ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | Custom Order Status

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از3رای

323فروش
59هزار تومان
افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | Custom Order Statusافزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | Custom Order Status
افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | Custom Order Statusافزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | Custom Order Status

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس | YITH CUSTOM ORDER STATUS

معرفی افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس

YITH CUSTOM ORDER STATUS یک افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس است. با این افزونه می‌توان تمام مراحل سفارش از جمله: در حال بررسی، در حال انجام، ناموفق، تحویل داده شده و … را به راحتی مدیریت کرد. همچین می‌توان با ایجاد وضعیت سفارشی گزینه‌هایی از جمله پرداخت، لغو و … برای مشتری فراهم نمود. پردازش سفارش می‌تواند توسط فروشندگان به روش‌های مختلفی مدیریت شود، بنابراین گاهی اوقات لازم است که سفارش را با وضعیت دیگری متفاوت از آنچه که در ووکامرس موجود است، برچسب گذاری کنید. 

مدیریت سفارش هرگز کارآیی لازم را نداشته است. فقط با یک افزونه می‌توانید رابط کاربری بخش سفارشات خود را  بصری‌تر کنید و به راحتی و به سرعت وضعیت فروش تجارت الکترونیک خود را نظارت کنید. افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس به GDPR بستگی ندارد زیرا هیچ اطلاعات حساسی را ذخیره نمی‌کند، مگر آن‌هایی که در WordPress و WooCommerce استفاده می‌شوند و قبلا توسط نرم افزار به کار برده شده‌اند.

5e6da66899093f02176a6158.png

زندگی خود را ساده تر کنید و مدیریت سفارشات خود را بهبود بخشید تنها با چند کلیک ساده

با افزونه شخصی سازی وضعیت سفارش ووکامرس به ویژگی‌های بیشتری که به شما امکان نظارت پیشرفته از مراحل خرید یک محصول تا تحویل به مشتری را می‌دهد، دسترسی خواهید داشت. به عنوان مثال، شما می‌توانید برچسب‌های سفارشی (با رنگ‌های سفارشی، آیکون‌ها و متن) برای مراجعه به مراحل مختلف پردازش سفارش اضافه کنید و نمای کلی فوری از سفارشات فعلی را مشاهده کنید.

ووکامرس قطعا یک افزونه همه کاره است، اما واقعیت این است که مدیریت سفارش می‌تواند بسیار پر هرج و مرج باشد. این افزونه موثرترین راه برای ساده‌تر شدن این کار است و بخش backend را دارای ظاهر کاربردی‌تر می‌نماید.