ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

درگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرس

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:2.00از9رای

450فروش
249.000تومان

امتیاز خریداران:2.00از9رای

درگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرس

بروزرسانی

خودکار

درگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرسدرگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرس
درگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرسدرگاه بانک پاسارگاد برای ووکامرس
  • محصول ویژه است
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

درگاه پرداخت پاسارگاد | درگاه پرداخت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد برای ووکامرس افزونه به بانک پاسارگاد | درگاه پرداخت اینترنتی پاسارگاد

5e88405a10988700290821a2.png

  درگاه‌های بانکی هر سایت مهم ترین بخش امنیتی در فرآیند خرید وبسایت هستند که در صورت رعایت نشدن نکات ایمنی لازم، باعث بروز خسارات بسیاری خواهد شد. افزونه درگاه پرداخت ووکامرس پاسارگاد مطابق با آخرین تغییرات و توصیه‌های شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد نوشته شده است تا اطمینان کامل را به کاربران از لحاظ امنیت به ارمغان آورد.

امکانات افزونه درگاه پرداخت پاسارگاد

عدم استفاده از کلید خصوصی به صورت فایل

درگاه پاسارگاد به کاربران خود کلیدی را جهت اتصال به درگاه ارائه می‌کند. این کلید کاملا خصوصی بوده و باید ازش محافظت شود. در این افزونه بر خلاف افزونه های رایگان که از فایل کلید برای اتصال به درگاه استفاده می‌کنند، از محتوای کلید استفاده می‌کند و کلید را داخل دیتابیس ذخیره می‌کند که این امر باعث افزایش امنیت درگاه خواهد شد.

تعیین برگه بازگشت خطا

این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که در صورتی که در پرداخت افزونه به بانک پاسارگاد خطایی رخ داد، تعیین کنید که کاربر به کدام صفحه از سایت بازگردد.

تعیین نحوه انتقال به بانک

با استفاده از این ویژگی می‌توانید تعیین کنید که کاربر به صورت مستقیم به بانک متصل شود یا در صورت تمایل یک فرم جدید به کاربر نمایش داده شود و با ارسال آن فرم کاربر به بانک منتقل شو.

حالت رفع خطا

با فعال کردن این حالت، درگاه تنها دردسترس مدیران سایت خواهدبود وکاربران اجازه استفاده ازاین درگاه را نخواهند داشت. با فعال کردن این حالت، درگاه تنها دردسترس مدیران سایت خواهدبود وکاربران اجازه استفاده ازاین درگاه را نخواهند داشت.  

نمایش اطلاعات کامل پرداخت در صفحه سفارش

اطلاعات تراکنش شاپرک سفارش‌هایی که با این درگاه پرداخت شده باشند، به صورت کامل در صفحه ویرایش نمایش داده می‌شود که کار پیگیری پرداخت را بسیار ساده خواهد کرد. 

5e88406574aabe001651a442.png

         

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط