اضافه شدن وب‌سرویس پیامک پترن ملی پیامک
اضافه شدن وب‌سرویس پیامک پترن یاسرنیک‌زاد
اضافه شدن قابلیت عدم نیاز به احراز هویت مدیریت
اضافه شدن پشتیبانی از شورت‌کدها در توضیحات هر بخش
رفع مشکل اعداد فارسی در فیلدهای عدد، شماره کارت و کد ملی
رفع مشکل فیلتر ارسال فرم‌های خالی

نسخه 2.0.0 (22 دی 1399)
اضافه شدن ویژگی تأیید شماره خط ثابت
اضافه شدن وب‌سرویس تماس صوتی کاوه نگار
اضافه شدن آپشن تعیین لینک‌های محدود شده کاربران احراز هویت نشده
اضافه شدن ویژگی تاریخ انقضای مشخصات کاربران
اضافه شدن قابلیت ویرایش مشخصات کاربران توسط مدیریت
اضافه شدن راهنمای هر فیلد فرم احراز هویت
اضافه شدن فیلد کد ملی با قابلیت بررسی صحت الگوریتم
اضافه شدن فیلد شماره کارت با قابلیت بررسی صحت الگوریتم
اضافه شدن فیلد شماره شبا با قابلیت بررسی صحت الگوریتم
اضافه شدن فیلد تاریخ با قابلیت انتخاب تاریخ مورد نظر
اضافه شدن فیلد عددی با قابلیت تعیین حداکثر و حداقل مقدار مجاز
اضافه شدن فیلد نقشه نشان با قابلیت دریافت مختصات دقیق از کاربر
اضافه شدن ویژگی تبدیل نوع فیلدها به یک‌دیگر
ایجکسی شدن آپلود فایل در فرم احراز هویت

نسخه 1.7.5 (14 دی 1399)
جلوگیری از تأیید آدرس ایمیل تکراری
جلوگیری از تأیید شماره موبایل تکراری
پشتیبانی از اعداد فارسی در شماره موبایل
قابلیت اضافه کردن علت رد شدن مشخصات کاربر
قابلیت تأیید یا رد کردن شماره موبایل کاربر توسط مدیریت
قابلیت تأیید یا رد کردن آدرس ایمیل کاربر توسط مدیریت
قابلیت تغییر نام فرستنده ایمیل‌های ارسالی

نسخه 1.7.0 (10 دی 1399)
اضافه شدن ویرایشگر متن به فیلد توضیحات بخش‌ها
رفع مشکل نمایش دومرتبه خطا در وکامرس
رفع چند مشکل گزارش شده

نسخه 1.6.3 (9 دی 1399)
اضافه شدن ستاره در عنوان فیلدهای ضروری
رفع مشکل پیش‌نیاز بخش‌ها
رفع مشکل پترن کاوه نگار
رفع تداخل با برخی قالب‌ها
رفع مشکل همگام‌سازی شماره موبایل دیجیتس

نسخه 1.6.0 (7 دی 1399)
اضافه شدن ویژگی ارسال اطلاع‌رسانی‌ها با پترن
رفع مشکل آپلود فایل در برخی سرورها

نسخه 1.5.0 (6 دی 1399)
قابلیت غیرفعال کردن موبایل و ایمیل در فرم احراز هویت
قابلیت غیرضروری کردن موبایل و ایمیل در فرم احراز هویت
گزینه ضروری برای هر فیلد فرم احراز هویت
لینک فرم احراز هویت به پیام‌ها
پیام احراز هویت به داشبورد دکان
گزینه انقضای کد فعال‌سازی موبایل و ایمیل در تنظیمات
گزینه بازه ارسال مجدد کد فعال‌سازی موبایل و ایمیل در تنظیمات
محدودیت روش پرداخت برای کاربران احراز هویت نشده
گزینه غیرقابل خرید کردن هر محصول برای کاربران احراز هویت نشده
رفع مشکل ریسپانسیو در بخش مدیریت
رفع مشکل OTP فراز اس ام اس

نسخه 1.1.1 (5 دی 1399)
اصلاح ترجمه رشته‌ها
اصلاح ظاهر ایمیل‌های ارسالی
تغییر ساختار کد تأیید آدرس ایمیل
رفع تداخل استایل فرم تأیید آدرس ایمیل با برخی قالب‌ها

نسخه 1.1.0 (3 دی 1399)
اضافه شدن ویژگی ارسال سریع پیامک OTP با پترن
رفع مشکلات گزارش شده

نسخه 1.0.1 (2 دی 1399)
رفع مشکل OTP

نسخه 1.0.0 (26 آذر 1399)
نسخه اولیه

 

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • محمد اردبیلی
  محمد اردبیلیمشتری
  باسلام و احترام
  در صورت امکان به محصول، امکان ورود و عضویت را نیز اضافه نمایید
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   به‌زودی تو افزونه قابلیت ایجاد فرم‌های عضویت هم اضافه میشه.
 • پشتیبان ژاکت
  پشتیبان ژاکت
  سلام امکانش هست مثلا ما یک یوزر داریم 10 تا حساب کاربری داره با یک شماره ملی توی هر 10 حساب کاربری بتونه احراز هویت کنه یا باید بابت هر یوزر نیم که داره با کد ملی شخص دیگه احراز هویت بکنه برای ما این خیلی مهمه که بتونه یک کاربر مثلا اگر قبلا با 10 تا نام کاربری متفاوت ثبت نام کرده با یه کارت ملی بتونه توی همش احراز هویت کنه
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   امکانش هست. صرفا شما باید برای فیلد کد ملی، گزینه «منحصربه‌فرد» رو غیرفعال کنید تا کاربر بتونه تو هر 10 حساب کاربری، با کدملی یکسان احراز هویت کنه.
 • محمد زارع
  محمد زارعمشتری
  سلام
  امکانش هست برای قالب جایتو سازگاری ایجاد کنید؟
  هردو محصول هم که ایرانی هستند و واقعا نیازه این مورد مخصوصا کد ملی
  قابلیتی هست کلا بشه شرط نمایش یکسری منو های پنل کاربری و همپنین دسترسی ها قالب های مختلف رو با هوک های وردپرس کنترل کرد؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   از ساختار قالب جایتو اطلاع دقیقی ندارم و باید پشتیبانیشون موارد فنی موردنیاز رو ارائه بدن تا بشه مواردی که اشاره کردید رو به سایتتون اضافه کرد. البته افزونه انگشت‌نگار خودش قابلیت این رو داره تا بتونید برخی منوهای حساب کاربری و یا درکل هر صفحه‌ای که نیاز باشه رو محدود کنید تا درصورتی که کاربر تایید نشده وارد این صفحات بشه، پیامی بهش نمایش داده بشه یا این که به آدرس دیگری هدایت بشه.
 • بهروز خرمی
  بهروز خرمی
  سلام وقت بخیر
  ما وبسایت فروشگاهی داریم و برای جلوگیری از خرید با کارت سرقتی نیاز داریم تا کاربران تطبیق شماره همراه با کد ملی بشن. نکته اینه که همون ابتدا کاربر شماره همراهش احراز پیامکی بشه که در حال حاضر با دیجیتز این کار را انجام میدیم. بعد که احراز پیامکی شد تطبیق کد ملی با شماره همراهش انجام بشه، راه های دور زدن مثل این که طرف با یک شماره احراز هویت کنه و در صفحه مشخصات خریدار بیاد شماره و کد ملی یکی دیگه رو وارد کنه نمیخوایم باشه و انگشت نگار میتونه این کارو بکنه یا نه. دقیقا مثل سایتهای دیگه مثل کالاتیک و ...
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. شما می‌تونید شماره موبایل رو توسط دیجیتس از کاربران دریافت کنید. تو قدم دوم برای این که کاربر بتونه حساب کاربری خودش رو احراز هویت کنه، کدملی خودش رو توسط افزونه انگشت‌نگار ثبت می‌کنه تا به صورت خودکار استعلام لحظه‌ای انجام بگیره و در صورت مغایرت، کاربر تایید نشه.
   • بهروز خرمی
    بهروز خرمی
    ممنون از توضیحات. برای این کار هزینه و ثبت نام در شاهکار یا امتا لازمه؟ توضیحی در این رابطه نوشته نشده
