قالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو

امتیاز خریداران:از0رای

4فروش
39هزار تومان
قالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینوقالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو
قالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینوقالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو | صفحه فرود یلدینو 

یلدایی پولساز داشته باشید!!!

شما بعنوان صاحب یک فروشگاه اینترنتی، در هر شرایطی باید آمادگی استفاده از فرصت ها را داشته باشید. اگر عملکرد فروشگاه های آنلاین موفق را برای مدتی زیر نظر داشته باشید، متوجه می‌شوید که این وب سایت ها از هر فرصتی برای افزایش فروش محصولاتشان بهره می‌گیرند.

یکی از فرصت هایی که اتفاقا در سال یکبار بیشتر پیش نمی‌آید طولانی ترین شب سال یعنی یلدا می‌باشد. می‌توان گفت شب یلدا یکی از بهترین فرصت ها برای افزایش فروش و راه اندازی جشنواره های تخفیف است. بنابراین شما نیز هرگز نباید این فرصت را از دست بدهید!

قالب های لندینگ پیج یا صفحه فرود

صفحه فرود به صفحه ای گفته می‌شود که کاربر پس از کلیک بر روی یک لینک و یا وارد کردن یک آدرس در مرورگر خود، به آن صفحه منتقل می‌شود. معمولا از صفحات فرود برای ارائه اطلاعات و یا برگزاری جشنواره های فروش استفاده بسیار می‌شود.

هنگام استفاده از لندینگ پیج برای راه اندازی جشنواره های فروش، شما می‌توانید فارغ از اینکه ساختار صفحات اصلی سایتتان به چه شکلی است، یک صفحه فرود زیبا و متمایز را بکار بگیرید. در اینگونه صفحات معمولا بخشی تحت عنوان "دعوت به عمل" پیش بینی می‌شود. این بخش وظیفه دریافت اطلاعات کاربر از جمله ایمیل را بر عهده دارد. با این کار شما می‌توانید ایمیل های بسیاری را برای پیگیری های بعدی جمع آوری کنید.

شاید طراحی یک صفحه فرود کاری ساده به نظر برسد! اما بد نیست بدانید شما تنها چند ثانیه زمان دارید تا بازدیدکنندگان را جذب سایت خود کرده و در ادامه ایشان را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین هنگام بکارگیری صفحات فرود، باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید.

قالب صفحه فرود یا لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو

این قالب صفحه فرود کاملا متناسب با نیاز فروشگاه های اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده است. فرقی نمی‌کند که شما در فروشگاه اینترنتی خود چه نوع محصولاتی را عرضه می‌کنید. ساختار و رنگ بندی منحصر بفرد این قالب کاملا بر اساس سلیقه و معیار ایرانی های عزیز طراحی و پیاده سازی شده است. نکته قابل توجه اینکه سرصفحه یا هدینگ این قالب به گونه ای طراحی شده که کاربران را به خوبی جذب خود کرده و آن ها را برای مشاهده محتوای صفحه تشویق می کند.

در ادامه به معرفی بخش ها و ویژگی های این قالب می‌پردازیم.

ویژگی های قالب HTML و CSS صفحه فرود جشنواره فروش یلدینو

نیازسنجی دقیق و کاربردی: امکانات و ویژگی های پیش بینی شده در این قالب با در نظر گرفتن نیاز فروشگاه های اینترنتی پیاده سازی شده اند. بنابراین شما در استفاده از این قالب با هیچگونه کمبودی مواجه نخواهید شد و به سادگی می‌توانید اهداف خود را دنبال کنید.

کاملا ریسپانسیو یا واکنش گرا: این قالب با استفاده از فریمورک قدرتمند  بوت استرپ 4 و به صورت کاملا ریسپانسیو یا واکنش گرا پیاده سازی شده است. فرقی نمی‌کند که کاربران شما در حال استفاده از موبایل، تبلت و یا کامپیوتر باشند! در هر شرایطی بهترین نمایش را از وب سایت شما خواهند داشت.

صفحه فرود یلدینو | لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو | لیندیگ yaldino

سرصفحه یا هدینگ حرفه ای: در کمتر قالب هایی دیده می‌شود که از خاصیت پارالاکس جهت جذب بازدید کنندگان استفاده شود! ما با استفاده از این خاصیت، یک هدینگ زیبا و جذاب را به ارمغان آورده ایم. این بخش شامل لوگوی وب سایت و عنوان جشنواره فروش می‌باشد و از نمایش محتوای اضافی در اولین نگاه، به کاربر خودداری شده است.

5de4b77897a075013b3e08a4.png

شمارنده جهت نمایش زمان باقیمانده تا پایان جشنواره: در پایین هدینگ این قالب، مدت زمان باقیمانده تا پایان جشنواره را به نمایش گذاشته ایم. شما به سادگی می‌توانید هر تاریخی را تنظیم کنید. این شمارنده حس اضطرار را در کاربران برای خرید ایجاد می‌کند.

با بکارگیری این قالب، یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود باشید...

صفحه فرود یلدینو | لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو | لیندیگ yaldino

خدمات ویژه جشنواره: این بخش شامل خدمات قابل ارائه در مدت زمان جشنواره می‌باشد. شما می‌توانید خدمات قابل ارائه را به صورت تب بندی شده همراه با توضیحات به نمایش بگذارید.

5de4b77a6ea7e2014b73f607.png

محصولات و دسته بندی: شما به سادگی می‌توانید دسته بندی های مختلفی از محصولات را در این قالب به نمایش بگذارید. همچنین در افزایش دسته بندی های موجود هیچ محدودیتی نخواهید داشت. باکس های نمایش محصولات در این قسمت با محتوایی همچون تصویر محصول، عنوان، قیمت قبلی، قیمت جشنواره و دکمه ثبت سفارش ایجاد شده اند. کاربران می‌توانند با کلیک بر روی هر دسته بندی، محصولات مورد نظر را فیلتر کرده و در مدت زمان کمی به محصول مورد نظرشان دست یابند.

5de4b77a97a0750138356a8b.png

نقل قول کاربران: در این قسمت می‌توانید نظرات کاربران و مشتریان سایت را به نمایش بگذارید. این بخش می‌تواند تاثیر بسیاری در جلب اعتماد بازدید کنندگان داشته باشد.

صفحه فرود یلدینو | لندینگ پیج جشنواره فروش یلدینو | لیندیگ yaldino

بخش دعوت به عمل: این بخش دارای یک فیلد دریافت ایمیل می‌باشد. شما می‌توانید این بخش را مطابق با سلیقه و نیاز خود ویرایش کرده و فیلدهایی همچون تلفن همراه و نام کاربر را به فرم اضافه کنید.

5de4b77b97a0750139058655.png

فوتر زیبا و حرفه ای: در پایین ترین قسمت این قالب، فوتر را مشاهده می‌کنید. ساختار و رنگ بندی این بخش می‌تواند تاثیر بسیاری در تصمیم گیری کاربران داشته باشد. این بخش به صورت کاملا گرافیکی طراحی شده و محتوایی همچون معرفی شرکت، اطلاعات تماس و نمادهای اعتماد را در بر می‌گیرد.