    • هومن منصوری
     هومن منصوریفروشنده
     خواهش می‌کنم. برای استعلام مشخصات کاربران، سایت شما باید به دیتابیس شاهکار، ثبت‌احوال و بانک مرکزی متصل بشه. این کار توسط واسط‌ها انجام می‌گیره. افزونه درحال حاضر از سرویس‌های زیبال، جیبیت، سرچ‌لاین و امتا پشتیبانی می‌کنه. تعرفه هرکدوم از این‌ها متفاوته و می‌تونید با مراجعه به سایتشون، مقایسه کنید.
     • بهروز خرمی
      بهروز خرمی
      نیاز به این هست که ما در سایت امتا ثبت نام کنیم و دسترسی بگیریم یا خود افزونه به صورت پیشفرض این کار رو انجام میده؟
      • هومن منصوری
       هومن منصوریفروشنده
       روال کار امتا به این صورت هست که کاربر ابتدا به سایت امتا هدایت میشه تا وارد حساب کاربری خودش بشه. اگه تو امتا حساب کاربری نداشته باشه، همون جا باید ایجاد حساب کنه. بعد از ورود به حساب امتا، از کاربر سوال میشه که سایت شما یک‌سری دسترسی‌هارو نیاز داره. و در صورت پذیرش و اعطای مجوز، کاربر به سایت شما منتقل میشه و حساب کاربریش تایید میشه.
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکتمشتری
  جناب منصوری متاسفانه پیام من هنوز چک نشده تقریبا 1 ماه گذشته
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   عذر می‌خوام. حجم پیام‌های تلگرام خیلی زیاد شده و چون اولویت با تیکت‌های ژاکت هست دیگه فرصت بررسی همشون نیست. با این‌حال هر روز چندتایی بررسی میشه. شما مجدد پیام بدین که بیاد بالا امروز حتما بررسی می‌کنم.
   • کاربر ژاکت
    کاربر ژاکتمشتری
    عزیزید بله کاملا درک میکنم و ممنون میشم که هروقت شد چک کنید، با نام Mehdi Taj پیام دادم خدمتتون
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  باسلام من میخوام فقط کاربر موقع ثبت نام شماره موبایل و کد ملی که وارد میکنه صحت اون که هردوش متعلق به یک کدملی هستن یا نیستن بررسی بشه و جواب رو با بله یا خیر بگه آیا امکان پذیر هست این سرویس؟
  بخش دوم سوالام و یا شماره همراه و شماره کارتی که کاربر درج کرده دوتاشو تطبیق بده که مشخص بشه برای یک کد ملی هست یانه وبا بله یا خیر بگه این چطور؟؟ و در طی فرایند هم نمیخام پیامک وبره به کاربر و... فقط میخام داخل پنل با جواب بله و خیر من ببینم ایا امکان پذیر هست؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   این افزونه تو نام‌نویسی کاربران کاربرد نداره. درواقع کارکرد اصلی افزونه زمانی شروع میشه که کاربر تو سایت ثبت‌نام کنه. بنابراین شما برای مثال می‌تونید ابتدا ثبت‌نام با شماره موبایل رو تو سایتتون ایجاد کنید. تو مرحله بعد برای این که کاربر حسابش رو تایید کنه، ازش کدملی درخواست کنید. تا با وارد کردنش، از طریق استعلام بررسی بشه که آیا با شماره موبایل تطابق داره یا نه.
   در رابطه با سوالتون بله. می‌تونید نتایج استعلام رو بدون این که به کاربر پیامکی ارسال بشه ببینید.
   • کاربر ژاکت
    کاربر ژاکت
    آیا امکان این هست که به صورت دستی داخل افزونه یک کاربری که مشکوک شدیم کد ملی و شماره موبایل شو وارد کنیم و استعلام بگیریم ونتیجه رو ببینیم؟؟؟
 • Mr.Sina
  Mr.Sina
  سلام
  میخواستم بدونم ز پلاگین چاپار که مثل دیجیتس هست پشتیبانی میکنه ؟
  و همچنین از پلاگین ایرانی آوانس ؟
  این دو پلاگین از ثبت نام کننده اطلاعات هویتی میتونه بگیره

  پیشنهادی دارم
  خیلی خوب میشه که پلاگین های ایرانی با هم همکاری کنن و باهم مکمل بشن
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   درحال حاضر از چاپار و آوانس پشتیبانی نمی‌کنه. اما در صورت نیاز بعد از خرید تیکت ارسال کنید تا هماهنگی بین توسعه‌دهنده انجام بگیره و این قابلیت به افزونه اضافه بشه.
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکتمشتری
  سلام جناب منصوری روزتون بخیر، من درخواست یک سفارشی سازی داشتم ممنون میشم اگر تلگرامتون رو چک کنید ، اونجا براتون توضیحات ارسال شد
 • آرین لاوی
  آرین لاوی
  سلام میخواستم بپرسم این افزونه با چه سامانه ای استعلام میگیره و اینکه ایا با افزونه میهن پنل تداخلی ندارد؟
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   این افزونه از طریق سامانه‌های جیبیت، زیبال، سرچ‌لاین و امتا از مراجعی مانند بانک مرکزی و ثبت احوال استعلام می‌گیره.
   در رابطه با میهن پنل، تداخلی نداره و می‌تونید بدون مشکل استفاده کنید.
 • کیوان کیهان
  کیوان کیهان
  سلام و وقت بخیر
  دو تا سوال داشتم
  1. میشه از این فرم توی صفحه پیشخوان حساب کاربری که با افزونه YITH WooCommerce Customize My Account Page ساخته شده در واقع باید بفرمایین ایا میشه توی المنتور فرم هارو ساخت یا جای مخصوص خودش فرم بسازیم و شورت کدی برای نمایش فرم احراز هویت ایمیل و شماره تماس واسه افزونه ای که گفتم استفاده کنیم؟
  2. توی توضیحات خوندم که قابلیتی داره بتونیم کاربران رو سطح بندی کنیم و این ینی میشه این سطح بندی با عناوین دلخواه ما و براساس اجازه برای مبلغ خرید باشه؟
  ممنون میشم پاسخ بدین
  با تشکر
  • هومن منصوری
   هومن منصوریفروشنده
   سلام و وقت بخیر
   بله. شما می‌تونید فرم احراز هویت خودتون رو تو هر جایی با استفاده از شورت‌کد و یا ویجت المنتور قرار بدین. و همچنین مقادیری که کاربر تو فرم ثبت شده رو به صورت مستقل با استفاده از شورت‌کد یا ویجت المنتور نمایش بدین.
   2. دقیقا! شما می‌تونید چندین سطح تو افزونه با عنوان دلخواه تعریف کنید تا کاربران براساس این که تو چه سطحی قرار گرفتن (براساس وضعیت احراز هویت)، محدودیت‌های خرید متفاوت براساس مبلغ خرید داشته باشن.
 • افزونه انگشت نگار چیست؟

 • آیا انگشت نگار رایگان است؟

 • چگونه می توانم افزونه انگشت نگار را نصب کنم؟

 • محصولات مرتبط